KK Partizan [2013/14]

Miki.ftw
Assistant Manager
Поруке: 568
Придружен: 24 Мај 2012, 15:36
Место: Бар, ЦГ
Status: Није на вези

Порука од Miki.ftw »

Ova sezona za uigravanje, a sledeca za kar*nje :nasty:
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Znate kako kazu,sve se vraca,sve se placa ;)
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Izgleda da mi ovo placamo jos od Zagreba.Bolje da smo izgubili 30razlike,nego ovako,mislim da bi mi lakse palo.U svakom slucaju bar se nisu predavali,kad su ubacili njihove mladje igrace ovi nasi su se igrali sa njima.Daj neka nahrane Milutinova,ne mogu vise Gagica da gledam.

P.S.Ingls karikaturo ruzna...
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Ovaj tim ce uz male promene sledece godine da dominira bre!Pa ona trojka sto ju je dao ovaj iz Barse je gora bre od one Kecmanove,jebote,popizdeo sam,onako da baci loptu u skoku,o tablu,covek bi rekao,samo na filmu moze da se vidi tako nesto,al jbg,svaka cast momcima,na borbenosti :cheers:
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Jel Bertrans stvarno nema pola domalog prsta?respect njemu do poda,ima strasnu pracku za 3,nadam se samo da nam ga nece uzeti Spursi na kraju ove godine :yesko:
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Gordon opet dabl-dabl(12p,12sk) :cheers:
Tomas 8p,6sk,al' idalje je to slabo,Andjusa se razigrao vec drugu utakmicu za redom 21p
samo da popravi odbrani,i bice odlican,izgleda da je probio krizu i da ce sad samo da cepa,ako ako :cheers:
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

andjusic je igrao jedva nekih 15minuta maximalno, i to uglavnom u zadnjoj cetvrtini i natrpao ih je dobro ali nije sigurno dao 21 poen :wtf:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

jeste 21 ... ali mene je vise iznenadilo onakav procenat suta sa slobodnih ... covece omasili smo 40 posto ... cak i lucic ... jedino andjusa sto je imao 8/9 cini mi se ... gordon skace kao neneormalan samo sut da popravi ...
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Partizan MTS: Tomas 8 (6sk), Milutinov 4 (3sk), Vesterman 9, Lučić 3 (5sk, 3as), Milosavljević 6, Gagić 9 (5sk), Musli 2 (4sk), Čakarević, Đekić, Gordon 12 (12sk), Anđušić 21, Bertans 5.
Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

Zezanje

Код: Изаберите све

http://www.mondo.rs/s265710/Sport/Kosarka/Kosarkasice_Partizana_na_74.html
Слика
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Rasic na izlaznim vratima Montepaskija,daj Boze da Tori leti,i dovedemo lepo Rasica i Novicu i da karamo sve redom :cheers:
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Sinke пише:Rasic na izlaznim vratima Montepaskija,daj Boze da Tori leti,i dovedemo lepo Rasica i Novicu i da karamo sve redom :cheers:
Nije los Tori, treba da mu se da jos malo vremena, a i citao sam izjavu Todorica u kojoj je rekao da planira da zadrzi Tomasa i Gordona do kraja sezone, tako da ne verujem da ce uopste biti pojacanja (ne racunam Novicu).
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Ma Tosa i mediji,ne jebe ih ni 2 posto,al iskreno meni se Tori ne svidja,dobar je za Aba i Domacu ligu,ali u EL ni sa jednim plejem ne moze da se nosi :yesko:
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

u picku materinu jel moguce da ovoliko jebeno nemamo srece da nas sugavi bamberg dobija i da se u svakom mecu protiv partizana napravi mpv tog kola evrolige u pizdu materinu ... a ona jebena degenercina milosavljevic da bogda nemao cime loptu da uzme peder nesposobni ...
Последње учитавање од Keyser Söze дана 09 Нов 2012, 22:44, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
SGrobar
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 22 Јан 2011, 18:03
Место: Morovic
Status: Није на вези

Порука од SGrobar »

Ode TOP16... Svaki jebeni put kad nam treba kos vise nego leba mi masimo, zeleni su ovi jos, fali tu neko da preuzme odgovornost kao proslih sezona Kecman...
:partizan: Срце, руке, глас! :partizan:
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Jbg to tako biva kad ne dobijes utakmice koje si mogo da dobijes, onda dodju ovakve kad odigras ocajno sa jos ocajnijim protivnikom i vodis celu tekmu i izgubis .. Ne vredi ne moze sa ovako mladom ekipom, nema ko da iznese. Nismo mogli da prelomimo mec i to nam se obilo o glavu ..
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
Eldin96
Assistant Manager
Поруке: 775
Придружен: 19 Феб 2012, 15:06
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Eldin96 »

jebote ceo mec vodimo ceo jebeni mec i na kraju usrasmo sve sto se moze usrati a i bili smo na domacem terenu gubimo loptu u zadnjem napadu promasaj ponovo nakon toga katastrofa !
Слика
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Бамбергова зона преломила меч.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Nije brate zona, zonu igraju svi protiv nas zadnjih 10 godina jer nikad i nismo bili preterano dobri spolja mozda jedino Tripko znao malo da poludi sa nekim trojkama, nego nemas ti tu igraca koji ovakve utakmice ima u dzepu, pa da uzme stvar u svoje ruke kao Kecman onomad protiv Armanija u Italiji. Cinjenica je da se zona najbolje razbija trojkama, ali takodje i faulovima zbog uske odbrane, a to iskusan igrac zna da probije prvu liniju pa iznudi faul ili asistira na "rogove" .. E mi tog igraca trenutno nemamo .. Gledao sam Zvezdu pre neki dan sa Orleanom (iako je velika razlika u ekipama EL i EU, slicnu kosarku igraju kao "Nemci") i Zvezda je bila u problemu slicnom nije mogla da prelomi mec i krajem trece cetvrtine prisli su bas blizu na nekih 3-4 poena, ali je onda iskustvo Rakocevica prelomilo mec (jedna trojka, gomila slobodnih bacanja i vise im nije bilo povratka) ..
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”