KK Partizan [2013/14]

Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

fanst[E], Koji je razlog sto ga je izbo?Prica se da su bili prijatelji.Ja ocekivao da ga izbo neko od Zvezdinih navijaca..
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Nemam pojma,nego ovaj bivsi igrac rece da je svinja od coveka kako izgledom tako i ponasanjem.Koji je razlog tome jedino prisutni znaju,ali ako su se zapili dovoljno je i jedna rec
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

A sad BOMBA 2 dana pre pocetka play offa

Djoko Salic u Partizanu od leta potvrdjeno je u Humskoj ulici!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1JOm88O09UE[/youtube]

Posle Pekovica ovo je najpametniji kosarkas na ovim prostorima! :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Jovan
Assistant Manager
Поруке: 637
Придружен: 09 Апр 2011, 13:47
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Jovan »

Kakav je bio djak u srednjoj?
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Maree pa jel to znaci da nas napusta Gagic? :slavlje:
A joj,zamilsi centarska linija Milutinov-Salic-Musli joooojjj pa ima da jebemo i ne stajemo,ako ostane Bertans,imamo i Zofrija,i Luca je najavio moguc ostanak,uz Bogdana koji bi trebao da razbija sledece godine,i ocekujem boljeg Lea,i ne znam,jel nam dolazi onaj Australijanac sto se letos slikao,rekose da dolazi sledece sezone?
Auuuu sto bi Gagi rekao kad je Vesteman dosao letos:
We, we, we so excited. :slavlje:
Jel ide neko sutra protiv Radnickog? :cheers:
Корисников грб
RASMC
Assistant Manager
Поруке: 698
Придружен: 09 Апр 2012, 14:57
Место: Niš
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од RASMC »

Bolje je da Gagić ostane, a Musli da ode.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Ma treba Muslija cekati,i strpljivo nadoknaditi sa njim ono sto je izgubio u prosle 2-3 godine ja idalje verujem da od njega moze da bude nesto :yesko:
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Alexandar_81 пише:Posle Pekovica ovo je najpametniji kosarkas na ovim prostorima! :yesko:
Mislis li na Nikolu Pekovica?
Jedan od najretardiranijih igraca, imao je srece da radi sa Duletom, tu je sve naucio. Sirovu snagu moze da ima bilo ko, a ako si mislio sto je svoje lopate i planinu unovcio, onda jeste jedan od najpametnijih, ali sto se kosarkaske igre tice, to ne sigurno. :)
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Tik'al, o da i izarastao u najboljeg centra na balkanu a i sire :) Ovaj je normalan tip! Ali ima inteligenciju vrhunskog kosarkasa samo je jos mlad mora da radi! Zamisli Gagic, Milutinov i Salic na centru, Lovernj i Bircevic na 4, Betrans i Cekovsky na 3, Gagi Budala i Bogdan na 2 i Westerman i Miljenovic na 1 Prava ekipica :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Nemoj da nas nalozis i da od ovog Salica ne bude nista,tj dodje samo da trenira kao i prosle godine.Valjda je on bio na onom kampu i imao je preko 20 poena i 10 skokova.Znaci neko ce morati da nas napusti ili mozda pozajme Salica negde.
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Sta igra Teriko Vajt, ne pratim nesto Radnicki, i ima li sanse da se on dovede sad kad Radnicki nije izborio ABA?
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Teriko Vajt je bek suter.Ja mislim da nemaju sanse da ga dovedu ni Zvezda ni Partizan jer ce mozda da se oproba u letnjoj ligi ili ce da ga uzme neki jaci klub iz evrope.Preskup je on.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Dobar ovaj mali.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Vajt je rekao da mu je prvenstveno cilj NBA liga... Biće zanimljivo sad oće li Partizan i Zvezda raščupati Radničkog kad su ostali bez Jadrana... :D
Последње учитавање од markohn22 дана 25 Мај 2013, 17:45, учитано 1 пут укупно.
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

markohn22, ja bi iz radnicko Miljenovica i Bircevica ostali nisu kalibar za Partizan! White je divljak i ne ide u koncepciju Duska Vujosevica a i ne cita knjige :xD:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Alexandar_81 пише:Tik'al, o da i izarastao u najboljeg centra na balkanu a i sire :) Ovaj je normalan tip! Ali ima inteligenciju vrhunskog kosarkasa samo je jos mlad mora da radi! Zamisli Gagic, Milutinov i Salic na centru, Lovernj i Bircevic na 4, Betrans i Cekovsky na 3, Gagi Budala i Bogdan na 2 i Westerman i Miljenovic na 1 Prava ekipica :yesko:
Nista od Radnickog nije kalibar za Partizan,ni jedan nam se ne uklapa u filozifiju,nek idu u Zvezdu,i oni cesto furaju tu Mutinu Run&Gun kosarku...Gagic je teski amater,i ja mislim da je ovo njegov maksimum,voleo bih da se varam ali mislim da sam upravu,a Muslija pratite,pa on ima odlicnu ledjnu tehniku,i on ce biti bolji,a i imamo na na 3+1,sto gotovo sigurno jos 2 sezone u Partizanu,jednostavno,ovo mu je bila samo rehabilitaciona sezona,dosta je radjeno na njegovoj masi,a i Milutinov je strasan potencijal,uz Salica,to bi bio NEVEROVATAN centarski tandem za 2 sezone,i verujem da bi tad guzili sve redom,do tad ostaje na ovim momcima samo da rade...
Sto se ostalih pozicija tice,voleo bih vise Novicu da vidim nego Bircevica,nadam se da Misko nece srediti nista u Evropi Noletu,pa onda u septempbru pred EL da dodje kod nas,Lovernj je zeljan da radi sa Duletom i napreduje,tako da ga ocekujte jos boljeg sledece sezone.Sto se pozicije 3 tice,Bertans ide u Letnju ligu kod Grega,tako da ce i tamo sigurno nesto nauciti,a ne verujem da ce ga Suprsi ostaviti ove sezone,tako da sledece ocekujte da ce on biti lider tima,Lucic je najavio i moguc ostanak u Partizanu,sto bi bilo odlicno,mada mozda bi bili i prepunjeni onda,tako da ja mislim da nas kapiten napusta,ne znam kakvo je stanje Cekovskog,znam da redovino trenira sa prvim timom,ali koliko znam jos je fizicki slab za ozbiljnu kosarku.Pozicija 2,Bogdanovic bi takodje trebao da se raspuca sledece sezone,on je bio u slicnoj poziciji kao Musli sto se tice ne igranja,tako da i on ima jos puno kapaciteta,i naravno Gagi Budala,ko na njega krene u startu se zajebao,paklen defanzivni igrac,a izginuce za svaku loptu,i vrlo lako i pogoditi kad je bitno trojku.I za kraj dolazimo do pozicije pleja.Vesterman kao sto vidite,nije izraziti kosgeter,ali ima fenomenalan pregled igre,i vrlo dobro vuce ekipu,prija mu Zofrijevo drustvo,i Francuska veza bi mogla dobro da radi sledece sezone,a sto se rezervnog pleja tice,vidim neki ovde prizivaju Miljenovica,ali daleko mu lepa kuca...On je nazalost jos uvek daleko od igraca koji je spreman da igra ozbiljnu seniorsku kosarku,jednostavno evo ovaj poslednji mec Partizan-Radnicki,Vesterman ga je 2-3 napada bacio na dupe,jer je mnogoo fizicki dominantniji od Miljenovica,koji moza da igra protiv domacih plejeva,ali u Aba ligi,i Evroligi,protiv iskljucivo Americkih plejmejkera,on nema sta da trazi,sa druge strane,imamo Vasu Micica u Vizuri,voleo bih da ga vidim u Partizanu,i mislim da bi bio odlican bekovski tandem sa Bogdanom,i da bi se on i Leo fino rotirali.E sad,ovo je samo moje misljenje,e sad kako ce biti bice,a do tad,SAMO NAPRED PARTIZANE!
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Sinke пише:Nista od Radnickog nije kalibar za Partizan,ni jedan nam se ne uklapa u filozifiju,nek idu u Zvezdu,i oni cesto furaju tu Mutinu Run&Gun kosarku...
ako je neko igrao u Radničkom pa zbog Mute prilagođavao i svoju igru run&gun načinu igre, ne mora da znači da taj neko ne bi znao da igra pozicionu košarku...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Jeste ali je Muta mahom dovodio takve igrace,recimo Vajt,Emening,Stiven Markovic... nikako kod nas
Последње учитавање од Sinke дана 30 Мај 2013, 14:59, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

slab je on fizicki...inace ima bolji osecaj za asistenciju i od cvetka i od vase micic
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

http://partizan.net/srpski/?p=10042

zamena teza ili pokusaj destabilizacije! Partizan.net predstavlja text iz svog ugla! Institucija vs Nebojsa Covic round 2.875,856 TO BE CONTINUE... :xD:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”