Premier League 15/16

Корисников грб
xavi
World Class Manager
Поруке: 4004
Придружен: 11 Авг 2011, 09:07
Место: Zajecar
Status: Није на вези

Порука од xavi »

naravno serija losih rezultata se nastavlja, ako Benitez ovako nastavi nece jos dugo... :rugalica:
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Steta, on je pravi trener za Chelsea :cheers:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Koma
Youth Team Coach
Поруке: 177
Придружен: 19 Авг 2011, 14:57
Место: Arilje
Status: Није на вези

Порука од Koma »

do skoro sam se cudio ovom liverpulu i smejao se bedi, ali sam shvatio da oni nisu vise veliki tim, oni nisu medju top4 u engleskoj, nisu medju najboljim timovima evrope, imaju istoriju i to je to

igraci ce to vremenom shvatiti i velika imena ce obilaziti ovaj - ukleti - klub

postace nesto kao saint etienne u francuskoj i to je to
Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

Navijaci Celzija,sad cete videti sta je mucenje sa Benitezom.Dok je trenirao Inter,ja sam meceve gledao do 25. minuta :censored:
Слика
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Koma пише:do skoro sam se cudio ovom liverpulu i smejao se bedi, ali sam shvatio da oni nisu vise veliki tim, oni nisu medju top4 u engleskoj, nisu medju najboljim timovima evrope, imaju istoriju i to je to
I da ispadnu u petu ligu, ja cu navijati za njih. Realno gledano jesu ispali iz tih top 4 tima, ali svakako ovo stanje na tabeli nije realno za ovaj tim koji bi uz par odlicnih pojacanja lako mogao da se vrati u top 4.

Da li je neko gledao sinoc NextGen utakmicu izmedju Liverpula i Dortmunda? Konor Koadi i Adam Morgan izdominirali, razbili smo svabe sa 3-0.
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Koma, To ne moze nikako da se desi zato sto je Liverpul zajedno sa Manchesterom najveci klub u Engleskoj.Ja nisam veliki fan Liverpula,vise volim Arsenal,ali takav klub mora da se postuje.Vratice se oni brzo,ova sezona je mozda izgubljena,ali verujem da ce sledeca biti njihova.I siguran sam da bi skoro svaki igrac presao u Liverpul,bez razmisljanja,bez obzira sto vec nekoliko godina nisu u prva 4 tima u Engleskoj.I ne mozes da kazes da su losi zbog toga sto 2,3 sezone nisu odigrali na svom nivou,I kako mozes da kazes beda?ne razmumem takve gluposti,to sto Celzi i Manchester C. ulazu veliki novac da bi dosli do uspeha,to je vec nesto drugo,ali nikako ne mogu da budu veci klubovi od Liverpula,jer zajedno kad skupe sve trofeje nemaju kao Liverpul.. :cheers:
Последње учитавање од Velja93 дана 29 Нов 2012, 12:38, учитано 1 пут укупно.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Nema ovo veze sa trenerom,jednostavno se desava da tim udje u losu seriju,ali nikako nisu trebali da otpuste coveka koji im je doneo najveci uspeh u istoriji kluba,tako da mislim da je napravio veliku gresku,jer dovesti trenera koga navijaci mrze,i koji je vec od dolaska u klub nepozeljan,mislim da ne bi trebalo da pravi takve gluposti,al to je Abramovic to je njegov klub i moze da radi sta hoce..i Di mateo mnogo bolji trener od Beniteza :cheers:
Um caruje, snaga dobro dodje.
Koma
Youth Team Coach
Поруке: 177
Придружен: 19 Авг 2011, 14:57
Место: Arilje
Status: Није на вези

Порука од Koma »

Velja93 пише:Koma, To ne moze nikako da se desi zato sto je Liverpul zajedno sa Manchesterom najveci klub u Engleskoj.
ti ovde impliciras na istoriju kluba, i potpuno si u pravu, liverpul i junajted su ispred svih, ja govorim o trenutnom stanju, trenutno liverpul nije medju vodecim klubovima engleske i to je to
Velja93 пише:Vratice se oni brzo,ova sezona je mozda izgubljena,ali verujem da ce sledeca biti njihova.
to se govori vec poslednjih 20 godina i vidi dokle su dogurali
Velja93 пише:I kako mozes da kazes beda?ne razmumem takve gluposti,to sto Celzi i Manchester C. ulazu veliki novac da bi dosli do uspeha,to je vec nesto drugo,ali nikako ne mogu da budu veci klubovi od Liverpula,jer zajedno kad skupe sve trofeje nemaju kao Liverpul.. :cheers:
kad kazem beda, ne mislim na finansije kluba, liverpul na tom polju nije beda kad vec ulaze 35m u kerola, 20m u hendersona itd.
imaju kes, ja pricam o organizaciji kluba, o igracima, o tome kako svake godine govore 'sledeca sezona ce biti bolja' itd.
Корисников грб
xavi
World Class Manager
Поруке: 4004
Придружен: 11 Авг 2011, 09:07
Место: Zajecar
Status: Није на вези

Порука од xavi »

Clint Eastwood пише:Navijaci Celzija,sad cete videti sta je mucenje sa Benitezom.Dok je trenirao Inter,ja sam meceve gledao do 25. minuta :censored:
bice tesko izdrzati sa njim na klupi stvarno lik ce unistiti ovu unistenu sezonu...

Di Mateo je sasvim opravdano otpusten veljo doveo je Celsi pred ispadanje iz grupne faze nema nigde....
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

xavi, znam brt al je doneo najvecu radost Celziju istoriji kluba,ja ga zbog toga nikad ne bi otpustio.A kad su vec odlucili da ga menjaju,sto nisu uzeli nekog boljeg trenera,nego dovode goreg trenera koga ne podnose navijaci.Jos vise ce potonuti Celzi sa Benitezom.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

Ovo bi bilo stvarno dobro pojacanje..

Код: Изаберите све

http://www1.skysports.com/football/news/11669/8294157/Transfer-news-Vitesse-Arnhem-striker-Wilfried-Bony-linked-to-Liverpool-and-Chelsea
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Benitez je prejak trener ako ima igrace koje moze uklopiti u njegov koncept, jedino sto bih mu ja zamerio je preterano dovodjenje Spanaca, mada nije promasio sa skoro nijednim, dok je on vodio Liverpool ekipa je bila ubedljivo najspremnija ekipa fizicki, e sad, u Interu nisu navikli na takav rad dok je Murinjo bio tu, cemu je svedocio i ogroman broj povreda, cini mi se 11 igraca povredjenih za mec 1/8 finala LS. Uostalom, i Deki je to pricao jednom prilikom, kod Ivanovica u emisiju ako se ne varam.
Корисников грб
Eldin96
Assistant Manager
Поруке: 775
Придружен: 19 Феб 2012, 15:06
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Eldin96 »

Sjajne Vesti !!! Vidic se vratio treningu,operacija je proslost,mozda zaigra protiv Kluza.
Pise se svugde neka potencijalna pojacanja Junajteda.Neki od njih su : Ozil,Gece,Eriksen,Ince,Hummels,Snajder itd.. Koga biste voleli najvise od navedenih ? Ja bih voleo Ozila Eriksena ili Hummelsa.
Слика
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Kolko ovaj Celsi nema pojmaa, pa Vest Hem je trebao jos 2 da ima da!
Kakvi paceri!
Корисников грб
xavi
World Class Manager
Поруке: 4004
Придружен: 11 Авг 2011, 09:07
Место: Zajecar
Status: Није на вези

Порука од xavi »

znao sam da sa ovim Rafom ne moze nista dobro da bude covek je propalitet zesci.. a ti trle da cutis...:cheers:
Последње учитавање од xavi дана 01 Дец 2012, 15:30, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Слика

I neka povede sa sobom Toresa debilcinu
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
sale4s
Manager
Поруке: 1867
Придружен: 23 Јун 2011, 15:56
Место: Cacak
Status: Није на вези

Порука од sale4s »

Слика

:cheers:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

pa ja ovog benitesa perem na fm-u redovno! Ako nista bar su dali gol. Oladice ga Roman do februara samo cekajte. Pomolite se bogu da padne razmena Tores- Falkao i Rafa-Simeone. Ova prva je moguca, ali zato ova druga malo teze. Ja da sam na Romanovom mestu ostavio bih asistenta nekog do januara, a tada doveo ovaj paket iz atletika, ako nista bar mi Benitez ne bi uzeo lovu ni za sta.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Double agent Rafa and Secret Agent FT9's plan is working.

Слика
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Xavi ja nista lose nisam rekooo, samo sam izneo realno stanje stvari. :cheers:
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”