Fantasy League - diskusija

Корисников грб
Olja
World Class Manager
Поруке: 3197
Придружен: 28 Окт 2010, 23:21
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Olja »

čestitamo :ole:
I used to go missing a lot... Miss Canada, Miss United Kingdom, Miss World...
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

mecevi 5. nedelje koje cekam da se zavrse do nedelje u 23:59 su:

Barsa - Valencia (3:0 ako se ne odigra)
Liverpul - Fiorentina (3:0 ako se ne odigra)
Valencia - Milan (0:0 ako se ne odigra i oba tima ostaju bez bodova)
Man.utd - Fiorentina (3:0 ako se ne odigra)

Ovo su predlozeni rezultati kako cu zakluciti utakmice ukoliko ih ne odigrate. Potrudite se da odigrate
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

andrej2311 пише:mecevi 5. nedelje koje cekam da se zavrse do nedelje u 23:59 su:


Liverpul - Fiorentina (3:0 ako se ne odigra)

Ovo su predlozeni rezultati kako cu zakluciti utakmice ukoliko ih ne odigrate. Potrudite se da odigrate
TOMARA (fiore) mi se javio, nije trenutno kod kuće.. tek u nedelju će biti na raspolaganju.
Ličke dobro nam došao
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

dramit пише:TOMARA (fiore) mi se javio, nije trenutno kod kuće.. tek u nedelju će biti na raspolaganju.
Rok je nedelja 23:59, imate vremena da odigrate :yesko:
Корисников грб
delboy
Assistant Manager
Поруке: 658
Придружен: 14 Јан 2011, 16:18
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од delboy »

Cekaj cekaj cekaj. Po cemu ide Barca : Valencia 3-0 ? Ajde molim te pojasni mi to malo.

I ne samo to, nego mi pojasni ovo sa Milanom 0-0. Ne razumem. Njemu verujes na rec a meni i jos nekima isto pa je onda 0-0..?

Pojasni mi princip tvog odlucivanja, zaista mi nije jasno. Covek koji vodi Barsu, nije me kontaktirao UOPSTE, niti sam ja njega, istina. Po cemu onda 3-0? Isao sam cak i u inbox da vidim da nisam nesto propustio ali nisam nikako. A sto se Milana tice, video si komentare.
Ima vremena do nedelje, ne kazem da ikome treba odmah da se pise sluzbeni, samo me zanima kako si ti dosao do takvih zakljucka. Nista vise.
Последње учитавање од delboy дана 01 Феб 2013, 01:59, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Saleta je duboko emocionalno potresao poraz od Bajerna i zato je napustio tim. :poz:


P.S. Andrej cucemo se danas na steamu pa da odigramo mec, del posalji mi na pm kad ti mozes. :D
Последње учитавање од Dule93 дана 01 Феб 2013, 08:03, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Cekaj cekaj cekaj. Po cemu ide Barca : Valencia 3-0 ? Ajde molim te pojasni mi to malo.

I ne samo to, nego mi pojasni ovo sa Milanom 0-0. Ne razumem. Njemu verujes na rec a meni i jos nekima isto pa je onda 0-0..?

Pojasni mi princip tvog odlucivanja, zaista mi nije jasno. Covek koji vodi Barsu, nije me kontaktirao UOPSTE, niti sam ja njega, istina. Po cemu onda 3-0? Isao sam cak i u inbox da vidim da nisam nesto propustio ali nisam nikako. A sto se Milana tice, video si komentare.
Ima vremena do nedelje, ne kazem da ikome treba odmah da se pise sluzbeni, samo me zanima kako si ti dosao do takvih zakljucka. Nista vise.
Princip je takav da bodove dobija onaj ko se javi u temi. Zato ostajete ti i Tokelara bez bodova jer osim onog jeste bio nije bio tu zadnji dan niste se javljali u temi. Da vam ne verujem na rec, vec bi upisao sluzbeni. A sto se tice Barse, decko je stalno tu i ostavlja postove u temi, medjutim 100% si upravu da ni jedan ni drugi niste nista pokusali u vezi sa odigravanjem, mozda se tu i predomislim ali bi svakako islo 0-0 bez bodova za obojicu. Zato i imate jos 3 dana da ne bi pisali sluzbene rezultate. Znaci nema ljutnje, jednostavno trenutno ja tako gledam na meceve koji nisu odigrani.

Jos jedna molba za sve, ukoliko niste u mogucnoosti da u toku jedne nedelje odigrate sve meceve, napisite to u temi. Neko ce vas zameniti i nece biti sluzbenih.
Корисников грб
TheBigOneFCB
Manager
Поруке: 2159
Придружен: 02 Мар 2012, 20:16
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од TheBigOneFCB »

Izvinjavam se delboyu, mislio sam da igram sa Arsenalom, igramo sutra, jedva imam vremena da kucam ovo, i tako je do 20 :(
Корисников грб
GrSv89
First Team Coach
Поруке: 221
Придружен: 11 Нов 2012, 19:35
Место: Свилајнац
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од GrSv89 »

A gde je moj par za 17.kolo?Svi parovi su tu,samo mog nema
Слика
Корисников грб
uros
Manager
Поруке: 1783
Придружен: 28 Окт 2012, 22:45
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од uros »

Prolazis direktno :zelenko:


Andrej onda ganjam tebe za Junajtedovu utakmicu ili cekam Nemanju? Liverpul i Herta, kad ste vi slobodni? :)
We'll keep the Red flag flyin' high!
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

probaj njega da nadsjes ako se ne javi ja cu ga zameniti
Корисников грб
GrSv89
First Team Coach
Поруке: 221
Придружен: 11 Нов 2012, 19:35
Место: Свилајнац
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од GrSv89 »

andrej2311 пише:probaj njega da nadsjes ako se ne javi ja cu ga zameniti

Onda ga zameni i protiv mene,jer je meni rekao da nece moci skoro da igra
Слика
Корисников грб
delboy
Assistant Manager
Поруке: 658
Придружен: 14 Јан 2011, 16:18
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од delboy »

TheBigOneFCB пише:Izvinjavam se delboyu, mislio sam da igram sa Arsenalom, igramo sutra, jedva imam vremena da kucam ovo, i tako je do 20 :(
Ne moras da mi se izvinjavas, nisam se ni ja tebi javljao ;)
Upravo zbog ovoga (govorim Andreju) ne mozes nikako da razmisljas da l ce biti 0-0 ili 3-0 u slucaju da ostane ovako da se niko nikom ne javi. Ne znam ni kako si dosao do tih 3-0. A sto se tice Tokelare, bio sam i ja aktivan u ovoj temi... U svakom slucaju, poslao sam obojici poruku kad sam tu i mislim da mozemo da se izdogovaramo jer ima dosta vremena.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

GrSv89 пише:Onda ga zameni i protiv mene,jer je meni rekao da nece moci skoro da igra
Pitacu ga dal ga menjam ili ce sam igrati ako kaze da ga menjam onda nema problema.
delboy пише:Ne moras da mi se izvinjavas, nisam se ni ja tebi javljao ;)
Upravo zbog ovoga (govorim Andreju) ne mozes nikako da razmisljas da l ce biti 0-0 ili 3-0 u slucaju da ostane ovako da se niko nikom ne javi. Ne znam ni kako si dosao do tih 3-0. A sto se tice Tokelare, bio sam i ja aktivan u ovoj temi... U svakom slucaju, poslao sam obojici poruku kad sam tu i mislim da mozemo da se izdogovaramo jer ima dosta vremena.
delboy, ja sam gore napisao kakvi ce biti rezultati ako se mecevi ne odigraju. To ne znaci da ako se ti javis a trener Barse ne da ce on dobiti 3 boda. Sto se tice tvog meca sa Tokelarom, obojica ste bili neaktivni, javili ste se posle isteka roka za odigravanje meceva koji je dodatno produzavan, zato ce biti 0-0 ako ne odigrate.
Ovo vazi i za ostale, tema diskusija postoji da bi se jedni drugima javili i dogovori,li oko meceva. Ako se ne javite to meni daje za pravo da pisem sluzbeni. Javljajte se jedni drugima jer time postujete vreme vaseg protivnika.



Edit:
Neme rece da ce on odigrati svoje utakmice tako da njega cimajte.
Последње учитавање од Andrej дана 01 Феб 2013, 14:37, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Ličke
Assistant Manager
Поруке: 583
Придружен: 05 Нов 2011, 01:20
Место: Kula
Steam: licke2
Status: Није на вези

Порука од Ličke »

Ja sam preuzeo Bocu od Salela pa neka mi se jave u inbox ili na steam oni sa kojima treba da odigram steam mi je licke2
:partizan:ZNAJ DA NA OVOME SVETU NE POSTOJI NIKO KO CE DA SPRECI DA SA JUGA SE ORI PARTIZANE VOLIM TE JA :partizan:
Слика
Корисников грб
TOMARA
Assistant Manager
Поруке: 667
Придружен: 26 Нов 2010, 00:26
Место: Stara Pazova
Status: Није на вези

Порука од TOMARA »

Ne znam samo kako mogu da odigram utakmicu ako nisam kuci??? Kad god me je neko trazio da odigramo, ako sam bio kuci, odigrao sam. Ako je vama u interesu da pisete sluzbene rezultate, pisite onda i 33:0, jebe mi se. Nemaju svi vremena svaki dan po ceo dan da sede za kompom i drndaju pisu... Pored svega, dosta ljudi ovde se trudi pored svih svojih obaveza da odrze ligu u zivotu, i onda dodje neki Andrej koji misli da je Bogom dat i deli "pravdu". Ako ti mozes po ceo dan da sedis za kompom, super... Blago tebi... Ali neki ljudi jednostavno ne mogu, jer se ne zivi od igranja igrica i laprdanja na internetu... Tebi je to ocigledno tesko da shvatis, sto je opet tvoj problem...
:zvezda: FOOTBALL MANAGER MANIAC :zvezda:
Слика
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

TOMARA пише:Ne znam samo kako mogu da odigram utakmicu ako nisam kuci??? Kad god me je neko trazio da odigramo, ako sam bio kuci, odigrao sam. Ako je vama u interesu da pisete sluzbene rezultate, pisite onda i 33:0, jebe mi se. Nemaju svi vremena svaki dan po ceo dan da sede za kompom i drndaju pisu... Pored svega, dosta ljudi ovde se trudi pored svih svojih obaveza da odrze ligu u zivotu, i onda dodje neki Andrej koji misli da je Bogom dat i deli "pravdu". Ako ti mozes po ceo dan da sedis za kompom, super... Blago tebi... Ali neki ljudi jednostavno ne mogu, jer se ne zivi od igranja igrica i laprdanja na internetu... Tebi je to ocigledno tesko da shvatis, sto je opet tvoj problem...
Slusaj druze, postoje rokovi za odigravanje. Rokovi koji su makar za ovu sedmicu produzeni par puta, sada jos do nedelje. Niko nije napisao da cu da registrujem 3:0 protiv tebe vec ako se ne pojavis do nedelje da ce biti registrovano jer se nisi javio u temi. Ako ja treba pojedinacno da objasnjavam zasto je to tako onda mislim da mnogi nisu procitali pravila. Imas rok da odigras te dve zaostale utakmice do nedelje u ponoc ako ti to nije dovoljno onda stvarno neznam sta treba jos da se uradi. Svi ste za to da se liga ubrza da nedelja traje 7 dana, a kada pokusam da stvari vratim u normalu onda krecu zalbe.

Sto se mene tice, TOMARA i delboy, uopste ne morate odigrati zaostale meceve, ako vam je lakse ja pisati sluzbene necu, neka to radi Neme. Obojica se ljutite, a svesni ste da niste odigrali meceve i da se niste javili u temi predvidjenoj za to. Ne pokusavam ja da glumim neki autoritet i da vas kaznjavam i slicno vec samo da tacno odredimo vreme odigravanja utakmica kako bi svi odigravali na vreme i kako se ne bi kasnilo.

Niko tebi ne kaze da treba da budes po ceo dan na forumu, nisam ni ja tu. Svi imamo svojih obaveza van ovog foruma. Neki od nas imaju i posao i porodicu i jos dosta toga pa nadju vremena za ovo jer su se sami prijavili. Nemam nameru da se svadjam ni sa tobom ni sa bilo kim drugim. Samo vas molim sve zajedno da odigrate te 4 zaostale utakmice kako bi tabela bila sredjena kako treba i kako ne bi zaostajali bez potrebe. Mislim da je to sto trazim sasvim korektno.

Mislim da svima ide u prilog da se liga stabilizuje i da se igra sve na vreme.
Корисников грб
delboy
Assistant Manager
Поруке: 658
Придружен: 14 Јан 2011, 16:18
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од delboy »

Slusaj druze, postoje rokovi za odigravanje. Rokovi koji su makar za ovu sedmicu produzeni par puta, sada jos do nedelje. Niko nije napisao da cu da registrujem 3:0 protiv tebe vec ako se ne pojavis do nedelje da ce biti registrovano jer se nisi javio u temi. Ako ja treba pojedinacno da objasnjavam zasto je to tako onda mislim da mnogi nisu procitali pravila. Imas rok da odigras te dve zaostale utakmice do nedelje u ponoc ako ti to nije dovoljno onda stvarno neznam sta treba jos da se uradi. Svi ste za to da se liga ubrza da nedelja traje 7 dana, a kada pokusam da stvari vratim u normalu onda krecu zalbe.

Sto se mene tice, TOMARA i delboy, uopste ne morate odigrati zaostale meceve, ako vam je lakse ja pisati sluzbene necu, neka to radi Neme. Obojica se ljutite, a svesni ste da niste odigrali meceve i da se niste javili u temi predvidjenoj za to. Ne pokusavam ja da glumim neki autoritet i da vas kaznjavam i slicno vec samo da tacno odredimo vreme odigravanja utakmica kako bi svi odigravali na vreme i kako se ne bi kasnilo.

Niko tebi ne kaze da treba da budes po ceo dan na forumu, nisam ni ja tu. Svi imamo svojih obaveza van ovog foruma. Neki od nas imaju i posao i porodicu i jos dosta toga pa nadju vremena za ovo jer su se sami prijavili. Nemam nameru da se svadjam ni sa tobom ni sa bilo kim drugim. Samo vas molim sve zajedno da odigrate te 4 zaostale utakmice kako bi tabela bila sredjena kako treba i kako ne bi zaostajali bez potrebe. Mislim da je to sto trazim sasvim korektno.

Mislim da svima ide u prilog da se liga stabilizuje i da se igra sve na vreme.
Alo covece, otkad je to pravilo da moramo ovde da se dogovaramo oko meceva? Jel treba da ti slikam privatne poruke sa igracima pa da izbacujem ovde, ne razumem. Pa kad bismo se svi dogovarali ovde stizalo bi mi najmanje 20 mejlova dnevno plus neko pitanje sa strane. Ja sam za da se postuje rok, i da se pisu sluzbeni u slucaju neodigravanja nekog meca ali po tvome, ko je ovde najaktivniji taj zasluzuje pobedu... Pisem ovo jer i dalje meni nije jasno kako ti mozes napisati npr 0-0 sa Tokelarom kad sam ti lepo rekao da se covek nije pojavio kad smo se dogovorili? Nemam nista protiv tokelare, desava se, mozda covek nije mogao, ali mi nije jasno kako si ti to odredio, kada si me ti prvi taj ceo dan vidjao na steam-u a usput je i GrSv89 potvrdio da sam bio tamo..? Pritom, oces da stavljas 3-0 za Barsu a nismo se jedan drugom javili, sto se videlo da je i on sam to potvrdio, i ja mu se zahvaljujem na tome jer je mogao i da laze. U svakom slucaju, mecevi ce biti odigrani, a to sto je preko roka, pa, nismo mi krivi za to. Znas da sajt nije radio pa i Nemanje nije bilo, kao sto je sam covek rekao. Dakle, u redu je sto si stavio da se odigra do nedelje ali iduci put malo bolje razmotri te sluzbene ako vec dodje do toga. Mislim da smo dosta diskutovali o ovome. Pozdrav.
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

urosbb пише:Liverpul i Herta, kad ste vi slobodni? :)
Sad i odma.. :) javi se na steam-u.. nick dramit, kao i na forumu.
Pozz
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

delboy пише:Alo covece, otkad je to pravilo da moramo ovde da se dogovaramo oko meceva? Jel treba da ti slikam privatne poruke sa igracima pa da izbacujem ovde, ne razumem. Pa kad bismo se svi dogovarali ovde stizalo bi mi najmanje 20 mejlova dnevno plus neko pitanje sa strane. Ja sam za da se postuje rok, i da se pisu sluzbeni u slucaju neodigravanja nekog meca ali po tvome, ko je ovde najaktivniji taj zasluzuje pobedu... Pisem ovo jer i dalje meni nije jasno kako ti mozes napisati npr 0-0 sa Tokelarom kad sam ti lepo rekao da se covek nije pojavio kad smo se dogovorili? Nemam nista protiv tokelare, desava se, mozda covek nije mogao, ali mi nije jasno kako si ti to odredio, kada si me ti prvi taj ceo dan vidjao na steam-u a usput je i GrSv89 potvrdio da sam bio tamo..? Pritom, oces da stavljas 3-0 za Barsu a nismo se jedan drugom javili, sto se videlo da je i on sam to potvrdio, i ja mu se zahvaljujem na tome jer je mogao i da laze. U svakom slucaju, mecevi ce biti odigrani, a to sto je preko roka, pa, nismo mi krivi za to. Znas da sajt nije radio pa i Nemanje nije bilo, kao sto je sam covek rekao. Dakle, u redu je sto si stavio da se odigra do nedelje ali iduci put malo bolje razmotri te sluzbene ako vec dodje do toga. Mislim da smo dosta diskutovali o ovome. Pozdrav.
Zamolio bih da zavrsimo bilo kakve polemike na ovu temu. Imate rok do kog treba da odigrate meceve i to je sve.

Konsultuj se sa starijim igracima online takmicenja medju kojima je i Fantasy liga oko toga sta je merilo kome ide sluzbeni u slucaju neodigravanja utakmice. Evo Dule ti je jedan od starijih igraca pa nek ti on odgovori.

Sto se mene tice zavrsili smo pricu o sluzbenim rezultatima. Ako hocete da odigrate do nedelje odigrajte, ako necete neka Nemanja odluci sta da radi kad se vrati, toliko od mene
Пошаљи Одговор

Повратак на “Without Borders 2013”