SFM Assistant manager (FM 15)

Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Po defaultu ima i HP. Prijavio sam, pa neka vide šta i kako.
Корисников грб
UltrasFF
Newgen
Поруке: 36
Придружен: 02 Мај 2011, 02:56
Место: Pozega
Status: Није на вези

Порука од UltrasFF »

Људи играм са Офк,испробао сам ђутуре тактика и никако не иде,завршили смо полусезону на шестом месту,баш слабо.Реците ми шта мислите код бекова да ли фул бек аутоматик или супорт,можда дифендер?
Samo za Slobodu moje srce zna,samo za Slobodu navija moj grad!
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

Kakvi su ti bekovi, sta im je najjace, fizika, difens, mental. Kakvu taktiku igras, koja im je prosecna ocena za sezonu? Daj neki SS.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Gagi, mozda se to "hold position" sad kako sam procitao odnosi na rotaciju igraca... Znaci moze on da seta po terenu, ali se ne vraca u odbranu i ne zatvara supljine vec samo stoji u mestu. Slazem se da je kontradiktorno po imenu ali mozda su lose objasnili hold position...
Sé un hombre
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Ne lupaj.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Vi koji imate problema sa primanjem golova u nenormalnim količinama, uključite u taktici opciju "Drop Deeper". Možda pomogne.

Ja sa šestoligašima sam imao pristojne rezultate ali je igra u odbrani bila užasna dok nisam uključio tu opciju. Primio sam 28 golova na 11 utakmica što je bilo previše po meni dok sam postigao 29. I onda pošto iz kola u kolo pravim taktiku odnosno, menjam sitnice kako bi je doveo do savršenstva odlučim se to da isprobam jer do sada nikada nisam koristio, volim da mi odbrana stoji visoko. Glatko sam pobedio sa 4:0..

Odbrana je mnogo bolje funkcionisala na terenu i lakše je izlazila na kraj sa protivničkim napadačima. :cheers:
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Ko se slaze sa Shadow striker-ima najbolje? Cini mi se da sam citao da su DLP, ali ja njih nemam u ekipi... Kako mogu da uklopim nekako targetmena ili advanced forwarda u taktiku sa SS-om?
Sé un hombre
Invader
Newgen
Поруке: 18
Придружен: 20 Нов 2014, 19:37
Место: Balkan
Status: Није на вези

Порука од Invader »

Kako najbolje uklopiti 2 mesara na DM (4-2-3-1)? Mislim nešto tipa Anchor Man-BWM-S. Ovaj ofanzivac na AMC je AP-S.
Корисников грб
ivogud
Assistant Manager
Поруке: 574
Придружен: 01 Дец 2010, 21:01
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од ivogud »

Invader пише:Kako najbolje uklopiti 2 mesara na DM (4-2-3-1)? Mislim nešto tipa Anchor Man-BWM-S. Ovaj ofanzivac na AMC je AP-S.
Ja bih pre stavio 2 BWM jedan defend jedan suport
Корисников грб
rukometas77
Newgen
Поруке: 25
Придружен: 29 Окт 2012, 19:17
Место: Abu Dhabi
Status: Није на вези

Порука од rukometas77 »

Sloba пише:Vi koji imate problema sa primanjem golova u nenormalnim količinama, uključite u taktici opciju "Drop Deeper". Možda pomogne.

Ja sa šestoligašima sam imao pristojne rezultate ali je igra u odbrani bila užasna dok nisam uključio tu opciju. Primio sam 28 golova na 11 utakmica što je bilo previše po meni dok sam postigao 29. I onda pošto iz kola u kolo pravim taktiku odnosno, menjam sitnice kako bi je doveo do savršenstva odlučim se to da isprobam jer do sada nikada nisam koristio, volim da mi odbrana stoji visoko. Glatko sam pobedio sa 4:0..

Odbrana je mnogo bolje funkcionisala na terenu i lakše je izlazila na kraj sa protivničkim napadačima. :cheers:
aj molim te ,da li moze slika gde da nadjem ovu opciju :slap:

Hvala
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

To ti je u timskim instrukcijama.
Корисников грб
rukometas77
Newgen
Поруке: 25
Придружен: 29 Окт 2012, 19:17
Место: Abu Dhabi
Status: Није на вези

pozdrav....

Порука од rukometas77 »

Da li neko ima malo svog dragocenog vremena da izdvoji da mi pomogne da napravim taktiku....

Ukratko hteo bih da igram u formaciji 4-2-2-2 sa dva MC sa dva Wingera i dva napadaca....

Da li moze neki savet od cega da pocnem?

Hvala
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Pa nemas sta da pocinjes... Sa tom formacijom igras vise 4-2-4 tako da moras da stavis attacking stil, structured ili very structured. Da stavis presing i udaranje po nogama. I igra po krilima je ono sto treba da krasi tvoju igru... Sad ostalo je do tebe. Ja sam tu formaciju igrao sa Manchesterom na 13ici, ali to je sasvim drugi FM. Moras imati jako dobre igrace za tu ligu da bi furao taj stil...
Sé un hombre
Корисников грб
ivogud
Assistant Manager
Поруке: 574
Придружен: 01 Дец 2010, 21:01
Место: Beograd
Status: Није на вези

Re: pozdrav....

Порука од ivogud »

rukometas77 пише:Da li neko ima malo svog dragocenog vremena da izdvoji da mi pomogne da napravim taktiku....

Ukratko hteo bih da igram u formaciji 4-2-2-2 sa dva MC sa dva Wingera i dva napadaca....

Da li moze neki savet od cega da pocnem?

Hvala
Jako teska formacija za igranje, ja sam je malo testirao problem su krila, slabo igraju odbranu nez obzira na instrukcije i svaki tim sa pojacanom sredinom ce da te gusi celu utakmicu
Корисников грб
rukometas77
Newgen
Поруке: 25
Придружен: 29 Окт 2012, 19:17
Место: Abu Dhabi
Status: Није на вези

Порука од rukometas77 »

Mislis da je tesko izvodljivo??

Sta savetujes kao dostojnu zamenu??
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

ivogud, nije bitno sto imaju sredinu ako gura loptu na bok. Krila probiju i ubacuju napadacima... Problem bi nastao kad mu vezni igraci ne bi cuvali od suteva sa distance... Ako ima dobre stopere i ispred dva dobra veznjaka lako moze da se odbrani od protivnickih sansi. Naravno jedan napadac bi morao da bude F9 ili DLF support. Ovu formaciju moze da igra samo sa najjacim i najbogatijim klubovima u ligi...
Sé un hombre
Корисников грб
rukometas77
Newgen
Поруке: 25
Придружен: 29 Окт 2012, 19:17
Место: Abu Dhabi
Status: Није на вези

Порука од rukometas77 »

Da nikako ne probavam za Crvenom Zvezdom :wtf:
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Probao sam sa Zvezdom i islo je sa slabijim klubovima... Onda dodje Vosa i sabije me zato sto su igraci nesposobni da ih zaustave...
Sé un hombre
Корисников грб
rukometas77
Newgen
Поруке: 25
Придружен: 29 Окт 2012, 19:17
Место: Abu Dhabi
Status: Није на вези

Порука од rukometas77 »

Imas neki predlog,znam da malo smaram :argh:

team instructions, ili slicno, da pocnem od necega, pa da vidim kako ide??
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Attacking
Very Stractured
More direct passing, drop down deeper, exploite the flanks, close down more ili get stuck, higher tempo. Mozes skinuti dodati kako ti odgovara...
Player ja nisam stavljao, stavi ako hoces...
Sé un hombre
Пошаљи Одговор

Повратак на “Taktike i Treninzi '15 / Tactics & Training '15”