FK Crvena zvezda [2013/14]

Ko je najbolji igrač Zvezde?

Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Darko Lazović
3
12%
Dragan Mrđa
6
23%
Miloš Ninković
2
8%
Nejc Pečnik
10
38%
Nikola Mijailović
0
Нема гласова
Nenad Milijaš
0
Нема гласова
Neko drugi
2
8%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

ma kakav zurnal ... oni su napisali da dossa junior zavrsio posao sa zvezdom i da samo treba da udje u avion -.-
kao i da je milicic potpisao
pisu uvek neke gluposti
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Zurnal i Telegraf objavili da se vode pregovori sa Pantelicem. Navodno Kokeza i Covic vec pregovaraju a sad se ukljucio i Dzaja.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Od ničega napravi se nešto. Dzaja je to ipak, kako god neki mislili....covek ima ime. I da niko ne dodje vise, prosto imponuje kad vidis ko sve pregovara...dakle pregovara,to je lepo i optimisticno za bolje sutra.

Smetaju mi komentari sto kukaju navijaci Partizana, nema para , a ludilo pojacanja, Vucic, mala Tijana... pevise traze razloga da nesto objasne sebi pre svega, pa onda i nama, kako mi radimo nesto lose, a dok je sveta i veka ulagace se, lagace se, varace, i sve ce se raditi ne bi li opstala preduzeca koja vrte velike pare...a to Zvezda svakako jeste bez obzira na dugove, jer nema boljeg ''neprofitabilnog preduzeca'' nego sportskog kluba gde nekog igraca ne platis skoro nista, a kasnije ako odigra, prodas za par miliona. nikad to ljudi nece svatiti...to ne valja.

Inace, ukoliko se sve ovo ostvari, realno, imamo dobar, vrlo dobar tim i onda ne mogu da tvrdim da smo ''kita cveca'' kao sto sam do pre nekoliko dana mislio da smo samo jos jedna epiodna uloga u nizu sto se tice svih takmicenja.

Čekam pa da vidimo..--
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

ako se ostvari ovo sto se prica, imacu velikih problema da napravim taktiku na fm-u, dilema da li igrati sa jednim spicem ili sa dva, da li forsirati igru preko krila ili kroz sredinu. Kako naci mesta u centru veze za Milijasa, Kovacevica, Ninkovica i Savicevica. da li Laneta na aml ili poacher, a gde onda Mrdju staviti ili ako se igra sa jednim spicem, koga uzeti, njega ili Pantelu.Da li Pecnika staviti na amr ili amc? Ako je na amr, sta ću sa Lazovićem kad se oporavi. Pojma nemam sta cu da radim, verovatno i Stojanovic ima slicne dileme. Znam samo jedno, iako će mi ovo stvoriti glavobolje, lako ću ih podneti. Biće ovo slatke muke za sve zvezdaše koji peglaju fm.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Ja bi pre Mrdju nego Pantelu ali bilo bi super da dodju i jedan i drugi pa da se proda Dauda
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

zele пише:ako se ostvari ovo sto se prica, imacu velikih problema da napravim taktiku na fm-u, dilema da li igrati sa jednim spicem ili sa dva, da li forsirati igru preko krila ili kroz sredinu. Kako naci mesta u centru veze za Milijasa, Kovacevica, Ninkovica i Savicevica. da li Laneta na aml ili poacher, a gde onda Mrdju staviti ili ako se igra sa jednim spicem, koga uzeti, njega ili Pantelu.Da li Pecnika staviti na amr ili amc? Ako je na amr, sta ću sa Lazovićem kad se oporavi. Pojma nemam sta cu da radim, verovatno i Stojanovic ima slicne dileme. Znam samo jedno, iako će mi ovo stvoriti glavobolje, lako ću ih podneti. Biće ovo slatke muke za sve zvezdaše koji peglaju fm.
Kao da sam ja pisao. :cheers: Molim boga da potpisu pa da lepo, po prvi put, pocnem sezonu bez ijednog transfera :)

Edit: Reci suvisne, tim za velika dela...

Слика
Последње учитавање од paske дана 21 Јул 2013, 14:47, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

A Kasalica na klupu? Mislim da ne...to je nas najagilniji igrac definitivno.
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Kasalica i Lazovic kad se oporavi. Moguce da ce Kas da ide iz kluba ili ko zna... Previse su oni placeni da bi sedeli na klupi.

Inace Mando, vezano za tvoj post gore za pare, Zvezda je olaksala budzet za vise od milion od plata igraca koji su otisli, a jos ce otici Asamoa i Luka, a mozda i jos neko. Tako da para tu ima. Za razliku od prosle sezone na klupi ce sedeti nasa deca a ne neki preplaceni kvazi fudbaleri (Cava, Asamoa...)
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Pa normalno, tako i treba da se radi. Ovaj mali Savicevic mora svaku utakmicu da igra. Ne kazem startna,mada bi uvek trebali da guramo bar o jednog klinca u 11.

Uglavnom, ne znam bas da li nam treba Pantelic...mada on je rasan strelac realno, ali ko zna u kakvoj je formi. Nesto razmisljam kad bi dosao Stankovic..koga na klupu :) Milijas je skup za sedenje sto ti kazes, mada treba da sedne svakako jer mnogo usporava igru.
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Milan Jokic, ovaj sto je dosao iz Partizana na danasnjoj utakmici protiv Bezanije odusevio Stojanovica igrom. Odlicni su bili jos i Marko Grujić i Nemanja Ahčin. Ovi sto su na probni nisu zadovoljili tako da verovatno niko od njih nece potpisati
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Gde li cemo sad i tog malog da smestimo. Verovatno i on ocekuje da igra...ludilo. Sta igra Jokic?

Sto se tice stopera, ni meni ni jedan nije dobar realno. Da jesu ne bi to toliko bilo prolongirano. Osecam nesto da ce ovaj mali Arauho biti azdaja, ne znam sto. :yesko:
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

valjda MC/DM .... kad ode Milivojevic bice zamena Kovacevicu
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Panteli ce trebati da udje u trenazni proces posto nije trenirao od kako je napustio klub. Nadam se da ce sad polako poceti da se priprema ako oce da dodje u avgustu.
Sto se Stankele tice meni je on nepotreban igrac i nije mi uopste gotiva. Prvenstveno zato sto nikad nije bio na nekoj tekmi kao npr Pantela, Nine. Isto vazi i za Vidica. Takvi zvezdasi mi ne trebaju. Voleo bi jednog dana kad bi se Dejan vratio kao sportski direktor jer bi mozda svojim autoritetom i poznanstvima da privoli mozda neke igrace.
Dovodjenjem jos ovih bivsih reprezentativaca dobili bi, da tako kazem, przače na derbijima i tekmama sto nam je neophodno. Grizli bi iako nema para a ne kao neki bivsi "igraci".
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Ja sam cuo da ce Arauho biti zver
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Ау бре, како није био? Па био је сад против Исланђана, тако прочитах у Новостима. Био је и на баскету са Нинковићем. Био је и на ватерполу, мислим да смо играли против неких Француза, тај дан је био и фудбал.
Корисников грб
samson
SFM Hall Of Fame
Поруке: 7745
Придружен: 05 Нов 2010, 23:41
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од samson »

Citam za Jovanovica ovo i lijepo to izgleda. Dobar Lane igrac, ali samo ako ce da cuti i da igra. Ako ce da dodje i kenja kako on to zna, radije ga ne bih u ekipi.

Skrenucu vam paznju da je Lane Jovanovic kumara Krasicu. A ima ona stara ''sa kim si, takav si''. Ako Lane dodje u Zvezdu, to ce za mene biti neeeeenormalno iznenadjenje. Jer sam ubijedjen da je tom liku svaki evro bitan.

Sto se Stankovica i Pantele tice, ne znam. Ja gotivim Savicevica malog, volio bih da on dobije prostora vise sa Ninkovicem i Kovacevicem. Ako Stankovic dodje on je otpisan. Dok Pantela mi previse istrosen, ali i takav je prerasan za Daudu.
What we do in life echoes in eternity!!
*****************************
Šarm Beograda i huk sa Marakane
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

IBV izgubio na gostovanju 2:1 od Akranesa.

Cernomorets igrao 1:1 sa Vorsklom, gol je dao napadac Rijera u 13. minutu nakon kontre,a primili su gol iz prekida glavom u 93. minutu
Sve u svemu po nas opasnost su te brze kontre Cernomoretsa, inace oni daju dosta golova ali i primaju dosta.
Slabi su u prekidima i igrom glavom
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

On treba da se vrati :D Zigaraaaa

Слика
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

paske пише:Takvi zvezdasi mi ne trebaju.
Ni meni ne trebaju takvi Zvezdasi. Treba mi makar i Grobar koji zna da igra fudbal ;) i stojim iza toga kad umeš, jebe se svima za koga navijaš.
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

samson пише:Citam za Jovanovica ovo i lijepo to izgleda. Dobar Lane igrac, ali samo ako ce da cuti i da igra. Ako ce da dodje i kenja kako on to zna, radije ga ne bih u ekipi.

Skrenucu vam paznju da je Lane Jovanovic kumara Krasicu. A ima ona stara ''sa kim si, takav si''. Ako Lane dodje u Zvezdu, to ce za mene biti neeeeenormalno iznenadjenje. Jer sam ubijedjen da je tom liku svaki evro bitan.

Sto se Stankovica i Pantele tice, ne znam. Ja gotivim Savicevica malog, volio bih da on dobije prostora vise sa Ninkovicem i Kovacevicem. Ako Stankovic dodje on je otpisan. Dok Pantela mi previse istrosen, ali i takav je prerasan za Daudu.

I ja sam u fazonu da Lane juri samo za parama, ali navodno porodica hoce da mu ostane u Srbiji pa mi tu mozda vidimo sansu.

Sto se tice Pantele, misljenja sam da bi mnogo pomogao, pogotovo umesto onog mutavog Daude. Samo se seti da Predrag Randjelovic koji je drugi strelac lige prosle god ima 38, 39 godina.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”