Football Manager 2014 v14.2.0 Update

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
polargl
Youth Team Coach
Поруке: 122
Придружен: 27 Дец 2011, 17:48
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од polargl »

Odigrao sam par utakmica sa ovim novim patchom, i meni deluje ok za sad, nisam imao neke cudne bugove. A i match engine mi deluje nekako bolje, lepse izgleda utakmica, i kao da ima vise poteza igraca, ili se tripujem :) uglavnom meni ok za sad :fanman:
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Serem im se u patch.
Корисников грб
alokin
First Team Coach
Поруке: 410
Придружен: 19 Дец 2010, 00:55
Место: Skopje, Makedonija
Klub koji vodite: FC Bayern Munchen
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Status: Није на вези

Порука од alokin »

Jovan пише:Dobar je patch.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nQcsdtxfCB4[/youtube]
Sta je hteo da uradi :lol: Tragicno...

Za sada, za razliku od predhodni patch ne vidim one lob golove i neke bezveze duge lopte (imao sam dosta problema sa tim, izgubio sam zelju da igram fm).

Sto se tice udarci u precku (woodwork), ima ih opet ali obicno veci je broj kada igram protiv jako slab protivnik, kad imas nad 30 suteva...

Odigrao sam oko 10 meceva, gledam na 3D extended uvek... kao da mi izgleda malo brza igra sada, potezi, pokreti samih fudbalera, igra je potecnija... moze i da gresim...

Nema kako da urade 100 % perfektnu igricu, nesto ce da poprave, nesto ce da razvale... nadam se da ce naci neki balans, pa da mozemo svi da uzivamo u igrici :)
Последње учитавање од alokin дана 19 Дец 2013, 10:44, учитано 1 пут укупно.
Don't You f.y.r.o.m. ME, Call Me By My Name Say Macedonia
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Ono sto je najgore, pogotovu u Srbiji gde cveta piraterija, sto posle ovakvih propusta masa ljudi sledece godine nece hteti da pljune kintu za novi FM nego ce cekati januar (najdalje) da izadje neki pirat. Kad pogledas realno, mi platimo da nas zezaju 3 meseca :slap:
rajs5
First Team Coach
Поруке: 313
Придружен: 03 Апр 2012, 09:38
Место: Crvenka
Klub koji vodite: AC Milan
Formacija: 4:3:3
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од rajs5 »

FMC


- Improved Match Plan substitution logic
- Increased individual player training to prevent players becoming unhappy with workload
- Fixed mid-season Budget news item sometimes not appearing
- Fixed user not being able to declare interest in jobs when AI Managers are 'insecure'

Sta ovo znaci?
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

rajs5 пише:FMC


- Improved Match Plan substitution logic
- Increased individual player training to prevent players becoming unhappy with workload
- Fixed mid-season Budget news item sometimes not appearing
- Fixed user not being able to declare interest in jobs when AI Managers are 'insecure'

Sta ovo znaci?
- poboljšana logika kojom asistent(valjda, ne igram FMC) pravi izmene tokom meča (valjda kada ideš na instant result).
- Povećan individualni trening igrača kako igrači ne bi bili nezavodoljni sa težinom treninga
- Popravljeno ne pojavljivanje vesti o budžetu tokom sezone
- Popravljeno ne mogućnost igrača da iskaže zainteresovanost za posao kada je AI menadžeru posao nesiguran.

Ne igram taj FMC pa ne znam da li je to 100%, ali mislim da je to suština.
Последње учитавање од Džajo5 дана 19 Дец 2013, 11:22, учитано 1 пут укупно.
rajs5
First Team Coach
Поруке: 313
Придружен: 03 Апр 2012, 09:38
Место: Crvenka
Klub koji vodite: AC Milan
Formacija: 4:3:3
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од rajs5 »

To je to,
Hvala!!!
Корисников грб
Spaske944
Newgen
Поруке: 49
Придружен: 24 Нов 2013, 06:16
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Spaske944 »

Ronin пише:Ono sto je najgore, pogotovu u Srbiji gde cveta piraterija, sto posle ovakvih propusta masa ljudi sledece godine nece hteti da pljune kintu za novi FM nego ce cekati januar (najdalje) da izadje neki pirat. Kad pogledas realno, mi platimo da nas zezaju 3 meseca :slap:
Neka ih druze, meni je bitno da ne zalim sto sam dao novac. Igram mirno, bez straha da ce da mi kresuje. Nece biti nista od piraterije narednih godina, videces. Ili ce da im izbace k*** kao prosle godine nakon 6,7 meseci da se zanimaju malo.
Корисников грб
dj90
Assistant Manager
Поруке: 824
Придружен: 01 Нов 2010, 19:41
Место: Bg
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од dj90 »

Spaske944 пише:
Ronin пише:Ono sto je najgore, pogotovu u Srbiji gde cveta piraterija, sto posle ovakvih propusta masa ljudi sledece godine nece hteti da pljune kintu za novi FM nego ce cekati januar (najdalje) da izadje neki pirat. Kad pogledas realno, mi platimo da nas zezaju 3 meseca :slap:
Nece biti nista od piraterije narednih godina, videces. Ili ce da im izbace k*** kao prosle godine nakon 6,7 meseci da se zanimaju malo.
kapiram da promovišete original ali ne morate da lupate da nema ništa od piraterije kad sve funkcioniše fenomalno ove godine, čak i ovi apdejti na vreme izlaze

i evo da dam utisak da nisam primketi neku razliku posle jedne utakmice, videću kad budem malo više igrao. Meni je važno da je ono za italiju sređeno
-----

A slažem sa onim što je ronin napisao, ja da sam kupio igru je*ao bi im kevu što nije odrađeno to kako treba, znači čekao sam dva meseca da srede to sa italijanima

to kao kad bi kupio auto pa da ga vozim tek posle dva meseca
Последње учитавање од dj90 дана 19 Дец 2013, 17:43, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Prosle godine 6 meseci im je treblo da srede za Srbiju ogroman bag, degeni bili i ostali
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
palace
Youth Team Coach
Поруке: 191
Придружен: 24 Окт 2010, 17:20
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Formacija: 4231
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од palace »

Jovan пише:Dobar je patch.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nQcsdtxfCB4[/youtube]
u prvoj utakmici sa ovim updajtom sam primio identican gol...ali identican!\

ps.i cini mi se da ima mnogo vise auto golova,i to neverovatno glupih!
Последње учитавање од palace дана 19 Дец 2013, 23:21, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
petarda
First Team Coach
Поруке: 328
Придружен: 26 Авг 2011, 12:02
Место: Novi Sad
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од petarda »

Znaci da ne palim steam? :) Ima ovaj FM mnogo dobrih i novih stvari ali je FM13 za ovo mamara !
Корисников грб
Jovan
Assistant Manager
Поруке: 637
Придружен: 09 Апр 2011, 13:47
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Jovan »

A danas sam postigao ovakav gol:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_EgrkwjphVE[/youtube]
Mauzeer
Youth Team Coach
Поруке: 151
Придружен: 04 Нов 2010, 16:09
Место: Stari Grad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Mauzeer »

Kako stojite sa povredama, mene ubise ? Video sam da su mnogi i pre kukali, ali sada bukvalno na svakoj tekmi po bar jedna. Ako sam srecan 'samo' na 2-3 nedelje je, inace su uglavnom visemesecne.
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

Meni se ne povredjuju toliko, kakvo ti je stanje terena, individualni trening, kakav fizioterapeut?
Mauzeer
Youth Team Coach
Поруке: 151
Придружен: 04 Нов 2010, 16:09
Место: Stari Grad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Mauzeer »

madness пише:Meni se ne povredjuju toliko, kakvo ti je stanje terena, individualni trening, kakav fizioterapeut?
Arsenal peglam trenutno. Ne preterujem sa teningom uopste (95 % ekipe mi je na medium workload). Mozda je samo bad luck, ili stara FM fora, kad krene sa povredama, ne vadi ...
Корисников грб
Spaske944
Newgen
Поруке: 49
Придружен: 24 Нов 2013, 06:16
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Spaske944 »

Mauzeer пише:Kako stojite sa povredama, mene ubise ? Video sam da su mnogi i pre kukali, ali sada bukvalno na svakoj tekmi po bar jedna. Ako sam srecan 'samo' na 2-3 nedelje je, inace su uglavnom visemesecne.
Isti slucaj u skoro svakom mecu po jedan.
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

Jel se nekom desava da izvodjaci prekida ne slusaju naredjenja od poslednjeg updejta? Kornere poslednjih 3 managera igram na near, i sad mi na near, a lik kako kad izvede, cesce gadja dalju stativu. Takodje sto me jos vise nervira su auti. Imam lika sa 18 long throws i ima long flat throw i stavio sam njega da izvodi sa obe strane long. Ni jednom nije long bacio samo najblizem igracu cak i ako nestavim nikog da stoji blizu neko mu pridje.
Корисников грб
Spaske944
Newgen
Поруке: 49
Придружен: 24 Нов 2013, 06:16
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Spaske944 »

madness пише:Jel se nekom desava da izvodjaci prekida ne slusaju naredjenja od poslednjeg updejta? Kornere poslednjih 3 managera igram na near, i sad mi na near, a lik kako kad izvede, cesce gadja dalju stativu. Takodje sto me jos vise nervira su auti. Imam lika sa 18 long throws i ima long flat throw i stavio sam njega da izvodi sa obe strane long. Ni jednom nije long bacio samo najblizem igracu cak i ako nestavim nikog da stoji blizu neko mu pridje.
Meni se desavalo, odbrambeni igrac mi sutira penal. A slobodnjake neki tamo levat.
Корисников грб
polargl
Youth Team Coach
Поруке: 122
Придружен: 27 Дец 2011, 17:48
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од polargl »

Primetio sam da se sada mnogo lakse daju golovi, za 10-tak utakmica sam vec imao 9-2 i par puta 6-1 rezultate (sa Zvezdom), samo dve su bile ispod 3 gola po utakmici, malo mi cudno deluje...
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”