Žalbe na rad administratora i moderatora

Opšte informacije o forumu i mesto gde se možete predstaviti zajednici, informisati o nama , pohvaliti nas ili nas kritikovati.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Toki hvala na obavestenju.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

:cheers:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

Tokelara пише:Moderator vredja clana.
Image
ma ajde. Glupo je da bilo ko dobije bilo kakvu kaznu zbog slobegrobara.
a i nije uvreda, nego činjenica
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Ako vam Sloba smeta ignorisite ga, prosto. Dao je vise ovom forumu nego vi svi zajedno, zato kus!
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Danijel_CH пише:Ako vam Sloba smeta ignorisite ga, prosto. Dao je vise ovom forumu nego vi svi zajedno, zato kus!
Dobra fora.Vecina likova je ovde napravila ovakav forum i sramota je da kazes da su oni ne zasluzni za ovo sto je ovaj forum toliko jak, tu mislim pre svega na Mandu.
Последње учитавање од Rossobianco дана 03 Феб 2014, 09:30, учитано 2 пута укупно.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Naravno da se moj post ne odnosi na Mandu, Gagija i jos par njih :slap:
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Danijel_CH пише:Ako vam Sloba smeta ignorisite ga, prosto. Dao je vise ovom forumu nego vi svi zajedno, zato kus!
Izvini sto nisam razumeo tvoj post.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Sada moram stvarno da se žalim. Nisam hteo al sve ima svoje granice pa tako i ka bahatom ponašanju "moderatora" u sportskom delu foruma.

Nekoliko puta mi je izbrisao poruku u temi "FK Crvena zvezda" i nakon žalbe ostavio je tu sledeću poruku i rekao nešto u smislu da su gluposti.

Gledajte.. ja neću da se ulizujem nikome, nisam takav čovek i ceo život gleda da budem iznad toga. Pojedinci u temi zvezde i Partizana gledaju da potcenjuju svoje rivale, da svašta pišu (i ja čak), ali je jedina razlika što se ostalim Grobarima toleriše dosta u temi zvezde, a delijama isto u temi Partizana kada bude neki komentar a moji komentari se non-stop brišu (NE BANUJU, VEĆ BRIŠU) i ako za to nema nikakvog razloga.

Pa valjda imam pravo da iskažem svoje mišljenje? Jel treba da se ulizuje moderatoru da bi mi on ostavljao postove. Mnogi imaju sreće što je njihova država Srbija, zbog zakona o internetu u Hrvatskoj mnogi bi već bili u zatvoru da je ovo Hrvatski sajt.

Nepoštovanje i krajnje sramotne stvari se događaju od strane moderatora i ako ja ne želim ni njega ni nikog da uvredim.

Zašto ova žalba?

Ne zbog obrisanih postova u "FK Crvena zvezda" već zbog obrisanog posta u temi "Odbojka". Šta je problem ovde? Pa ja na pobedu Nanta protiv zvezde napišem "Bravo Nant" i u čemu je problem? Ne navijam nikad za zvezdu i to ne krijem, ali razloga za ovakvo omalovažavanje i torturu od strane moderatora još nisam video. Ta bahatost i nepoštovanje postoji još samo od jedne osobe na svim forumima u regionu, al neću o njemu.

Žao mi je stvarno. Ali smatram ovo nekorektnim jer mi je uskraćeno demokratsko pravo na izražavanje javnog mišljenja. Iskreno se nadam da će uža administracija uvideti da sam ja u pravu i da će dotičnom skrenuti pažnju na diskriminaciju koju on pokazuje isključivo prema meni. Nisam želeo ništa da pokrenem ni sada, nego eto da probam da ukažem na neke stvari. Da demokratskim i ljudskim putem rešimo ovo.

Hvala unapred. :cheers:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Moderator je već dobio upozorenje da se postovi ne brišu i ja ti se izvinjavam zbog toga. To se više neće ponavljati, obećavam.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Slobo brate, iskuliraj. :)
Jusqu'ici tout va bien…
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

SlobaGrobar пише:Sada moram stvarno da se žalim. Nisam hteo al sve ima svoje granice pa tako i ka bahatom ponašanju "moderatora" u sportskom delu foruma.

Nekoliko puta mi je izbrisao poruku u temi "FK Crvena zvezda" i nakon žalbe ostavio je tu sledeću poruku i rekao nešto u smislu da su gluposti.

Gledajte.. ja neću da se ulizujem nikome, nisam takav čovek i ceo život gleda da budem iznad toga. Pojedinci u temi zvezde i Partizana gledaju da potcenjuju svoje rivale, da svašta pišu (i ja čak), ali je jedina razlika što se ostalim Grobarima toleriše dosta u temi zvezde, a delijama isto u temi Partizana kada bude neki komentar a moji komentari se non-stop brišu (NE BANUJU, VEĆ BRIŠU) i ako za to nema nikakvog razloga.

Pa valjda imam pravo da iskažem svoje mišljenje? Jel treba da se ulizuje moderatoru da bi mi on ostavljao postove. Mnogi imaju sreće što je njihova država Srbija, zbog zakona o internetu u Hrvatskoj mnogi bi već bili u zatvoru da je ovo Hrvatski sajt.

Nepoštovanje i krajnje sramotne stvari se događaju od strane moderatora i ako ja ne želim ni njega ni nikog da uvredim.

Zašto ova žalba?

Ne zbog obrisanih postova u "FK Crvena zvezda" već zbog obrisanog posta u temi "Odbojka". Šta je problem ovde? Pa ja na pobedu Nanta protiv zvezde napišem "Bravo Nant" i u čemu je problem? Ne navijam nikad za zvezdu i to ne krijem, ali razloga za ovakvo omalovažavanje i torturu od strane moderatora još nisam video. Ta bahatost i nepoštovanje postoji još samo od jedne osobe na svim forumima u regionu, al neću o njemu.

Žao mi je stvarno. Ali smatram ovo nekorektnim jer mi je uskraćeno demokratsko pravo na izražavanje javnog mišljenja. Iskreno se nadam da će uža administracija uvideti da sam ja u pravu i da će dotičnom skrenuti pažnju na diskriminaciju koju on pokazuje isključivo prema meni. Nisam želeo ništa da pokrenem ni sada, nego eto da probam da ukažem na neke stvari. Da demokratskim i ljudskim putem rešimo ovo.

Hvala unapred. :cheers:
A šta je sa onim silnim provokacijama za "Ćokija,FMP,DIVU,Vučića,Džaju" ? Da te ostali članovi tima ne trpe ti bi već odavno bio banovan.Ja nemam nikakve veze sa odbojkom tamo ti post nisam banovao.Brisao sam ti postove u temi Crvena Zvezda koji sadrže bilo kakvu provokaciju.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Hvala Mando. :cheers:

Ne želim da se žalim stalno, to je neka krajnja mera, ali ne volim kada se posebno tretiram u negativnom smislu i kada mi se nešto zabranjuje što nije demokratski što bi praktično značilo da su meni osnovna prava ukinuta i da se ja teram odavde. Ja želim da budem uključen u rad foruma i to aktivno kao i do sada pa mi takve neke stvari smetaju.

Nemaš na čemu da mi se izvinjavaš. :poz:

Tik'al, Ima tu još svašta, ali trpim. Pojedini super moderatori imaju ironične postove, Zele mi u svakom drugom kaže da sam nepismen i tako. Ali to ignorišem za sada. Ne volim kada mi neko briše postove, pogotovo bez razloga.

Maree, Mislio sam generalno. Kontao sam da ti vodiš ceo sportski deo. Nema veze. Postovi koji su mi obrisani nisu sadržali ništa uvredljivo.

Šta je za brisanje ili banovanje?

Kada bih napisao "Smrdljivi slaninaru" ili "Glupi romantičaru" da ne koristim Partizan i zvezdu sada.

Fora je da se drugima svašta dozvoljava, a moja najmanja greška se čeka. To nije ok. ;)

Ne želim da ja budem izuzetak. Prema meni se ponašaj kao prema drugima i tako nek se svi ponašaju. Ne želim nikakav poseban tretman već jednak, da mi se prava ne uskraćuju.

I nema potrebe sada za diskusijom i nemam vremena. Samo sam hteo da uputim žalbu. Ne mislim ja ništa loše o tebi jer te i ne znam. :cheers:
Последње учитавање од Sloba дана 06 Феб 2014, 20:23, учитано 1 пут укупно.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Ja sam ti obrisao taj posto Slobo iz razloga da ne nastane nesto vise, neka svadja ili zustrija rasprava. Taj komentar je toliko ocigledno bio tu da isprovocira, jer mi ne mozes reci da navijas za Nant, isto kao kada su se otvorale teme FK Jagodina ili FK Javor kada neko od vecitih izgubi bod od nekog kluba. Neki jedva cekaju takav komentar pa da krenu u svadju jos pogotovo sa tobom, tako da je taj post izbrisan preventivno a ne zato sto je krsio neka pravila. I u Zvezdinoj temi su se brisali kibini postovi slicnog tipa, cak nema vise ni zabranu pisanja tamo vise. Dozvoljava se i tebi da napises neki post koji malo prelazi granice kao i svim grobarima tipa FMP, DIVA i slicne provokacije na racun KK CZV, ali ne moze uvek kao i svima drugima. Na nama je da procenimo dalji tok situacije na osnovu daljih komentara i u skladu sa tim se odlucujemo na brisanje postova ili ostavljanje.
Последње учитавање од salel дана 06 Феб 2014, 20:44, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Nema selektivne diskriminacije korisnika to ti garantujem. Objasnili smo situaciju u okviru admin tima i vidim da niko nista nema protiv tebe zaista, samo su tvoji postovi nekako uvek u fokusu i izazivaju dosta reakcija pa ako ti se neki post obrise, veruj da je to samo da ne bi morali da kaznjavamo sve one koji ce ucestovati u tome, a od toga sitnog tako nesto i krene.

Uglavnom, nece niko brisati nista nikad sto ne krsi pravila foruma , ne brini. Opusti se i uzivaj na forumu.
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Preterujes Slobodane i to bas!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

SlobaGrobar пише: Zele mi u svakom drugom kaže da sam nepismen i tako. Ali to ignorišem za sada.

Da li sam ja rekao neku neistinu? Nemaš ti šta da ignorišeš, ako te vredja to što ti ja kažem ti popravi pismenost. Svaki moj post u kojem sam ti skrenuo pažnju na taj problem imao je jaku argumentaciju. Ja nisam kriv za tvoje greške. Nikada nisam rekao da si nepismen, a da to nije bilo izazvano tvojim greškama. I veoma sam stručan da ocenim nečiju pismenost. Isto tako si se žalio na mene i na drugim mestima, opet bez argumentacije. Osećam kao da ti nešto smetam, a ne znam zašto. Ne želim da polemišem, ali neću da dozvolim da me stalno neko proziva kako sam ovakav ili onakav, a pritom nema konkretnih dokaza i argumentaciju. Mislim da to nije korektno.
Последње учитавање од zele дана 06 Феб 2014, 22:41, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Kad se budeš ponašao kao svi ostali imaćeš jednak tretman.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

TSG, Misliš da se ulizujem moderatorima i osobama poput tebe? Ne hvala. Nisam ja ulizica. :)

Evo i sada pišem ono što mislim.

Ovi vaši komentari su i sada neprikladni al neka Vas. Ja bar nisam tako vaspitan da nekog prvi napadam, pogotovo ne pojedinca.

Aj ćao ne mogu više da se nerviram. Ja ću nastaviti da posećujem forum i da diskutujem na njemu.

Samo sam uložio žalbu i gotova diskusija. Admin mi je odgovorio i to je to. Ne potežite diskusiju. Sad Vam stvarno više neću odgovarati jer počinjete da preterujete.
Последње учитавање од Sloba дана 06 Феб 2014, 22:39, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Слика

Ovo je sve ok, nisam ja kažnjen, tj. samo sam upozoren i to je možda i blaga mera, ali ovo je situacija kada se opet moderator prema drugima ophodi zaštitnički.

Dotični gospodin kog sam ja "uvredio" je meni rekao nešto na račun škole i njegova provokacija je bila neumesna i nije ni malo ni smešno ni duhovito.

To nije prvi put. Evo opet sam samo ja kriv kao prošli put kad sam kažnjen, ali sa tim da mi je smanjen ban.

Ljudi, za svađu su potrebni dvoje. Nisam ja ovo njemu mogao da napišem (mogao sam teoretski, ali što bi ga prozivao bez razloga :xD:) ako on meni nešto ne kaže.

Sa druge strane moderator se "pere" ovime: "nisam hteo da ti dam ban" zbog obrisanih postova u temi "FK Crvena zvezda".

Za ono gore rečeno. Upravu si Orthodox ali evo i ovo spada u selektivnu diskriminaciju.

Žao mi je, al ovde postoje klanovi kako bih ja otišao sa foruma. Onda me slobodno banujte odmah, al recite kako stoje stvari. Maltretiranje mrzim.

I kakvi god da ste vi prema meni, pa čak i ovaj markonhi (kako god mu je nick) i stojim pri onome što sam mu rekao jer da je vaspitan nikada mi ne bi rekao ono što jeste i vređao i svašta pričao.. ja bih mu prvi pomogao kada bi imao neki problem. Takav sam ja. Ali sutra da mi opsuje majku, verovatno bi se posvađali i više no žestoko i opet bi mu u nevolji pomogao jer sam na prvom mestu čovek i još dosta toga pa tek onda navijač nekog kluba i slično.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Kancelarija / Office”