FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
laza95
Manager
Поруке: 1875
Придружен: 11 Јул 2011, 10:55
Место: Kladovo
Status: Није на вези

Порука од laza95 »

http://www.transfermarkt.de/de/inter-ma ... in_46.html

Milito, Sneijder, Cambiasso, Cassano, "Stankovic".. neke koje bi ja izdovjio iz ove ekipe da odskacu. nisu neki bauk. :cheers:
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

До јаја тешка група. Интер је Интер и показао је своју моћ на Пескари прошли викенд. Имају јаку екипу али нису баш нешто у Европа лиги доказали ту јачину (пораз од Хајдука 0:2 на Меаци и 2:2 са Васлуием) али верујем да ће бити доста озбиљнији када је групна фаза у питању. Спектакл на ЈНА је загарантован.
Рубин, пакао од екипе и сви ви то добро знате + јако дугачко путовање до Русије када играте против њих тако да је и то један минус. Није пресудан али има утицаја на играче свакако.
Нефчи, непознаница али доста тврд противник. Избацили АПОЕЛ победом у гостима 1:3 што свакако није за подсмех.
Све у свему, Партизан очекује тешка група и биће занимљиво гледати комшије у Европа лиги ове сезоне.
Срећно :cheers:
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
SGrobar
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 22 Јан 2011, 18:03
Место: Morovic
Status: Није на вези

Порука од SGrobar »

Задовољан сам. Извукли смо Нефчи са којим лагано можемо да се носимо и што да не узмемо 4 или чак и свих 6 бодова. Рубин је екипа против које надам се да ћемо узети 1 или 3 бода, а што се Интера тиче два пораза и спектакл на ЈНА су малтене сигурни. Навијачки надам се да ћемо узети бод Интеру кући. :) Очекујем треће место.

Е да, сад ће бити чупаво у првенству због наших обавеза у ЛЕ, али имали смо већ сличних ситуација у последњих 5 година... :zelenko:

УПРАВА НАПОЉЕ!!!
:partizan: Срце, руке, глас! :partizan:
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Daj bre nemojte biti nerealni.Nije vam ovo fm,pa vec mislite da smo prosli grupe.Max nam je da uzmemo 1ili3 protiv Azera i tamo da izvucemo x.Ovo sve ostalo na nasu tugu ce verovatno biti porazi.
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

To se pričalo i za APOEL :) Btw ja se pribojavam tih azerbejdžanaca još od onih famoznih kvalifikacija za EP. A da će Inter lagano, neće... Daleko su oni od one ekipe koja je osvojila LŠ...
Koliko znam Nefci nema toliko stranaca ;)

@fanst[E]
Pa tako nekako s tim sto stvarno mislim da sa Rubinom mozemo kod kuce makar do boda, a s obzirom da je Hajduk pobedio Inter u gostima 2-0 imam pravo da verujem da sa njima mozemo kod kuce takodje makar do boda......ruku na srce druga faza je trenutno za nas san medjutim ne bi je ja bas tako lako otpisao kao sto neki rade....ovo govorim jer verujem da cemo poboljsati igru do tih utakmica jer smo psiholoski vec oporavljeni i pritisak je skinut sa ledja nasih igraca....tu je novi stoper, protiv Tromzoa smo "dobili" Mitrovica koji je usao u "stos", Babovica vise nema :zelenko: Miljkovic je pokazao da je stekao kakvo-takvo iskustvo i mentalnu snagu, takodje se vratio i Medo koji nije igrao protiv AEL-a, Ivanov je sad sigruno samouvereniji i igrace jos bolje, Stojkovic i on nam drze celu odbranu......
Ne smemo da zaboravimo da nam se sledece sezone brise koeficijent iz one sezone kad nas je uefa izbacila iz evrope ;) tako da svaki bod koji osvojimo ove sezone u LE bice od izuzetne vaznosti jer sledece godine makar i izgubili sve ove utakmice imamo veci koeficijent nego sada.....
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Тим са којим су победили АПОЕЛ 1:3 у гостима. Стаменковић (Србија), Митрески (Македонија), Шукуров (Азербејџан), Бруно(Бразил), Јунусзада (Азербејџан), Садиков (Азербејџан), Рамос (Парагвај), Имамвердејев (Азербејџан), Вобај (СијераЛеоне), Канаљес (Чиле), Флавињо (Бразил.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Tri latinosa i jedan afrikanac....pa i nije toliko strasno ;) , a tu je i Stameni koji voli da mu se sutira sa autokomande :zelenko: Realno Nefci nije Bog zna koliko jaci od Tromza samo sto igraju bunker i kod kuce im je u kfalifikacija uvek sparno i odgovara im ta klima navikli su, a jos im protivnik putuje mesec dana da bi stigao...nemaju oni iskustva sta ste se usrali jbng Nefcija :zelenko: Mene vise brinu Inter i Rubin :yesko:
E da veoma je bitno kakav ce raspored utakmica da nam bude ;)
Последње учитавање од srbinho дана 31 Авг 2012, 15:59, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Djolito
First Team Coach
Поруке: 389
Придружен: 18 Нов 2010, 23:26
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Djolito »

Zna li ko dal ce danas neko potpisati s obzirom da je poslednji dan prelaznog roka?
Ceteris Paribus!
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Liga Evrope, raspored:
1. kolo, Beograd (20. septembar): Partizan - Neftči 2. kolo, Kazanj (4. oktobar): Rubin - Partizan 3. kolo, Milano (25. oktobar): Inter - Partizan 4. kolo, Beograd (8. novembar): Partizan - Inter 5. kolo, Baku (22. novembar): Neftči - Partizan 6. kolo, Beograd (6. decembar): Partizan - Rubin
Последње учитавање од Игор дана 31 Авг 2012, 19:08, учитано 2 пута укупно.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Izgleda da neće niko, mada ima vremena još uvek...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

ja rekoh gore da je nefci zajeban zbog putovanja, ali sta je tu je. s obzirom da se ta utakmica igra kao poslednja i da tada partizan nema domacih obaveza, moze djura da se isprsi za koji dan vise u azerbejdzanu, da se ekipa navikne i lagano pripremi. Sa dve pobede dobijate oko 500k + ulaznice+ tv prava+ mozda neki sponzor, taman da se malo pokrpite.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Игор пише:Рубин - Партизан 20.09.2012
Партизан - Нефчи 04.10.2012
Интер - Партизан 25.10.2012
Партизан - Интер 08.011.2012
Партизан - Рубин 22.11.2012
Нефчи - Партизан 06.12.2012
Prvo igramo sa Nefcijem pa tek onda sa Rubinom.
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

laza95 пише:http://www.transfermarkt.de/de/inter-ma ... in_46.html

Milito, Sneijder, Cambiasso, Cassano, "Stankovic".. neke koje bi ja izdovjio iz ove ekipe da odskacu. nisu neki bauk. :cheers:
Jaci su od Partizana jedno 10 puta.Samo je pitanje kako ce pristupiti takmicenju.Mislim da Strama zeli plasman u LS ove godine preko lige,pa nam mozda daju bod u Bg-u
Слика
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

ja sam zadovoljan grupom, ne očekujem naravno da ćemo proći dalje, ali ne možemo da se ne nadamo... Prva stvar na koju bi ja skrenuo pažnju je ta što u ovo takmičenje ne ulaze sve ekipe sa istim ambicijama, npr. prošle sezone su svi Italijani ispali odmah u grupama jer nisu imali motiva da pored domaće lige igraju to takmičenje ko je im sve da ga osvoje ne može donijeti ni 10M eura. Pogotovo mislim da je ovo Interu ispod njihovog nivoa i nadam se da će im biti u drugom planu, a ako budu igrali kao protiv Hajduka i Vasluija, zašto i mi ne bi otkinuli neki bod :) Rubin je možda nešto slabiji nego kada je igrao LŠ par godina za redom, međutim i dalje je to za nas više nego jak protivnik, i protiv njih mislim da će nam biti najteže, mada i kod njih je pitanje kako će im se odvijati stvari u prvenstvu jer ciljaju vrh tabele i povratak u LŠ. Nefči jeste izbacio APOEL-a ali taj APOEL je čini mi se trenutno u jako lošem periodu, jedva su došli do ovog 4. kola. Ne bi smjeli Azeri da nam budu neki bauk, očekujem barem 4 boda protiv njih. Plus je Stameni na golu, vraća se na mjesto najvećih zločina nad njegovom ličnošću :ole:

ps. Jedna briga manje protiv Intera, Maicon prešao u Man.Šity :zelenko:
Последње учитавање од markohn22 дана 31 Авг 2012, 20:37, учитано 1 пут укупно.
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

moje misljenje da ce partizan da se digne posle ovog ulaska u uefu i da ce dobro odigrati ligu evrope..ne treba se plasiti nefcija mislim da ce partizan da triumfuje u obe utakmice,a protiv intera i rubina se borite pa sta bude..
Um caruje, snaga dobro dodje.
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Bilans balkanskih klubova u grupnim fazama evro takmicenja:

Dinamo Zagreb: 4 učešća u LŠ + 5 učešća u LE = 9 učešća u evropskim ligama

Partizan Beograd: 2 učešća u LŠ + 5 učešća u LE = 7 učešća u evropskim ligama

Maribor: 1 učešće u LŠ + 2 učešća u LE = 3 učešća u evropskim ligama

Hajduk Split: 1 učešće u LŠ + 1 učešće u LE = 2 učešća u evropskim ligama

C. zvezda Beograd: 0 učešća u LŠ + 2 učešća u LE = 2 učešća u evropskim ligama

Sa sajta Partizana kao uvod za predstojece utakmice u Evropi
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

srbinho пише:Bilans balkanskih klubova u grupnim fazama evro takmicenja:
Dinamo Zagreb: 4 učešća u LŠ + 5 učešća u LE = 9 učešća u evropskim ligama
Partizan Beograd: 2 učešća u LŠ + 5 učešća u LE = 7 učešća u evropskim ligama
Maribor: 1 učešće u LŠ + 2 učešća u LE = 3 učešća u evropskim ligama
Hajduk Split: 1 učešće u LŠ + 1 učešće u LE = 2 učešća u evropskim ligama
C. zvezda Beograd: 0 učešća u LŠ + 2 učešća u LE = 2 učešća u evropskim ligama
Sa sajta Partizana kao uvod za predstojece utakmice u Evropi
A bas danas pricam sa kolegom na poslu, kako su Zvezda i Hajduk naj tuzniji po tom pitanju od EX-YU klubova.. jbga.
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Pogledajte:

Код: Изаберите све

http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=639322
nasi defanzivci po Evropi zamenuju jedan drugog u najboljim ligama a mi do skora igrali sa 2 stopera u celom timu....za ove lopove iz uprave kao i menadzerske krvopije lek je samo metak i nista drugo....
Корисников грб
laza95
Manager
Поруке: 1875
Придружен: 11 Јул 2011, 10:55
Место: Kladovo
Status: Није на вези

Порука од laza95 »

Abubakar i Hasani potpisali ? :cheers:
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Koji Hasani?? Kakav Abubakar kad zasto kako? Gde si to procitao? :zelenko:
Последње учитавање од srbinho дана 01 Сеп 2012, 10:26, учитано 2 пута укупно.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”