KK Partizan [2013/14]

Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Šta je frajeru iz blokova, osećaš se ugroženo? Diskutujem, izneo sam svoje mišljenje. Koja je funkcija teme ako se u njoj ne diskutuje?

Nisam nikom rekao da je pominjao FMP. I kakve veze ima koliko je mojih postova? U normalnoj konverzaciji je uobičajno da sačekaš odgovor na svoj post i repliciraš.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

zele пише:Najjeftinija sezonska karta zvanično košta 120e
50e

P.S. Fizio u KK Partizan nije primio 11 meseci platu, a ne sme da radi privatno, DV mu je zabranio, toliko. Love nema, Tepic igra za sendvic i djus, ali i sam je rekao da ga stave na poslednje mesto placanja, jer bitan mu je klub, a ne novac.
Последње учитавање од Tik'al дана 04 Апр 2014, 18:46, учитано 1 пут укупно.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Meni je ipak fascinantno koliko se vi ustvari primate na price trija DTD. Pa zar stvarno mislite da su i ti ljudi posteni? Koliko mi se cini i koliko se da primetiti na celu svake uspesne firme u ovoj drzavi je lopov, u ovom slucaju sportskih klubova, tako da glavu dajem da marisu samo tako a na svojim pozicijama su jer je vUCKo naredio da zabavljaju narod dok on rasprodaje nesto vise od 88k kvadratnih kilometara (obicni pajaci i marionete). :)
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Eno Moka je danas sve lepo objasnio :yesko:
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

hostile sta to?
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Код: Изаберите све

http://www.zurnal.rs/2014/04/04/slavnic-covicu-ne-prodajem-se-ja-za-minut-slave-cija-je-ovo-zvezda/index.html
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Terens Kinsi vraca se u sredu BG i odigrace sezonu do kraja u crno belom dresu! Posle svega dusebriznici ce imati vise razloga za glavobolju!

:ole: Svestan sam koliko su jaki, ali WE ARE PARTIZAN
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Gde si to procitao da dolazi u sredu?Nasao sam samo gde kaze da dolazi cim zaleci povredu,samo da to ne bude negde u junu...
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Opa, lepo
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Dule je rekao da dolazi u sredu posto je zatrazio da ostane nedelju duze od planiranog a to je do zalecenja! Zbog teskih treninga je odlucio da ipak ostane u USA i vrati se tek kad bude spreman! Do srede je to! Siguran sam da ce tad biti u bg! Za one koji ce sad da krenu nije reg za domacicu iskreno bas me briga mogu da ga reg kad pozele posto po propozicijama imamo pravo da zamenimo 1 igraca i ako zatreba Kinsi ce biti registrovan! Vazan je samo za F4 Aba lige gde treba ugaziti one usiljene... :yesko:
Последње учитавање од Alexandar_81 дана 04 Апр 2014, 22:45, учитано 1 пут укупно.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Sad pisu da nije registrovan za domace prvenstvo, jedino da se oporavi za f4
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Pa novinari ko novinari imamo pravo da zamenimo 1 igraca! Ako bude trebalo preregistrovace nekoga (citaj Dallo) ali to ako bas moramo! Mislim da domaca liga nije interesantna jer ne donosi nista i nema razloga da se on placa i tih 2 meseca posle f4 aba lige! Ugovor ima na jos tih mesec dana i onda ce ili pristati na produzenje ugovora koje mu je ponudjeno ili naci drugi angazman u nekoj drugoj zemlji! Terens Kinsi nece igrati za komsije narednu sezonu! Posto se po njihovim forumima to uveliko prica! Koliko sam razumeo ima ponudu Armanija!

Izgleda da se povredio Milutinov samo da nije ozbiljno! Boli ga na dodir koleno !!!! :censored:
Последње учитавање од Alexandar_81 дана 04 Апр 2014, 22:52, учитано 1 пут укупно.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Zar to da će Kinsi igrati u Zvedi nije bila prvoaprilska šala? Ja sam tako razumeo. Reče Duško da je Kinsi napravio težak disciplinski prekršaj, šta bi sa tim? Jel to oprošteno ili će se tek rešavati. Kad već dolazi u sredu, a ništa o tome se nije više pisalo, pa da pitam insajdera.

Negde sam čuo da Kinsi nema ponuda, a da je njegov menadžer rekao da će se prvo pitati Partizan da li hoće da produže ugovor sa njim i da li mogu da daju pristojnu ponudu.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Pa jeste ali paljevine ima na obe strane, pa se na odredjenim forumima vec trlja rukama kako je to zavrseno i da se samo ceka da se zavrsi sezona :slap: Jeste napravio prekrsaj i bice kaznjen za to! A nasu ligu nece igrati zbog upravo toga da ne obnovi povredu pre f4 aba lige. Mislim da ucesce TK-a u nasoj ligi nije nuzno ta liga ne sluzi nicemu sem da se udje u 4 i obezbedi ABA liga! Sve je marginalizovano i titula ne donosi nista osim prestiza! :yesko: Za ponudu Armanija sam procitao na nekoj stranici na fb-u tako da nije verodostojno dok se ne potvrdi!
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Kakva dva kretenoida stoje na celu nasa dva kluba, uzas.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Ovo sinoc...Jedna vrlo gadna stvar, jadni mi na sta nam se sveo sport..Ali nije problem u tome, problem je o ogromnoj masi mladih, poput mene koji ovo treba da prate, uce i odrastaju uz ovo.Kakav primer su oni dali sinoc?Tokom emisije, a i nakon nje video sam gomilu komentara na fejzbuku, koji su stvarno zabrinjavajuci...Jel nam to treba, jel mi mladi treba da ucimo o kriminalu, nemoralnim i licemernim lazovima, djavolima bez stida, koji unistavaju sport i ovu drzavu...Sport se danas sveo na jebeni novac, ma ne samo sport, sve se svelo na jebeni novac, na materijalisticki duh koji razara ovaj svet...Tuzno je sto je od jedne IGRE kao sto je kosarka, postalo sve ovo, vise nisu bitni cast, postenje, prava i zdrava borba,fer-plej, vec se u ljudimacprobudio taj zivotinjski instikt, svi samo gledaju kako da uzmu neki novac ne birajuci sredstvo, a iz toga proizilaze i pohlepa i nezasicenost, i zato nam danas i jeste ovako, od prave kosarke i pravog sporta vise nista nije ostalo, tuzno, ali realno, i zato ce nam biti i sve gore i gore...
Последње учитавање од Sinke дана 07 Апр 2014, 09:41, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Sinke пише:Jel nam to treba, jel mi mladi treba da ucimo o kriminalu, nemoralnim i licemernim lazovima, djavolima bez stida, koji unistavaju sport i ovu drzavu....
da
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Samo ostrascen navijac zvezde koji ne vidi dalje od nosa moze da stane na stranu Covica. Ili je u najmanju ruku skroz neobavesten o dugogodisnjim delovanjima istog. Ne morate Duleta da volite nije vam bas srecu doneo ali on je sportski radnik ima iza sebe sportsku karijeru, a ne kriminalnu i stati na stranu moralnog gmizavca samo zbog toga sto je juce dosao u zvezdu i kobajagi joj nesto pomogao je smesno.
Ovo sinoc vam je blia slika i prilika sportske situacije u Srbiji....sportski radnik brani Partizan, a Zvezdu brani kriminalac, najgori olos....ali dobili smo i odgovor na to da li ce navijaci zvezde obraz da prodaju za titulu: Hoce...cim mogu mirno da gledaju ljagu poput Covica i da mu se dive onda hoce....
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Očekivan komentar ostrašćenog navijača Partizana, citiranje Vujoševića, mnogo reči, a promašena poenta. No dobro, papir trpi sve, a u ovom slučaju tastatura trpi sve.

Mislim da nije bitno ko su i šta su, jer akcenat tog duela nije karijera Vujoševića protiv karijere Čovića, oni su tu kao predstavnici kluba, pa ih tako treba i gledati. Dalje, stajanje na stranu jednog ili drugog ne treba da zavisi od toga ko ima kakvu karijeru, nego ko bolje argumentuje. Koliko je meni poznato, to se "boduje" u duelu.

Poenta onog cirkusa od sinoć u stilu Stanija vs Soraja jeste da su obojica izgubili, ali to nije toliko strašno, jer čim su prihvatili da učestvuju u tv emisiji znalo se da će biti ovakav ishod. Najcrnje je što smo mi, koji smo gledali to, izgubili. Da li smo dobili neki konkteran odgovor? Ne. Da li se postigao neki napredak ka poboljšanju odnosa naša dva najveća kluba, bio bih slobodan reći, i poboljšanje odnosa izmedju dva sportska kolektiva? Ne. Da li smo se primakli trajnom rešenju za finansiranje sportskih udruženja u Srbiji? Ne.

Kad malo bolje razmislim, jedini pobednik od sinoć je b92, verujem da su imali nezapamćenu gledanost, a Dule i Čović su naseli na priču o "konačnom obračunu". Čovek bi pomislio da imaju malo mozga, a novinari ih navukli, lagano. Dovoljno je bilo da tri dana trube kako jedan od njih dvojice ne sme da tv duel i kako se to već izbegava i oni se primili. Da li ste samo primetili koliko puta je pravljena pauza za reklame? Oljina emisija jeste jedna od gledanijih, ako ne i najgledanija emisija tog tipa i uvek bude mnogo pauza za reklame, ali sinoć je bilo mnogo više od uobičajnog broja reklama. Znači da se pozivanje ove dvojica više nego isplatilo.

Mislim da je ovo pokazalo da Partizanu nedostaje ozbiljan menadžment. Vama se trener bavi ekonomijom, pa da li je to normalno? Ja razumem da je Dule sticajem okolnosti počeo time da se bavi, ali to nije dobro, ni za njega, ni za klub. Zaista vam fali jedan ozbiljan direktkor koji će se baviti isključivo finansijama i marketingom. Sportski deo uprave vam je dobar, ali menadžment koji sada imate (ako ga imate), ne može da isprati tempo koji furaju Vujošević, Todorić, Danilović, onda neko od njh trojice počne da se bavi nečim što nije njegov posao i onda to ne ispadne na dobro.

Jedina stvar koja mi u neku ruku dopala u celom onom sranju, jeste kada je neko od njih dvojice rekao da će država da ih skine sa sise. Ne znam ko to reče, mada nije ni važno, ali se nadam da ću dočekati dan kada će se prestati sa finasiranjem i jednih i drugih, jer dokle bre više pare poreskih obveznika trpati u vreće bez dna?! Nek' odjebu malo od državne sise, na njoj su preko 60 godina.
Последње учитавање од zele дана 07 Апр 2014, 11:34, учитано 2 пута укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Sramota me navijati za KKCZ i pratiti KKP na nekim utakmicama posle onoga sinoc. Dva klovna vuciceva.
Последње учитавање од paske дана 07 Апр 2014, 11:03, учитано 1 пут укупно.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”