FK Crvena Zvezda (Official Thread)

Zajednički igramo sa istim timom i delimo svoja iskustva.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Treca sezona zavrsena sa maximalnim ucinkom.Cetvrta pocela,grupa Lige Sampiona,smejurija s obzirom da u njoj imam Salke,Steauu i AIK,sto se tice domaceg prvenstva tu i ovako vec dugo nemam nikakvu konkurenciju ;)
Na polusezoni trece sezone sam se resio jos nekih igraca:
Слика
U cetvrtoj opet samo igraci na free,a prodaja i pozajmice samo za novac,nema dzabe :rugalica:
Слика

Sve u svemu tim sada izgleda ovako:
СликаСлика

Inace nakon penzionisanja dosta clanova strucnog staba prosle sezone,pojacan je i strucni stab,i odlicno obavljaju svoj posao ;)
Слика

Do kraja ove i pocetka 5. toliko :ole:
kojke88
Youth Team Coach
Поруке: 63
Придружен: 03 Нов 2011, 14:04
Место: obrenovac
Status: Није на вези

Порука од kojke88 »

E kako da smanjim procente od prodaje igraca? Npr Ifeania prodajem za 4.5M i 1.3M ide Javotu,kako da smanjim taj procenat. Neko je jednom pricao o tome. Hvala.
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Mislim da je nemoguce da se smanje procenti kada neki klub poseduje te procente.Jedino da je vlasnik tih procenata menadzer i da ti on ponudi da otkupis te procente za neke pare to se meni desavalo nekoliko puta.Mislim da ovo nije moguce sto ti mislis.Mozda neko zna ali ja nemam predstavu kako je ikako moguce otkupiti procente od nekog kluba.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Mislim da bi trebalo predloziti ljudima iz SI da uvedu tu opciju da mozemo klubovima da ponudimo novac za otkup procenata,bas kao sto nama klubovi nude,cini mi se da sam najvise tako zaradio :yesko:
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Ima ta opcija, ali to zavisi samo od uprave. Ponekad možeš da pogledaš u klauzulama da li postoji mogućnost otkupa.
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

u novom update jel doveo neko djurdjevica... mislim da je nemoguce svi ga traze i odma ga uzme bayern
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Ja jesam ali u PSV.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

:D

Al ovde teze,ja nisam igrao sa Zvezdom sejv gde bi mogao da dovedem Urosa -.- imao sam sejv sa bete i jos jedan ali nikad ga nisam doveo jer su ga svi dovodili i sad kad sam hteo ne moze :gunman:
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Probaj sa procentima. Znas da ovi u Radu drkaju na njih.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Kibo kad ne znaš, ne budi čka, isključi transfere. Niko ga neće dovesti odmah, što tebi daje vremena da skupiš lovu do, recimo, novembra i onda ga kupiš, da ti dodje u januaru. Fora je što ne možeš nikoga ni da prodaš odmah. Nego moraš da budeš strpljiv u početku i brz kada skupiš lovu. Kreni tako i onda krajem oktobra počni da prodaješ igrače, sve što može, Onjilo, Dauda, Mirić, Kasalica, vidi ko je zainteresovan za koga. Obično se jave neki Arapi za Onjila i Daudu, prodaj ih, tu možeš da uzmeš oko 2,5m eura možda malo više, zavisi koliko i kako ti budu igrali i čim skupiš lovu uzimaj Djurdjevića. Poenta je da niko nema para na početku, a da ih ti prvi skupiš i ugrabiš igrača. Daj mu key player i veću platu nego što traži, a Rad će ti tražiti za njega oko 900k, možda 1m.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
danjo10
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 31 Јан 2013, 22:16
Место: Tivat,Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од danjo10 »

Слика pocetak trece sezone
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

zele пише:Kibo kad ne znaš, ne budi čka, isključi transfere. Niko ga neće dovesti odmah, što tebi daje vremena da skupiš lovu do, recimo, novembra i onda ga kupiš, da ti dodje u januaru. Fora je što ne možeš nikoga ni da prodaš odmah. Nego moraš da budeš strpljiv u početku i brz kada skupiš lovu. Kreni tako i onda krajem oktobra počni da prodaješ igrače, sve što može, Onjilo, Dauda, Mirić, Kasalica, vidi ko je zainteresovan za koga. Obično se jave neki Arapi za Onjila i Daudu, prodaj ih, tu možeš da uzmeš oko 2,5m eura možda malo više, zavisi koliko i kako ti budu igrali i čim skupiš lovu uzimaj Djurdjevića. Poenta je da niko nema para na početku, a da ih ti prvi skupiš i ugrabiš igrača. Daj mu key player i veću platu nego što traži, a Rad će ti tražiti za njega oko 900k, možda 1m.
ma nece izgleda u zvezdu uopste
Borko1989
First Team Coach
Поруке: 463
Придружен: 10 Дец 2011, 15:36
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Borko1989 »

zolinho10 пише:Evo i od mene neki igraci. Ja sam sad u 2019. pa da vidite kako izgleda to sve kod mene :

Slika
Slika
Slika
Slika
koju taktiku igras? nikako nmg da se povatam sa taktikom
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

4-1-1-3-1

ДМ МЦ 3АМЦ му је средина
Корисников грб
Dark Phoenix
Newgen
Поруке: 46
Придружен: 05 Нов 2010, 10:16
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од Dark Phoenix »

Samo da se pohvalim :lol:

Слика
Последње учитавање од Dark Phoenix дана 06 Јан 2014, 14:03, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
ecketovic
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 20 Нов 2013, 22:05
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Порука од ecketovic »

zavrsena treca sezona, 3 titule i 2 kupa ukupno ali nikako da prezimim u Evropi...
ove sezone sam se nameracio i to mi je cilj br 1. i zato sam doveo azdaje :)

ovo je ceo tim
Слика
mozda se ne vide Mudrinski i Neal Mupay

covek je ubedljivo bio najjaci igrac prosle sezone sa prosekom od oko 7.40
Слика

doveo sam ga na polusezoni i objasnio je(da je igrao celu mozda bi bio bolji od Razaka)
Слика

dovedeno dobro poznato lice :D
Слика

dobar back up golman za Rajka a jos ima i nase drzavljanstvo
Слика

i za kraj jedan od najjacih mladih stopera na svetu dosao je na Marakanu ,doduse uz najvecu platu u istoriji tima,nadam se da ce se isplatiti (placen samo 5.75M)
Слика
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Pocetak druge sezone, evo koliko sam uzeo za Petkovica. Sta mislite jel dovoljno? XD
Mozda sam mogao i vise, ali nisam hteo toliko da ih zajebavam oko cene :)

Слика
kojke88
Youth Team Coach
Поруке: 63
Придружен: 03 Нов 2011, 14:04
Место: obrenovac
Status: Није на вези

Порука од kojke88 »

meni benfika i sporting nude 11m za Petkovica,ali odbijam. prosto volim tog igraca. inace na pocetku trece sezone doveo sam Januzaja na pozajmicu iz Mancestera,Stanciua iz Steaue i dvoumim se izmedju Subotica i i Papadopulosa,ne mogu da se odlucim. inace tim izgleda ovako: Rajkovic,Petkovic,Rugani,BALANTA,Grimaldo,Samper,Pugliese,Rodrigo Gomez,Stanciu,Januzaj,Djurdjevic/Fiero. Ukoliko ima sumnje u moje fm postenje,neka neko objasni kako da kacim sliku ekipe,i rado cu objasniti kako sam uspeo da dovedem ove igrace,naravno bez "kradje para" :lol: . Igram samo sa ukljucenom tole super ligom :cheers: .
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Papadopulos brzi je.
Sé un hombre
kojke88
Youth Team Coach
Поруке: 63
Придружен: 03 Нов 2011, 14:04
Место: obrenovac
Status: Није на вези

Порука од kojke88 »

hvala na predlogu,jeste brzi,ali Subotic nije stranac. ne znam u kojoj sezoni Srbija ulazi u EU :cheers:
inace Ninkovic mi je najbolji igrac 2 sezone,brdo asistencija i golova,stavio sam mu da sutira penale. sa Djurdjevicem imam probleme,nikako da proradi,igra P
Пошаљи Одговор

Повратак на “Vodič kroz timove & zajednička igra '14 / Team guide & Teamwork '14”