FK Crvena zvezda [2013/14]

Ko je najbolji igrač Zvezde?

Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Darko Lazović
3
12%
Dragan Mrđa
6
23%
Miloš Ninković
2
8%
Nejc Pečnik
10
38%
Nikola Mijailović
0
Нема гласова
Nenad Milijaš
0
Нема гласова
Neko drugi
2
8%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/dzajic-dovodi-piksijevo-nesudjeno-pojacanje-zvezda-pregovara-sa-admirom-vladavicem-video/66457
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Miјаиловић: Саиграчи нам забили нож у леђа!

Леви бек Црвене звезде Никола Мијаиловић рекао је за Б92 да су његови саиграчи, који су тражили раскид уговора, то учинили у најгорем могућем тренутку.
Слика
Никола Мијаиловић је разочаран поступком неколицине играча, који су крајем сезоне затражили раскид уговора са Црвеном звездом и истиче да су тим чином пореметили атмосферу у екипи.

- Играчи за које смо гинули и борили се за њихова права забили су нам нож у леђа у најважнијем делу полусезоне. Данима се у свлачионици говори о новцу, раскидима уговора и лицтира ко ће следећи тужити Звезду - почео је Мијаиловић, а затим оштро наставио.

- Не осуђујем ниједног свог саиграча зато што траже свој новац, само ми је жао што су изабрали катастрофалан тренутак. Морали су да буду свесни последица на своје саиграче у свлачионици. Атмосфефа је сада ужасна, уместо о Војводини и дуплој круни, данима се говори о њиховим могућим ангажманима. Извињавам се, вероватно су били задовољнији, играли у ''већим'' клубовима и зарађивали више новца него у Звезди
- додао је Мијаиловић, један од најбољих играча Звезде ове јесени, који је јуче најбоље оцењен играч на мечу са Војводином.

Упркос томе што је ситуација лоша, један од најискуснијих у Звездином тиму ипак верује у светлију будућност, и сматра да је Зоран Стојадиновић требало да предупреди ове поступке играча.

- Спортски директор ово гледа већ месецима и жао ми је што није спречио кризу на време. Из Звезде отићи нећу без обзира што ће ова моја изјава засметати многима. Ту сам до краја, а све ово што се догађа неће нас омести у крајњем циљу, а то је титула првака. Уосталом, екипа која је свим срцем ту само је јача, па макар нас остало само 11. Не скидам одговорност са себе, али ово је прави пример како на изглед мале ствари праве велики проблем. Надам се да ће овај мој иступ, један од ретких у јавности, значити почетак решавања свих проблема у клубу - закључио је Мијаиловић за Б92.

Већ смо писали о лошој амтосфери у екипи, након што је Кировски затражио раскид уговора, а само дан касније исто је учинио и Марко Мирић. Тиме је само настављен јесењи низ, пошто су раскид уговора раније тражили Младеновић (који га је и добио) и Вешовић.
:rsb:
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Džajić dovodi Piksijevo nesuđeno pojačanje: Zvezda pregovara sa Admirom Vladavićem! (VIDEO)

:mozzart:

Bosanski internacionalac potvrdio za tamošnje medije da je u Beogradu razgovarao sa čelnicima sa Marakane, ali i da ima ponude dva grčka superligaša

Слика

U Crvenoj zvezdi su se izgleda već okrenuli zimskom prelaznom roku, s obzirom da se očekuje veliki broj odlazaka! Iz Bosne i Hercegovine stižu informacije da je njihov vezista Admir Vladavić u pregovorima sa klubom sa Marakane. Nekadašnji reprezentativac BiH je raskinuo ugovor sa češkim drugoligašem Karvinom i slobodan je u izboru novog kluba.
Crvena zvezda želi da iskoristi opciju da ne plaća obeštećenje i stupila je u pregovore sa Vladavićem što je potvrdio i sam igrač.
“Raskinuo sam ugovor sa Karvinom i slobodan sam igrač. Klub je izgubio glavnog sponzora, nisam pristao na smanjenje plate i dogovorili smo sporazumni raskid. Razgovarao sam u Beogradu sa ljudima iz Zvezde, ali se nismo još dogovorili. Videćemo šta će biti. Zvezda nije jedini klub koji se interesuje za moje usluge. Upravo putujem u Solun, gde ću razgovarati sa dva kluba iz prve lige Grčke. Videću šta nude, sve opcije su otvorene, a više informacija imaću u narednim danima”, rekao je Vladavić za srajevsko Oslobođenje.

Слика

Interesantno je da je Vladavić i pre sedam godina bio na meti Crvene zvezde dok je predsednik bio Dragan Stojković Piksi, ali je zapelo oko obeštećenja koje je tražio tadašnji Vladavićev klub Željezničar. U međuvremenu, Vladavić je nastupao za Žilinu, Red Bul Salcburg i pomenutu Karvinu.
Za reprezentaciju BiH odigrao je 12 utakmica, a titulama prvaka okitio se u Slovačkoj sa Žilinom i Austriji sa Salcburgom. Igra na pozicijama krila i ofanzivnog veziste, a zanimljivo je da je sinu dao ime Zinedin, po čuvenom francuskom asu Zidanu.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_jJDIzefXJk[/youtube]
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Rekli su Džajić i Stojadinović da nemaju pojma ko je taj lik.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Lol bre. :xD:
Ako cete da se pojacate Vladavicem, bolje ugasite klub. Lik je toliko pogubljen da to nije normalno. Pored toga, profesionalac je do bola. Uvek posle pauze su ga morali trazite, jer se nije vracao u Zilinu.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Džajo insajder.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
botoX
First Team Coach
Поруке: 491
Придружен: 01 Нов 2011, 21:57
Место: Мостар
Status: Није на вези

Порука од botoX »

moze popit ako nista drugo. :cheers:
Support Velez, It's logical!
Корисников грб
A.Boghossian
Manager
Поруке: 1121
Придружен: 05 Нов 2010, 03:15
Место: Parma, Italy
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од A.Boghossian »

Слика

težak paorizam
Последње учитавање од A.Boghossian дана 05 Дец 2013, 21:28, учитано 1 пут укупно.
buffon, thuram, benarrivo, sensini, cannavaro, fuser, baggio, boghossian, veron, chiesa, crespo
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Sad sam čitao Dzaja revidira ugovore u pauzi. Ko nece moze da ide. To je vec trebalo davno da se uradi. Čudi me za njega bre da je pristao da se vrati u klub a da nema jasan plan i viziju kako podići Zvezdu. Gde je inače taj Gazprom pitam se, gde su te pare koji oni daju? :wtf:
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Valjda nam je račun u blokadi i čim legnu pare razgrabe se.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

A.Boghossian пише: težak paorizam

ljomberska kombinacija skoro kao što je bila Koroman-Jestrovića onomad. Kakvi su to seljaci bili. :slap:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Koroman i Jestrović su bar igrali nešto.
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Orthodox пише:Sad sam čitao Dzaja revidira ugovore u pauzi. Ko nece moze da ide. To je vec trebalo davno da se uradi. Čudi me za njega bre da je pristao da se vrati u klub a da nema jasan plan i viziju kako podići Zvezdu. Gde je inače taj Gazprom pitam se, gde su te pare koji oni daju? :wtf:
Gazprom daje pare SD Crvena Zvezda, a onda ide podela, vaterpolo, kosarka, fudbal...
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Samo bankrot i nista vise! Nikakva privatizacija, nikakvo zaduzivanje, nikakvi tzv. petogodisnji, sedmogodisnji, hiljaditogodisnji planovi bankrot, bankrot i samo bankrot!
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Hocu ja da budem trener zvezde ! Gde li samo nalaze ove "strucnjake".Svake sezone mi promenimo 2-3 trenera :slap:
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Pa ko god pobedi Partizan odma je kandidat za klupu.
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Imamo napad, prekid bilo sta, 5 igraca Zvezde u kaznenom ceka loptu a Dauda prima loptu na 25 metara od gola dijagonalno. Ja ne pamtim da sam ikada video napadaca koji u fazi napada stoji kao fakticki 3 igrac odbrane.

Koja je to prevara od igraca ja nemam reci.
Последње учитавање од Karna дана 07 Дец 2013, 17:41, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Da zbog Daude gubimo 0:1.A to sto ova dva epilepticara igraju stopere to nema veze,ne zna se ko je gori.I objasni mi kako izdvajas samo jednog igraca,a cela ekipa nam je hendikepirana.Kolko god Dauda bio los imamo jos 9 igraca,a ne zna se ko je gori.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Ja ne izdvajam nikoga, cela Zvezda je rupa bez dna, ali taj Dauda je uzdizan u nebesa kao da je novi Dzaja nedo bog.

Mi odbranu nemamo. Oni ne znaju pa ne znaju... Ali Dauda je tolko hvaljen i u research temi se tolko kukalo da je on neko bozanstvo u Zvezdi a ja goreg napadaca nisam video duze vreme... Kaludjerovic je za njega izmislio fudbal.

I ja nigde nisam napisao da je neko u timu dobar, vec sam samo izdvojio jednog od 10 ocajnih iz razloga koje sam naveo iznad.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”