KK Partizan [2013/14]

Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Zaprepastio sam se kad je Leo bacio onu loptu kroz reket na drugu stranu,ali valjda je u prevelikoj zelji nije ni video preostalo vreme samo da dobaci slobodnom igracu...
Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

Nemojte da gledate samo nas napad.Taj Milosavljevic je odradio neverovatan deo posla u odbrani u mnogo utakmica.Ne kazem da je on kvalitet za Partizan,ali ne treba ga sad ubiti sto je promasio slobodna bacanja.Mnogo je igraca ovde podbacilo,ali je najvise podbacio skaut tim.Zadnje 2 sezone,nema kvalitetnih pojacanja koja ce doneti prekoret u igri.Nikad goru centarsku liniju nismo imali.Djuro Ostojic je izmislio kosarku za ova 2 balvana
Слика
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

niste vi izgubili ovde, nego kuci sa bambergom. Znalo se da ce trojka partizan, ljetuvas i bamberg voditi borbu za 4. mesto. Ujebao vas je poraz u pioniru od njih.

Ovoj ekipi treba malo zatezanja i malo vise iskustva, znaci da sazre Musli i Gagic, da Budalu i Cakara zamenite nekim korisnim igracima i da onaj Andjusic pocne da igra odbranu kako bi ga neki trener stavljao u tim, a ne da greje klupu kao sad, jer decko ima sjajan napadacki potenicjal, a to se ne koristi upravo zbog lose odbrane.

Nije Milosavljevic tako los, ja se secam da je bio odlican u nekim mecevima, ali to nije igrac za prvu petorku i sigurno nije igrac koji treba da preuzima loptu kada se lomi rez ili kada je odlucujuci trenutak.

Videlo se da vam promena pleja opet nije pala u pravo vreme, jer se ovaj novi nije snasao, a stari nije ni valjao. Znaci logistika je zakazala, i sledece godine treba izabrati dobro da se ne bi menjalo opet posle mesec i po dana sezone.

Fali vam vodja pod hitno, Lucic nije los, bice od njega dobar igrac, ali nije jos igrac koji vuce ekipu napred. Opet steta, jer bi za ove klince znacilo jos 14 ekstra jakih meceva u top16, ali nema veze, sledece sezone, ako kostur ekipe ostane na okupu uz prave amere i po nekog naseg (Novica Velickovic npr.) ima da lagano prodjete i to do 1/4 finala. :cheers:
Последње учитавање од zele дана 13 Дец 2012, 23:50, учитано 1 пут укупно.
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Sinke пише:
Stefan пише:Lucic u ovoj sezoni preteruje sa floppingom,zbog toga mu par puta nisu svirali ocigledne faulove.Sad je dobio zasluzenu tehnicku,covek se baca kroz blok,a kontakta ni na vidiku.Lepo ucio od Kecmana i neprevazidjenog floppera Teodosica u reprezentaciji.
Ajde banuj se sam glupi cigane!
Ako je ono bilo za tehnicku,a za isto to sa druge strane,napad pre toga faul u napadu,znaci ja ne znam,isto i za nesportsku,kad ju je Vesterman dobio,a napad posle toga Gordon lezi,i ovaj povuce Lucica i nista,sudije su nas UNAKAZILE,ALI UNAKAZILE!A i Gagi debilčina najveća,da onako promašuje bacanja ja ne verujem,gde su ti muda kretenčino?!?
Prva stvar stariji sam od tebe 7 godina tako da bi mogao malo da pripazis na recnik,neverujem da tako tvojim drugarima odgovaras,a kamoli nekom starijem,ali to vec nije do mene.Druga stvar,nauci da citas kako je napisano,a ne kako tebi odgovara,ili si malo nervozan pa nisi procitao do kraja.Gde sam ja u mojoj recenici napisao da je Vesterman zasluzio tehnicku?Gde sam napisao da je bio faul u napadu?Ja sam samo rekao ono sto je istina,da je kod 4 razlike za Bamberg u poslednjim minutu trece cetvrtine proleteo kroz blok,i onda prigovorio sudiji na sta mu je ovaj svirao tehnicku.Pre toga je imao upozorenje da ce dobiti tehnicku za flop,i sta sam sad ja to pogresio.Druga je totalno stvar sto je mlad i nema autoritet kod sudija pa mu ne sviraju neke ocigledne faulove a sasvim leva sto on pokusava da ih iscenira,a bilo ih je.Inace taj Milosavljevic je odradio lavovski posao u odbrani i normalno je da se covek istrosi,malo oladite sa napadanjem coveka,ta slobodna mogu svakome da se dese.Toliko od mene,ja sam u ovoj temi zavrsio.
Последње учитавање од Stefan дана 13 Дец 2012, 23:55, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Da si dobro pogledao video bi da se igrac posle pasa poceo da okrece u bloku.Lucic glumi ali vise u napadu nego u odbrani.Kakvim smo imenima mi nazivani u ovaj temi nazivani nisam te video da si nesto stao u borbu za nas?
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Pusti ih oni su svevisnji gospoda cigani :yesko:
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

fanst[E] пише:Da si dobro pogledao video bi da se igrac posle pasa poceo da okrece u bloku.Lucic glumi ali vise u napadu nego u odbrani.Kakvim smo imenima mi nazivani u ovaj temi nazivani nisam te video da si nesto stao u borbu za nas?
Ja zastupam samo sebe i svoje stavove.Nisam nadlezan za ovaj deo foruma,tako da ako si se ikada osetio da te je neko uvredio trebao si da se obratis nadleznom moderatoru ili adminu koji bi sigurno resili nastali problem.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Kakav neki tupav osecaj,nemam mira sad,igrali su borbeno,do poslednje lopte,ne mozes im zameriti,klub smo sa ubedljivo najmanjim budzetom,i najmladji smo tim u EL,zao mi je,sad sam topalno razbijen,nemogu ni da zaspim,ni nista
Stefane ti izvini,ali jebi ga,moras da shvatis da tvoje misljenje kao misljenje nekoga ko navija za Zvezdu,nije bas pozeljno i prihvatljivo ovde,pogotovo ako se ne poklapa sa nasim,jer ne mozes tako gledati,po ovome sto si ti napisao,ispalo bi da su sudiej bile korektne,apsolutno,a nije bilo tako,1000% sam siguran,i jako mi je zao zbog toga :yesko:
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Sinke пише:Kakav neki tupav osecaj,nemam mira sad,igrali su borbeno,do poslednje lopte,ne mozes im zameriti,klub smo sa ubedljivo najmanjim budzetom,i najmladji smo tim u EL,zao mi je,sad sam topalno razbijen,nemogu ni da zaspim,ni nista
Stefane ti izvini,ali jebi ga,moras da shvatis da tvoje misljenje kao misljenje nekoga ko navija za Zvezdu,nije bas pozeljno i prihvatljivo ovde,pogotovo ako se ne poklapa sa nasim,jer ne mozes tako gledati,po ovome sto si ti napisao,ispalo bi da su sudiej bile korektne,apsolutno,a nije bilo tako,1000% sam siguran,i jako mi je zao zbog toga :yesko:
Sve je ok,nema zle namere,uzivaj :cheers:
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Ma sami smo krivi, prvo nije mi jasan potez uprave od starta sezone. Gde sa ovom decom je alhemija da se napravi neki rezultat,izgubili smo od ovih indijanaca prvo kuci, pa sad da se vadimo u gostima. Ispustili smo pobed(e)u protiv CSKA i Barse kuci, da smo tu bar jednu dobili + ove dunstere kuci druga bi prica bila. Ovako nas dobise neke smesne ekipe tipa Ritas i Bamberg, namucismo Barsu (oba meca) i CSKA, a od toga imamo tapsanje svih po ramenu kako smo mladi i neiskusni.. Ne radi se to tako rodjaci .. Nemamo pleja silimo Vestermana koji je zelen i za Jadransku, a tek za ovakve meceve. Nemamo centre, tu se najlosiji posao napravio oko dovodjenja igraca, za ova 3 sto imamo Katic Nos je igracina, on bar ima neku ledjnu tehniku u napadu, ubode po koje slobodno i nakupi 10p po mecu. Ova trojica centara ne mogu da se sastave, tacnije Musli i Gagic (Milutinov mi je tu iako najmladji najbolji, ali jednostavno nema ni iskustvo ni konstituciju za EL). Ma za ovu dvojicu je i Besovic doktor. Bamberg zadnjih 20min promasi sve sto moglo da se promasi, ljudi nam bukvalno poklanjaju pobedu, a mi je necemo...
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

da se ne lazemo imali ste sansu da na kraju izborite nastavak produzetka, tako da koliko god vas sudije zakinule, opet ste drzali sve u svojim rukama.

Dalje mislim da svi zaboravljate situaciju sa kraja 4/4 kada oni promasuju trojku i hvataju vam loptu i promasuju jedno bacanje, a gordon ugurava loptu sebi u kos?! umesto da imate egal vi gubite dva razlike?! Ej bre! da je tu ostao egal, dobili biste mec sigurno.

jeste gordon izborio produzetak i svaka mu cast, ali morali ste vi bolje da odigrate odbranu pre toga i ne bi bilo potrebe za tim.
Последње учитавање од zele дана 14 Дец 2012, 00:30, учитано 1 пут укупно.
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Ma koje crne sudije
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

lvzifer пише:Ma sami smo krivi, prvo nije mi jasan potez uprave od starta sezone. Gde sa ovom decom je alhemija da se napravi neki rezultat,izgubili smo od ovih indijanaca prvo kuci, pa sad da se vadimo u gostima. Ispustili smo pobed(e)u protiv CSKA i Barse kuci, da smo tu bar jednu dobili + ove dunstere kuci druga bi prica bila. Ovako nas dobise neke smesne ekipe tipa Ritas i Bamberg, namucismo Barsu (oba meca) i CSKA, a od toga imamo tapsanje svih po ramenu kako smo mladi i neiskusni.. Ne radi se to tako rodjaci .. Nemamo pleja silimo Vestermana koji je zelen i za Jadransku, a tek za ovakve meceve. Nemamo centre, tu se najlosiji posao napravio oko dovodjenja igraca, za ova 3 sto imamo Katic Nos je igracina, on bar ima neku ledjnu tehniku u napadu, ubode po koje slobodno i nakupi 10p po mecu. Ova trojica centara ne mogu da se sastave, tacnije Musli i Gagic (Milutinov mi je tu iako najmladji najbolji, ali jednostavno nema ni iskustvo ni konstituciju za EL). Ma za ovu dvojicu je i Besovic doktor. Bamberg zadnjih 20min promasi sve sto moglo da se promasi, ljudi nam bukvalno poklanjaju pobedu, a mi je necemo...
Pljujes sad po ovoj ekipi,jedva cekam da vidim tvoj komentar za godinu-dve,sta nelogicni potezi uprave,pa i mi da imamo 30 miliona,lako bi napravili tim,kupis 7 kvalitetnih stranaca,i imas 3-4 dobra domaca igraca,i ides na F4,ali jebi ga,koliko para toliko muzike,to je sad vec neka druga prica,komicno je kad Dule ima odresene ruke za dovodjene igraca sa 200-300k evra,ali jebi ga,to je realnost,ne desvaju se cuda svaki put,samo sto ja verujem u ove momke,i nadam se boljim rezultatima i vremenu :cheers:
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Decko ne pljujem po ekipi uopste samo kazem, da nije ovo menadzer pa mozes da ubacis klinca od 15 godina koji nije dvaputa bio na prvoligaskom stadionu i da ti bude glavni igrac. Mora da se napravi kompromis, sklop mladjih i starijih iskusnih igraca. Niko ne spominje da dovedemo Duranta i Grifina, ali od ovih smo bolje mogli. A za te 2-3 godine pod uslovom da svi ostanu, ako se izgube titule i rezultati u medjuvremenu, stvar propala .. Dovodimo lose strance zadnje vreme, ajde ovaj Gordon jos moze i da prodje. Menjamo plejeve po 3 za sezoni, nemoj da mi pricas price da to nisu promasaji i gubljenje vremena. Pa Mutavi muta nalazi bolje strance zadnjih par godina, koje pare ima Radnicki i gde igraju oni ? Osim Aba lige ?
Последње учитавање од Lucifer дана 14 Дец 2012, 00:41, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

lvzifer пише:Ma sami smo krivi, prvo nije mi jasan potez uprave od starta sezone. Gde sa ovom decom je alhemija da se napravi neki rezultat,izgubili smo od ovih indijanaca prvo kuci, pa sad da se vadimo u gostima. Ispustili smo pobed(e)u protiv CSKA i Barse kuci, da smo tu bar jednu dobili + ove dunstere kuci druga bi prica bila. Ovako nas dobise neke smesne ekipe tipa Ritas i Bamberg, namucismo Barsu (oba meca) i CSKA, a od toga imamo tapsanje svih po ramenu kako smo mladi i neiskusni.. Ne radi se to tako rodjaci .. Nemamo pleja silimo Vestermana koji je zelen i za Jadransku, a tek za ovakve meceve. Nemamo centre, tu se najlosiji posao napravio oko dovodjenja igraca, za ova 3 sto imamo Katic Nos je igracina, on bar ima neku ledjnu tehniku u napadu, ubode po koje slobodno i nakupi 10p po mecu. Ova trojica centara ne mogu da se sastave, tacnije Musli i Gagic (Milutinov mi je tu iako najmladji najbolji, ali jednostavno nema ni iskustvo ni konstituciju za EL). Ma za ovu dvojicu je i Besovic doktor. Bamberg zadnjih 20min promasi sve sto moglo da se promasi, ljudi nam bukvalno poklanjaju pobedu, a mi je necemo...
Evo i ja bih predlozio petorku Bo,Rivers,Rudy,Novica,Davis ali nema se para.Dokaz za to se video letos kada smo izgubili igraca za 20k,koji je otisao u Izrael.Realno sjebali smo se kad smo kuci ispustili Bamberg da smo tu dobili veceras bi laganice igrali.Sto se tice Lajonsa kojeg su oni stranca uboli?Jedino onaj White sto je isilovao je 1-2 utakmice i to je to,solidan im je i onaj Australijanac,ovo ostalo sve prosek.Prosle 2 sezone smo im uzimali najbolje igrace,pa eto vidimo kako igraju.Evo jednog veceras ispljuvase,ovog drugog stvarno ne vredi komentarisati.Voleo bih da Lajonsi ili tako neka ekipica zavrsi u EL samo da vidis kolika je razlika izmedju takmicenja...Ponavljam ako se ne zadrze za sledecu sezonu Leo,Lucic,Milutinov,Musli,onda smo ga ugasili...
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Onda najbolje da igramo sa kadetima, mozda oni mogu da iznenade ..
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Gojke90
Youth Team Coach
Поруке: 168
Придружен: 16 Нов 2010, 09:50
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Порука од Gojke90 »

Ne razumem ove negativne komentare... Od pocetka sezone se prica o tome kako se pravi ekipa za velika dela, dakle za naredne sezone... Ova ekipa ima ogroman potencijal, ako bi se nasao neki malo jaci sponzor da se zadrzi Gordon, otpuste neki manje bitni igraci i dovede barem jos 1 malo jaci igrac, mi sledece sezone mozemo da se nadamo top 8... Vesterman ce vec sledece sezone da bude bar za 30% bolji nego ove, sto znaci da cemo imati vrhunskog pleja, Lucic, Bertans, Bogdanovic Milutinov mogu samo da napreduju jos vise... Ako bi se zadrzao i Gordnon to bi bila poprilicno jaka ekipa... Najmladji smo u Evropi, na pocetku sezone se videlo da nam fali iskustva, sve ce to doci na svoje do kraja sezone, tacnije do finalne serije u prvenstvu, a onda sledece sezone Boze zdravlja da napadamo top 8....
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

U EL iz ABA lige idu samo 2 prvoplasirana tima u regularnom delu (u zavisnosti od osvajaca F4) + 3 u kvalifikacije (tu nema vajde da prodje). Pa ako izvisimo za EL dzaba nam da napravimo 3 Dzordana i 2 O'Nila .. b :yesko:
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Gojke90
Youth Team Coach
Поруке: 168
Придружен: 16 Нов 2010, 09:50
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Порука од Gojke90 »

Pa ja ne vidim zasto mi ne mozemo da budemo medju prve 2 ekipe u ABA ligi?
Корисников грб
TheBigOneFCB
Manager
Поруке: 2159
Придружен: 02 Мар 2012, 20:16
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од TheBigOneFCB »

Ljudi, vi niste svesni pod kolikim su oni pritiskom, pritisak je u basketu jedna od presudnih stvari, ako se dobro nosis sa njim to moze da te od nekog prosecnog igraca pretvori u klasu, a u koliko ne znas, to ti unisti veliki deo kvaliteta koji posedujes, jer ne mozes da ga iskoristis posto je blokiran.Ovo pricam iz iskustva, treniram basket 1 god. , na treningu pokazujem vestinu nekoga iz startnih 5(za tim iz regionalne 2000. i mladji :zelenko: ) ali na utakmici, nista, bas zbog pritiska i iskustva i zato grejem klupu...
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”