FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

el.Laki, nemoj si besan! Imas pravo da negodujes! Boba Rajkovic sanja dres Partizana a i sto se tice obestecenja HSV ne racuna na njega i jedva cekaju da ga se ratosiljaju, cak mozda kao i Stojkovic dodje na pozajmicu dok mu ne istekne ugovor, a platu cemo da se dogovorimo! Samo ti nemoj da navodis pod brojke!
Imate vi Milosa Ronaldinja Ninkovica koji je uzo platu za trojicu, a dal cete sa njim imati uspeh to cemo da vidimo! :zelenko: Opusti se ko zaba u ladnu vodu!
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
laza95
Manager
Поруке: 1875
Придружен: 11 Јул 2011, 10:55
Место: Kladovo
Status: Није на вези

Порука од laza95 »

Koliko me nervira ova mitroviceva nova frizuraa :@ neke krugove udarao na glavu pecate neke. :nasty: :D :cheers:
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Слика
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Koji kralj! :winner:
Корисников грб
laza95
Manager
Поруке: 1875
Придружен: 11 Јул 2011, 10:55
Место: Kladovo
Status: Није на вези

Порука од laza95 »

Mitre nerviras me ! 0 odmah ili neces resiti mec protiv ludogoreca ! :rugalica:
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Zabranili nam licitaciju! Taman da se resimo drveta oni nas preuhitre :rugalica:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Dabogda Šćepa rešio revanš pa da vas ućutka ! ;)
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

scenario br.1.

Šćepa daje het-trik, partizan dobija lagano 3-0. Šćepović prelazi u Fiorentinu. Zamena za Jovetića.

Scenario br.2.

Minut 90. Partizan vodi 2-1. Šćepović pravi dva maestralna driblinga i kao tane ulazi u kazneni prostor, Barthe ga ruši, jer je Šćepakadabra napravio fintu ala CR7. Penal. Šćepović uzima loptu, svi misle da će da šutne, već mu jebu majku, a on je šmekerski postavlja na belu tačku i daje Saletu Iliću čast da reši meč.

Scenario br.3. 0-0, 91. minut slobodnjak za Partizan malo iskosa, na vrhu šesnaesterca, idealno za dešnjaka. Šćepa neodbranjivo šalje loptu preko živog zida i rešava meč.

Scenario br.4.

Šćepa postaje heroj grobara, jer se na zagrevanju povredio i nije ni počeo meč. Mitar daje dva komada, Partizan prolazi dalje. Šćepovič zbog neugodne povrede završava karijeru.
Последње учитавање од zele дана 04 Авг 2013, 18:39, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Scenario br. 4, ako Bog da. :cheers:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Keyser Söze пише:Слика
Слика
Последње учитавање од Gagi дана 04 Авг 2013, 20:30, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
el.Laki
Youth Team Coach
Поруке: 84
Придружен: 21 Јул 2013, 20:51
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од el.Laki »

Alexandar_81 пише:el.Laki, nemoj si besan! Imas pravo da negodujes! Boba Rajkovic sanja dres Partizana a i sto se tice obestecenja HSV ne racuna na njega i jedva cekaju da ga se ratosiljaju, cak mozda kao i Stojkovic dodje na pozajmicu dok mu ne istekne ugovor, a platu cemo da se dogovorimo! Samo ti nemoj da navodis pod brojke!
Imate vi Milosa Ronaldinja Ninkovica koji je uzo platu za trojicu, a dal cete sa njim imati uspeh to cemo da vidimo! :zelenko: Opusti se ko zaba u ladnu vodu!
Ne, uopste nisam besan, samo me nervira kada se tako palite na vest. Cinjenica je da nijedan iole dobar igrac u najboljim fudbalskim godinama nece doci u nasu ligu. Nemojmo se lagati. Bas jedan Ninkovic, Stojkovic, Rajkovic toliko vole i sanjaju dres vecitiih da ce se odreci miliona samo da bi se vratili. Ne pricaj kojesta. Samog sebe zavaravas. Rajkovic da je iole dobar i standardan igrac u Hambrugu, ne bi nikome padalo na pamet da ga vezuje za Srbiju ni u sali. Tako da, i ako dodje i ako pristane na drasticno smanjivanje plate, to ce samo biti dokaz da je rupa od igraca, protraceni talenat zarad Celsijevih para.
"Kad dripci banku obiju, Zika zaglavi robiju"
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Za mene je Rajković reprezentativni kalibar. :)
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Upravu je laki, da li stvarno verujete da bi iko od ovih igrača koji su se vratili došao da je imao šansu da ostane u nekoj jačoj ligi. Vretio se Krstajić samo zato što fizički nije mogao da igra Bundesligu, mislim mogao je jedan meć, pa da pauzira dva, pa opet jedan odigra, pa pauzira dva. Evo vam primeri. Stojković dobio odrešene ruke, nema ugovor, slobodan igrač, šta se desilo, ostao u partizanu. Sale Ilić, grejao je klupu u Salcburgu dve godine, isplatili ga do poslednjeg centa i onda se vratio. Što se Vladimir Ivić nije vratio, što se Delibašić nije vratio, ili Danko Lazović, pa videli su da mogu da odigraju još koju godinu preko, da uzmu lovu, a kada ih niko ne bude hteo, onda će im biti puna usta Partizana. Što se sad šuška za Simona, znate li gde je igrao prošlo godine, u Lavovu. Ni tamo ga više neće. Tako je isto i sa Zvezdom i vraćem (Milijaša, Ninkovića...) ili ne vraćanjem (Pantelića, Stankovića, Mihajlovića, Jugovića).

Što je s jedne strane i ok. Fudbalerima je kratak radni vek, što zarade do 35 to im je, ako naravno ne ulože negde lovu. Meni samo smeta to licemerstvo, kao eto ja volim Partizan/Zvezdu pa sam se vratio. Ne laži sine, vratio si se zato što te tamo niko nije hteo, pa si došao ovde da ili revitalizuješ karijeru(kao Gulan u Partizanu ili Petković u Zvezdi) ili da uzmeš poslednji dinar pred penziju (kao gore navedeni).

I ovaj Rajković i Simon će doći da pokušaju da ožive karijere i zato im treba da Partizan igra u evropi na jesen, da mogu da se pokaži u nadi da će ih neki strani klub opet uzeti.

Rajković je žešća kiksra, bar koliko sam ga ja gledao, ali opet za ove naše livade je klasa.
Последње учитавање од zele дана 05 Авг 2013, 11:02, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Lepo receno zele, svaka cast. :cheers:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

zele, ti si u pravu a laki otprilike lomi se negde :xD: Prvo ja se ne palim, nego sam jedno 200 puta reko, ono sto cujem ja napisem! Sto se mene tice ja ne volim Rajkovica jer je problematican! Iskreno ja sam voleo Novaka Martinovica da zameni Ivanova! A sad ko ce da dodje kad ode Bugarin ja ne znam i uopste me ne zanima! Tacno je da se vrate da bi postali standradni i uboli jos koji evro! Ali valjda ce i to nekad da se promeni... I dalje ne kapiram da jedan PANJ MRDJA nece da dodje u zvezdu nego ceka ponudu ON koji je 2 godine iso na 1 nogu! JA BIH PLATIO DA DODJEM! :nasty:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Alexandar_81 пише:I dalje ne kapiram da jedan PANJ MRDJA nece da dodje u zvezdu nego ceka ponudu ON koji je 2 godine iso na 1 nogu! JA BIH PLATIO DA DODJEM!
Upravo ono što sam ja rekao, sad on, invalid, neće ga nijedan kršten klub, on čeka ponudu. Ej, bre, kljakavac jedan, a kad bude dolazio u Zvezdu (pošto ga niko neće hteti) ima da zateže oko plate, a povrediće se posle prvog jačeg kontaka sa nekim štoperom. (npr. Onaj Tintor iz Radničkog (KG), ona sirovina ima da ga odvali samo zvoni).
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Корисников грб
laza95
Manager
Поруке: 1875
Придружен: 11 Јул 2011, 10:55
Место: Kladovo
Status: Није на вези

Порука од laza95 »

To samo dok mu ne istekne suspenzija. :zelenko:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Slažem se otprilike sa Zeleom. Upravu je. Ali je činjenica da ako Rajković dođe to nikako nije promašaj jer je za sve štopere u ligi klasa. Bolje on nego nezadovoljan Ivanov. Ali Ivanov je toliko učinio za klub da ga za gol uopšte ne krivim već celu odbranu što i jeste.

Sa druge strane Đura kaže da Verona želi i Ivanova i Šćepovića. :)
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”