FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Крај је прелазног рока.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

srbinho пише:Bilans balkanskih klubova u grupnim fazama evro takmicenja:

Dinamo Zagreb: 4 učešća u LŠ + 5 učešća u LE = 9 učešća u evropskim ligama

Partizan Beograd: 2 učešća u LŠ + 5 učešća u LE = 7 učešća u evropskim ligama

Maribor: 1 učešće u LŠ + 2 učešća u LE = 3 učešća u evropskim ligama

Hajduk Split: 1 učešće u LŠ + 1 učešće u LE = 2 učešća u evropskim ligama

C. zvezda Beograd: 0 učešća u LŠ + 2 učešća u LE = 2 učešća u evropskim ligama

Sa sajta Partizana kao uvod za predstojece utakmice u Evropi
ja znam da je Dinamo igrao 99' i sad ova 2 puta za redom, a kad je to 4. put? I kad je Hajduk igrao LŠ? :)
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Динамо је везао 1998/99 и 1999/00.
Хајдук Сплит је играо 1994/95.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

zna li se oće li se za LE karte prodavati u paketu i koliko bi to moglo da košta? Za LŠ je čini mi se bilo 2500 din. za Jug, ne bi onda sad trebalo preko 2k da bude...
И душа и тело, све је црно бело...
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Ako sutra pobedimo OFK-u, a verujem da hocemo jesenji deo sezone je nas !! Jer ulazimo u veliki psiholoski plus, igraci dobijaju samopouzdanje i rezultat toga ce sigurno biti jos bolja igra....samo pozitivno razmisljajte i pazie sta zelite mozda se i ostvari :ole:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

I ja isto mislim. :D Mog dedu na neki način hvata nervoza, kaže da "ovi" novi guraju njih, ali ja uvek kažem samo opušteno jer mi ne možemo večno osvajati titule nebitno dal im neko pomogao ili ne, a kao drugo mi ako ove sezone uzmemo titulu to će zaista značiti da smo prejaki za ovu našu tramvaj ligu i da smo jači od svih tih iz države i konkurencije u ligi zajedno (ovo je sasvim normalan post vezan za temu). Drugo kaže mi da nismo doveli pojačanja, samo tog Sretenovića, a zvezda se pojačava, pa šta ja kažem? Mi smo srpski Ajaks i srpska Barsa u jednom. :) Voleo bih da naših 11 čine igrači iz naše omladinske škole ako je moguće a sada ih već ima 7-8-9.

Delim Srbinho tvoje mišljenje i ja ću uvek biti optimista i danas sam se opet svađao sa ćaletom (on navija za komšinicu, mislim da sam već jednom rekao da sam samo ja Grobar sa tatine strane) i on kaže daće vam Rubin 10 golova, jedva ste Trumso prošli a ja mu odgovorim neka, slobodno neka da i 50 samo da vi ne uzmete titulu. Zaje*avam i njega kada stignem, moram malo. :rugalica: Pa mi kaže navijaćeš ti za zvezdu, čuj navijati, pa ja i sada navijam stalno, da ispadne iz lige, propadne i da izgubi... posle mi je rekao da sam Hrvat jer sam rekao da navijam i za Dinamo, Željezničar i da mi je Albanija ispred zvezde..., ok i za Hrvatsku ću navijati protiv Srbije ako treba (hoću ako Stojke ne bude branio za nacionalni tim, ozbiljan sam). :)

Kad je u pitanju Partizan-zvezda i oca zaje*avam, eto samo devojku/e poštujem. :D Ali to se podrazumeva zar ne? :shy:

I praštajte manji of, nemam nameru da provociram, eto samo malo da prenesem na šta liči to kada pričam sa tatom na temu Partizan - zvezda. Kada bi prisustvovali jednom razgovoru ubeđen sam da bi pukli od smeha. :xD:

p.s. Jedva čekam utakmicu protiv OFK-a. Ako pobedimo siguran sam u ovo što je Srbinho rekao. MRZIM PESIMIZAM, ŽIVEO OPTIMIZAM i CRNO-BELI PARTIZAN! <3
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Kakvi ste mi optimisticni,ne bih se iznenadio da kazete da cemo igrati i finale LE...
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ako dođemo do finala što bi se zadovoljili samo time? :xD:

p.s. Nero-Azuri vi ste seljaci, je*aće vas Partizan na vašoj "Meaci". :fanman: IDEMO BREEE! :winner:
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Koje smo mi nule daleko bilo, vodi OFKa 1:0. Nismo posteno sutnuli na gol za poluvreme .. :slap:
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Moj cale, inace grobar do koske, kao komentar na rezultat i igru kaze, ma ima 15 min vremena da se dogovorimo i da kupimo 3 boda. Inace i on se snasao da gleda utakmicu, sestra nije kuci, pa mu ostavila laptop, sad pizdi koji k***c gleda dunstere. Nemojte da brinete nista. Ako ima neko live kladjenje odigrajte dvojku i pevajte.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Evo ga Markec 1:1. :)

Zele@ :D Znam ja dosta situacija u kojim zvezda i Partizan kupuju utakmice i protiv onih manjih timova koji su na papiru autsajderi nad autsajderima. Retke su sezone kada Partizan ili zvezda stvarno zasluže titule u zadnjih 20 godina i mogu se nabrojati na prstima jedne ruke. :)
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Nazalost kupovina bodova kod oba kluba je postala realnost, zato se i ovi manji timovi slomise da povedu na poluvremenu, kako bi mogli da uzmu neku lovu. Nista od onoga ne vazi samo za vas, podjednako je tako i u zvezdi, kad se gubi na poluvremenu odmah kupovina. Pogotovo, ako je komsija ili komsinica uzeo(la) tri boda.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Evo ga 1:2. :D Ovaj Gašić opasniji nego svi naši napadači zajedno po protivnički gol. :D
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Ma ovo sve treba da se istera napolje osim Meda, ostali nisu ni za Palilulac ..
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

1:3 - Stefan Šćepović. :) :fanman:
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Ovakvom igrom protiv Intera nam negine rezultat PSV - Zeta ..
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

UZMI TOLE EVRO TITULU :zelenko:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Mi nismo Mančester Junajted ili neki drugi klub iz lige petice da u četiri dana možemo da odigramo na vrhunskom nivou dve utakmice. :)
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Ja nepamtim da smo mi ikad odigrali na vrhunskom nivou ..
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Igrali smo protiv Genka prosle godine odlicno,ali nismo imali srece,igrali smo prvi derbi dobro,i igrali smo u ligi sampiona sa Arsenalom i Sahtjorom dobro,
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”