Premier League 15/16

Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Koliko bih ja veoma vole da vidim Alexa ponovo u Arsenalu. Vrlo veoma mnogo.
Корисников грб
voja92
Manager
Поруке: 2245
Придружен: 03 Нов 2010, 00:05
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од voja92 »

Hocu Suareza, pa makar dali tih 100m o kojim pricaju :D
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

U to je zaista tesko poverovati. Ponajvise zbog Madrida.
Корисников грб
voja92
Manager
Поруке: 2245
Придружен: 03 Нов 2010, 00:05
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од voja92 »

Ma znam pusti me da mastam :D
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Dovedite vi Freda. Onda ste pravi bacjei.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

jbt...
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Postali smo prosecna ostrvska ekipa :headhurt:
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Sto vam Rooney nije igrao ?
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Kartoni.
Корисников грб
C.RONALDO7
Manager
Поруке: 2135
Придружен: 31 Јан 2011, 23:43
Место: SRB (SD) - ITA
Status: Није на вези

Порука од C.RONALDO7 »

Слика Слика Слика Слика Слика

Dokle više, ceo svet nam se smeje, pa Miha bi ih bolje vodio.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Glorihanteru. Idi navijaj za Siti.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
C.RONALDO7
Manager
Поруке: 2135
Придружен: 31 Јан 2011, 23:43
Место: SRB (SD) - ITA
Status: Није на вези

Порука од C.RONALDO7 »

Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

O Boze.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
C.RONALDO7
Manager
Поруке: 2135
Придружен: 31 Јан 2011, 23:43
Место: SRB (SD) - ITA
Status: Није на вези

Порука од C.RONALDO7 »

neme93 пише:O Boze.
Kaži? :zelenko:
Корисников грб
uros
Manager
Поруке: 1783
Придружен: 28 Окт 2012, 22:45
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од uros »

Mojes je pickica
We'll keep the Red flag flyin' high!
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Ti es dzi kalimero bi imao bolje rezultate od ovog
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Dobri smo bre. Jes igra nikakva, al sta ocekivati od ovakvog sastava, fali Runi previse...

Arsenal, Vilsir, Remzi, Ozil, Arteta. NI JEDAN nas vezni igrac nije bolji od BILO KOG nabrojanog Arsenalovog igraca. Cak je vecina i za dve klase bolja od nasih. Odbrana? Dovoljno je pogledati koliko su oni primili golova, a koliko mi. Imamo SAMO boljeg napadaca.

Celzi. Oskar, Azar, Mata, Ramires. NI JEDAN nas vezni igrac nije bolji od BILO KOG, ali BILO KOG, nabrojanog Celzijevog igraca. Svi su za po DVE klase bolji od nasih veznih igraca, osim Lamparda. Odbrana? Tu smo negde, grese i njihovi dosta. Ali oni imaju svetski vezni red, koji to lako moze da nadoknadi. Imamo SAMO boljeg napadaca.

Siti. Nasri, Yaya, Silva, Navas. NI JEDAN nas vezni igrac nije bolji od BILO KOG nabrojanog Sitijevog igraca. Imaju VRHUNSKU odbranu, dosta BOLJU od nase. Povrede Nastasica i Kompanija su ih omele, otuda i malo veci broj primljenih golova. Aguero je u ZIVOTNOJ formi. Negredo se vec UKLOPIO. Ne postoji APSOLUTNO NI JEDNA stavka u kojoj smo bolji od Sitija kada se kadar dovede u pitanje.

Everton, Barkli, Osman, Pienar, Miraljas, Delofeu. Da li je BILO KOJI nas vezni igrac bolji od nabrojanih? NE! Stoperi slicni nasim. Bekovi, BOLJI od nasih. Lukaku u NEVEROVATNOJ formi, tako da Runi nije mnogo veliki plus za nas.

Liverpul? Suarez. Sam igra. Ali cisto da prokomentarisem i ostale. Odbrana nam je tu i tamo, stoperi egal, imamo bolje bekove. Sredina je nebitna. Videli ste koliki je Suarez majstor, sam je dobio Noric. Trenutno ga stavljam u rang sa Zlatanom i CR-om.

Samo fudbalska neznalica moze da ocekuje da mi budemo iznad ovih ekipa na tabeli. Mojes je doveden kao vrhunski strucnjak! Ali je vrhunski strucnjak i Venger, Murinjo, Pelegrini, Martinez, Rodzers. Mojes nije nesto losiji od njih, nije ni bolji. I ne mozete onda da ocekujete da Mojes nadoknadjuje toliko razliku u igrackom kadru. Nemojte ko budale piljiti u rezultat i na osnovu njega donositi zakljucke. Nismo mogli da se povezemo prvih 5-6 kola i vise, bekovi su nam ostajali 60m od protivnickog gola, niko se nije pomerao u vezi, napad odsecen. Mi smo bre razbijali onaj Everton nekih 70 minuta kao dete zvecku! Imali su i oni svojih sansi, svojih 20minuta, tada su bili bolji. Ali jedan jebeni bod nisu zasluzili. Sad jbga, igrac koji nas gura celu sezonu je bio suspendovan, cela koncepcija igre se gubi. Ferguson je jedina osoba na ovom svetu koja ovim prosecnim igracima moze da ugradi sampionski mentalitet. Zato, ko god da dodje nece nam biti nista bolje, Runija na stranu, dobro pogledajte igrace koje imamo, i njihovu formu, Njuka realno nema slabiji tim od nas, haos igraci, po formi i skilu u rangu sa mrtvim Milanom. Drugi treneri? Murinjo bi do sada vec dao otkaz, to vam garantujem. Stanite uz klub i trenera sada kada nam je najteze, ili se svi terajte u picku materinu i idite da navijate za Siti ili Monako, Junajted nije klub za vas.
:cheers:
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Mnogo krivicu svaljujete na Mojesa. Ne verujem da je iko odusevljen prikazanim, ali da li je on bas covek kriv za sve? Nije.
Junajted nema tim, sagledajte realno situaciju i videcete. Neme ti si preterao malo, pogotovo kad si spomenuo Everton. Kupljen je Felaini koji im je bio najbolji igrac do juce i sad odjednom nije bolji od nijednog njihovog veznog? Imamo Kagawu koji je strasan igrac, zasto ne pokazuje to, zasto ne igra, ne znam. Kad bolje razmislim nije ni kod Fergusona imao neku dominantnu ulogu.
Jebi ga, pricali smo vec o tome da je Ferguson ove igrace poznavao u dusu i da jedino on moze da izvuce maksimum iz njih, pa da se ne ponavljamo.
Samo je strpljenje potrebno, i ono je kljuc uspeha. Na kraju sezone analizirati uradjeno, videti u kom pravcu ekipa ide, i da li se sledece sezone mogu ocekivati zeljeni rezultati. Bojim se jedino da ne vezemo vise od jedne sezone ovakve sezone, jer postoji mogucnost da nestanemo na duzi period poput Liverpula.
Корисников грб
C.RONALDO7
Manager
Поруке: 2135
Придружен: 31 Јан 2011, 23:43
Место: SRB (SD) - ITA
Status: Није на вези

Порука од C.RONALDO7 »

E svašta, ajde kad su ti svi ti drugi tako bolji onda idi i navijaj za njih, i zaobiđi ovu temu, zaobiđi pljuvanje igračkog kadra i veličanje pičkice od trenera, samo da podsetim da je Fergi sa ovom istom ekipom, ustvari slabijom za Felainija, osvojio titulu, i ne samo prošle godine tako da nemoj ovde da lupetaš gluposti, znamo svi dobro da ne može niko kao SAF, ali treba nam neko ko ima muda i jasnu filozofiju igre kao što je gospodin Klop na primer, a ne ovaj što fura samo exploit the flanks i cross more often, po tome smo prvi u ligi, pa to je sramota koliko je bezidejno, podseća na ovu Slavišinu mrtvu Zvezdu, a ja takav Junajted ne želim da gledam.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wUIWbI8_1Bg[/youtube]

Jebiga, pojačajte do kraja na početku, posle se čuje bolje, ovo smo uradili na brzinu.

By Vladar & Gagi
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”