KK Crvena zvezda [2013/14]

Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Dobar ovaj Nelson, najslabiji smo ubedljivo u reketu, Braun nista nije pokazao a Katic ne moze nikako sam da izgura
Корисников грб
RASMC
Assistant Manager
Поруке: 698
Придружен: 09 Апр 2012, 14:57
Место: Niš
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од RASMC »

Mnogo smo glupo izgubili utakmicu. Biće bolje protiv Zadra, valjda. :)
Корисников грб
Jovan
Assistant Manager
Поруке: 637
Придружен: 09 Апр 2011, 13:47
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Jovan »

Игор пише:Тренер је одличан, немојте да бринете за тренера. :cheers:
+1 :claping:
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Pored sjajnih Mimice i Vujcica, te Lazicevih pokusaja da od gazdinog sina napravi igraca, na ishod utakmice je u mnogome uticao voljni momenat. Nedopustivo je da se igraci KKCZBGD Dive tako slabo krecu, lose zagradjuju kos, kao da su u Split dosli na more, a ne da igraju utakmicu. Skupi tim je izgubio od ekipe koju su svi sponzori odjebali ukratko Lazic ukoliko ne pobedi Zadar moze da pakuje prnje to su 2 od 4 najlaksih gostovanja u ovoj ABA Ligi! Planovi o osvajanju lige i o timu snova vec mogu da zaborave! Tim Splita je i sa Saricem kandidat za dno tabele! Ajde da prve macice bacimo u vodu! Cekamo sredu i Zadar da vidimo tu snagu... :nasty:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Недопустиво је човек има 31 годину, а понаша се као да има 12, да дође овде само да провоцира са овим ККЦЗБГД ДИВА. Тегелтију и разумем, ради за плату па мора да једе говна, али тебе никако не могу да сконтам шта ког курца тражиш на нашим темама.
Корисников грб
RASMC
Assistant Manager
Поруке: 698
Придружен: 09 Апр 2012, 14:57
Место: Niš
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од RASMC »

Ne bih to baš shvatio kao provokaciju jer nam se tim stvarno tako zove. :xD:
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Не, овај лик дође само да провоцира, скоро су му брисали неке поруке у теми о нашем ФК где је нешто срао. Откуд знам, ја бих забранио да навијачи Партизана пишу овде, као и нашим у њиховим темама.
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Po meni i nije slagao,jedino se sa Aleksandrom ne slazem da Lazic gura Covica jer je ovaj sasvim korektno odigrao danasnji mec.Odbrana kriminalno losa,dali su nam sigurno 30tak poena iz kontri,i zato sto smo se mi sporo vracali u odbranu.Nelson tri puta zaredom ostavi prostora ovom malom sto nam je zabio 30 poena i on pljusne tri trojke.Mi smo Split u sezoni kada su nas vodili Uvalin i Nikitovic dobijali,od starta NLB lige,2000 i neke na 11 meceva 10 smo dobili,tako da je ovaj poraz za mene iznenadjujuc.
Последње учитавање од Stefan дана 30 Сеп 2012, 02:21, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Ма не кажем ја да је он лагао нешто, већ да је дошао да провоцира са овим називом клуба и то увио у некакву објективну критику, а уствари је ту само да се наслађује јер смо изгубили. Пази ово: "Планове о освајању лиге и тиму снова већ могу да забораве". Ако неко то изјави после првог кола, он је ништа друго него злонамеран. И небитно је што је злонамеран, само нека то буде што даље од наших тема. Мање ме нервира МаркоХН кад се напали, бар буде искрен, а не ко овај што покушава да јебуцка из прикрајка.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Realno, covek rekao istinu, a pojma nemam zasto to shvatate kao provokaciju. Jel nam se tim tako zove? Jeste. Jesmo li izgubili od ekipe koja se jedva sastavila? Jesmo. Razumem ja prvo kolo i sve to, ali ako hoces da budes sampion, moras da pobedjujes od prvog kola.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Uopste nije provokacija i mmladja sve to uglavnom tako shvata! Svuda pise to ime, ne znam ali se klub tako zove zvanicno i ne znam zasto je provokacija! I evo zbog njega necu vise to da pisem! Dugo u interesu je srpske kosarke da se ovo dobija kao i Radnicki kao i Partizan nevezano, ali ako u prvom kolu kiksnes od tima za koji dan pre toga na kladionicama vazi da sve sto je izgubio -20 je uspeh izvinite ali je to BRUKA trenera i ekipe! Stefane evo zasto Covica favorizuje pazi kraj trece cetvrtine Split vodi 10 igra covic izmena ulazi nelson, zvezda za 2 minuta od -10 dolazi do -1, u 4 cetvrtini Lazic opet krece sa nelsonom zvezda ima prikljucak ali avaj kad se odlucivao pobednik igrao je Covic i SPlit se opet odlepio i kraj! Hocu da kazem u ovom rosteru koji zvezda ima visak ili manjak je upravo taj decko! MOJE MISLJENJE! AKo neko misli da on ima potencijal da igra za Crvenu Zvezdu ok! :gunman:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Pa Covic senior misli da mali ima kvalitet i potencijal. Mozda igra za dzaba. Cinjenica je da ako ne budemo pobedjivali, da cemo biti u generalnom qrcu, ako se desi da zvezda i radnicki ostanu bez evrope, ne pise nam se dobro. Naravno da je tek pocetak i da ima vremena, ali ne treba ovako razmisljati, treba pobedjivati od prvog kola, svaki bod je bitan. Nadam se da cemo sa sledeceg gostovanja doneti 2 boda.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Realno,Filip Covic je najveci problem u ovoj ekipi,to odavno pricam,pa ako se setite kupa,gde ste mogli da nas dobijete,ali je on tada zasrao,da je Nedovic ostao u ovom timu,a tatin sin otisao,bili bi ste mnogo jaci,al jebi ga tako je to u Srbiji,mislim da je Lazic odlican trener,ali za Coviceve manipulacije,jednom recji,njegova marioneta na klupi!
Ovaj post nije napisan da bi provocirao nekoga,cisto moje misljenje :cheers:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Kad je Covic dosao u zvezdu, znao sam dve stvari: prvo, klub ce najzad dobiti kvalitetnu upravu i stabilizovati se. Drugo, Filip ima da igra, pa makar nemao ruku i ima da nas jebe sa trenerima samo tako, setite se samo sta je bilo u FMP-u, promena trenera bez razloga, vracanje trenera koji nikada nisu osvojili nista i sl.

Jos samo da nam dodju kao treneri Kadija, Djurovic, Djokic i ostali covicevci. Covic kao finansijki menadzer, kao funcioner, kao direktor izuzetno sposoban, sjajan, ali zato sportski deo katastrofa i naravno uvek je tu onaj momenat porodice. Nikada nisam bio srecniji nego kad sam cuo da Filip ide iz zvezde, ali sam se zato tako skenjao kad sam cuo da ostaje. Nije mi samo jasno kako tog Covica nije sramota da izadje pred navijace. Ceo svet vidi da mu sin jednostavno nije za ovu ekipu, da je daleko ispod kvaliteta ovih igraca i on nista, obraz kao djon. :slap:
Последње учитавање од zele дана 30 Сеп 2012, 11:15, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
RASMC
Assistant Manager
Поруке: 698
Придружен: 09 Апр 2012, 14:57
Место: Niš
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од RASMC »

Loše smo igrali odbranu, a i kada bi odigrali dobru odbranu, oni bi imali skok u napadu. Simonović i Čović su imali preveliku minutažu, trebalo je više da pusti Cveleta i Almonda.
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Шта сте сви скочили после прве утакмице као да је смак света.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Шта, шта сам скочио, нормално ћу да скочим кад мали Човке остаје у екипи, а боље од њега шутају или продаја или у филијалу. Па тај Човић би у неком другом клубу играо два минута по мечу и то само да направи фаул. Не нервира мене пораз толико колико тај безобразлук. Свака част Небојши и хвала му на свему, али ово са форсирањем сина је стварно јадно. Најгоре од свега је што ће Филип играти до пензије у звезди, тј. докле год Небојша буде ту. Зашто? Па зато што дечко нема квалитет и нико га неће. Уствари хоће га клубови у неким боже сачувај лигама који европе никад неће видети, а он тамо неће да иде и онда шта, остаје. :cheers:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Нисам био у могућности да гледам утакмицу па да вас питам, зашто пљујете Човића Јр. када је био најефикаснији играч у екипи ?
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Ma lose je ovo ljudi bilo puno, neorganizovano previse u napadu, u obrani sporo i izgledalo je kao da ih boli uvo za sve
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Ne kazem da Covic ima kvalitet za Zvezdu,po meni nema, ali da je on jedini krivac lose zvezdine igre i da zbog njegove minutaze gubimo utakmice,za to se nikako ne slazem.On je jedan igrac koji zna da gresi,srlja,a sta je sa ostalih 11?Cela ekipa je juce podbacila,pa i Rakocevic izmedju ostalog.Ne treba pljuvati igrace i trenera,ovo je prva utakmica a do kraja ima jos 20tak,doslo je dosta igraca treba da se uigraju,ja verujem da ce ovo biti dobra sezona.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”