(FM15) Koga trenutno vodite?

Sve o FM15
Корисников грб
A.Boghossian
Manager
Поруке: 1121
Придружен: 05 Нов 2010, 03:15
Место: Parma, Italy
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од A.Boghossian »

hah, isto sam prodao samo trećeg golmana i doveo levog beka (marek cech). i još sam ognjena vranješa doveo za prvi tim, tri klinca od 14-15 godina za mladi tim ne računam. imam veliki minus mesečno 700-800k, pa sam mutual release sa nebitnim igračima.. i onog ortaka špica što je na pozajmici sam otpustio odmah, to je možda bila greška, al morao sam da oslobodim novac.
Последње учитавање од A.Boghossian дана 21 Нов 2014, 10:57, учитано 1 пут укупно.
buffon, thuram, benarrivo, sensini, cannavaro, fuser, baggio, boghossian, veron, chiesa, crespo
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Pocetak druge sezone sa Colomiers-om:

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Dve pobede, dva poraza. Porazi od veoma jakih timova, za Red Star igra cuveni David Bellion! Dve sigurne pobede, ne prevelikim rezultatima ali smo kontrolisali tok utakmice... Nadam se da cu zavrsiti oko 6 mesta, mada uprava nista ne ocekuje sem opstanka. Dobro sam pojacao tim u napadu, u odbrani su bekovi problem. Probao sam dovesti par zveri za 3 ligu ali neki igraci pre potpisuju ugovore sa non-league timovima nego sa mojim timom... Nervira me i mala poseta na stadionu, 11000 mesta a samo 270 navijaca. Najgori smo po poseti u ligi, iako tim nikad nije opstao u drugoj ligi do ove sezone i tim igra odlicno...

Vidimo se na polusezoni sa novim rezultatima... :cheers:
Sé un hombre
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Слика

Слика

Слика

Слика

Ovog sam morao da dovedem samo zato sto je Rus. A nije ni los.

Promenio sam taktiku i doveo ta silna krila, jer za celu sezonu nisam mogao da namestim 4-1-2-1-2 da radi kako treba. Sad igram 4-3-2-1 sa AML i MR.

Za sada se pokazuje dobro. Balanta konj oce da ide iz kluba, tek sam sad video da sam mu ponudio ugovor sa klauzulom od 30 miliona, ko me jebe kad samo klikcem suggest. xD

Gil Romero hoce ali samo u Benfiku a oni vise nisu zainteresovani za njega.

I dalje imam problema sa prodajom igraca tako da sam otpustio njih 15 a ostale poslao u Kosice na kaljenje.

Uprava mi sad trazi borbu za titulu i nadam se da cu se boriti, dobro sam se pojacao.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Slabo imenjace...
Sé un hombre
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Ajde mars bre i igrica

Слика
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Dule93, Prvi mačići se u vodu bacaju. :yesko:

Mislim da Bariosa i Kombarova nisi trebao prodavati jedino ni po koju cenu. A druga stvar... vidim da si doveo Šaponjića i dobro su te odrali, ali je si li možda probao Živkovića i Jovića da dovedeš? :) Njih možeš odmah dovesti na startu..
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Ma Spartak ima vjerovatno suggar dady tako da ce imati para koliko hoce nije se ni trebao muciti pa dovoditi ove sve da ih razvija
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Imam para i vise nego sto mi treba. :D

Jos 30 miliona i bez ideje koga da dovedem.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Poceo bio drugu sezonu sa Tamworthom i krenulo super, prvo kolo pobeda 8:0. Trazio da idem da polazem za licencu, kao sto su mi bili napisali u ugovoru kad su ga nudili da potpisem novi i oni me odbili. Tu se popickaram sa njima i dam otkaz i oni prihvate. Odem na odmor i stavim da apliciram samo na posloce u prvim ligama. Stizalo par ponuda koje nisam hteo ni da idem i na kraju dodje od V. Guimaraes, nju prihvatim.

U tom trenutku su bili predposlednji sa gol razlikom -18. Ubacim neke regene iz u19, dovedem par na pozajmicu igraca i sabijem polusezonu. Osvojim liga kup i u prvenstvu doguram do 4. poziije.

Dobar dio sezone sam se jebavao sa Portom za trecu poziciju, u jednom trenutku sam cak usao i u borbu za titulu nakon pobeda nad Sportingom i Benfikom, ali onda derbi sa Portom i popusim. Nakon toga par losih rezultata i ujebah kraj sezone.

Слика
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика

Слика

Слика
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Sloba пише:Mislim da Bariosa i Kombarova nisi trebao prodavati jedino ni po koju cenu. A druga stvar... vidim da si doveo Šaponjića i dobro su te odrali, ali je si li možda probao Živkovića i Jovića da dovedeš? Njih možeš odmah dovesti na startu..
Losi su Barios i Kombarov. Ne znam da li mislis na boljeg Kombarova jer mi je on jos uvek u klubu kao kapiten.

Jovic dolazi sledece sezone, Zivkovica nisam probao. Ne verujem ni da cu da ga dovodim.
babakarniang
First Team Coach
Поруке: 264
Придружен: 27 Авг 2011, 14:58
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од babakarniang »

Sezona 3 početak...

Слика
image upload no registration
Vratice se slavni dani.....
Корисников грб
Luksha95
Youth Team Coach
Поруке: 111
Придружен: 09 Сеп 2014, 21:18
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од Luksha95 »

Zavrsio prvu sezonu za partizanom, jedva odrzah "squard harmony" zbog odredjenih prodaja i obecanja koja su malo zakasnela al sad je svima moral vgood , superb ;)

Inace izgubljen je kup, najvise zbog toga sto sam taktiku menjao ranije zbog jedne tekme u ligi, pa zaboravio da vratim nazad do pretposlednjeg kola, otud i toliko remija :D

Porazi od: Jagodine, Vozdovca i Cuke , 2 derbija 2 remija :)

Слика

Inace na pocetku prve sezone, i na polusezoni su prodati sledeci igraci :

- Miroslav Bogosavac - 4.7m - Celtic ( prodao ga zbog para za Dragisu Gudelja , nije bilo lako posto je odlican potencijal )

Nasao sam inace zamenu na aproach to sign:
Слика

- Danko Lazovic 1m - Lorient
- Darko Brasanac 500k - Nancy

+ oko 5-6 rezervi za oko 2m - 2.5m

Sledece igrace sam doveo ili tek treba da dodju na polusezoni:

- Facundo Cardozo - 8.5m ( i na 14-ici dolazi sad nisam verovao da ce hteti al eto )
Слика

- Humam Tariq 3.3 m ( zahvaljujem forumasima koji su ga okacili )
Слика

- Luka Jovic, 1.3m
Слика

- Marko Grujic, 4m
Слика

I jos cekam izmedju Dragise Gudelja, Ciji agent trazi previse ( da ga bem :D )
Слика

i Mammane za kog imam vise sanse

Слика

To je to u principi taktike je kao i uvek kod mene 4-3-1-2, Attacking morale, team instructions i postion role po receptu starom , sad sam izgubio protiv Seltika 1:0 u trecem kolu kv. za Ligu Sampiona pa sta bude :)
Последње учитавање од Luksha95 дана 22 Нов 2014, 16:58, учитано 3 пута укупно.
2D>3D

"Run, but carry the meanings of your past"
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Brate previše si se istrošio. :D
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Luksha95, hahhahahha vodis tim kao kad bi neki zvezdas uzeo partizan. Sva zvezdina deca u klubu :xD:
Sé un hombre
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Možda i navija za zvezdu :D (šalim se) haha
Корисников грб
Luksha95
Youth Team Coach
Поруке: 111
Придружен: 09 Сеп 2014, 21:18
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од Luksha95 »

@Sloba Pa idem dok ne ostane oko 100-200k, kao sto sam naveo ( pa onda dodju pare od titule i LS ili LE ) ,dok ne dodje jos jedan od dva navedena stopera, ne navijam za zvezdu al gajim respekt generalno :D

@tanke: U pocetku su bili odani klubu kad sam povecao sumu , bilo je bezi brze :D, sta ce jos su mladi imaju vremena da vide za koga da navijaju jos xaxa :D

Inace umesto Grujica sam hteo milinkovica-savica al sta cu uzeo ga gent za 300k i trazi 40m , goveda da izvines , a pored njega samo je Jovic tu, koji je odbio Olimpijakos zbog Partizana, opet dosta veca ponuda i plata :D

Vreme je da ga preokrenemo dok jos mozemo :D
Слика
Последње учитавање од Luksha95 дана 22 Нов 2014, 16:55, учитано 2 пута укупно.
2D>3D

"Run, but carry the meanings of your past"
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Idemo! Preuzeh Srbiju, 2020. godina.

Слика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Nisam uopste zadovoljan, na polusezoni sam hteo da batalim sejv i pocnem sa Realom... Elem, zavrsio sam na 10. mestu kao sto vidite. Moglo je mnogo bolje ali ocigledno je da mi fale igraci na nekim pozicijama, a pojacanja neka nisu opravdala ocekivanja... Sad se iskreno lomim da li nastaviti; imam neku zelju da uspem, a sa druge strane mnogo je to nerviranja. Klub lose reputacije, niko nece da dodje u klub. Forma na pocetku sezone solidna, onda krenu serije po nekoliko neresenih, pa serije poraza. Prodrmam ekipu na team meeting, ali ciklus se opet ponavlja... :slap:
Sé un hombre
Корисников грб
rojkovac7b
Youth Team Coach
Поруке: 114
Придружен: 15 Мај 2013, 21:50
Место: obr
Status: Није на вези

Порука од rojkovac7b »

Na polovini sam druge sezone sa drezdenom, rezultati su iznenadjujuce dobri za sada.

Prva sezona, u trecoj ligi i prvo mesto na kraju, veliki uspeh. Prognozirali su nam sedmo mesto.

Слика

U drugoj sezoni, resio sam se dosta nebitnih igraca i doveo par pojacanja, mada nisam bas preterano zadovoljan kako sam odradio ovaj prelazni rok.

Слика

Ali, rezultati su i ove sezone odlicni, iako igramo u serijama... vezemo 2-3 pobede pa onda 2-3 poraza i tako u krug.
Polovina druge sezone:

Слика
Последње учитавање од rojkovac7b дана 23 Нов 2014, 13:01, учитано 1 пут укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”