Premier League 15/16

Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

C.RONALDO7 пише:E svašta, ajde kad su ti svi ti drugi tako bolji onda idi i navijaj za njih,
E vidis, to je razlika izmedju mene i tebe. Sto mene ne zanima ko je bolji, za razliku od tebe, koji si poceo da navijas za Dortmund od kapiram prosle sezone.
C.RONALDO7 пише:samo da podsetim da je Fergi sa ovom istom ekipom, ustvari slabijom za Felainija, osvojio titulu
O ovome smo vec pricali, rece i FTD. Nemam nameru da ponavljam kad ti nisi u stanju da shvatis.
C.RONALDO7 пише:gospodin Klop
Tebra, molim te, shvati jebeno da su vece sanse da Met Bazbi preuzme ekipu, nego Klop. :slap: U svakom drugom postu u ovoj temi ti pominjes Klopa.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Gagi пише:Jebiga, pojačajte do kraja na početku, posle se čuje bolje, ovo smo uradili na brzinu.
By Vladar & Gagi
Kakvi ste kraljevi, placeeeem :D
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Mojes je k***c i ne ume da vodi ekipu, koja s druge strana mnogo zaostaje za ostalim pretendentima na titulu. Igrate jako loš fudbal, skoro ga ni ne igrate. A i k***c ste ekipa i za EPL fantazi. Vezni red kao da ne postoji, poen ne mogu da uzmu. Danas ovaj lik na sportklubu reče da RVP hoće da ga stave na TL, da li ima istine u tome pojma nemam, ali nije ni bitno. Fali vam kršetn vezni igrač, Kleverli opasno operisan, Nani može da prodje po boku, ali ne ume da pogodi saigrača, a možda ovi ne umeju da se postave. A Fergi vam ga lepo uterao sa izborom naslednika. Kao da ćete ga zbog loše ove sezone još više veličati.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
C.RONALDO7
Manager
Поруке: 2135
Придружен: 31 Јан 2011, 23:43
Место: SRB (SD) - ITA
Status: Није на вези

Порука од C.RONALDO7 »

neme93, ima dosta razlika između nas dvojice, ali ja ipak neću da te ponižavam kao što ti to voliš da radiš, nema svrhe da ti odgovaram, ne znam zašto sam se uopšte i upuštao u raspravu s tobom. Gagi i Vladar, objasnili ste, i ja sam se tako zabavio dok sam čitao to. :cheers:
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

lol
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Gagi пише:[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wUIWbI8_1Bg[/youtube]

Jebiga, pojačajte do kraja na početku, posle se čuje bolje, ovo smo uradili na brzinu.

By Vladar & Gagi

HAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHA :claping:
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Jako sam nezadovoljan poslednjim pasusom, jako.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Everton i na Emirejtsu demonstrira odlican fudbal, nadigrali su nas u prvih 45 minuta. Ne prave sanse ali kontrolisu igru, stvarno lepo izgledaju na terenu. Nemamo problema u odbrani, ali bih radije gledao Arsenal u kontroli u nastavku, ovako, kao u finisu poluvremena. Imali smo par finih situacija za gol, Remzi i Kazorla su malo dekoncentrisani bili.

Da, Koeman je zver, bilo bi sjajno kada bi on zamenio Sanju.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Ovako će nam sigurno pomoći da pobjedimo.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Idemo breeee. Jebao bi mater onom Giroud-u da nije Ozil bio iza njega. Dobija previse para da tako promasi loptu.
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Ozil doktor.Titula je velika realnost,+7 nije mala prednost.
Um caruje, snaga dobro dodje.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

U k***c.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Ovaj Dzerard se igra sa vama :zelenko:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Kakva sutina Zirua..Steta sto nije uslo..
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Presece me ova precka, zamalo dumrem. Sjajan mec, sjajan.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Слика

Cronaldo, ti li si?
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Lepo kaze Neme fali nam jedan pravi sidras tipa Fred ..

Onda bi bili pravi bacjei ..
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Nismo dobro prosli na izvlacenju FA Kupa, izvukli smo Totenhem. Januar nam bio opusten sto se meceva tice, ne znam koliko cemo ozbiljno uci u ovaj.
Корисников грб
uros
Manager
Поруке: 1783
Придружен: 28 Окт 2012, 22:45
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од uros »

Britanski mediji spekulišu da bi čak desetorica igrača mogla da dobiju šut kartu u Mančester junajtedu. Dugačka je i lista potencijalnih pojačanja:


Dve decenije je važilo za nezbežno pravilo – Mančester junajted će do samog kraja sezone konkurisati za šampionsku titulu. Posle 15 kola u novoj sezoni, prvoj od odlaska ser Aleksa Fergusona sa Old Traforda, takav plasman deluje kao nemoguća misija za izabranike Dejvida Mojesa.

Za 15 kola pet poraza, koliko i za celu sezonu 2012/2013, prosek golova je sa 2,26 po meču opao na 1,43, a čak je i poslednjeplasirani Sanderlend na domaćem terenu bio efikasniji nego Junajted na Teatru snova.

Korak nazad u svim segmentima igre.

I dok navijači krivicu gotovo isključivo svaljuju na leđa novog šefa struke, Uprava nema druge nego da ukaže Mojesu čast i privilegiju da u zimskom prelaznom roku pokuša da skocka tim po svojim zamislima. Letos se nije proslavio, ali bi privikavanje na novu sredinu moglo da posluži kao alibi.

Ipak...
"Ne želimo da dovodimo na desetine igrača, ali nisam pod pritiskom da to moram da uradim. Kupovaćemo samo ako budemo imali prilike da dovedemo najbolje igrače. Ne želim da brzam, videli ste to i na mom radu u Evertonu", kaže Mojes.

Britanski mediji takve reči su shvatili kao najavu čistke u Mančesteru, a već su sačinjeni i preliminarni spiskovi nepoželjnih. To se pre svega odnosi na veterene Rija Ferdinanada i Patrisa Evru, pa i mlađe saigrače poput Nanija, Ešlija Janga, Antonija Valensiju i Andersona, koji, istini za volju, na Old Trafordu nikad nisu sasvim ispunili potencijal.

Takođe, plejada onih koji nikako da dočekaju minutažu mogla bi da odustane od jurenja snova. U toj grupi su navodno Havijer Ćićarito Ernandez, Šinđi Kagava i Vilfred Zaha, pa i Tom Kleverli, ali je pitanje da li će njima uprava kluba dati odrešene ruke u izboru sredine za nastavak karijere.

Sa druge strane, podjednako dugačak je i spisak potencijalnih pojačanja s tim da se samo za Lejtona Bejnsa zna da je tiha patnja Mojesa. I nema sumnje da će on i doći ako Evra ode, ali to ne menja činjenicu da je Junajtedu neophodna nova ideja u veznom redu.

I tu počinje lavina spekulacija, pošto se pominjalo interesovanje za Monpeljeovog Remija Kabelu, Joana Kabaja iz Njukasla, pa i asa madridskog Atletika Kokea, te Evertona Ribeira, koji je oduševio partijama u Kruzeiru, novom šampionu Brazila. Tu su, naravno, i nešto zvučnija, ali i nerealnija imena, poput Seska Fabregasa, Ilkaja Gindogana, Luke Modrića, Andera Herere, Veslija Snajdera i Kevina Strotmana.

Letos je stigao samo Maruane Felaini. Da li će Mojes i Ed Vudvord ponovo razočarati navijače?
We'll keep the Red flag flyin' high!
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”