NBA Fantasy 2013/14

Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Moj Zele ti si se sa Plumley-em dobro zajebo, dok ga nisi uzeo punio je statisticke kolone, a sada polako gubi mesto u petorci. Brewer ti je defanzivac, jos ima pored sebe previse igraca koji uzimaju suteve, tesko da ce on imati neki ogroman ucinak, a Miles je potpuno drugi tip igraca, od njega mozes ocekivati bljeskove ali i potpune katastrofe. Ali generalno imas jako dobar tim, dosta ujednacenih igraca, svi donose poene i svi mogu da bljesnu. Retko kad ces imati minuse i to ti je najvaznije.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Plami će imati dobar učinak, Finiks nema mnogo igrača na centru, imaju još nekog rukija, tako da očekujem od njega da ima prosek 14-15p, što je dovoljno, jer pf/c koga sam šutnuo je igrao samo jedan meč za kliperse od 3 moguća, a ostvario je -2 poena, jer tamo Grifin dominira na toj poziciji.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Finiks ima Len-a on je taj ruki, ali ima i Frye-a on je nesto izmedju 4-5 ali igra 4 jer ima odlican sut. Oni sve vise koriste dva Morisa, koji igraju obojica 3-4 i verovatno ce do povratka Okafora vise igrati sa nizom petorkom jer su svi brzi i imaju dobar sut pa bi mogli igrati kosarku kao u doba Nesh-a i Amare-a. Mislim daleko od toga da Plumley nece imati ucinak, pa i ja sam ponudio sve sto sam imao za njega, ali tesko da ce imati opet 20-30 poena, njegova je realnost 8-12 poena, za jos jednog igraca koji donosi sigurne poene je sjajan ali tesko da moze da ti donese prevagu u odnosu na protivnika.
Корисников грб
botoX
First Team Coach
Поруке: 491
Придружен: 01 Нов 2011, 21:57
Место: Мостар
Status: Није на вези

Порука од botoX »

Andrej пише:Edit: Evo jedan savet za one koji imaju dva centra i prazno mesto u timu, Timofey Mozgov, ima odlicnu minutazu i mnogo ozbiljnije brojke od JaVale McGhee-a. Plus nije budala kao JaVale, bolje razume ovaj sport i sve je na njegovoj strani. Vrlo brzo ce biti startni centar Denvera.
Sad kad si nam to fino napisao, nista ispod 100$.
Support Velez, It's logical!
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Misliš da on nema neku svoju korist od ovog što nas navlači?
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

TSG пише:Hill nije igrao, Miller i Meeks podbacili dok me je Milsap otkinuo. Loša noć za mene, ali se nadam večeras boljem.
Добијаш ово сигурно, моји играчи имају много мање утакмица од твојих..
Корисников грб
botoX
First Team Coach
Поруке: 491
Придружен: 01 Нов 2011, 21:57
Место: Мостар
Status: Није на вези

Порука од botoX »

ma ne znam, juce sam primjetio mozgova i stavio dolar, eto ako ga neko slucajno ne bi primjetio, mada slijedeca aukcija je za 4 dana, i vjerujem da ce neko ponudit stoju kao i neki dan sto je bilo.
Support Velez, It's logical!
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Samo vi nudite stoje pa tamo negde na polusezoni kad krenu da divljaju neki novi likovi... Kad počnu da se oporavljaju, da se povređuju igrači do kraja sezone a toge će biti podosta onda ćete da kukate dok će nama štekarama da bude banja.... :D
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Iskreno, vise koristi od tih free igraca nemam. Nudio sam i ja za Plumleya ali da bi ga onda trejdovao, nista drugo.
Androse, vise niko od tih koji su van lige ne moze eksplodirati. Zasto? Zato sto jednostavno igraju u pogresnim timovima i mogu na bljeskove odigrati koji dobar mec ali da budu konstantno dobri to nikako. Za Mozgova tvrdim, jer decko postaje starter. Plumley je dobar ali cim se oporavi Okafor on ce igrati najvise 15 minuta. Ima igraca u timovima koji mogu eksplodirati, ja ih imam dvojicu, Gagi ih ima mnogo vise, mnogo vas takodje ima dosta dobrih igraca koji se jos nisu uklopili. To mogu biti iznenadjenja ali to je sve.
Jedino ako se neko zajebe pa otpusti dobrog igraca drugacije ne treba ocekivati opravdana rasipanja.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Iskreno, vise koristi od tih free igraca nemam. Nudio sam i ja za Plumleya ali da bi ga onda trejdovao, nista drugo.
Androse, vise niko od tih koji su van lige ne moze eksplodirati. Zasto? Zato sto jednostavno igraju u pogresnim timovima i mogu na bljeskove odigrati koji dobar mec ali da budu konstantno dobri to nikako. Za Mozgova tvrdim, jer decko postaje starter. Plumley je dobar ali cim se oporavi Okafor on ce igrati najvise 15 minuta. Ima igraca u timovima koji mogu eksplodirati, ja ih imam dvojicu, Gagi ih ima mnogo vise, mnogo vas takodje ima dosta dobrih igraca koji se jos nisu uklopili. To mogu biti iznenadjenja ali to je sve.
Jedino ako se neko zajebe pa otpusti dobrog igraca drugacije ne treba ocekivati opravdana rasipanja.
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Miškoviću(ko god da je), imaš ponudu pa mi odgovori. Ako ti ne odgovara ovaj, kaži šta te zanima.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Gagi, nemoj mi nuditi te ponude na koje bi se i sam samo nasmejao. Ako posaljes nesto realno, mozemo dalje da pregovaramo, a ovako nista.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Uvek mi nudiš jedne te iste otpatke, potrudi se da ih izbegneš i možda se dogovorimo. Bredlija si mi ponudio 7 puta do sada. Sva sreća pa si oterao Blača. :zelenko:
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Bredlija sto sam nudio nudio sam. Sad ostaje kod mene. :lol:

Edit: Vucevic jebe ne vadi u prvoj cetvrtini. :boxer:
Последње учитавање од Andrej дана 07 Нов 2013, 01:28, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Sad i ti zezaš, Jordan, MCW i Fields za Walla, Cousinsa i Beala? Pa pratim NBA, majku mu, iako ovde brojke igraju ulogu. Stigla nova ponuda, ali mi nije zanimljiva... Benet još nije dao koš. :zelenko:
Neki drugi put, nećemo se ovako dogovoriti. Valja sačekati Jonasa još malo, odigrao fino sinoć, evo i sad.
Последње учитавање од Gagi дана 07 Нов 2013, 01:31, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Kakvu sam gresku napravio za ovu nedelju, dvoumio sam se izmedju Bennett-a koji ima 4 meca i Zeller-a koji ima 3 meca. Racunao sam da ce u ukupnom zbiru odneti slican broj poena ali je Zeller sinoc odigrao korektno, a evo i nocas igra dosta dobro. Odlucio sam da ih sacekam obojicu zajedno sa Bradley-em makar me to kostalo par poraza.
Последње учитавање од Andrej дана 07 Нов 2013, 01:39, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Jel realno da je Vucevic ovako odigrao?
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Jel realno da meni konstantno 5 igraca skupljaju preko 20 poena po mecu :lol:
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Povredi se Cendler... :S
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Povredi se Cendler... :S
Пошаљи Одговор

Повратак на “Igre”