KK Partizan [2013/14]

Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Globalno je, mi mrzimo i Vujosevica jer je trenirao Zvezdu al smo mu oprostili posle 12 vezanih titula
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Karna пише:Samo jedno pitanje, nevezano za vasu diskusiju.

Cemu vredjanje Pesica? Mislim pokusavam da skapiram al mi ne ide u glavu... Jel to nesto globalno medju navijacima Partizana ili je to skup napaljenih klinica koji ni ne znaju ko je on ili nesto trece?
Krene neko i onda se priključe mnogi koji ne znaju ništa...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Kao i svaki neandertalci na obe tribine, jedan kukolj je dovoljan...
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Karna, tu se videlo koliki je Vujosevic "neandertalac" uzeo je mikrofon i zamolio tribinu da ne vredja GOSPODINA PESICA! Od tada nije bilo vredjanja!
Razumem i gnev i bes i sve... Vujosevic je za sve u Srbiji doktor sto se tice basketa! To kakav je covek me ne zanima! On pravi rezultate i nema potrebe da ga gledam kroz druge prizme! Sta ce mi dobar covek sa kojim cemo da ispadamo iz lige! :rugalica:
Последње учитавање од Alexandar_81 дана 07 Мар 2014, 21:56, учитано 1 пут укупно.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Nista ja nisam rekao za to, samo me iskreno zaimalo zasto se vredjao Pesic posto nisam znao da li ima neki razlog.
Brzo se zaboravlja sta je Pesic uradio i doneo ovoj zemlji, mladji se ni ne secaju, pa mi nije bila jasna reakcija navijaca.

Sto se tice Vujosevica, tu se slazemo. Sjajan trener, veliki znalac, drzi materiju u malom prstu, a o ljudskim kvalitetima ne bih...

I aj kad sam vec ovde malo o utakmici. Odgledah je celu, odlicno je Partizan odigrao, pogotovo u odbrani. Bayern je u vcini utakmice delovao rastimovano, bezidejno i haoticno, kao da drugi put igraju basket u zivotu. Pavlovic i Kinsi dominirali u napadu, Tepic objasnio igru u odbrani, sto me da budem iskren cudi... Tepic je to :D

Voelo bih da Partizn zavrsi treci u ABA ligi kako bi se izbeglu u polufinalu, pa onda u finalu neka pobedi bolji (nadam se Zvezda :) ), mada ce biti strahovito tesko dobiti Partizan 4 puta za redom. Meni je bitnije da imamo 2 tima u evroligi.

:cheers:
Последње учитавање од Karna дана 08 Мар 2014, 12:09, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Izgubila je Cedevita sinoć od Solnoka, sad ni 2. mjesto nije nerealno s obzirom da nam oni dolaze u Pionir u zadnjem kolu i imamo minimalan poraz iz 1. meča. Samo da dobijemo jedno od naredna 2 gostovanja, Olimpija i Budućnost, i F4 je siguran.
Последње учитавање од markohn22 дана 08 Мар 2014, 13:37, учитано 1 пут укупно.
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Sledece nedelje igra Berta :cheers:
Inace mislim da dobijamo sutra, Olimpija je generalno u rasulu i nisu ni za prici nekoj staroj Olimpiji, al' s' obzirom na to da smo mi ipak Partizan, nikad se ne zna, znamo da na F4 idemo :cheers:
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Očajan start utakmice, a Olimpija trojke u prvih 6 minuta 5/8.

Šut za 2 u 1. četvrtini 1/14 :argh: od toga pola promašena polaganja...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

dal' je realno koliko smo očajni, koji im je k***c danas?! :argh:

dali su nam 7 poena u jednom napadu, koš, dodatno, 2 tehničke po slobodno i još 1 koš :waller:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

De se igra F4 u Zagrebu?
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ponudu da organizuje f4 dobija prvoplsirani klub na tabeli, ako on odbije onda sledeći. Ubiše vas šutevima za tri. Šteta, nećete iskoristiti poraz Cedevite.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Ma nemamo mi veze sa Cedevitom, isto nam je bili 2. ili 3. Nego nas sad vrlo vjerovatno stizu i Budućnost i Cibona, od Cibone smo bolji međusobno a Budućnost smo dobili nešto minimalno kući, gostujemo im u predzadnjem kolu... Prošle godine nas je poraz od Olimpije kući umalo koštao plasmana na F4, u istu poziciju nas dovodi i sada. :argh:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Orthodox пише:
Nisam dizao hramove Dzaji, ni Deji Savicevicu ni Darku Pancevu kada je trebalo, tako da nemam potrebe da dizem ni sada novim sportistima i sportskim radnicima.
Slazem se u potpunosti. Kao sto bi vi Todoricu, Duletu i Danilovicu dizali "zahvalnicu" tako bi i mi njima trojici + Cveletu jednu kao kulu u Dubaiju.
Alexandar_81 пише:On pravi rezultate i nema potrebe da ga gledam kroz druge prizme
Da li kroz ove reci kapiras/te zasto se Coki gotivi kod nas? Kao da mi ne znamo ko je Covic, sta je on radio, sta sad radi, s kim je u dilu bio, s kim je danas itd. Covek prosto pravi rezultate, donosi novce i to je to. :)
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ajoj. Zaigrali ste, najzad. Pavlović preteruje. Promaši sad olučujući šut. :slap:
Последње учитавање од zele дана 09 Мар 2014, 18:33, учитано 2 пута укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Nemanja
Assistant Manager
Поруке: 653
Придружен: 26 Окт 2012, 15:53
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Nemanja »

Ako pobedebe i Buducnost i Cibona mi smo i dalje treci?
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Zamlo dobi MZT, Cvetković pogodi trojku na kraju. Igraju produžetke ipak, sad će da izgube...

Ako dobiju ovo dvoje, svi smo isti, trenutno će o poziciji odlučivati koš razlika, ali na kraju se gleda međusobni, tu smo bolji od Cibone, protiv Budućnosti tek igramo za 2 kola revanš...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Dobi Cibona na produžetke, sudije ih poguraše kad je trebalo. Ako računamo da će Budućnost sutra da dobije Igokeu u PG, svi ćemo biti na 15-8.

Raspored do kraja (samo mi imamo 2 kod kuće):

Partizan: Solnok, @Budućnost, Cedevita
Cibona: @Igokea, @Široki, Crvena Zvezda
Budućnost: @Cedevita, Partizan, @Mega Vizura

Ima još mnogo kombinacija, može se desiti i trougao, čak je vrlo moguć. Tu smo mi bolji od Cibone za 5 poena, dok je ona bolja za 3 poena od Budućnosti. Mi imamo +7 protiv Budućnosti iz prvog meča. Dakle kad bi se napravio taj trougao, u njemu Cibona ima konačnih -2, mi trenutno +12 a Budućnost -10. Znači tu bi mi bili najbolji čak uz poraz do 10 razlike od Budućnosti, što ne bi smjelo da se desi, a nalošiji u trouglu možemo biti tek ako izgubimo u PG preko 14 razlike.

Nadam se da će nam 2 pobjede biti dovoljne za F4 i 3. mjesto, a nije nemoguće stići ni Cedevitu iako imaju trenutno 2 pobjede više. Oni iduća 2 kola dočekuju Budućnost i Igokeu pa dolaze nama, prvi meč su dobili samo 3 razlike.

Možda sam malo zapetljao ali jbg, volim da se bavim ovako ovim potencijalnim završnicama :D
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Da debeli Dukljanin izgubi u Podgorici, pa dobro bre deco dal' ste vi normalni.
Mislim da imamo rutinskih 3/3 do kraja i trece mesto :cheers:
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Ma mi igramo 3 tekme kući realno, u PG bude duplo više Grobara iz čitave CG, nego Varvara :) Aposebno će biti sada s obzirom na važnost utakmice...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Lagano, jos tamam tempiramo formu za F4, Bogdan je trenutno u malom padu, i to ce proci, TK je konstanatan, Pavlovic sve bolji i bolji i bice najbolji na kraju, ocekujemo u Bertu bukvalno zapetog kao pusku, cuo sam da je na treningu uhvatio neku alley-oop od Bogdana,Zo veceras malo losiji, ali jebiga, biju ga najvise od svih a i ne moze on svaki mec da pokida, bice to dobro sve :cheers:
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”