FK Crvena zvezda [2013/14]

Ko je najbolji igrač Zvezde?

Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Darko Lazović
3
12%
Dragan Mrđa
6
23%
Miloš Ninković
2
8%
Nejc Pečnik
10
38%
Nikola Mijailović
0
Нема гласова
Nenad Milijaš
0
Нема гласова
Neko drugi
2
8%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

FTD пише:
Velja93 пише:Zvezda je zaradila od transfera oko 6 miliona evra.
Kad, od kojih transfera, kojih 6 miliona?
Mudrinski - 800k
Milivojevic 3 mil
Uros Spajic - 1.5 mil
Mijailovic - 500k
Pantic - 300k
Filip Jankovic - 300k
Braca Srnic - 60k
Veljko Simic - 260k
Filip Stojkovic - 15k
NIkola Maksimovic - oko pola miliona valjda ako je bio nas.

Ovde ti je ukupno oko 7 miliona evra, od toga otpisi 1.2 miliona (mudrinski 200k, Milivojevic 800k, Spajic 200k, ostalo je sve 100% kod nas) na menadzere i razne kurce palce, znaci dolazimo do cifre od oko 6 miliona od prodaje igraca, kao i cinjenice da je na platu smaknuto oko 1.7 miliona evra a dovedeni su igraci cije su plate ukupno oko 1 milion, znaci i tu je za sada usteda oko 700k evra.
Корисников грб
laza95
Manager
Поруке: 1875
Придружен: 11 Јул 2011, 10:55
Место: Kladovo
Status: Није на вези

Порука од laza95 »

Karna пише:
FTD пише:
Velja93 пише:Zvezda je zaradila od transfera oko 6 miliona evra.
Kad, od kojih transfera, kojih 6 miliona?
Mudrinski - 800k
Milivojevic 3 mil
Uros Spajic - 1.5 mil
Mijailovic - 500k
Pantic - 300k
Filip Jankovic - 300k
Braca Srnic - 60k
Veljko Simic - 260k
Filip Stojkovic - 15k
NIkola Maksimovic - oko pola miliona valjda ako je bio nas.

Ovde ti je ukupno oko 7 miliona evra, od toga otpisi 1.2 miliona (mudrinski 200k, Milivojevic 800k, Spajic 200k, ostalo je sve 100% kod nas) na menadzere i razne kurce palce, znaci dolazimo do cifre od oko 6 miliona od prodaje igraca, kao i cinjenice da je na platu smaknuto oko 1.7 miliona evra a dovedeni su igraci cije su plate ukupno oko 1 milion, znaci i tu je za sada usteda oko 700k evra.
On je prodat agenciji Pinija Zahavija za 1M. 500k je leglo odmah na racun FK Crvena Zvezda a 500k je trebalo kao pri transferu u neki klub. E sad kad su pojurili pare ovo sad licenca kad je bila i koja jos frka rekli su kao pa znate Nikola Maksimovic ne igra tesko je naci angaznam dajte stavite ga u protokol i zato je ono bio u protokolu za derbi. Nije morao da udje da igra al eto Sa Pintu mu dao sansu. :cheers:
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

neme93 пише:Ako neko bude isao po karte do Simica, nek ga slika i postavi na rumfo, platicu mu. Ne mogu vise da lupam glavu kako izgleda, i da ga sanjam kao lego igracke i sl.
Poslacu izaslanika na primopredjau, nece se Vladar kompromitovati.
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

laza95 пише:On je prodat agenciji Pinija Zahavija za 1M. 500k je leglo odmah na racun FK Crvena Zvezda a 500k je trebalo kao pri transferu u neki klub. E sad kad su pojurili pare ovo sad licenca kad je bila i koja jos frka rekli su kao pa znate Nikola Maksimovic ne igra tesko je naci angaznam dajte stavite ga u protokol i zato je ono bio u protokolu za derbi. Nije morao da udje da igra al eto Sa Pintu mu dao sansu. :cheers:
To onda znaci da jesmo dobili 500k za njega nakon sto je presao sad u Torino. Znaci kad se saberu svi transferi i oduzme menadzerska provizija za njih dobili smo koji evro preko 6 miliona + Smanjenje plata za 700k, plus ako budu radili revizije ugovora, sasvim dovoljno za sada.

Znaci ako damo Lanetu i Milevskom platu od po recimo 250k evra, opet nam ostaje 200k u plusu u odnosu na proslu god sto se tice plata.

Jedino gde je Zvezda pukla pare ove god su obestecenja za Arauha i Acu, a to je 260k + 85k, i da ubacimo cak i ono za Pecnika (mada ne znam kolko je tacno) da smo dali 150k, to je ukupno nesto manje od 500k evra za igrace u vidu obestecenja.
Последње учитавање од Karna дана 07 Авг 2013, 14:37, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Vladar пише:Poslacu izaslanika na primopredjau, nece se Vladar kompromitovati.

a čak i da dodješ ti lično kako ćemo znati da si to ti zapravo, jedino ako ne kažeš: "Ja sam Ivan Simić"
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Nije da me zanima, svugdje je ista mafija, samo mi nije jasno kako na to posmatrate? Vi kao da ste na nuli bili pa ste sada u plusu?! :lol: odakle se isplacuje onaj silni dug, padaju pare se neba, od tolike zarade ama bas nista niste dali za dugovanja?
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Ma sta Vas briga, krademo, muljamo, daje nam drzava. Imate svoje probleme, nemojte da brinete odakle lova u Zvezdi.
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

markohn22 пише:Nije da me zanima, svugdje je ista mafija, samo mi nije jasno kako na to posmatrate? Vi kao da ste na nuli bili pa ste sada u plusu?! :lol: odakle se isplacuje onaj silni dug, padaju pare se neba, od tolike zarade ama bas nista niste dali za dugovanja?
Vracaju se dugovi, svi omladinski pogoni su komplet isplaceni, sva dugovanja koja smo imali u bilo kom smislu prema svim mladjim kategorijama (prevoz na utakmice, smestaj, stanovi, plate...) sve je isplaceno.
Regulisani su dugovi prema skoro svim bivsim igracima i trenerima, ostao je valjda Vilotic i Cava jos.
Isplatili smo sva dugovanja kako kazu, svim klubovima, ostalo je valjda jos Jagodina ili Sloboda i to nesto malo.
Seniorima su valjda isplacene neke zarade.
Otpisani su mnogi dugovi, ne zaboravi i to. Kako sam bog zna, ali vise ih nema :D

Najveci dugovi koji su ostali se isplacuju bankama sad.
A valjda je i Zvezda dobila para od njenih duznika.
A zaboravio sam da navedem i malog Suljagica, od njega smo dobili 100k evra.

Procenjeno je da je vraceno od 12 do 14 miliona evra duga.
Malo li je za jednu godinu?

Ja nikako ne gledam na to kao da smo u plusu, vec da ne srljamo vise u minus. Zamisli da smo zaradili 6 miliona a doveli igrace u vrednosti od 7, 8, ili pak zadrzali postojeci sastav (Kadu, Mikic i ostali) i jos gomilali igrace sa ogromnim platama.

:cheers:
Последње учитавање од Karna дана 07 Авг 2013, 15:16, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Neko ce pitati odakle sad sve te isplate pa da dam odma odgovor. :cheers:

Код: Изаберите све

http://www.kurir-info.rs/novo-zaduzenje-zvezda-podigla-kredit-na-pet-godina-clanak-843419
Nikakav Vucic, CIA, BIA bla bla..obican kredit, prepisan recept od predhodne uprave..
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nekada Kup pobednika kupova danas LE
Neko reče..

Inače Kup Pobednika Kupova ne postoji više, mislim od 99 godine, ali nisam siguran...

Današnja LE je naslednik UEFA Cupa.:)

---------------------------------------------------------------

Moja prognoza je da će biti 2:1 za zvezdu mada je lopta okrugla. Možda čak dati prednost i rezultatu 1:0 koji će pasti tu između 50 i 60 minuta tj tada će te dati gol.... :poz:
Последње учитавање од Sloba дана 07 Авг 2013, 16:22, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

UEFA Kup je nasledio Kup pobednika kupova.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Karna, dobro je ako se ne prave novi dugovi, ali meni sve to nesto sumnjivo djeluje... ali dobro, nije na meni da brinem o tome :) Mene je samo strah sta ce biti kod nas jednog dana kada se rijesimo mutavka, oce li doci neko i precesljati papire pa otkriti kako dugujemo vise nego vi... :slap:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
A.Boghossian
Manager
Поруке: 1121
Придружен: 05 Нов 2010, 03:15
Место: Parma, Italy
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од A.Boghossian »

Слика

postava za sutra! :xD:
buffon, thuram, benarrivo, sensini, cannavaro, fuser, baggio, boghossian, veron, chiesa, crespo
Корисников грб
Ivan 96
Assistant Manager
Поруке: 757
Придружен: 27 Окт 2010, 08:44
Место: Begaljica
Status: Није на вези

Порука од Ivan 96 »

A.Boghossian пише:Slika

postava za sutra! :xD:

AHAHHHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA CARSKI :xD:
Корисников грб
RASMC
Assistant Manager
Поруке: 698
Придружен: 09 Апр 2012, 14:57
Место: Niš
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од RASMC »

Ko su štoperi? Jedino za njih ne mogu da provalim...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

ova k'o iz strit fajtera to je Martinovic (zato što je peglao navijača u rumuniji), a ovaj mobilni to je Lazić, ali pojma nemam zašto to.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Ivan 96
Assistant Manager
Поруке: 757
Придружен: 27 Окт 2010, 08:44
Место: Begaljica
Status: Није на вези

Порука од Ivan 96 »

Nije Lazic nego Omega, zato sto je navodno bivsem treneru ukrao mobilni...
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

paske пише:UEFA Kup je nasledio Kup pobednika kupova.
Sta sve necu cuti...
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

SlobaGrobar пише:
Nekada Kup pobednika kupova danas LE
Neko reče..

Inače Kup Pobednika Kupova ne postoji više, mislim od 99 godine, ali nisam siguran...

Današnja LE je naslednik UEFA Cupa.:)
Sta neko rece ? Ja sam rekao, i nisam neko.. imas "Quote" pa citiraj..
paske пише:UEFA Kup je nasledio Kup pobednika kupova.
Evo Paske ti je odgovorio, hvala Paske..
Vladar пише:Ma sta Vas briga, krademo, muljamo, daje nam drzava. Imate svoje probleme, nemojte da brinete odakle lova u Zvezdi.
Hahaha.. carski :)
Grobari kod nas u temi kao one bakute iz komsiluka sto bleje 24h na prozoru.. sve ih interesuje :)
Vladar, odgovor u mom stilu ;)

EDIT: @hostile_bg
hostile_bg пише:
paske пише:UEFA Kup je nasledio Kup pobednika kupova.
Sta sve necu cuti...
Izvini, ali sta ti nije jasno ?
Wikipedia пише:Kup pobednika kupova u fudbalu
Iz Vikipedije, slobodne enciklopedije
Skoči na: navigacija, pretraga

Kup pobednika kupova u fudbalu
Cup Winners Cup.png
Osnovano 1960.
Ukinuto 1999.
Regija Evropa (UEFA)
Poslednji pobednik Italija FK Lacio (1998/99)
Najtrofejniji klub Španija FK Barselona (4 trofeja)
Pehar Kupa pobednika kupova

Kup pobednika kupova (KPK) bio je evropski klupski fudbalski kup koji je okupljao pobednike nacionalnih kupova država - članica UEFA-e, odnosno finaliste ukoliko su se pobednici kupa istovremeno plasirali u Ligu šampiona.

Takmičenje u Kupu pobednika kupova počelo je u sezoni 1960/61. Inicijatori održavanja Kupa bile su zemlje učesnice Mitropa kupa, (Srednjoevropskog kupa), koje su podržale Engleska, Škotska i Zapadna Nemačka. Iako sumnjičava, UEFA je od sezone 1961/62 preuzela organizaciju takmičenja.

Sistem takmičenja bio je isti kao i u Ligi šampiona. Prve godine u finalu su se igrale dve utakmice u mestima finalista, a posle toga igrala se samo jedna utakmica na neutralnom terenu. U slučaju nerešenog rezulta igrala se ponovljena utakmica, a od 1967. uvedeno je pravilo gola u gostima. Ako se ni tada nije mogao odlučiti pobednik, do 1971. je odlučivao žreb, a od 1971. su izvođeni jedanaesterci.

Razlog zašto je ovaj kup ukinut 1999. leži u nedostatku kvalitetnih timova, što je bila posledica proširenja Lige šampiona. Naime, jedan ili više (do 4) najboljih timova iz svake zemlje bi igrali u Ligi šampiona, a u Kupu kupova bi igrao najbolji preostali učesnik nacionalnog kupa koji se nije kvalifikovao za Ligu šampiona. Tako se dešavalo da su mnogi klubovi koji su igrali u Kupu UEFA bili mnogo kvalitetniji od klubova u Kupu pobednika kupova, tako da je u njemu poslednjih sezona postojanja učestvovalo samo nekoliko jakih ekipa.

Od 1972. postojala je tradicija da pobednik ovog kupa igra Superkup protiv pobednika Kupa evropskih šampiona (kasnije Lige šampiona). Od ukidanja Kupa pobednika kupova, Superkup igraju pobednici Kupa UEFA (sad Lige Evrope) i Lige šampiona
Ko nema u Vooglu, ima u Googlu!
Последње учитавање од dramit дана 07 Авг 2013, 20:01, учитано 1 пут укупно.
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Pa kako moze UEFA kup da nasledi KPK kad je UEFA kup takmicenje koje se igra od 1971. godine (pre toga se zvalo Kup sajamskih gradova), znaci bila su 3 evropska klupska takmicenja, UEFA kup, KPK, i KEŠ. 1999. god se ukida KPK, a UEFA kup ostaje, posle menja naziv i pretvara se u ligasko takmicenje...
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”