NBA Fantasy 2013/14

Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

jer Sanders ce sasvim sigurno imati brojke kao Dramond, a i Burk slicne brojkama Brendona.
Ti kažeš ovo, a ja kažem ni blizu.
Последње учитавање од TSG дана 15 Нов 2013, 17:09, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Andrej пише:Burk jeste povredjen do kraja, ali 2013 godine. Znaci u januaru se ocekuje nazad. Sanders je isto povredjen i on se ocekuje nazad krajem decembra. MOzda si u pravu da ovo nije realan trejd, ali samo jer ti nudim dva povredjena igraca, sa njima dvojicom na terenu racunaj da ti ovo nikad ne bi ni nudio jer Sanders ce sasvim sigurno imati brojke kao Dramond, a i Burk slicne brojkama Brendona.
Kad sam rek'o do kraja godine i mislio sam do kraja 2013. godine. Otkud tebi to da ce da ima brojke kao Brendon? I otkud tebi to da ce Sanders da ima brojke kao Dramond? Ako cemo tako onda i ja kazem da ce Batler da digne svoj broj poena u sledecim utakmicama cim Rose shvati da ne moze sve sam... Ja ti opet kazem ne smatraj me za budalu... Ja sam ti mojom ponudom pokazao kako ja vidim tvoje ponude...
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Gagi i ja se opasno ceramo. :fanman:
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Ok momci rekli ste svoje. Ja sam svojim izborom igraca pokazao da gledam malo drugacije na ovaj sport u odnosu na vas. LBJ je nesumljivo najbolji igrac NBA lige i kada on ulazi u neki trejd jednostavno nije moguce da date jednog igraca za njega pa bio to i Durant, George ili bilo ko treci. Ja sam u vecini birao igrace iz slabijih timova jer i u njima neko mora da daje koseve, zato imam Turnera, MCW koliko god da je iznenadjenje za vas, ja sam od njega ocekivao 30+ minuta i samim time nekih 15p 7as i par skokova i ukradenih zbog svoje visine i dugih ruku, sem toga on je druga napadacka opcija svog tima. Znaci mozda ne 20+ fantazi poena ali 15 je sasvim bilo za ocekivati. Isto to vazi i za Burka, videcete i sami to. U Juti je Hayward prva napadacka opcija, sem njega oni imaju jos Burksa koji i nije neki igrac i onda dolazi Burk. Zato vam tvrdim da ce imati slicne brojke Jennings-ovim. Jedan polus za Burka u odnosu na Brandona je sto je Burk daleko inteligentniji igrac. Pa Jennings je igrao za Romu jer je glup i za americke koledze. Jennings je klasican bek jer mu je sut prva misao kad krene u napad, isti tip igraca kao Monta Ellis, samo za tri klase slabiji. Sanders jeste igrac za 10p i 10+ skokova, potencijalna dabl-dabl masina. U prilog mu ide sto Milvoki i nema vise visokih igraca koji mogu da urade bilo sta. STo se tice Batlera, i ja mislim da ce da digne brojke ali ne drasticno. Ipak on je tek cetvrta opcija u napadu Bulls-a. Pre mozes ocekivati bolje brojke u odbrani od njega. Deng i Boozer su dosta veliki potrosaci, a o Rose-u i da ne pricamo.
Ja mogu da vam pricam jos dosta zasto imam takvo misljenje i da me vi smatrate za budalu i zato cu i prestati da vam ista pricam. Previse sam se dugo aktivno bavio kosarkom, jos duze sam i pasivno u kosarci pa mi otud pravo da iznesem svoje misljenje.
Neki mozda moje ponude vide kao prevaru, ali mi zaista nije cilj da vas zajebem. Pokusavam da dovedem igrace koji mi se svidjaju i koje volim da gledam, jos ako pritom mogu da mi donesu poene tim bolje.
Последње учитавање од Andrej дана 15 Нов 2013, 18:28, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Zašto onda uvijek nudiš svoje slabije za naše bolje? Barem je tako bilo u mom slučaju, svaki trejd si mi ponudio slabijeg igrača za boljeg. Ako je tako kako kažeš da hoćeš igrače koje voliš iako ti donosi manje bodova, ponudi onda nekog jačeg za nekog slabijeg kojeg voliš. A ne, nego je uvijek kontra.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Ti nemas igrace koje ja zelim u timu, ako ces najiskrenije. Andreja ima George-a ali ja mu nemam nista ponuditi 1 za 1. LBJ bi dao ali to je prevelik minus za mene. Zato je imao jednu mnogo dobru ponudu od mene pre ove o kojoj smo pricali, neka ti je sam kaze.

Recimo zanima me Favors i za njega sam nudio Jordana. Kada ih uporedis to ti je ja dobijam 17,6 fantazi poena po mecu a dajem 22,7. O tome ti pricam. Zatim Hayward za njega sam nudio Turnera. 20,6 dobijam a nudim 21,3. Ok tu je vec manja razlika, ali to je cela prica. Znaci nije meni problem dati boljeg igraca za losijeg ako dobijam ono sto zelim. Pa dao sam Garneta za Zellera, valjda ti je to dosta.
Последње учитавање од Andrej дана 15 Нов 2013, 19:58, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Ok, kapiram. Zašto onda uopšte nudiš za moje igrače ako te ne zanimaju, ono fazon da probam možda je budala pa prihvati.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Ma jok, nego pokusavam da odradim neki trejd kojim bi dobio neko zvucno ime koje moze biti mamac, pricali smo o tome.
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Valjda si se uvjerio do sad da to jedino možeš ako ćeš ponuditi fer i korektnu ponudu a ne obrnuto.
Ok da zavržimo ovde, da ne idemo dalje.
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Andrej bila je ta ponuda ali ova je daleko ispod očekivanog... Moraš da shvatiš da su Burke i Sanders znak pitanja za poene... Možda ti očekuješ što ne znači da drugi očekuju ako ćemo realno ja gledam čiste brojke i tako sasvim zadovoljavajuće funkcionišem. Imam 2 igrača koje gotivim... To su George i Dramond... Voleo bih Lilarda kad bih mogao da dovedem ali... Ja samo kažem ona ponuda mi je bila... Ne znam šta da kažem a to što ti kažeš za Dženingsa ne pije vodu kod mene jer sam ga pratio prošle sezone kad je šutao svaki drugi šut za Bakse, znam kako zbira poene i zato sam ga i uzeo u trejdu... Ispostavilo se da sam zajebo čoveka ali nisam očekivao da će Knight baš onako da fejluje... Sve u svemu ja ti rekoh već jednom... Džordž je nedodirljiv...
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Izvinjavam se sto sad tek upadam u ovu raspravau,ali slozio bih se sa @TSG-om o ponudama.Ponude za Lillarda,Howarda i Farieda u najmanju ruku su bile smesne.Za igraca koji mi je najvise doneo peona ponudjen mi je igrac koji je kod njega 4 po statistici i naravno losiji od mog.O prvom picku ove godine ne treba ni trositi reci u svakom tredju je bio ukljucen.Birao je igrace prvi,ima najjaci tim,verovatno ce i osvojiti ovu ligu ali ima njemu ocigledno nije dostao pa hoce jos.
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Moram da te ispravim, najjaču ekipu ima botox.
Корисников грб
botoX
First Team Coach
Поруке: 491
Придружен: 01 Нов 2011, 21:57
Место: Мостар
Status: Није на вези

Порука од botoX »

pa ne vjerujem da je najjaca, ali jeste simpaticna.
mozda jedina greska sto sam stavio da mi bira teletovica kao treci pik.
ostali pikovi su me dobro usrali, ne zalim se, 7-8 startera.
Support Velez, It's logical!
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Upravo zbog toga, imaš najviše startera u ligi i to su uglavnom svi iznad prosjeka igrači.
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Ovo je NBA... Nikad se ne zna... :) Poludeće neko, polomiće se neko... To mnogo menja stvari... :)
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Ova dva trejda neću da aminujem... Mogu samo da aminujem sutra popodne ako ne bude nijedan veto... Ako bude neki veto onda čekamo da istekne 48 sati...
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Voleo bih da čujem ko je udario veto na drugi trejd i da navede razloge. Ako već ima glasanja, neka se zna ko i zašto sabotira.

Ajde da je neki trejd koji ubada u oči, neka prevara pred play off i slično. Nije to slučaj. U jednom dilu je Miške u gubitku 1 poen, u drugom ja. Ako su razlozi debilni, onda svaka čast onome koji je udario veto.
Последње учитавање од Gagi дана 01 Јан 1970, 01:00, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Evo da lepo ovde pitam... Ima li neko protiv da se vreme za veto skrati na 24 časa? Ja sutra menjam a vi odgovorite ako vam smeta... Takođe podigao sam broj veta na 11 da bude potrebna većina za veto...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

nisam stavio veto, ne znam ni gde se stavlja. Napravi Androse kako hoćeš. meni svejedno.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Ja sam definitivno za to, nismo razbacani po čitavom svetu pa da moramo da brinemo zbog vremenskih zona. 24h je sasvim dovoljno.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Igre”