Taktika za Celtic

Danilok
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 14 Јул 2011, 07:03
Место: Sombor
Status: Није на вези

Taktika za Celtic

Порука од Danilok »

Pozdrav svima :)
Kao sto sam naslov kaze vodim Celtic. Nisam nikoga dovodio krenuo sam tako kako je ali mi bas i ne ide dobro i mislim da je problem taktika odnosno ne znam sta staviti kao instrukcije. Probao sam sve i svasta ali igraju kao debili, promasuju zicere dodavanje katastrofalno itd. Da li je neko vodio Celtic i kakva su vam iskustva?!
Последње учитавање од Danilok дана 03 Дец 2014, 20:03, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Vodio sam ih ja 4 sezone u FM14. Gurao sa 442. Stavi kako hoces da ti igra ekipa ili da igraju u skladu sa mogucnostima... Dobices sve zive, pitanje je samo evropa dokle doguras...
Sé un hombre
Корисников грб
Grom
Assistant Manager
Поруке: 769
Придружен: 06 Нов 2010, 16:24
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Grom »

Danilokjesi li probao sa drugim taktikama kako se ponasaju igraci i kako idu rezultati...za pocetak probaj moju i videces da ce sve da se preokrene u tvoju korist
Taktika

Код: Изаберите све

https://www.mediafire.com/?ucvdub1odye69ua
Link do teme

Код: Изаберите све

https://serbian-fm.net/glory-tactic-by-grom-4-2-3-1-full-update-vt12162.htm#354200
probaj pa javi sta se desava

a ako ne volis da koristis tudje taktike onda probaj da postavis ovako team instruction i stavi na Control Fluid
Слика

Razgovor na medijima pred utakmicu i uspesan Team Talk je 80% vase efikasnosti vasih igraca.Jer ako tu pogresite dzaba vam bilo koja taktika ili trening
Корисников грб
petarda
First Team Coach
Поруке: 328
Придружен: 26 Авг 2011, 12:02
Место: Novi Sad
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од petarda »

Probaj sa 442.

GK / WB-suport / DC-defend / 2 BMW-suport / defend / W - attack / WM - support / F9/DLF / Poacher

Tako bi ja u ovoj formaciji mada zavisi kakve igrace imas. Flexibile / standard za pocetak ..
Danilok
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 14 Јул 2011, 07:03
Место: Sombor
Status: Није на вези

Порука од Danilok »

Grom пише: a ako ne volis da koristis tudje taktike onda probaj da postavis ovako team instruction i stavi na Control Fluid
Ma nemam taj rpoblem volim da probam tudju taktiku. Sada cu odmah da je testiram stim da volim igrati sa dva napadaca tako da bih Scepovica upario sa Gudetiem. Videcu kako se ponasaju pa javim.
petarda пише:Probaj sa 442.

GK / WB-suport / DC-defend / 2 BMW-suport / defend / W - attack / WM - support / F9/DLF / Poacher

Tako bi ja u ovoj formaciji mada zavisi kakve igrace imas. Flexibile / standard za pocetak ..
Sta staviti u instrukcije? Trazim formaciju koja bi se mogla lako prilagoditi Selltiku, kao sto rekoh da Scepovica uparim sa Gudettijem. Pokusavao sam staviti Scepovicu Target man/support. Primi loptu, odlicno vrati ili prosledi krilu ali se ne ubacije ponasa se bas kao panj.

Dopada mi se taktika ali evo kako sam prosao u prvoj utakmici :) Dominacija tokom cele utakmice i na kraju 90+1 dobijem gol...


Слика

Слика
Последње учитавање од Danilok дана 05 Дец 2014, 08:28, учитано 5 пута укупно.
Корисников грб
petarda
First Team Coach
Поруке: 328
Придружен: 26 Авг 2011, 12:02
Место: Novi Sad
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од petarda »

Lepo ti ide. 5 cc sansi! Pre svega uigraj taktiku. To je najvaznije. Lako ces ubacivati posle instrukcije, gledaj par tekmi na full. Kazat ce se samo :) Ako imas dobre tehnicare i pas igrace ja bih probao sledece:

Naravno da si ubedljivo najjaci tim u ligi..
Short
Retain
Work ball
Pass to space
Float crosa
Through middle
Overlap
Push much higher
High tempo

Pokusaj...pa vidi..
Danilok
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 14 Јул 2011, 07:03
Место: Sombor
Status: Није на вези

Порука од Danilok »

U ligi sam najjaci tu nema dileme, videcemo kako cu proci u Evropi. Za saada ide odlicno, iako ne volim taktiku sa jednim isturenim dopada mi se jer dobro guraju i raspolozenje im se popravilo.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Taktike i Treninzi '15 / Tactics & Training '15”