(FM14) Koga trenutno vodite?

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Ja sam Bejnsa dovodio u Totenhem mislim za manje od 20
Корисников грб
Boske11
Assistant Manager
Поруке: 884
Придружен: 14 Апр 2013, 10:34
Место: Sr.Mitrovica/Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Boske11 »

Igram sa Dinamom kraj jos jedne sezone kiksali smo bzvz na nekim utakmicama tako da smo zavrsili na drugom mestu, u Le tek smo se probudili u zadnja 2 kola gde smo ugazili Galatasaraj 4:0 i Az Alkmar , sto se tice kupa igramo u 1/4 finalu
Слика
Слика
Слика
You''ll Never Walk Alone
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Moras odbranu da sredis, previse primljenih golova u ligi :)
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

DS_RS, ti dovodis pomocu nekih magija... Ovo sam ga doveo na pocetku odma', prodao odma Evru sabana...
Sé un hombre
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Greska za 25 sam ga doveo al opet moze daleko ispod 50
Корисников грб
Boske11
Assistant Manager
Поруке: 884
Придружен: 14 Апр 2013, 10:34
Место: Sr.Mitrovica/Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Boske11 »

Danijel_CH, znam druze to samo ove sezone tako, u ranijim sezonama to mi se nije desavalo, moracu da poradim na tom :zelenko:
You''ll Never Walk Alone
Корисников грб
Jovan
Assistant Manager
Поруке: 637
Придружен: 09 Апр 2011, 13:47
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Jovan »

Корисников грб
Kloppo
Youth Team Coach
Поруке: 167
Придружен: 12 Нов 2013, 22:07
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Kloppo »

Evo i ja zavrsih drugu sezonu sa Evertonom...Osvojena premijer liga, u FA kupu izgubio u finalu od Man Utd(i ako sam vodio 2-0), u LS bio treci u grupi(2 pobede protiv Steaue, 2 neresene protiv Bajerna i 2 izgubljene protiv Napolija) a u LE stigao do polufinala gde sam izgubio od Liverpula, u capital one kupu sam ispao odmah na pocetku...sve u semu prezadovoljan sam sezonom, prvi sam bio od novembra kad sam pobedio Man Utd i preuzeo prvo mesto i do kraja ga nisam pustao...odbrana je izdominirala, ubedljivo najbolja u ligi dok je napad znao da upadne u krize, jeste da je drugi najefikasniji u ligi(Celsi pokidao, Lukaku 32 gola) ali mora to bolje, tako da ce tu biti pojacanja sigurno...sto se odbrane tice u planu je jedan stoper jer Jagielka vec u godinama...dobio sam nagradu za najboljeg menadzera u engleskoj, Akinfeev je najbolji golman a Mitrovic dao gol sezone...

TIM

Transferi

Premijer liga


"Ja ne trpim dosadan fudbal, moj tim je nešto sexy" Jürgen Klopp
fedzy
First Team Coach
Поруке: 218
Придружен: 10 Јан 2011, 02:13
Место: SKV
Status: Није на вези

Порука од fedzy »

Zavrsio sam prvu sezonu sa Kaljarijem.
S obzirom na kvalitet pojedinih igraca sam ocekivao 5-6 poziciju, ali je ostvaren malo bolji rezultat. Titula!!!
Слика

Kup je izgubljen na penale od Juventusa

Слика

Ibrabo je nosio ekipu sa 24 gola i 11 asistencija
Слика

Ovaj omladinac je doveden na free, da popuni brojno stanje i povremeno odigra na levom krilu. ispao je kao odlicno pojacanje iako je realno truba.

Слика

Mislim da je prerano izborena Evropa, jer tim ima vrlo tanku klupu.
Корисников грб
Convict
First Team Coach
Поруке: 429
Придружен: 29 Нов 2010, 09:21
Место: Montenegro,Serbia
Status: Није на вези

Порука од Convict »

Ja krenuh sa Laciom, mislio sam da prvo malo ,,provalim,, igricu, da vidim sta prolazi sto se tice taktike, ali posto se to nece desiti nikad, poceo sam sa svojim omiljenim zabarskim klubom pa kud puklo. Posto u dosadasnjih par sejvova(katastrofalno neuspjesnih :zelenko:) nisam nista naucio o timskim instrukcijama, napravio sam 2 formacije koje odgovaraju igrackom kadru (5-3-2 i 4-4-1-1) a strategiju i TI cu mijenjati u zavisnosti od protivnika. Pripreme su prosle srednje zalosno, uglavnom da podijelim uloge igracima, ali rezultati nisu bili toliko losi. Prva zvanicna utakmica Superkup protiv Juvea, ocekivao sam da me napune, i zato stavio 5-3-2, drop deeper i counter. Posle 45 min 1-0 za njih, Ljorente. Malo taktickih intervencija i rapsodija u plavom u 2.poluvremenu, 3 gola za pola sata, oni smanjili u 94.min. Neocekivani prvi trofej :zelenko: U ligi sam zatim dobio Djenovu u gostima(isto counter), Kjevo kuci(ovaj put control+retain position+push higher up), a onda mi se Juve brutalno osvetio u ligi 4-2(iako sam vodio 2-1),pa me tresnuli neki Portugalci u LE sa 3-1, i onda Inter na Olimpiku sa 2-1, gdje sam bio jedno pet buta bolji (u clear cut chances 4-0 za mene) al` jebiga, kad nece-nece. Sad su mi skrljali Klosea na oko 4-5 nedelja, pa sam pozajmio Machedu iz MU(to mi je jedino pojacanje, jurim jos Zuculinija al nemam para jer sam iskljucio TB na pocetku sezone).To je to zasad, nije lako, ali ovaj put nema predaje, guram do kraja(ili dok me ne najure govnjivom motkom) :fanman:
Корисников грб
RASMC
Assistant Manager
Поруке: 698
Придружен: 09 Апр 2012, 14:57
Место: Niš
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од RASMC »

Pošto mi je dosadio sejv sa Zvezdom, odlučio sam da počnem sa Interom. Ne pratim previše italijansku ligu, ali uzeo sam ih zbog loše finansijske situacije i generacije koja je na zalasku karijere.

Na početku sam imao plan da izborim mesto u Evropi, po mogućstvu Ligi Šampiona, kako bih oporavim klupske finansije.

Sezona je išla neočekivano dobro, primao sam malo golova, a Juventus nije uspevao da veže nekoliko pobeda, pa nam je tako na kraju glavni konkurent za titulu bila Atalanta.

Слика

U prvoj sezoni nisam nikoga dovodio, jer sam smatrao da na raspolaganju imam dovoljno dobar igrački kadar.

Слика

Bilo je dosta odlazaka u ovom prelaznom roku, smanjio sam troškove za plate i doveo par pojačanja.

Слика

Odlučio sam da u ovoj sezoni igram nešto ofanzivnije, tako da sam DM-a pomerio na MC-a, a MC-a na AMC-a.

Слика

Pojačanja i promenjena taktika za sada daju pozitivne rezultate:

Слика
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Krenuo sam bio sa Lyonom, u namjeri da pokušam da se izborim sa PSG-om i Monacom, da samo sa njihovom akademijom i dovodjenjem mladih igrača ponovo zavladam Francuskom. Za veoma kratak period sam doveo klub od -30M do 10M u plusu, i konačno kad sam riješio muke sa taktikom i skontao malo bolje ovaj FM, save mi se sjebao nešto i kad ga učitavam izbacuje mi runtime error, a debil sam pa nisam rotirao više sejvova.

Sad sam se smorio i skinuo dodatak za CG ligu, da budem i ja jednom lokal patriota, krećem sa OFK Igalom iz. 2. lige :D
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
A.Boghossian
Manager
Поруке: 1121
Придружен: 05 Нов 2010, 03:15
Место: Parma, Italy
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од A.Boghossian »

Jovan, Kloppo, u kojoj formaciji vam mitrović i sa kojim instrukcijama igra?
buffon, thuram, benarrivo, sensini, cannavaro, fuser, baggio, boghossian, veron, chiesa, crespo
Корисников грб
Jovan
Assistant Manager
Поруке: 637
Придружен: 09 Апр 2011, 13:47
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Jovan »

4-3-3, sam u spicu, target man ili poacher.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

markohn22 пише:OFK Igalom iz. 2. lige :D
Jel su to oni sto imaju stadion u podnozju groblja? :D
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Kloppo
Youth Team Coach
Поруке: 167
Придружен: 12 Нов 2013, 22:07
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Kloppo »

A.Boghossian, formacija je 4-3-3, prvo sam mu stavljao AF ali najbolje mi se pokazao kao poacher....ne stavljam mu nikakve posebne instrukcije
"Ja ne trpim dosadan fudbal, moj tim je nešto sexy" Jürgen Klopp
Корисников грб
Vanja2106
Newgen
Поруке: 31
Придружен: 10 Јул 2012, 21:22
Место: B. Topola
Status: Није на вези

Порука од Vanja2106 »

U oba kupa izgubim u finalu. Koji smor. :P

Слика

Слика
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Završio 4. sezonu sa Totenhemom, opet završio 5. u ligi.
Vrijeme je za promjenu formacije.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Узо пробат лома и овај ФМ, наравно почео са Стјарнаном као и претходна 3 ФМ-а.
fedzy
First Team Coach
Поруке: 218
Придружен: 10 Јан 2011, 02:13
Место: SKV
Status: Није на вези

Порука од fedzy »

Zavrsena 2. sezona sa Kaljarijem.
Opet je osvojena titula
Слика

U kupu sam ispao pre finala

U LS sam bio treci u grupi, a kasnije sam na produzetke ispao od Totenhema u LE
Слика

Falio je jedan pravi napadac za Evropu.
Ovaj je bio odlican u domacoj ligi
Слика

Odlicni su bili Cerci, Ekadal, Radja(mada je 4-5 puta bio povredjen), cela odbrana

Vrlo lose je odigrao Ibarbo. Pokusacu da ga prodam.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”