FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Izgubili smo bodove na nase greske, a mogli smo da damo 5 komada.
Inace sramno ponasanje igraca, kad god izgubimo neko drugi nam je kriv i non-stop neko koskanje sa protivnickim igracima. Izgubio si budi covek cestitaj i idi u svlacionicu!
Корисников грб
SGrobar
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 22 Јан 2011, 18:03
Место: Morovic
Status: Није на вези

Порука од SGrobar »

Nemam pojma, to mi je postala uzrecica, evo editovacu ako nekom bode oci
:partizan: Срце, руке, глас! :partizan:
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Dosao sad sa utakmice. Jako dobra tekma, brz tempo, puno sasni... Miljkovicu zabraniti da se bavi fudbalom do kraja zivota :cheers:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Tokelara, al stvarno mnogo dobra utakmica za nase uslove,ja sam iskreno uzivao u igri,jes da je teren bio njiva,ali previse kvalitetna utakmica za nase standarde.. :cheers:
Um caruje, snaga dobro dodje.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Tole klub 1 i Tole klub 2 :zelenko:
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Nije utakmica previse kvalitetna, nego su odbrane 0 i jednima i drugima .. :slap:
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

lvzifer, Bolje i to,nego da se Spartak povuce u svoj sesnaesterac sa 11 igraca,i da kao Partizan napada celu utakmicu i da jedan gol.To je problem u nasoj ligi,svi ovi manji timovi se brane,i plus pomoc sudija za vecite,i kako da ocekujemo da neko od njih pobedi Zvezdu ili Partizan.Inace slaba nam je liga,jedna od slabijih u evropi,al bar ce dolaziti vise ljudi da gleda ako bude bilo vise golova,a ne ono na 8 utakmica da bude 10 golova,kakva je to liga?kad vec nismo kvalitetni daj bar da se busimo i da bude zanimljivije. :cheers:
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Svidja mi se ova fora Bate kan-kan sa premijama i izgleda da deluje. Pred sledeci derbi mogla bi nasa uprava slicno da postupi.
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Онај осећај када лоповска издајничка управа твог вољеног клуба жели да прода шампионат, ривалској екипи која не може да победи буквално никога са ким нема договор.

Ђурићу исчезни као ружан сан!!! :nasty:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Alexandar_81, brt pa ne mozete svih 30 utakmica da dobijete..morate i vi negde da kiksirate,a ovo ste poklonili ovaj bod ovom Karadzicevom klubu,inace niste vi tolko dobri kolko smo mi losi,inace vas ne bi gazili idiotski klubovi kao Nefci,Ael..Nista licno,niti imam nameru da prozivam Partizan,realnost je da je Partizan bolji od Zvezde,i da se vidi velika borbenost,gledam kako se svadjaju volkov i tomic ko ce da izvede aut..posle utakmice su se tolko iznervirali da su hteli da se pobiju i sa sudijom i sa celim spartakom kao da su izgubili 3:0..umesto to da cenite,vi hocete da terate lika koji ce vam doneti 6-tu titulu..mozda vas je malo pokrao i ne vodi klub tolko dobro,ali pored ovakve zvezde ni ne mora bolje..
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Problem je sto je Partizan klub sa mnogo vecim potencijalom,od tih 6 titula,al jebiga kako je sve naopako,to ti je kao kad imas ekstra talenta,a on padne u pogresene ruke(citaj los klub,losi menadzeri)i on opet napravi neku karijeru,igra,cuje se za nejga,ali to nije kao sto je moglo da bude,da pravi ljudi vode Partizan,on bi kidao te debile poput Nefcija,Aela i ostalih papana,al jebi ga to je neka druga prica,takoreci bajka,jer u ovoj drzavi sve je osudjeno na propast :yesko:
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Sinke, Nije to problem za Partizan sto odlaze talentovani igraci,na primer Markovic mora da se zadrzi jos 2 godine i da ga prodaju za 20,do 30 miliona evra,jer realno gledano Markovic je ubedljivo najbolji igrac lige,za klasu je bolji od Lazovica iskreno..a Partizan tako prezivljava,i ja mislim da nema kradje novca od strane uprave Partizan bi bio jedan od stabilnijih timova u evropi,zato sto on stvara igrace iz svoje skole..na primer sad ce partizan prodati Tomica za nekih 3,4 milona evra,i prebacice u prvi tim Radonjica koji je veliki talenat,i Partizan nece nista izgubiti.Ima Partizna stvarno talentovane igrace izbacuje svake godine po bar po 2 velika talenta,jer realno Markovic,Ninkovic i Mitrovic su veliki talenti za nase uslove.Mitrovic je 3 puta bolji od Scepovica i jednog i drugog,a oni se dizu u vazudh,kao jedan od najtalentovanijih igraca taj M.Scepovic,meni je od samo prosecan igrac,koji moze samo da menja ovog Mitrovica koji ce biti reprezentativni spic.. :cheers:
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Pa to i jeste tuga,a ko kaze da Partizan mora da zivi od prodaje igraca?U kosarci da,ali u fudbalu se vrte mnogo vece pare,i sve bi to lakse bilo,pa sto,kao,Partizan nije mogao da zadrzi Jovetica,Ljajica,Aksentijevica,Obradovica,Petrovica,Nastasica,Klea?Kao ne bi imao vece prihode od sponzora, i od LS,je bi sa tim igracima mogao da prezimi u LS,to kao ne bi bili veci prihodi od ovih saki pirinca sto dobijaju,i dele medjusobno,pa posle i nek prodaju Nastasica za 20-30 miliona,da ga jebes,ili ce doci neko novi iz omladinske skole,ili ce dovesti nekoga ko je kalibar,jer bi vec bili ugledan i finansijski stabilan klub,ali ne,ovde se razmislja,samo kako da se ucari koji dinar,a Partizan ko jebe!
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Velja93, ma ok bre necu ja nista lose da skapiram, ja sam samo da se olos iz zvezde i partizana protera i djuric i vesic i co. da nam fudbal krene na bolje! Poraz je za mene kad za 5 minuta primis 2 komada od spartaka! U evropi nemamo sta da trazimo ja sam svestan toga, ali na domacim livadama moras da gazis boraniju sa 3 ili 4 gola razlike a ne da dozvolis da ti jedan mediokritet od trenera napravi ovo sto je napravio! :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Sinke, Sta da se radi takva nam je drzava,svako gleda da se ugradi,svi hoce da zarade preko Zvezde i Partizana,jer kad su trebali da se privatizuju klubovi,drzava nije dala jer tako ne moze da potkrada klub..A ako onaj lik sto ima Sahtjor moze od idotskog kluba da napravi jedan od boljih klubova u evropi,zasto neki tajkun ne bi to mogao da uradi od Partizana i Zvezde,nema nista dok nam se ne privatizuju klubovi,nasa liga je sve gora i gora,dosli smo do toga da Azerbejdzanci,Kazahstanci i Kiprani vise ulazu od nas,to je stvarno jadno..nema nista bez novca..al meni nije jasno aj Zvezda nema pare ne moze nijednog igraca da utopi za vise od 2 miliona,al Partizan prodaje igrace neke i za 5,7,12 miliona i opet nema para?kao to gde te pare idu?
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Velja93, idu u razne politicke partije i njihove vodje a ovi zbog toga nece da hapse jedni druge! Ko god dodje na vlas prvo gleda koga da ubace u PFC i CZV jer je tamo para najlaksa za oprati! SRAMOTA I BRUKA! :nasty:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Alexandar_81, Ne al meni nije jasno gde idu pare?jesu toliki rashodi da Partizan trosi sve pare od prodaje igraca,aj na primer da je prodao Savica za 12 miliona u city i da je doveo lupam nekog stopera vrhunskog za 6,7 miliona i da mu je dao platu neku jacu pa ajde nekako da se opravdaju,al gde je nestalo tih 12 miliona?i na primer kakav je to kriminal da se proda Nastasic za 3 miliona,i onda sezonu kasnije predje za 20 miliona u sity..Meni je krivo sto ce na primer Markovic da ode za nekih 10 miliona,a Partizan nece dobiti ni polovinu tog novca,a izgubice takvog igraca.Djuric je pokrao Partizan opasno,sve one igrace koje je prodao Partizan u poslednjih 4,5 godina i plus ucestvovao u ligi sampiona trebalo bi da bude jedan od najstabilnijih klubova u evropi,jer kod nas igraci imaju male plate,znam da u Partizanu niko nema vise od 350 000 evra,plus ne trose se nikakve pare na pojacanja,vec se dovode slobodni igraci,tuga kad Partizan nije imao 900 000 za tejga a igrao ligu sampiona pre toga.. :cheers:
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
xavi
World Class Manager
Поруке: 4004
Придружен: 11 Авг 2011, 09:07
Место: Zajecar
Status: Није на вези

Порука од xavi »

Слика
Vermezović napušta Partizan!
Jesenji šampion Srbije u fudbalu Partizan na proleće će biti predvošen novim trenerom! Kako piše Kurir, Vladimir Vermezović gotovo sigurno odlazi iz Humske posle utakmice sa Rubinom iz Kazanja, koja će biti odigrana u četvrtak u okviru poslednjeg 6. kola Lige Evrope.

Naime, Vladimir Vermezović nezadovoljan je ponašanjem fudbalera svog tima, odnosno činjenicom da nema autoritet i kontrolu nad igračima, koji se često nedisciplinovano ponašaju. Čini se da je "kap koja je prelila čašu" bila u Subotici posle utakmice sa Spartakom kada su fudbaleri Partizana ušli u opšti metež sa domaćim igračima.

Postoje dva scenarija, od kojih je realniji da se Vermezović sam povuče, a to će najverovatnije učiniti u petak na brifingu posle utakmice sa Rubinom u Ligi Evrope, poslednjoj u jesenjem delu sezone za crno-bele.

Šef struke preuzeo je Partizan u julu, kada se zajedno sa Ljubišom Tumbakovićem vratio u Humsku. Međutim, od samog starta rada imao je problem, pre svega sa navijačima koji ga nisu prihvatili.

neverujem sta ljudi pisu... :zelenko:
Последње учитавање од xavi дана 03 Дец 2012, 09:34, учитано 5 пута укупно.
Корисников грб
Lola
Youth Team Coach
Поруке: 164
Придружен: 06 Нов 2012, 10:49
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од Lola »

samo da nam ne dodje neki novi Grant :D
Корисников грб
xavi
World Class Manager
Поруке: 4004
Придружен: 11 Авг 2011, 09:07
Место: Zajecar
Status: Није на вези

Порука од xavi »

ipak samo lazna uzbuna, tacnije jos jedna vest koju su sami izmislili, Vermez demantovao.... :nasty:
Последње учитавање од xavi дана 03 Дец 2012, 12:37, учитано 1 пут укупно.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”