FM15 - Ispravke

Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

milpar пише:

Код: Изаберите све

http://www.crvenazvezdafk.com/vesti/najvaznije/8860/Od+subote+u+Termama+%C4%8Cate%C5%BE.html
Нема га овдје.
Pa nema ga zato sto ne idu svi treneri,ovo su samo treneri koji rade sa iskljucivo prvim timom,bar ce raditi sada na pripremama.Ima tu jos trenera koji rade sa mladjim selekcijama,sva imena su na raspolaganju na sajtu Zvezde.
Корисников грб
milpar
First Team Coach
Поруке: 470
Придружен: 02 Апр 2011, 10:18
Место: Trebinje
Has thanked: 10 times
Been thanked: 14 times
Status: Није на вези

Порука од milpar »

Па сада су физичке припреме, да када ће га повести?
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Bata Radulovic je fitness coach, i dalje je u Zvezdi. To pise i na sajtu Zvezde. Samo sto on vec neko vreme ne ide na pripreme sa timom. On radi sa igracima u BG-u u teretani. On nije zaduzen za kondiciju vec snagu.
Корисников грб
milpar
First Team Coach
Поруке: 470
Придружен: 02 Апр 2011, 10:18
Место: Trebinje
Has thanked: 10 times
Been thanked: 14 times
Status: Није на вези

Порука од milpar »

Ма ок, небитно, и онако ће сви бити отпуштени када ја преузмем. :D
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Dragan Ilic UID 62017174,koji je u staff u Zvezdi,pojma nemam ko je,niti bilo gde postoji informacija o njemu.Sve sto je potrebno je da se izbaci iz kluba ;)
Последње учитавање од Baja дана 07 Јул 2014, 22:37, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Markus_Wolf
First Team Coach
Поруке: 302
Придружен: 09 Нов 2013, 16:04
Место: Шумадија
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Markus_Wolf »

Mozda je off-topic, ali smoriste vise sa Zvezdom i Partizanom. 6 stranica za ta dva kluba, pored jos 14 u JSL. Ili je ovo tema samo za Zvezdu i Partizan?
"I sut u dupe je korak napred"
Корисников грб
milpar
First Team Coach
Поруке: 470
Придружен: 02 Апр 2011, 10:18
Место: Trebinje
Has thanked: 10 times
Been thanked: 14 times
Status: Није на вези

Порука од milpar »

Па како ишта да напишем о Јавору кад га нисам пратио уопште? Никоме није забрањено да пише.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Pisite o svim klubovima koje poznajete.
Корисников грб
tadicweb
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1416
Придружен: 02 Јул 2012, 16:47
Место: Novi Sad
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од tadicweb »

Markus_Wolf пише:Mozda je off-topic, ali smoriste vise sa Zvezdom i Partizanom. 6 stranica za ta dva kluba, pored jos 14 u JSL. Ili je ovo tema samo za Zvezdu i Partizan?
Nije istina. Ima predloga ispravki i za mnoge igrače van ta dva kluba. Slobodno piši za bilo koje igrače koje si pratio i za koje misliš da su ispravke potrebne.
Mauro
Newgen
Поруке: 14
Придружен: 29 Јул 2013, 15:19
Место: Еритреја
Status: Није на вези

Порука од Mauro »

Имам једно питање, помажем око овог две године мислим већ и мучи ме једна ствар а мислим да се није причало о томе(Ако јесте, праштајте). Кад се у другој сезони нпр. Доњи Срем квалификује за Европу редовно играју на свом стадиону, јер не може бар фиксно да се намести за те тимове ако се квалификују да играју на неком другом стадиону?
И како је могуће регулисати мечеве Рада и Вождовца на Врачару као и Д.Срема у Новом Саду?
Финансије Чукаричког треба унапредити, дефинитивно и приметан је развој омладинске школе, али ако је неко упућенији боље тачније информације да да.
Mauro
Newgen
Поруке: 14
Придружен: 29 Јул 2013, 15:19
Место: Еритреја
Status: Није на вези

Порука од Mauro »

Смедерево ће се по свему судећи фузионисати са ФК Сељак из Михајловца. Играће у српској лиги а пун назив ће бити Смедерево 1924 Михајловац. Ускоро ће бити и званична потврда, управо је вест ишла на СОСу
Корисников грб
stanly knife
Newgen
Поруке: 38
Придружен: 03 Окт 2011, 11:46
Место: belgrade
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од stanly knife »

milpar пише:Па како ишта да напишем о Јавору кад га нисам пратио уопште? Никоме није забрањено да пише.
dok pocnu prijateljske i kompletiraju igracki kadar pa cu ja napisati o njima. koliko sad vidim uglavnom je vecina ostala bar vaznijih igraca. ali izvesno je odredjeno povecanje ocena kod miloskovica koji je odigrao sjajnu polusezonu u javoru urkos ispadanju i docica koji je bio solidan.
ajd kad sam poceo da ispisem sada za tu dvojcu. miloskovic je igrao i levo i desno krilo u zavisnosti od situacije, kada se nalazio na levom krilu u vecini slucajeva je ulazio unutra i tako je dao veci broj golova (a cini mi se da je dao4 ili 5 ove polusezone). tako da slobodnbo stavite cuts inside opciju. e koliko sam nabrzaka pogledao na laptou on i nije nesto ocenjen, ne znam mu sad sve ocene jer mi laptop nije tu, a ja sam na poslu. ali evo po ocenama drugih igraca iz anse lige.
acelleracion 14, pace 13, stamina 11, poseduje zavidnu tehniku znaci oko 13. passing 11 ( moze cak i 10 nije neki igrac po tom pitanju), kreativnost 10, finising 13 mozda cak i 14 jer skoro svaku sansu je pretvorio u gol. crossing 9. jumping 12. agresion 15 ( veoma agrsivan imao je cak 4 zuta i jedan crveni). to je ono osnovno kod njega.
docić e ovako, kreativnost 13, pas 13, prvi kontakt 11, sut iz daljine 16 (strelac dva najlepsa gola prvog dela polusezone, oba sa velike udaljenosti, plus stvarno svaki njegov udarac iz daljine je potencijalna opasnost), veoma stalozen i pribran znaci composure oko 13, slab u duelima i ne bas izdrzljiv, strenght 9, stamina 9. takodje dodati shoots from distance. brzina na solidnom nivou ne izdvaja se nesto preterano po tome, to bi bilo oko aceleraction 11, pace 12.

izvinjavam se sto pisem gramaticki neispravno al kucam sa posla tako da zurim...
non mollare mai!
Корисников грб
dj90
Assistant Manager
Поруке: 824
Придружен: 01 Нов 2010, 19:41
Место: Bg
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од dj90 »

stavite da 2020 i neke ulazimo u uniju, ovaj trenutan datum je smešan
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Svako povecanje ocena nasih igrača je toliko nezahvalan posao da je to komedija. Evro takmicenja su krenula tako, da svi kompletno u celoj JSL mogu da dobiju po -1 na svaku ocenu atributa u kompletnoj Srbiji. Naravno revoltiran sam ali nisam ni tako daleko od realnosti. Ima nekih pomeranja u formaciji kod svih ekipa koje sam gledao , tako da cu videti da li je to za stalno ili privremeno za Evropu. Što se tiče mog teftera, današnji dan i kad sam pogledao utakmice.... :slap:
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Preminuo Petar Nikezic 5775618,pa ga izbacite iz baze,il kako to vec ide...
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Neko je odradio malo traljav posao... :nasty:
Naime u DB kao prvog trenera Rada imamo Aleksandra Jankovica 62052587 ,a to je da to nije prof. dr. Aleksandar Jankovic koga treba da predstavlja,vec kondicioni trener koji je ranijih godina saradjivao sa Slavisom Jokanovicem i bio sa njim u Levskom iz Sofije.

Код: Изаберите све

https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/t31.0-8/1150564_10151693021164442_588243817_o.jpg

Код: Изаберите све

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t1.0-9/1000407_10151620525139442_1648842959_n.jpg
Verujem da je to trener koji se opet vratio u Vojvodinu

Код: Изаберите све

http://www.fkvojvodina.rs/wp-content/uploads/2014/07/Aleksandar-Jankovic_Conditioning-coach.jpg

Jedino me buni cinjenica da u bazi postoji jos jedan Aleksandar Jankovic 62143714 takodje kondicioni trener i to u Proleteru iz Novog Sada,koji je do skoro vodio Maric koji sada vodi Vojvodinu.Ne bi me zacudilo da su ustvari 62052587 i 62143714 duplikati,mada ne lice preterano,iako su ove slike iz Levskog lose.Pa mozda bi onda mogli da od ovog drugog 62143714 napravimo Prof. Dr. Aleksandara R. Jankovica koga cemo i ovako trebati da dodamo u bazu,a podatke o njemu najprostije uzeti sa Wikipedije

Код: Изаберите све

http://sr.wikipedia.org/wiki/Aleksandar_Jankovi%C4%87
,ili jednostavno da pravimo novog,a ovog iz Proletera da prebacimo u Vojvodinu.
Последње учитавање од Baja дана 20 Јул 2014, 23:13, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Evo slike Sase Jankovica 62052587 iz perioda dok je radio sa Kosanovicem u Guizhou Renhe pa procenite da li je to isti lik kao i ovaj u Vojvodini...(sto znaci da je duplikat sa ovim iz Proletera).

Код: Изаберите све

http://i1.sinaimg.cn/ty/chanbafc/news/2010/0516/U4686P6T826D164F24457DT20110317200509.JPG
Ja nisam siguran :what:
Последње учитавање од Baja дана 21 Јул 2014, 02:01, учитано 1 пут укупно.
Mauro
Newgen
Поруке: 14
Придружен: 29 Јул 2013, 15:19
Место: Еритреја
Status: Није на вези

Порука од Mauro »

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/tuzan-kraj-smederevo-pusteno-niz-dunav/81056

Разрешена ситуација. У српској лиги је сада Семендриа 1924
Корисников грб
Tachini
First Team Coach
Поруке: 319
Придружен: 07 Нов 2010, 12:54
Место: NY
Status: Није на вези

Порука од Tachini »

Mislim da bi trebalo povcati pa mladom Stojanovicu iz Zvezde, decko vazi za jednog od vecnih talenata i vec sad bez i jedne seniorske utakmice ima lepih ponuda za njega. Moj predlog za PA je -8. Sto se tice ocena to treba sacekati da ga vidimo na prvim zvanicnim utakmicama. Ono sto sam je da je dosta cvrst i da je dobar u skok igri i da za stopera nije los sa loptom.

Takodje mislim da bi trebalo povecati PA i Risticu koji se jako lepo pokazao na pripremama i dotati mu da moze da igra i na poziciji levog beka. Predlog za PA je izmedju 135 i 140. Takodje povecati mu za 1 tehniku, dribling, pas i Pace i Acc.
Последње учитавање од Tachini дана 22 Јул 2014, 11:46, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Ristic ne bi trebalo da igra beka. Mislim da mu je to Lalatovic nametnuo kao neki eksperiment.

Isto tako ne treba donositi konkretne zakljucke o takvim igracima na osnovu priprema, posto bi po toj logici Stefan Mihajlovic imao PA -9.

Za Stojanovica se slazem da treba mali upgrade, ali ne znam koliko je bas -8 realno u ovom momentu.

:cheers:
Последње учитавање од Karna дана 22 Јул 2014, 12:22, учитано 1 пут укупно.
Закључано

Повратак на “Football Manager 2015 - Research”