KK Partizan [2013/14]

Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

zele пише:Pa priča je krenula od toga koliko grad daje, a ne koliko sponzori daju. Realno, da je obrnuto, ja verujem da dan ne bi prošao, a da se ne pojavi neko iz SD/KK Partizan i da samo skrene pažnju da su dobili manje novca.
Jedno je da klub rezultatima zasluzi pare,a drugo je da se nekima da na lepe oci.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Aha, znači nije problem u količini koju ste vi dobili nego je problem u sumi koju smo mi dobili. Da, tipično za naš mentalitet, da komšiji crkne krava. Bolje od vas nisam ni očekivao.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Ajde nemoj ovde lazno moralisati ne prolazi ti bas najbolje.Dovoljno je setiti se pocetka sezone,kada je Partizan bio pred gasenjem svi ste likovali,tako da ti je ova fraza preizlizana.Sta treba da urade da budemo kao vi,tako posteni i dobrice,da mozda ovih 100%kamate sto placamo sami dobrovoljno povecamo na 300%,a da trazimo za druge da umesto 2% sto placaju oproste dug(jer ipak zelimo da komisji ne crkne krava)?I da na kraju ko ste vi,a ko smo mi?Vi ste verovatno nebesko velicanstvo,borci za Srbiju,desna ruka otpora,vernici.A mi smo samo jadni otpadnici,lopovi,krimosi,povremeno muslimani,povremeno katolici(kako vama odgfovara),koji navijaju za mali Franjin klub i za Fokrijevu fudbalsku selekciju..

P.S.Eto molim te da u ime svih "nas"grobara na ovom forumu,objasnis ko smo mi,a ko ste vi,valjda ovako mali i sugavi zasluzujemo bar to...
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Au objasnio Boske...

Aim mid+ skill, game mind high+++...

:)
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Ne,ne nego mozda sam na kraju ipak ja pogresio.Mozda sam trebao da dozvolim da jos mazu go*vnima po nama,jer ako se slucajno suprostavis izvucice zakljucak da zelis da im crkne tele.Mada jos uvek ocekujem obrazlozenje kakvi smo,da vidim da li sam bio blizu.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Nikad nisam poželo, niti sam se nadao da će se Partizan ugasiti. Mogu slobodno reći da bi to bio smrt srpske košarke. Kakvi ste vi? A kakvi smo vi? Nema potrebe da raspavljamo, po postovima se može videti, ja nisam nikad mrzeo Partizan, malo li je puta ovde i u PFC temi napisano od strane ostrašćenih grobara da sam uvek bio korektan? Mislim da to dosta govori o meni, mom ponašanju i shvatanju sportskog rivalstva. A što se tiče vas? Može li se za nekog od vas to reći.



P.S. Nikad nisam rekao da ste mali, šugavi ili nešto slično, samo sam rekao da se osim zajedljivosti i mržnje nije moglo drugo očekivati od vas.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Moze za mene, eventualno za Tokleraru ili kako mu nik i MarkoHN je takodje vise nego korektan prema komsijama.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Berserk
Manager
Поруке: 1289
Придружен: 25 Дец 2011, 22:04
Место: Petrovgrad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Berserk »

Mislim da je bilo toliko puta dokazano...
Kada je Rasko Nemanjić među navijačima Crvene Zvezde poznat kao Sveti Sava naterao svog brata Stefana da prihvati Pravoslavlje. Na taj dan je osnovano Srpsko sporsko društvo Crvena Zvezda. Tada su se svi Srbi opredelili da izgrade kult nacije na tom sporskom društvu.
A kako smo mi zli nasatali posle drugog sveskog rata, i pobede zlih komunista mi smo stvoreni da bi se uništio kult Crvene Zvezde :xD:
Inače Crvena Zvezda je sama srž Srpstva, i to sve počevši od Raska Nemanjića. Čak ima podatak da je Miloš Obilić bacao koplje za atletski klub...
Nemoj da me zajebavate više sa tim koji je Sr(b)skiji klub.
Činjenice je a ona meni nije prijatna, svi smo produkt nekog vremena koji nema veze sa Srbijom već smo nastali u Jugoslaviji gde su igrali razni igrači razne nacionalnosti.
Gde se kult nije postavljao na tome ko je ko, već na tome da je neko bio Vojni a neko i Pandurski klub...
Sada šta se dešava u ovoj našoj zemlji nemojte da Vas čudi da se dešavaju ovakve stvari.
Čović osvedočeni "veliki" čovek, da ne navodim sva njegova (ne)dela...
Dozvoljava sebi da kao predsednik kluba, preduzetnik, predstavnik gradske vlasti kod mene u Banatu se kaže Bog i Batina. Dozvoli sebi da menja nešto što dovodi do toga propiša po tim mladim momcima. Sa menajnjem stimulacija.
Sutra treba neko od njih da igra u repki da gine za boje zastave, za grb...
Slažem se nismo ni mi divni sa ne plaćanjem igrača ali makar imamo nešto što dotični gospodin neće imati a to je srce.
Последње учитавање од Berserk дана 06 Мар 2014, 14:55, учитано 1 пут укупно.
Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion
So Many Years the boss and we adore him
Simply The Best, United through and through
Forever we will be his Red Army
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Saša i TK pokidali, Tepić vrlo koristan.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

fanst[E] пише:Ajde nemoj ovde lazno moralisati ne prolazi ti bas najbolje.Dovoljno je setiti se pocetka sezone,kada je Partizan bio pred gasenjem svi ste likovali,tako da ti je ova fraza preizlizana.Sta treba da urade da budemo kao vi,tako posteni i dobrice,da mozda ovih 100%kamate sto placamo sami dobrovoljno povecamo na 300%,a da trazimo za druge da umesto 2% sto placaju oproste dug(jer ipak zelimo da komisji ne crkne krava)?I da na kraju ko ste vi,a ko smo mi?Vi ste verovatno nebesko velicanstvo,borci za Srbiju,desna ruka otpora,vernici.A mi smo samo jadni otpadnici,lopovi,krimosi,povremeno muslimani,povremeno katolici(kako vama odgfovara),koji navijaju za mali Franjin klub i za Fokrijevu fudbalsku selekciju..

P.S.Eto molim te da u ime svih "nas"grobara na ovom forumu,objasnis ko smo mi,a ko ste vi,valjda ovako mali i sugavi zasluzujemo bar to...
:claping: :yesko: BRATE SVAKA TI JE KO U NJEGOSA! Ovaj tvoj post zavrsio je na mojoj fb stranici! KAPA DO PODA!!!!
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Слика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Meni jedino od svega nije jasno zašto pravite ikonostas od ljudi kao Duško Vujošević pa shodno tome osudjujete ovog drugog, sto isto vazi i za Čovića pa i sa druge strane idu iste priče. Ova diskusija koju vodite gore je toliko beskorisna da je tužna.

Vama realno smeta što Zvezda sada dobro funkcioniše jer vam navike nalazu da nas kljukate sa 30 razlike.Mi danas ne mozemo da se nasladimo sujetom sto vas bijemo gde stignemo. Iz svega toga izlazi ovakvo lupetanje sa obe strane ali pogrešno osudjujete jedni druge individualno. Napravio sam razliku ko smo mi a ko ste vi , a to da je neko likovao na početku sezone što se vi kao gasite to nisam primetio ovde, a nije bilo ni blizu tog gasenja ako cemo posteno nego je Dusko Kalimero koji nešto izmenjeniji balans snaga u kosarci pokriva alibijem novca. Taj isti kalimero je imao opravdanja za sebe i u CSK-a ali tamo nije ikona pa ga niko ne dozivaljava ovako ozbiljno. Mi smo kao narod takav da volimo lidere makar nas vodili i slepi. I na kraju, ne ulazeci dublje u psiho poremecaje kalimera, moja vecita dilema je da li je KK Partizan institucija ili je KAlimero institucija? Nikad nisam cuo Obradovica, Dudu Ivkovica, Pesica i ostale vrhunske strucnjake da u svojim klubovima rade posao PR-a, predsednika, sekretara, navijača, a Kalimero je sve to u jednom. Otelotvorenje košarke i upravljanja u jednom. Svu zavadu o kojoj vi diskutujete je posledica njegvoog sranja jer on konstantno nosi nove i nove teme. Dule je stručno što se tiče Partizana Bog, to priznajem, ali se kod struke završava i sve ostalo. Čovek je neotesana seljačina koja je uglančana svojom veličinom. On sam sebe dozivljava kao Partizan i ja sam suiguran u to.

Zele je objektivan, nije ultras. Bezveze ga ganjate.

Čestitam na pobedi. KT kao Iveroson, podseca me likom nesto na nejga opasno i sve je bolji. BAs mi gotivan. :cheers:
Последње учитавање од Orthodox дана 06 Мар 2014, 23:59, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Vidi, iz postovanja prema tebi kao starijoj i ozbiljnoj osobi i osnivacu ovog foruma cu biti pristojan, ali, ja glavu dajem, da bi vi do sad hram podigli ljudima poput Duleta, Todorica ili Danilovica, da imate iste!
Niko od nas ne kaze da su oni bogovi, ali jebote, ono sto su oni uradili za Srbiju,srpsku kosarku,Partizan i svakog Grobara, je ono sto neki ljudi za 100 zivota ne bi uradili...Jebiga, danas je takvo vreme doslo, da se od moralne cistote ne zivi, pa covek il' udje u politiku, ili ga nema kao sto i sam vidis...
I ne vidim razlog da toliko mrzis Duleta, osim sto si neko ko toliko godina gleda kako mu ovaj uzima trofeje, meni bi bilo cudno da Partizan ne bude sampion, sampioni smo od kad znam za sebe a to je pre svega zahvaljujuci gorepomenutim ljudima...Hvala njima za svaku pobedu Partizana u Evroligi, ma za svaki mec, koji sam sto u Pioniru/Areni sto kuci pored televizora proveo, jer sam zbog njih zavoleo kosarku i naucio mnoge lepe i korisne stvari.Ono sto je Dule uradio kao trener, to je tek posebna prica, ako pogledate recimo Bertansa prosle sezone, od jednog bledog i nesigurnog decka, on je napravio da se tako izrazim 'serijskog ubicu' koji maltene kao robot sutira trojke...Da li mislis da to moze svaki trener da probudi u igracu?A to ti je samo jedan primer i sam znas koliko je centara proslo kroz Duletov dril, pa Veseli, pa Bogdan danas, ma ne zna im se broj...A tek ove price kako je on bahat, kako radi sa Partizanom sta hoce-pa on ima pravo na to, i ja ga podrzavam u tome, jer eto to je recimo i nas trener radio, desavalo se da izbaci saigraca u svlacionicu, jer jedino tako moze da nauci i prelomi neke stvari u igracu-mozda to znas, bavio si se sportom, a i trener si.A ti ako hoces da jednog ovakvog maga, i jedno najobicnije licemerno govno od coveka, jednog kriminalca da stavis u isti kos sa Duletom, e pa izvini ne moze bre !
Dokle smo mi dosli, dokle je ova Srbija dosla, kad su nam uzori ubice, prodavaci drzave, lopovi, kriminalci...
Ma nemam vremena za raspravu, jer je svaka apsurdna sa vama navijacima Zvezde...
Inace dobra partija danas Bajern je takodje ocajan, ali bitna pobeda i za moral ekipe, uz Bertu i Bogdana, izvucicemo ovu sezonu do kraja kako treba, pa dogodine...
Inace sam gledao neki hrvatski stream, i umro sam od smeha na hrvatskog komentatora, koji ni jedno prezime osim Tompsona(hmm...) nije ubo...Ali pobeda je bila sto Šalića zove Salić,i Dalo-a zove Dalu, a tek o igracima Bajerna da ne pricam :zelenko:
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Za sve ove godine koliko je Dule u Partizanu, radio je sigurno sa 100+ igrača, i koliko ja znam velika većina njih ga cijeni i poštuje kao da im je drugi otac. Može li tako nešto da postigne neko ko je "neotesana seljačina"?! Toliko, nemam više šta da odgovorim na Mandin post.

Što se tiče tekme, jeste Bayern bio prilično loš, ali naša odbrana je isto tako bila odlična, oni su igrali onoliko koliko smo im dozvolili, a ugazili smo ih sa zonom 1-3-1 :yesko: TK i Saša, doktorski. Pogotovo TK, toliko sam zavolio tog čovjeka, mislim da je sada već prestigao Boa na listi mojih najdražih stranaca u klubu :) Tepić igra veoma ozbiljno zadnjih par mečeva, Musli pomalo daje znake života.

Nakon dužeg vremena ponovo sam optimista, treba sad na krilima ove pobjede da odemo u Ljubljanu i završimo posao za F4. Sve više me ova sezona podsjeća na prethodnu, dižemo formu, sa Bogdanom i Bertom možemo mnogo. Isto tako mi se čini da forma ekipe sa "Malog Železnika" i ne ide baš uzlaznom putanjom. Čekajući reprizu... :D
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Sinke пише:I ne vidim razlog da toliko mrzis Duleta, osim sto si neko ko toliko godina gleda kako mu ovaj uzima trofeje
Bože svašta da ga mrzim. Čovek mi je samo antipatičan i nisam pričao o njemu kao stručnjaku jer sam milion puta napisao da je car što se tiče rada sa mladim igračima. I tu prestaje njegovo znanje jer u radu sa formiranim igračima ne ume. To je pokazao u CSK-a , to je pokazao u reprezentaciji i nisam ja to izmislio nego su to rekli i neki drugi iz njegove branše. Govorio sam o ljudskim kvalitetima i nivou koji on ima. Koji bre to trener koristi rečnik kao on? Čoveku je svaka druga reč: J***m ti majku u pičku da ti J***m majku. Ako nije to onda je nesto slicno tome. Koji to trener onako ulazi u teren da se pičkara i bije sa sudijama? Koji trener na svetu ima više iskljucenja od njega? Koji trener se upusta u diskusije preko novina sa kako ti kazes dripcem, kriminalcem i sve ostalo? On nema manire i nema ponašanje i zato i zbog svega nabrojanog je ljiga obična kao i kriminalac Čović. Znam ja i mnogo igrača koji su se bunili zbog njegovog rečnika koji koristi prema svojim igračima. To što vi ko zaludjeni gledate sve kroz prizmu Zvezda Partizan i navijački, jbga gledajte. Napisao sam u ovoj temi post kao čovek koji gleda ovo kroz sport a ne kroz navijačko opredeljenje. Sve ovo što si ti meni odgovorio je samo jednostrano kao navijač, a ovo sto se tice strucnosti...pa nadji gde sam napisao da nije strucan?

Nisam dizao hramove Dzaji, ni Deji Savicevicu ni Darku Pancevu kada je trebalo, tako da nemam potrebe da dizem ni sada novim sportistima i sportskim radnicima.

Ujedno i Maretu odgovor na pisanje uz opasku da to sto ga cene kao drugog oca ne amnestira njega od opisa ''neotesane sejacine''. I mnogi stvarni ocevi su isto to, pa sve jedno imaju decu i zive. Nema to veze sa vezom.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Da, ali očeve ljudi ne biraju, a koga će da poštuju i cijene kao drugog oca mogu da biraju ;) A upravo su ti igrači oni koji ga najbolje poznaju jer provode po čitav dan bukvalno sa njim. Da je on takva seljačina kao što ti pričaš, malo sutra bi ga svi redom toliko poštovali, jer može zajebat jednog, dvojicu, petoricu, ali ne može nikako njih 100. :noway:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ne mislim da ga Bakić ceni kao oca.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Berserk
Manager
Поруке: 1289
Придружен: 25 Дец 2011, 22:04
Место: Petrovgrad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Berserk »

Orthodox пише:Meni jedino od svega nije jasno zašto pravite ikonostas od ljudi kao Duško Vujošević pa shodno tome osudjujete ovog drugog, sto isto vazi i za Čovića pa i sa druge strane idu iste priče. Ova diskusija koju vodite gore je toliko beskorisna da je tužna.
Gospodine,

Molim Vas da ne poredite čoveka koji ima toliko titula, dobio je nagradu za trenera godine od Evrolige i gospodine koji je poznat kao :
Heroj od Kosova
Ekonomski mag I stepena za ekonomiju Severa Kosova
Mala mafijaška pudlica
VD Gradonačelnika
Ekonomski mag II stepena za blokadu kluba

Sada sam na poslu pa nemam vremena da se setim još velikih poteza ovog inače sitnog čoveka :banned:
Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion
So Many Years the boss and we adore him
Simply The Best, United through and through
Forever we will be his Red Army
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Prvi tempo :ole:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=v6ieFlPOm6I[/youtube]
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Samo jedno pitanje, nevezano za vasu diskusiju.

Cemu vredjanje Pesica? Mislim pokusavam da skapiram al mi ne ide u glavu... Jel to nesto globalno medju navijacima Partizana ili je to skup napaljenih klinica koji ni ne znaju ko je on ili nesto trece?
Последње учитавање од Karna дана 07 Мар 2014, 17:27, учитано 1 пут укупно.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”