KK Partizan [2013/14]

Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Polako, ima jos da se igra. Nije problem sto je tim mlad, nego sto su dovedeni uzasni stranci (ne mislim na Lea) i nema ko da nosi ekipu.
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Ja idalje verujem u Top16,gde su prakticno vec sada Besiktas,Barsa i CSKA,dok mi Ljetuos i Bamberg igramo za 4 mesto.Verujem da ce u punom Pioniru biti Bambergovanja,i da cemo dobiti mrtvi Besiktas,,verujem da bi mi prakticno sa 3-7 prosli dalje,samo uz bolju kos razliku sa svabama i litvancima
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

http://kapiten.rs/kosarka/velickovic-se ... -partizan/

Novica UBICA ooooooo, NOVICA ubica ooooooo :boxer:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

MNOGO SMO JAKI!
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Jel vam jos uvek ne valja Gordon?
Rekao sam da ce da se razigra,i bice jos bolji,a bojim se da Tori uskoro ide,jer sem svog znanja van kosarkaskog terena i tricepsa do poda koji sluzi za ukras nije nista pokazao :yesko:
Viper
Youth Team Coach
Поруке: 53
Придружен: 01 Нов 2010, 13:09
Место: Cacak
Status: Није на вези

Порука од Viper »

Tori nije nista pokazao do sad.

Prica se da dolazi Palacio umesto njega
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Koliko ja znam bilo je razgovora sa Miltonom ali mislim da ce pley biti Vasa Micic ali nemojte da mi verujete! Sinke, Gordon ce popiti otkaz dolayi NBA 4 sa sutem za 3 poena, mnogo nas udvajaju u reketu u EL moramo da dovedemo prangiju ne moze Bertans da igra 4 nema ledjnu tehniku! :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Alex aj batali vise i pusti Duleta da radi svoj posao, po tebi bi vec imali 40 igraca u rosteru... :xD: Gordon se jeste juce nadavao poena ali ja opet nisam zadovoljan, puno je lopti izgubio, ali opet mislim da ce Dule da ga istyrpi jos neko vrijeme... :)
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

markohn22, mislim da nemamo vremena da cekamo depresivnog crnca! Gordonu se sprema otkaz! Kad ce ga dobiti zavisi iskljucivo od Vujosevica, ali ajde da remiziramo, Lazme, Roberts, Gist ... Gordon pronadjite razliku? Jednostavno ova trojica igraca su sutirala van 6.25 ili 6.75 a ovaj to ne moze! Ostavljaju ga samog na ivici reketa a sut mu nije jaca strana, sem skoka Gordon nema nista! Nama treba igrac koji ce za te pare da IGRA a ne da tuguje nad svojom sudbinom sto je izvisio u NBA! On moze da dominira u ABA ligi OK ali tamo gde nam treba njega NEMA JEBENI CEDA VITKOVAC ga je 10 puta izradio kao VOLA i sad cu da ga branim! Necu i zasto da da ne promene daj jedan razlog za to... treba nam neko ko ce uz Luceta i Westermana da ima 10+ poena u rukama u kog mozes da siguras da mu das loptu na post i da znas da ce da uradi nesto sa njom a ne da FRLJI u kos pa sta bude ili baci neki nebulozan pas u aut STRANCI U PARTIZANU treba da prave razliku kao BO, LEE, Stefon, Milton, Maric (i on je bio stranac) Vesely pa cak je i Gist to radio a mi se tesimo PRORADICE pa KAD? Posle nove godine kad nam vise i ne treba stranac jer cemo i sa nasom decom da deremo ove tzv srbija bolje zivi... Njima dosta Vladimir Lucic, Andjusic, Milosavljevic, Gagic, Musli, Djekic i Vujosevic! JBG raspisao sam se, ali posle Aleksandra Rasica ovo je jedini igrac od koga mi se okrece u stomaku kad primi loptu! Poserem se onda ja na to gledanje utakmice kad treba u svakom napadu da sterpim sta ce ponovo da ukenja da prostis! :argh:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Ako dolazi Novica,kao sto to svi pompezno najavaljuju cemu otkaz Gordonu.On moze da se istrpi jos 20 dana.Bice sasvim solidna back-up 4,a izgleda da igra za sicu(ko zna koliko bi uzimala nova 4),kao sto je pisao na svom twitter nalogu.Jeste da je imao 18p i 11s,ali imao je lako prodatih lopti,iznenadili su me Lajonsi sa onakvom losom igrom,ocekivao sam pobedu od max 5 poena,ono vec kanonada u prvom poluvremenu.Samo da izguramo ovaj mesec,posle cemo lako jer ce ekipa rasti iz utakmice u utakmicu.Nadam se da ce biti manje od 30razlike protiv Barselone,a posle sve pobede od Olimpije i na konju smo..
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Najbolje bi bilo da Gordon i Novica igraju na 4,Novica ne moze da igra 40 minuta,a crnja opet tu da igra 15 i kusur minuta,jer od Djekne nema leba,a sa jednom parvom cetvorkom,ne mozemo mnogo(Ni Bertrans ni Lucic nisu 4 da se razumemo) :cheers:
Ja bih vise voleo da vise ne gledam Torija,jer cim on udje padamo u igri,ne ume da probije to je cinjenica,a sut eventualno,ako na Musliju?gagicu zabodu 2-3 igraca,pa on ostane sam,tehnika takodje nije nesto cime moze da se dici,a opet problem je,sta i ako dovedemo nekog crnju na pleju,on ce onda uzimati previse minuta Westermanu,mozda bi nam najvise legao jedan domaci plej,koji ce igrati 15-ak minuta,al' dobro,kako god da se odluci Trio ja cu to prihvatiti i 100% podrzati!NAPRED PARTIZAN!
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Covic u Partizanu od sledeceg meseca, Tomas ide. Pouzdana informacija
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

lol
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Vul3 пише:Covic u Partizanu od sledeceg meseca, Tomas ide. Pouzdana informacija
:wtf:
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Becar style :lol: :lol:
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Само су пренели оно што је Вујошевић изјавио.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Na onoj crnogorskoj radio stanici kad je bio gost! Medjutim Novica se nije izjasnio ni kod Tegeltije u emisiji medjutim ja sam 99% siguran da ce on u Partizan do kraja sezone! Rosteri su vec kompletirani jedino KKP nema back-up 4! Ima logike zar ne? :poz:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Dok ti Tosa ne demantuje nema od toga nista :rugalica:
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

jebeno najuserskiji,najpederskiji,najgori tim je ova barselona pedercine katalonske ... ne mogu bez sudija da pobede,jos kako im se odbijaju lopte ... pizda im materina,dal je moguce da u svakom sportu oni imaju pomoc sudija ... inace partizan je dobro odigrao,pokazao da moze da parira velikanima evropske kosarke ... DA VOLIM CRNO BELE !!!
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”