Premier League 15/16

Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Crveni plode!! Kako momci igraju ove godine, bila bi steta da ne uzmu titulu. Jeste i Liga Sampiona uspeh, ali kad su vec tako daleko dogurali... Uostalom, bolje da je oni osvoje nego oni burzuji iz Mancestera, jeste da imaju 2 nasa igraca ali mrski su mi do jaja.

Edit:
Слика
Слика
Последње учитавање од Socivar дана 30 Мар 2014, 21:18, учитано 1 пут укупно.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Boske11
Assistant Manager
Поруке: 884
Придружен: 14 Апр 2013, 10:34
Место: Sr.Mitrovica/Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Boske11 »

Pregazili ih !
You''ll Never Walk Alone
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

- Manchester United are set to offload Wilfried Zaha, 21, for just £5m after paying Crystal Palace £10m in January 2013. [Sun]

- Manchester United are set to beat Premier League rivals Chelsea to the signing of 18-year-old Southampton left-back Luke Shaw. [Mirror]

- Player-coach Ryan Giggs is set to quit Manchester United in the summer while there are doubts over Phil Neville's long-term future as first-team coach. [Express]

- Manchester United could spend £200 million on new players while several established players will be shown the door at Old Trafford.
[Telegraph]

- Former Manchester United manager Sir Alex Ferguson will play no part in deciding successor David Moyes's future as at Old Trafford. [Mail]

- Borussia Dortmund want Manchester United's Shinji Kagawa back on loan. [Sun]

- Swansea are ready to make a £5million move for Manchester United midfielder Nick Powell. [The People]

- Lazio midfielder Antonio Candreva, 27, is being tracked by Premier League trio Liverpool, Arsenal and Manchester United. [Sunday Express]

-Takodje, prica se da Kerik secikesa ide.


Jos 30 i kusur sati do Bajerna. Razum kaze 0:5, srce kaze 2:0. GGMU!
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Kako igra Powell u Wiganu?
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Nisam ga gledao ni jednom uzivo, pratio sam neke hajlajtse. Plodi decko, dao je nekih petnestak golova, neke makazice, nekoliko sa distance. Al dzabe kad on igra desetku, a tu nema mesta ni za Matu. Negde sam procitao i da igra klasicnog napadaca u Viganu, ne znam kolko je to istina.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

ali zaha za 5m, lol, strašno
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

SkyBet have today suspended betting on Chelsea signing striker Diego Costa this summer.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Felaini kesa prevelika. Velbek u zatvor zbog ovoga mora. Dobro se drzite, ali ako nastavi ovako Bajern ce naci rupu negde :yesko:
Последње учитавање од Joca дана 01 Апр 2014, 21:27, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Velbek :smesko:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
TOMARA
Assistant Manager
Поруке: 667
Придружен: 26 Нов 2010, 00:26
Место: Stara Pazova
Status: Није на вези

Порука од TOMARA »

Koje je dunster ovaj Velbek, pa to je strasno... Visio bi on meni na sred Stretford End-a! :nasty:
:zvezda: FOOTBALL MANAGER MANIAC :zvezda:
Слика
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

NEMANJAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Velbeku bi bolje islo 110 metara prepone, Felaini definitivno nije igrac za Mancester

steta sto ih ne dobiste, mada kako Bajern igra proitv engleskih ekipa na Alijanc Areni sve je moguce
Последње учитавање од TheBlues дана 01 Апр 2014, 23:57, учитано 1 пут укупно.
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Velbek je pacijent broj 1.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Šteta što Čičarito puši klupu zbog njega.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Pih! Nismo zasluzili pobedu, ali smo mogli da pobedimo. Bolje sto Velbek nije iskoristio ono, povukli bi se prerano, stavili bi nam 5 komada do kraja. Grlo mi je otisao kad mu je Nojer skinuo. Retardirani saban nije ni hteo to da uradi, pogledajte snimak, izgubio je korak imbecil pa je morao da je potkopa, ni loptu ne zna da vodi.

Ja i dalje verujem da mozemo da prodjemo. Stopera ce morati Kontento da im igra, a veza je jako oslabljena, suspendovani Bastian i Martinez, i manje bitni Tiago je povredjen. Plus, opste je poznato da je Junajted ove sezone mnogo bolji u gostima nego na Trafordu. Videcemo, verujem.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Vraća se Dante, tu je Van Bujten, Lam može da konkuriše za to mesto ako treba takođe. Gece će verovatno startovati, sa Krosom, možda Šaćirijem, i opet je to silan tim. Nisu oslabljeni, nemoj se mnogo uzdati u to. Za meč u Minhenu je sasvim nevažna forma Junajteda na gostovanjima. A i nije teško imati bolji skor od onoga koji Junajted ima na domaćem terenu ove sezone, tako da bih ja to sa rezervom nazvao tako. Ne verujem da će lako dobiti Minhen, biće tu čekanja i mudrovanja, ali ne sumnjam u prolaz Bajerna.
Последње учитавање од Vladar дана 02 Апр 2014, 17:22, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Dvojka k'o kuca u Minhenu.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Vladar пише:Vraća se Dante, tu je Van Bujten, Lam može da konkuriše za to mesto ako treba takođe. Gece će verovatno startovati, sa Krosom, možda Šaćirijem, i opet je to silan tim. Nisu oslabljeni, nemoj se mnogo uzdati u to. Za meč u Minhenu je sasvim nevažna forma Junajteda na gostovanjima. A i nije teško imati bolji skor od onoga koji Junajted ima na domaćem terenu ove sezone, tako da bih ja to sa rezervom nazvao tako. Ne verujem da će lako dobiti Minhen, biće tu čekanja i mudrovanja, ali ne sumnjam u prolaz Bajerna.
Pa pazi, u sustini, nebitno je ko je povredjen, suspendovan, kome zena daje kuci, kome ne, nebitno je ko je u kakvoj formi. Ovo je liga sampiona.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Ti si prvi počeo o tome ko je odsutan i kako u igrama na strani vidiš šansu Junajteda. Pošto ne poznaješ Bajern dovoljno, htedoh da te uputim u stanje stvari. I da, nije liga šampiona, već Liga šampiona.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”