Aba liga [2013/2014]

Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Tokelara пише:jebi. Grobari nemojte to lazno da vam je zao, priznajte lepo da vam je drago sto su cigansture ispusile karinu
Pa nije da sam bas odusevljen, krivo mi je sto ih necemo tuci u finalu sa nesto kompletnijom ekipom, da se zapuse usta, mnogo su se razgalamili. A i nikad mi ne moze biti drago kad izgubimo od komsija, pa makar da je i Zvezda u pitanju...
kiba пише:gledacu slobo i to iz fotelje a ne invalidskih kolica :)
Nije kul, Kibo, nije kul :nasty:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

odbio si zato sto nisi mogao dobro da nasledis Igora Velikog, bez kojeg ja ne bih mogao da nadjem sportski program!!!
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

katanac dok se ne očisti tema
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Obrisao sam brdo poruka, ostavio neke normalne i onu zbog koje će kiba dobiti ban na 15 dana. Ban jer je komentar malouman, a njemu sam skoro skinuo zabranu pisanja u sportskom delu u nadi da će se smiriti. Pošto nije, neka se odmori malo od foruma. Tokić i Kajzer će zbog spama dobiti po upozorenje, to će im biti treće, što znači da će imati zabranu pisanja na forumu na dan, dva - dok se ne smire. Ostali - molim vas, kontrolišite se koliko god možete, delite radost zbog pobede Cibone na drugom mestu, ovde je dovoljan jedan komentar da pokrene lavinu uvreda ili spama. Ako hoćete normalno da diskutujete o F4, bez podjebavanja i slično, onda slobodno pišite ovde. Hvala.
Последње учитавање од Gagi дана 01 Јан 1970, 01:00, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Cek je l' moze meni neko da objasni zasto je ovaj Radonjic dobio nagradu za najboljeg trenera,slaba konkurencija ili?Cibona u bonusu pet minuta,ovi i dalje sutiraju trojke.Da li on nema autoriteta ili je tako zahtevao,nisam pametan.Mada u sustini izveli su prevelik broj bacanja i u trenucima kada su sustizali rezultat desavalo se da promase i oba bacanja.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

fanst[E] пише:Cek je l' moze meni neko da objasni zasto je ovaj Radonjic dobio nagradu za najboljeg trenera
I ja da sam sedeo na klupi Zvezde i ja bih dobio istu nagradu jer su ligaski deo igrali odlicno. Ma kakav Radonjic, on je pokazao koliko zna jos protiv Uniksa revans, kad Marijanovica drzi na klupi i vraca Katica da siluje loptu do iznemoglosti, a prekida Bobiju seriju poena. Ne zna, ne ume ali veceras nije on toliko kriv koliko košarkaška nemoć igrača na terenu koji ne znaju da ubace trojku i koji ne znaju da napadnu kombinovanu zonu 3-2.

Inače da se na trenutak samo vratim na Kibin ban - sreća što je Gagi prvi video ovaj post inače bi dobio puno duži ban. J***m vam i Zvezdu i Partizan kad usled rasprave iko može da napiše onako nešto lično. Sramota stvarno.
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Ma jeste da su zavrsili kao prvoplasirana ekipa,ali verujem da to nije jedini kriterijum.Mogli su dati i ovom iz Cibone sto je sa 6 igraca dosao do F4...
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Ja sam i dalje gladan i da je Zvezda izgubila ili pobedila. Kontam da ce biti tako i kada sutra Partizan odigra. Ko mi naruci hranu dobije poklon.
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Ako mi das fireserpent,samo reci adresu i stize pizza xD
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

onda jedno 7,8 velikih i moze ^^
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

...

Порука од westlife92 »

salel пише:Ja sam i dalje gladan i da je Zvezda izgubila ili pobedila. Kontam da ce biti tako i kada sutra Partizan odigra. Ko mi naruci hranu dobije poklon.
Imam u frizideru 7litre mleka, poslacu ti nesto da ne dobijem proliv
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Veeeeeelika sramota za sve nas! Hrvatsko finale u sred Beograda se igra, ali dobro i potreban je jedan ovakav samar srpskoj kosarci, valjda ce ljudi koji su u KSS i na celu KKCZ i KKP da se osveste.
Ako ne, nek nastave prepucavanja 2 umobolna kretena, nek nasrcu fizicki jedan na drugog, nek gostuju kod Olje, nek pale masu, nek vriste na sudije, nek nastave prepucavanje oko Vucica, oko toga ko je lopov, ma samo nek se prepucavaju dok se obojica ne oteraju u picku materinu iz ove nase jadne kosarke.

A poruka za navijace ova dva kluba, samo nastavite da raspravljate o tome ko je koga spustio, izjebo, zajebo, ujebo itd. kod Olje Beckovic i daleko cemo dogurati!
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”