Football Manager 2015 - Diskusija

Sve o FM15
Корисников грб
CrazyBoyCZV
First Team Coach
Поруке: 219
Придружен: 27 Авг 2012, 01:19
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од CrazyBoyCZV »

Povrede mi nisu bile problem ni u beti, ali sada me ubijaju! Na to ne mogu da uticem, ali sta je crashevima? Imam vec tri a ni predsezonu nisam odradio? Ubacio sam novi skin i nove grbove, je l do toga?
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Ono sto jeste glupo, a i novo je, to je da se agenti previse furaju na "nove ugovore". Npr. Rojs je dosao u avgustu i vec sredinom decembra njegov agent sugerise da bi njegov igrac zeleo novi ugovor !!! :wacko: Naravno ako ne ponudis rizikujes unhappy igraca, a u nekoj daljoj situaciji i reakciju celog squada povodom "loseg" tretmana saigraca, dok ako ponudis rizikujes da ispadnes budala a dajes sansu i ostalim igracima da traze isto.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

CrazyBoyCZV пише:Povrede mi nisu bile problem ni u beti, ali sada me ubijaju! Na to ne mogu da uticem, ali sta je crashevima? Imam vec tri a ni predsezonu nisam odradio? Ubacio sam novi skin i nove grbove, je l do toga?
Moguće da je do skina. Koji si skin ubacio?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
cikamarko
Newgen
Поруке: 25
Придружен: 11 Авг 2011, 17:37
Место: kuci
Status: Није на вези

Порука од cikamarko »

internacional 1 пише:Vidim da se i dalje zale ljudi na prepuno golova,mislim da su sa ovim preterali,samo unistavjau draz.Ni jednu nisam odigrao 1-0 a kamoli 0-0 :argh:
Ja 2020. osvojih titulu sa Milanom na 1:0 i 2:1, a Juve koji me pratio bio isto takav...
Корисников грб
WOXER
First Team Coach
Поруке: 240
Придружен: 25 Дец 2010, 23:06
Место: Kucura
Status: Није на вези

Порука од WOXER »

Ronin пише:Ono sto jeste glupo, a i novo je, to je da se agenti previse furaju na "nove ugovore". Npr. Rojs je dosao u avgustu i vec sredinom decembra njegov agent sugerise da bi njegov igrac zeleo novi ugovor !!! :wacko: Naravno ako ne ponudis rizikujes unhappy igraca, a u nekoj daljoj situaciji i reakciju celog squada povodom "loseg" tretmana saigraca, dok ako ponudis rizikujes da ispadnes budala a dajes sansu i ostalim igracima da traze isto.
Prvo kazes igracu da otpusti asistenta.
Корисников грб
CrazyBoyCZV
First Team Coach
Поруке: 219
Придружен: 27 Авг 2012, 01:19
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од CrazyBoyCZV »

zele пише:
CrazyBoyCZV пише:Povrede mi nisu bile problem ni u beti, ali sada me ubijaju! Na to ne mogu da uticem, ali sta je crashevima? Imam vec tri a ni predsezonu nisam odradio? Ubacio sam novi skin i nove grbove, je l do toga?
Moguće da je do skina. Koji si skin ubacio?
Alavanju sam bio ubacio, ali sam sad promenio da probam da li ce i sa drugim da izlazi. Nisam posle toga puno igrao da bih video sta se desava...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Mislim da alavanjin skin ne bi trebalo da baguje, ali svašta je moguće ili probaj nešto drugo ili igraj sa difoltnim skinom, nije loš, ja ga koristim.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Preuzeo Partizan i sad kad stisnem continue prebaci me na training tab i ne mogu da nastavim...Gore mi stoji no training facilities, ne znam dal je u tome problem. Kad god kliknem continue vraca me na training tab...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Daj ss.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Ugasio Fm jer sam se iznervirao i sad upalio da uzmem ss kad ono prodje. svasta...
Корисников грб
urosija
Assistant Manager
Поруке: 542
Придружен: 28 Дец 2011, 22:55
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од urosija »

Слика

Sto je mnogo, mnogo je.. I to kad uhvate stoperi da se povredjuju, dok se svih 5 ne povredi, nema predaje...
Golovi kao i svima, ima ih 4+ svaku tekmu i u Italiji :)
Nego primetio sam, pa da vidim jel jos neko. Kada na nekoj tekmi sudija svirne penal, nema sile da ne dosudi jos dva na istoj tekmi..
Jednom protiv mene i dva puta mi se desilo za mene. Tako sam npr dobio Juve, covek mi 3x okrecio i lagano ih otresao 3:1, pritom svaki penal bude preslikan kao prvi... :argh: :wtf:
Последње учитавање од urosija дана 07 Дец 2014, 00:51, учитано 1 пут укупно.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Ja zaista nemam problema sa povredama...
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Zavisi od igraca...

Nego nikome ne mogu da maznem regena... Toliko je glupo odradjeno ove godine da ni iz druge lige nece da dodje normalno. Nego mi klinac od 14 godina postavlja uslove ugovora...
Sé un hombre
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

WOXER пише:
Ronin пише:Ono sto jeste glupo, a i novo je, to je da se agenti previse furaju na "nove ugovore". Npr. Rojs je dosao u avgustu i vec sredinom decembra njegov agent sugerise da bi njegov igrac zeleo novi ugovor !!! :wacko: Naravno ako ne ponudis rizikujes unhappy igraca, a u nekoj daljoj situaciji i reakciju celog squada povodom "loseg" tretmana saigraca, dok ako ponudis rizikujes da ispadnes budala a dajes sansu i ostalim igracima da traze isto.
Prvo kazes igracu da otpusti asistenta.
Mislis agenta?
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Ronin, idi na offer new contract a onda na walk away, meni je upalilo jednom. Bag da ne moras da mu dizes platu. Retko koji otpusti agenta...
Sé un hombre
Корисников грб
WOXER
First Team Coach
Поруке: 240
Придружен: 25 Дец 2010, 23:06
Место: Kucura
Status: Није на вези

Порука од WOXER »

Ronin пише:
WOXER пише:
Ronin пише:Ono sto jeste glupo, a i novo je, to je da se agenti previse furaju na "nove ugovore". Npr. Rojs je dosao u avgustu i vec sredinom decembra njegov agent sugerise da bi njegov igrac zeleo novi ugovor !!! :wacko: Naravno ako ne ponudis rizikujes unhappy igraca, a u nekoj daljoj situaciji i reakciju celog squada povodom "loseg" tretmana saigraca, dok ako ponudis rizikujes da ispadnes budala a dajes sansu i ostalim igracima da traze isto.
Prvo kazes igracu da otpusti asistenta.
Mislis agenta?
Da na agenta sam mislio :slap: :D
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

tanke14 пише:Ronin, idi na offer new contract a onda na walk away, meni je upalilo jednom. Bag da ne moras da mu dizes platu. Retko koji otpusti agenta...
Pa i ja izbegavam sa trazenjem da otpuste agenta, cesto se jos vise nadrkaju. Ipak u mom konkretnom slucaju Rojsu naravno nisam ni ponudio novi ugovor, jednostavno suludo je, ali imacu u vidu tvoju sugestiju ;)
Корисников грб
WOXER
First Team Coach
Поруке: 240
Придружен: 25 Дец 2010, 23:06
Место: Kucura
Status: Није на вези

Порука од WOXER »

Meni se jos nije desavalo da se naljute sto trazim da ga otpuste. Uvek su poslusali uzora. :xD:
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Pogledao svoju istoriju, kad videh da sam sa BiH osvojio SP 2018 iako sam ispao od Italije u cetvrtfinalu :xD:

Слика
Корисников грб
A.Boghossian
Manager
Поруке: 1121
Придружен: 05 Нов 2010, 03:15
Место: Parma, Italy
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од A.Boghossian »

ne igram puno, al bagovi uhhh.... polusezona, trening kamp počinje 7. januara, moji igrači se vraćaju sa odmora 14. januara. :slap: dođu regeni, potpišem par, ostavim ostale u klubu, sutradan svi potpisali ugovore. :ass: i što se svaki put resetuje prikaz ekipe sa mog na onaj difoltni. i što je muka podesiti taj panel da ima kolone koje ti hoćeš, tu svašta baguje.. i prikaz igrača u taktici više ni ne koristim kad selektujem igrače, to je usrano do neigrivosti. izgorim dok stignem do meča, pa na me bagove ni ne reagujem. pasmater.
buffon, thuram, benarrivo, sensini, cannavaro, fuser, baggio, boghossian, veron, chiesa, crespo
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”