FK Crvena zvezda [2013/14]

Ko je najbolji igrač Zvezde?

Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Darko Lazović
3
12%
Dragan Mrđa
6
23%
Miloš Ninković
2
8%
Nejc Pečnik
10
38%
Nikola Mijailović
0
Нема гласова
Nenad Milijaš
0
Нема гласова
Neko drugi
2
8%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Немој сад да се вадиш на шалу :nasty:
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

:cheers:
Корисников грб
Nemanja
Assistant Manager
Поруке: 653
Придружен: 26 Окт 2012, 15:53
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Nemanja »

Odavno je nas fudbal propao...

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/ko-je-milan-gasic-fudbaler-ili-momak-kojem-je-otac-ispunio-decacki-san/68611
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Leo Lerinc fali
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Izgleda da dolazi Vranjes! I to vrlo brzo tako da ne znam da li ce biti nesto od Lukovica.

A Sloboda nam nudi Vasilica i Tijaga za neke ne velike pare jer im istice ugovor pa mogu i oni da dodju :D
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Дај да се врате Блажић и Бригел да буде хаос на левој страни.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Grobari se ponadali da ce pretrcavati Krnetu u derbiju. :lol: I mi konje za trku imamo!
Jos samo da prodaju Daudu i lovu daju za Jovicu i Tijaga pa da se okitimo polako.
Последње учитавање од paske дана 12 Јан 2014, 11:36, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

paske пише:Grobari se ponadali da ce pretrcavati Krnetu u derbiju. :lol: I mi konje za trku imamo!
Jos samo da prodaju Daudu i lovu daju za Jovicu i Tijaga pa da se okitimo polako.
Nisam znao da je Tole obezbedio srebrne medalje za vicešampione.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

SlobaGrobar пише:
paske пише:Grobari se ponadali da ce pretrcavati Krnetu u derbiju. :lol: I mi konje za trku imamo!
Jos samo da prodaju Daudu i lovu daju za Jovicu i Tijaga pa da se okitimo polako.
Nisam znao da je Tole obezbedio srebrne medalje za vicešampione.
Relax Slobo. Vidimo se u maju.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Ладно уговарате дејт 5 месеци унапред.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

paske пише:
SlobaGrobar пише:
paske пише:Grobari se ponadali da ce pretrcavati Krnetu u derbiju. :lol: I mi konje za trku imamo!
Jos samo da prodaju Daudu i lovu daju za Jovicu i Tijaga pa da se okitimo polako.
Nisam znao da je Tole obezbedio srebrne medalje za vicešampione.
Relax Slobo. Vidimo se u maju.
Žao mi je. Ja volim samo devojke.
Последње учитавање од Sloba дана 12 Јан 2014, 14:01, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

I ja brate. Al da ne idemo vise u off.
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

SlobaGrobar пише:
paske пише:Grobari se ponadali da ce pretrcavati Krnetu u derbiju. :lol: I mi konje za trku imamo!
Jos samo da prodaju Daudu i lovu daju za Jovicu i Tijaga pa da se okitimo polako.
Nisam znao da je Tole obezbedio srebrne medalje za vicešampione.

Pa on mora vas svake godine da okiti necim, posto mi uzimamo pehar vama te medalje.... ili mozda da vas okiti kitom? Mislim da je to bolje, za svakog po jedna kita :smeker:
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

kakvi mozgovi, al je vama dobro
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Al ga izlupaste za MIladinovića ko ništa. Prvo, momak mi je mnogo dobar drugar, veliki Zvezdaš i tamo u Uzbekistanu je bio BOG otac, kapiten, igrao Ligu Šampiona i mnogo para, a došao je da bi pomogao i da skine ljagu sa sebe zbog Zenita. Samo da podsetim da je igrao odmah cim je dosao iz Napredka, i bio standardan onda kod Slavoljuba Muslina, ne kod bilo koga. Igrao je bez greske do Zenita tj vec protiv PSv-a je poceo jebani pritisak na njega, kada je cika Keka uhvatio za šiju Stojkovica (zbog čega je Piksi kasnije i otisao odavde) i naredio da njegovi igraci ciji je on menadzer moraju da budu 'preči'' nego neki drugi. Tako je Kapka pao drugi plan zbog greske zbog koje ga svi pamte, a kako nije utalio sa menadzerom, otisao je iz Zvezde.

Danas kad kazes Mijatovic, asocijacija je precka potiv Holandjana, a sto je trtio za repku standardno, koga boli k***c. To je spport i to je zivot. Demantovace vas Kapka sve, siguran sam u to jer je bio i ostao za nasu ligu strasan centarhalf. Uz to, kum je sa Lukovicem, pa treba ocekivati i Lukovica da potpise uskoro.

Mene vise brine ovaj sin naseg gradonacelnika koji nikad nigde nije irao fudbal sem za Čitluk, seosku ligu gde sam ja rekreativno bio najbolji strelac svog sela :) A to sto je on dosao na probu dovoljno govori koliko je Zvezda danas institucija i koliko smo jaki tj slabi i izruinirani da ne moze vise. Nije stvar u tom malom Gasicu, stvar je sto ljudi znaju ovde kakav je on kvalitet i sto se smeju po Krusevcu da je dosao u Zvezdu, makar i na procu. Mi smo jutros bili ispred opstine da rolamo loptu i igramo 10-9... mozda vidite jos nekog na pripremama od nas Krusevljana :) Sramota. Jos jedna ovakva glupost i ne znam uopste sta je svrha postojanja kluba uopste.
Последње учитавање од Orthodox дана 12 Јан 2014, 18:44, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Sina odveo Tata! Tako da Covicev manevar nije urodio plodom! Sto se tice Miladinovica ja ga nisam mnogo gledao i secam se kroz maglu kako je igrao ali iskreno nisam impresioniram njegovim partijama! Mando brate drug je drug ali u zvezdu se ne dovode kumovi i drugovi nego PROFESIONALCI, znaci ako Lukovic dodje mora i Miladinovic, ako dodje Bisevac mora i ovaj i onaj i ovakav i onakav... zato smo tu gde smo... Moje misljenje je isto i na drugoj strani...ja uvek napisem ono sto mislim pa taman me svi pljuvali u lice :boxer:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Ma razumem ja da pises svoje misljenje, slazem se svako ima svoje ali cinjenice govorim. Prva utakmica sezone 2006 cini mi se. Zvezda u krusevcu, prvo kolo,Muslin doveo nekog Zigica klankutu. Cuva ga kapka...sabio ga. Napredak dobije 2:1, Kapka sledecu utakmicu ode u Zvezdu. Momentalno starter i opet ponavljam, ne kod bilo koga, nego kod Muslina! Nakon toga, igra maestralno, sve dok nije dosao Andrej Arsavin! Dakle opet, ne bilo ko, nego flastera je igrao na Arsavina koji je posle te tekme dosao u Arsenal za velike pare i igrao u Arsenalu doktorski u najvecoj formi. Ostalo sam vec objasnio gore. Nema veze to sa kumom ali i to je nesto. Vise ce ginuti Lukovic i Kapka jedan za drugoga na terenu, nego sto ce za Krnetu. Ko to ne razume jbga. U svakom slucaju, vreme ce pokazati ko je bio u pravu :)
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Orthodox, ako ti kazes ja postujem :yesko: Uglavnom svako ima pravo da skine kaljugu sa svog imena... pa i Miladinovic! A kolko je sigurno za Lukovica ? Da ne bude ko sa Bisevcem ?
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Pa Zenit uvek moze da kaze - ne moze. Odradi ugovor do kraja pa idi, medjutim ne znam koja je svrha. Poenta oba dolaska je sledeca - deca im krecu u skolu i hoce da budu ovde sa svojim porodicama (to je ono sto ja naslucujem) , tako da je i to razlog zasto ce doci za ili bez para. Mislim bice para ali ni blizu kao tamo odakle dolaze.

U svakom slucaju, ovo je prelazni rok koji ce znaciti da smo konacno doveli dva igraca koji nesto ''vrede''. Naravno opet kazem, ovaj GAsic je vic bio verovatno ali dobro, vratili ga. Zvezda bi sa Lukovicem izgledala na prolece vrlo vrlo ozbiljno. Po imenima tesko da smo bili jaci u poslednjih 10 tj 8 godina. Nakon Piksijeve rasprodaje posle Milana i kvalifikacija za LS, ni jedan tim nije izgledao ozbiljnije.
Bajkovic
Petkovic Miladinovic Lukovic Mijailovic
Kovacevic (Gogic)
Lazovic Milijas Ninkovic Pecnik (Savicevic)
Mrdja ( Dauda)
Ako sa ovim timom ne mozemo da uzmemo titulu onda bre stvarno da prolasimo bankrot pa polako iz 5.lige od pocetka na tenane pa kako nam Bog da. Bar vise necemo da dugujemo nista.
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”