Premier League 15/16

FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

SENZACIJA: Mojes našao pojačanje u četvrtoligašu?!

MANČESTER - Menadžer Mančester junajteda Dejvid Mojes planira da kao pojačanje angažuje igrača Česterfilda Tendajija Darikvu.

Darikva će u decembru napuniti 22 godine, a obeštećenje za njega iznosi milion i po funti. On ima ugovor do juna 2015. godine, a čelnici Česterfilda su svesni da neće moći da odbiju ponudu Junajteda.

Mojes je tokom vikenda bio na utakmici engleske druge Lige, koja je četvrti stepen takmičenja, između Flitvuda i Česterfilda (1:1) da bi na licu mesta pratio igre Darikva.

On igra na poziciji veznog fudbalera, a ponikao je u fudbalskoj akademiji Česterfilda.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

lik je brz kao struja. sećam ga se kad sam peglao llm sa barnetom, uvek me jebao. Opasan igrač za niže lige.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Слика
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
botoX
First Team Coach
Поруке: 491
Придружен: 01 Нов 2011, 21:57
Место: Мостар
Status: Није на вези

Порука од botoX »

car.
do odlaska u real.
Support Velez, It's logical!
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Istina. Al opet, necu prezaliti sto nije u Junajtedu zavrsio karijeru.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Meni je on išao na penis dosta dugo, valjda zato što se više bavio manekenstvom jedno vreme nego fudbalom, ali poslednja sezona u Realu mu je bila san snova, mislim da je tada prvi put celu sezonu odigrao kao DLP na sredini.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Jeste se on bavio manekenstvom, al je na terenu ginuo.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=t0GESlaVNdE[/youtube]

Kad je dao Grcima za prolaz na svetsko u 93. :ave:
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Kako ti se čini Kleverli? Na početku mi je delovao kao veliki talenat, a sada igra kao bulja.
Корисников грб
botoX
First Team Coach
Поруке: 491
Придружен: 01 Нов 2011, 21:57
Место: Мостар
Status: Није на вези

Порука од botoX »

ja pamtim onaj gol kasiljasu iz slobodnjaka, i mozda je cak poslije toga i otisao.
Support Velez, It's logical!
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Nema nista od njega. 24 godine, ni jednom se nije izdvojio na terenu. Sad protiv Sanderlenda je odigrao ok mec, zato sto nije ni imao neku jacu ulogu, niti ce je imati, jer ne moze on to da iznese. Nema viziju, nema pas, zna samo da doda na 5metara ispred sebe, svaki tezi pas omasi. Jedino sto gine na terenu, vidi se da voli klub. Jednostavno, mnogo, mnogo igraca bi odigralo bolje njegovu rolu, i tu mislim na ove mlade Engleze a ne na neke mamojebace. Sad kad nam se pojaca veza u januaru, on je zavrsio sa Junajtedom.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Neće se niko dovoditi u januaru.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ma morace neko. Nisu slepi ovi da ne vide da nam jako fali kreativac. Zanemari to sto Fergi nije voleo da dovodi igrace u januaru, Mojes je nas trener sada.

Bilo bi jako kul da se kes i Kagava posalju u Dortmund, i da nam stigne Gundogan. Kapiram da nema nista od toga, al volim da mastam :shy:
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Izgleda da se tu i ne pita mnogo Mojes, jer je i u ljetnom prelaznom htio par igrača pa je ipak na kraju samo jedan doveden i to minut do 12.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Pa cekaj, jel ti mislis da ce Vudvardu opet dozvoliti da vodi pregovore posle onog istorijskog fejla?
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Jedno je što mi želimo, drugo je ono što će biti.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Taj tvoj post nema apsolutno nikakve veze sa onim sto sam te pitao.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Ne kapiraš, nema veze.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ja ne znam šta vi čitate i gde se informišete, ali ja pratim Junajted samo zbog Fantazija, sam našao tekst u kojem Mojeg govori kako ne voli da dovodi igrače u januaru i da gotovo sigurno neće dovosti nikoga, a ako i nekog bude doveo to neće biti neki poznat, skup i dokazan igrač. Stavio bih vam i link, ali mi je spor net, pa me mrzi da sad čaprkam.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Verovatno si na ovo naleteo:

I think I'll look at January but I wouldn't want people to have big expectations of what we would sign or do in January. Because I don't think January has, in the main, been a great month to sign really at the top [level].

Citajte malo izmedju redova :)

Nije lud da opet prica da ce dovesti top igrace, kao sto je pricao letos. Lakse je reci, ne dolazi niko, a onda bez ikakvog pritiska da se pregovara sa igracima i klubovima.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”