Šta biste voleli da vidite u FM15?

Sve o FM15
torcida-sandzak
Newgen
Поруке: 34
Придружен: 10 Јул 2012, 13:24
Место: Novi Pazar
Status: Није на вези

Порука од torcida-sandzak »

PRIPREME!!!
Niko kao TS
Корисников грб
vignjoslav
Assistant Manager
Поруке: 515
Придружен: 06 Дец 2010, 20:21
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од vignjoslav »

Promenio bih dosta toga, od treninga i priprema kao sto ovi gore kazu, do tih cena igraca, kad igrac od 18 god i konstantnog ne igranja vredi 15 milki a da ga pazaris treba oba bubrega da prodas. Kada se stvaraju regeni, stvaraju se iz Italije samo u Juveu, interu i mozda Milanu, u francuskoj je to samo PSG, Spanija Barsa i Real, itd., a gde su ostali klubovi sa mnogo boljim skolama? Samo stasavanje igraca, nervira me sto je unapred vec poznato od kog igraca moze biti nesto od kog ne, da bude i pogresnih kupovina npr. Kad igram llm, necu dobiti unaprednjen scout range koliko god kesa da imam, sve dok ne udjem u championship, odnosno PL. I tako, ima tu brdo posla da se radi, sam oda mi ne ubacuju neke sminke i gluposti, koje ne uticu na igrivost ...
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Ima par stvari koje bih voleo da vidim u novom FM-u, nekoliko njih je navedena, jedna nije. Hoću dinamička rivalstva!! Ako sam već doveo klub u Premijer ligu i već deceniju se guzim sa Sitijem, Junajtedom i Liverpulom u svim mogućim kupovima, hoću da mi oni postanu rivali a ne da višestrukom šampionu Engleske najveći rival bude, lupam, Stokport ili Gajsli.
Последње учитавање од Socivar дана 19 Авг 2014, 12:41, учитано 1 пут укупно.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Kiprane.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Jebe mi se za komentatora, jebe mi se za interakcije sa igracima, za plate, transfere, jebe mi se za sve te nerealne cifre, hocu samo jednu stvar u ovom fmu. Dobar mec endzin. I stop uproscavanju igre, lakiraju je, picane, pojednostavljuju taktiziranje, sve to zarad vece zarade. Zaboravili su razlog zbog koga je FM postao mega popularna igra.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Zene fudbalera, i onda naravno njihovi FP, od glave do pete, po mogucnosti u obnazenom izdanju.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Plus vile fudbalera, vozni parkovi, kao i snimanje reklama.
Jusqu'ici tout va bien…
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

To me ne zanima.
Jovic92
Newgen
Поруке: 28
Придружен: 24 Јул 2011, 22:49
Место: Zrenjanin
Status: Није на вези

Порука од Jovic92 »

Ima jedan bag koji sam primetio, neka me ispravi neko ako nije tako...Bilo bi lepo kada bi domacin takmicenja otvarao isto(sto nije slucaj ovde kod mene) :D
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Има ту доста новитета које бих волео да видим на ФМ 15. Само да не буде она класична шминка... али волео бих да видим и нека побољшања око едитора. :)
Корисников грб
Nemanja.
Youth Team Coach
Поруке: 122
Придружен: 23 Јул 2011, 15:07
Место: Звездара
Status: Није на вези

Порука од Nemanja. »

Nemanja Matic, par meseci nema ugovor, niko ga nece. Ja mu nudim ugovor, on trazi 45k nedeljno, ja mogu max 30k. Ubih se pregovarajuci, nece ni da cuje. Tri dana kasnije, Donji Srem mu nudi ugovor, on prihvata. Plata, 1500 evra nedeljno. Koji k***c? Gde je realnost?

Takodje i sa Kompanijem ista situacija, on trazi 75, ja dajem 50. Sledeci dan ode u drugu Francusku za 5k nedeljno. Inace ja sam Partizan.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Пази, то ти је све до репутације клуба. Да му је Барса нудила уговор он би тражио 150 хиљада недељно... могао би СИ мало да поради на томе и да се више гледа неки животни стандард и држава из које се долази, а не сува репутација клуба након неколико сезона...

Или типа кад се продужује уговор играчу... имао 20-30к недељно и одједном тражи 90-100к.

Иста ствар са захтевима за играње. Неки играч са две звездице и 17 година хоће да иде из клуба јер не добија прилику да покаже шта зна у првом тиму.

Има ту ствари које треба кориговати на ФМ 15..
Корисников грб
Nemanja.
Youth Team Coach
Поруке: 122
Придружен: 23 Јул 2011, 15:07
Место: Звездара
Status: Није на вези

Порука од Nemanja. »

Не знам до чега је али је изузетно глупо. Човек дође у исту лигу, само лошији клуб и прима 20х мању плату. То не би ни највећи фан Доњег Срема урадио.
gidzi
Youth Team Coach
Поруке: 111
Придружен: 18 Сеп 2011, 13:47
Место: Kraljevo
Status: Није на вези

Порука од gidzi »

Hteo bih da u FM-u konacno forma igraca dovodi do skoka cene istog. Konkretno, ako moj napadac u Norveskoj ligi, na primer, da 30 golova realno je da se za njega otimaju klubovi kao sto su Fiorentina, Sautempton, pa mozda cak i ovi kvalitetniji, bez obzira na potencijal. Muka mi je vise od cur ability i pot ability. Cela igrica se pretvorila u napred naveden brojke. Sto rece neko, neka se zezne malo kompjuter i promasi sa nekim transferom.
Корисников грб
vignjoslav
Assistant Manager
Поруке: 515
Придружен: 06 Дец 2010, 20:21
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од vignjoslav »

Tako je, unapred se zna ko ce uspeti ko ne. Niko nikad nece kupiti igracak oji je eksplodirao a dosao je vrhunca sto se tice ca, odnosno pa. (govorim za neke manje i nize lige)
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Слика

Nešto ovako. Fleksibilnost kazni. Da se može dobiti neki global ban za neki prekršaj i tako dalje... tipa udaranje laktom ili svađanje s nekim.
Корисников грб
delboy
Assistant Manager
Поруке: 658
Придружен: 14 Јан 2011, 16:18
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од delboy »

Vidim ja da svima nama ubedljivo bodu oci, ovi odlasci igraca za mnogo manje plate i ovo vezano za formu igraca i njegovu potraznju. Definitivno 2 stvari koje moraju ispraviti.
Корисников грб
srga90
First Team Coach
Поруке: 421
Придружен: 14 Нов 2010, 00:24
Место: Bajina Bašta
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од srga90 »

Da uvedu nedefinisan PA za mlađe igrače, tako da i forma i učinak utiču na njegov razvoj.

Npr, ako mu je Ca 100, a PA 120, on nikako ne može biti vrhunska klasa, čak i ako da po 30 komada po sezoni.
To se konkretno odnosi na npr, ima finišing 10, a da u sezoni 30 komada, zašto mu se ne bi finišing povećao za jedno 2, jer je usavršio završnicu.
Ako bi igrao katastrofalno, da te ocene i padnu.

Znači da se uvede neki luft od na PA od onog koji odrede, za jače bolje igrače da to bude -10/+10 ( primer, CA 100, PA 122, i onda taj luft da mu se kreće npr pošto je slabijeg kvaliteta, ne mora baš 10, nego jedno 5-6, znači taj neki PA bi se kretao od 116 do 128) pa da može na osvnovu učika da izvuče još po neke ocene ili da ih upropasti.
Sve što sad, hoćemo je, da budeš opet ona prava Zvezda kao nekad pre...
U nama i dalje, teče krv CRVENO-BELA što se lila za tebe!!
'Ajmo sad, glasnije, za ono zbog čega se živi zbog čega se umire!!!
Корисников грб
vignjoslav
Assistant Manager
Поруке: 515
Придружен: 06 Дец 2010, 20:21
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од vignjoslav »

Prvi pametan predlog u ovoj temi, manite me toga da se uvedu neke povrede, napijanje igraca i slicne baljezgarije, hocemo konkretne predloge!
Корисников грб
WOXER
First Team Coach
Поруке: 240
Придружен: 25 Дец 2010, 23:06
Место: Kucura
Status: Није на вези

Порука од WOXER »

srga90 пише:Da uvedu nedefinisan PA za mlađe igrače, tako da i forma i učinak utiču na njegov razvoj.

Npr, ako mu je Ca 100, a PA 120, on nikako ne može biti vrhunska klasa, čak i ako da po 30 komada po sezoni.
To se konkretno odnosi na npr, ima finišing 10, a da u sezoni 30 komada, zašto mu se ne bi finišing povećao za jedno 2, jer je usavršio završnicu.
Ako bi igrao katastrofalno, da te ocene i padnu.

Znači da se uvede neki luft od na PA od onog koji odrede, za jače bolje igrače da to bude -10/+10 ( primer, CA 100, PA 122, i onda taj luft da mu se kreće npr pošto je slabijeg kvaliteta, ne mora baš 10, nego jedno 5-6, znači taj neki PA bi se kretao od 116 do 128) pa da može na osvnovu učika da izvuče još po neke ocene ili da ih upropasti.
Kako kaze moj profesor: "Nije luft, nego zazor" :D Inace sjajan predlog.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”