¤FM15 - FK Crvena Zvezda (Official)

Корисников грб
milpar
First Team Coach
Поруке: 470
Придружен: 02 Апр 2011, 10:18
Место: Trebinje
Has thanked: 10 times
Been thanked: 14 times
Status: Није на вези

Порука од milpar »

Не може ни на почетку, бар код мене. Много ме нервира. :D

Него, је ли и код вас постоји ова кретенска пауза од мјесец дана у јануару гдје су сви на одмору?
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Da. Tako je i u stvarnosti, zar ne?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
milpar
First Team Coach
Поруке: 470
Придружен: 02 Апр 2011, 10:18
Место: Trebinje
Has thanked: 10 times
Been thanked: 14 times
Status: Није на вези

Порука од milpar »

Јесте, али не овако дуго. Послије Божића је увијек прозивка па припреме.
blackxs
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 16 Феб 2012, 22:56
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од blackxs »

Je l neko ima problem da kad igra LS ili LE da lose igra u prvenstvu?
dushancg123
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 15 Мај 2012, 01:15
Место: montenegro
Status: Није на вези

Порука од dushancg123 »

U zimskom prelaznom roku 2018 Andrija Zivkovic je prihvatio ponudu od 17k p/w (max sto sam mogao da mu dam) ali je presao u St.Ettiene,pa mi je zao sto nisam mogao jos da mu zamastim ponudu. Da li je neko imao uspjeha da ga dovede?

Pantela mi je director of football, Kumara head of youth development. Trener rezervi mi je Sasa ilic, cekam da se Milijas povuce da ih uparim kao tandem :xD:
Последње учитавање од dushancg123 дана 02 Дец 2014, 06:21, учитано 1 пут укупно.
blackxs
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 16 Феб 2012, 22:56
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од blackxs »

Слика

Šta mislite o ovom igraču? Je l može lepo da se razvije? Uprava je rekla da je talenat...
dushancg123
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 15 Мај 2012, 01:15
Место: montenegro
Status: Није на вези

Порука од dushancg123 »

blackxs пише:Slika

Šta mislite o ovom igraču? Je l može lepo da se razvije? Uprava je rekla da je talenat...
Meni se nije uopste razvio, pa sam ga release on free u 21. godini. Niko ga nije doveo i dalje.
lukacz
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 19 Авг 2014, 17:28
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од lukacz »

Jel i kod vas % of transfer revenue samo 10%? Premalo para dobijam od prodaje, ne isplati se nikoga prodavati.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Jeste, to je zbog duga.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
lukacz
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 19 Авг 2014, 17:28
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од lukacz »

Kad ce mi dopustiti da to povecam? :D
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Kada ti se dug bude smanjio.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
icko1610
First Team Coach
Поруке: 328
Придружен: 09 Нов 2010, 15:49
Место: Zaječar
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од icko1610 »

Je l` dovodio neko Veljka Simića?
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Dovodio sam ga ja u Jagodinu, nije loš, ali moraš da ga dovede što pre da se ne bi raspadao u raznim klubovima.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
blackxs
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 16 Феб 2012, 22:56
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од blackxs »

Слика :winner: :ole: :cheers:
dushancg123
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 15 Мај 2012, 01:15
Место: montenegro
Status: Није на вези

Порука од dushancg123 »

Doveden Saponjic na ugovor u Januaru 2020 iz Napolia. Lijepo se razvio iako je bio uglavnom na pozajmicama u SeriuB. Ocekujem da ce se odlicno uklopiti u moj mladi tim, posto je navikao da igra sa jovicem I u reprezentaciji :D . Iduce mete Zivkovic i Gacinovic, obojica mi pobjegli preko u neke smor timove, imaju ugovore do 2022. Imam dosta reprezentativaca, i veoma mlad tim. I dalje ne koristim regene, jer zelim da uradim nesto u LS sa ovim mladicima, ali za sada polu finale LE mi je najveci rezultat 2018/19, dok u LS nisam ni jednom ili jednom igrao drugu fazu. I dalje los sesir, bili su mi npr Bayern, City i Monaco jedne godine ili tako nesto lol.
icko1610 пише:Je l` dovodio neko Veljka Simića?
Na mom sejvu standardan u Baselu.
Последње учитавање од dushancg123 дана 07 Дец 2014, 11:41, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Jebeno je pretesko prodati na pocetku neke igrace. Niko nece Rakica i Gogica. Kad god ih ponudim stigne mi poruka "No offers.." i ja onda stavim da pricaju sa klubovima medjutim nista se ne menja. Jadnog Zukanovica moram da zrtvujem kako bi mogao da funkcionisem. Dobih 2m od Olimpijakosa. Uspeo sam i Savu da uvaljam za nekih 60k i to je to. Rakica bi da prodam medjutim niko nece da ga uzme kao i Gogaru.
dushancg123
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 15 Мај 2012, 01:15
Место: montenegro
Status: Није на вези

Порука од dushancg123 »

paske пише:Jebeno je pretesko prodati na pocetku neke igrace. Niko nece Rakica i Gogica. Kad god ih ponudim stigne mi poruka "No offers.." i ja onda stavim da pricaju sa klubovima medjutim nista se ne menja. Jadnog Zukanovica moram da zrtvujem kako bi mogao da funkcionisem. Dobih 2m od Olimpijakosa. Uspeo sam i Savu da uvaljam za nekih 60k i to je to. Rakica bi da prodam medjutim niko nece da ga uzme kao i Gogaru.
Zukanovic 2m sasvim ok po mom misljenju, ne razvija se nista posebno. Mozes i Pecnika uvaljati sa 2M+neke klauzul, sto bih ti preporucio da uradis jer se povlaci u 30toh :xD:

Rakica sam uvaljao 200-300k, Gogica 1M Herevenu.

Takodje bi mogao da zaradis na onim mladim spicevima iz rezervi i u19, svi su prosjecni kod mene, a Olimpijakos ih kupuje za 1-2M kao da su maloumni, pa ih otpusta nakon isteka ugovora lol.

Ja forsiram mlade i transfer politika mi je poput Bajernove, balans ok od grupa u LS, nisam nista posebno prodao, osim nekih koji su u medjuvremenu dolazili i odlazili (Cosic, Rodic)

AMC Makedonca sam forsirao 2 sezone i uvaljao za 5-6M nekim Skandinavcima, doduse Bosancic mi je bio visak, i posle sezone prodat je za 300k, ali moze mnogo vise, jako je zahvalan igrac.
blackxs
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 16 Феб 2012, 22:56
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од blackxs »

Sta koristite za velike timove u lš,koju taktiku koristite itd... ?
dushancg123
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 15 Мај 2012, 01:15
Место: montenegro
Status: Није на вези

Порука од dushancg123 »

blackxs пише:Sta koristite za velike timove u lš,koju taktiku koristite itd... ?
Attacking, flexible, direct approach, pass to space i za LS i za JSL - pa kad se ne napasem muda u LS onda novinari kazu da sam cudoviste od trenera :lol:
Корисников грб
icko1610
First Team Coach
Поруке: 328
Придружен: 09 Нов 2010, 15:49
Место: Zaječar
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од icko1610 »

Ja sam počeo treću sezonu, nakon nekoliko neuspelih sejvova (najzad našao pravu taktiku). Osvojene dve titule, jedan kup i dva superkupa... Evo nekih skrinova, pa ako nekog nešto interesuje, neka slobodno pita...
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Пошаљи Одговор

Повратак на “Vodič kroz timove & zajednička igra '15 / Team guide & Teamwork '15”