FK Crvena zvezda [2013/14]

Ko je najbolji igrač Zvezde?

Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Darko Lazović
3
12%
Dragan Mrđa
6
23%
Miloš Ninković
2
8%
Nejc Pečnik
10
38%
Nikola Mijailović
0
Нема гласова
Nenad Milijaš
0
Нема гласова
Neko drugi
2
8%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
Eddy
Manager
Поруке: 1180
Придружен: 01 Нов 2010, 22:17
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Eddy »

:waller: :waller: :waller: :waller: :waller: :waller: :waller: :waller: :waller: :waller: :waller: :waller: :waller: :waller: :waller: Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Слика
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

bajko sjebao u cosku sesnaesterca ga pokupio
Корисников грб
Žeki
First Team Coach
Поруке: 237
Придружен: 09 Јун 2012, 00:13
Место: Zvornik
Status: Није на вези

Порука од Žeki »

Bože zar i ovo nama može da se desi....
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Ако вечерас не згутам неке пилуле никад нећу...
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Žeki пише:
veljko пише:dal je moguce da se nama ovo stvarno desava..samo gresimo maksimovic decko ne zna da izbije jednu loptu,stvarno sramota penal nije bio al do toga nije smelo da dodje..razocarenje..
Trebao je onu loptu nabiti u publiku tamo .. Dodje mi da placem od muke
ma brate strasno da on ne zna loptu da ispuca..uzas da ne znamo da sacuvamo loptu 4 minuta..ma trebali smo svi da se nabijemo u odbranu..al dzabe i tako bi nam dali gol..neverujem kolko sam se smorio sad..gore nije moglo..
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Momci da vam cestitam na odlicnoj igri! VELIKA JE STETA sto niste otisli u LE po svemu sto sam video ZASLUZILI STE vise od NAS! ISKRENO! Opet kazem Cestitke Jankovicu i ekipi!!!!
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

Kakvo razocarenje.. pa zar zbog fudbala da zaplacem ?! Koliko samo nam je trebala ova liga Evrope.. 1.3 zagarantovanih miliona, napokon evropskog fudbala na marakani.. ali ne, Maksimovic je morao sve da ukenja.. ja stvarno nemam reci.. ne znam ni odakle mi snage da sve ovo kucam..
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Ovo kao da je neko proklestvo, toliko puta da izgubimo ili ispadnemo u poslednjem minutu, a ne secam se kad smo tako prosli dalje.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Sto mu se baca u noge,kao da je mogao da mu da gol odatle...
Корисников грб
wade94
Assistant Manager
Поруке: 548
Придружен: 13 Дец 2010, 12:51
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од wade94 »

Evo sedim u stolici i pocinjem da placem dok ovo pisem...nemogu nista sad da napisem
Слика
Корисников грб
samson
SFM Hall Of Fame
Поруке: 7745
Придружен: 05 Нов 2010, 23:41
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од samson »

Ae glavu gore, kad si se jos veliki klubovi lozili na LE :)))
What we do in life echoes in eternity!!
*****************************
Šarm Beograda i huk sa Marakane
Корисников грб
kovacica91
Manager
Поруке: 1348
Придружен: 28 Јан 2011, 18:44
Место: Kovacica
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од kovacica91 »

Ispali smo, igrali dobro, presudilo nesikustvo i prevelika radost igraca koji su mislili posle 2-2 da je sve gotovo, valjano bi bilo da zadrzimo lazovica, jos sutra se prodaju igraci u vecim ligama, odigrao je odlicno prvo poluvreme i nadam se da nece stici neka ponuda koju bi ovi prihvatili, vazno je osvojiti ligu, proci u cetvrto kolo kvalifikacija za ligu sanpiona i tako odmah obezbediti ligu europe...
Sto se penala tice, bio je cist kao suza, svaka cast sudiji, vodio je mec odlicno...
Ниједан клуб као тебе волети нећу, сваки твој пораз преболећу, бићу са тобом и у добру и у злу, запамти Звездо ја увек бићу ту!
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Kada bi ostao tim jos 1 godinu evo nas u grupnoj fazi bilo kojeg takmicenja. Ali tesko da ce Lazovic, Mijailovic i Jovanovic ostati.
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

ma ovo nam nije prvi put ovako smo ispali od strasburga kad smo primili 2 gola za 5 min,pa onda bayern kad smo imali rezultat u rukama i randjelovic doneo pobedu bayernu svojom greskom,i sad ovo..ovo nije slucajno uopste ovo ce se jos dosta puta ponavljati..a da sam na maksimovicevom mestu izvinio bi se svima i igrao bi jedno 2 godine za dzabe u zvezdi cisto da se iskupi za ovo sto je uradio..nemam reci..
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

brate, kako sam se skenjao, sad mi se ni fm ne igra. Jos ne verujem. Steta posle sjajne borbe. Nadam se da ce ekipa ostati na okupu i sledece godine sigurno! Ako je Sale napravio ovo za 10 dana sta tek moze da jednu godinu, samo da ne rasprodamo sve sto vredi. Kaze mi cale, inace grobar, da se skenjao sto nismo prosli, a da ima neki utisak da ce Lazovic ostati u francuskoj...
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

veljko пише:ma ovo nam nije prvi put ovako smo ispali od strasburga kad smo primili 2 gola za 5 min,pa onda bayern kad smo imali rezultat u rukama i randjelovic doneo pobedu bayernu svojom greskom,i sad ovo..ovo nije slucajno uopste ovo ce se jos dosta puta ponavljati..a da sam na maksimovicevom mestu izvinio bi se svima i igrao bi jedno 2 godine za dzabe u zvezdi cisto da se iskupi za ovo sto je uradio..nemam reci..
ne mozes ni ti ni ostali toliko napadati maksimovica jbg tako je kako je svima nam je tesko...sta su onda navijaci celzija trebali reci za terija kada je promasio penal u finalu LS za pobedu?

ovo nam se sve vraca '91.
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Kad je ovako nama kako je tek npr Lazovicu, Mikicu...
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

salel пише:
veljko пише:ma ovo nam nije prvi put ovako smo ispali od strasburga kad smo primili 2 gola za 5 min,pa onda bayern kad smo imali rezultat u rukama i randjelovic doneo pobedu bayernu svojom greskom,i sad ovo..ovo nije slucajno uopste ovo ce se jos dosta puta ponavljati..a da sam na maksimovicevom mestu izvinio bi se svima i igrao bi jedno 2 godine za dzabe u zvezdi cisto da se iskupi za ovo sto je uradio..nemam reci..
ne mozes ni ti ni ostali toliko napadati maksimovica jbg tako je kako je svima nam je tesko...sta su onda navijaci celzija trebali reci za terija kada je promasio penal u finalu LS za pobedu?

ovo nam se sve vraca '91.
ma brate ne napadam ja njega licno nego mi je krivo sto ce sledeci put biti neko drugi..nije ovo do njega nego je to ovaj nas slab mentalitet..
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Ваљда смо довољно кажњени за ту 91...
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
samson
SFM Hall Of Fame
Поруке: 7745
Придружен: 05 Нов 2010, 23:41
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од samson »

Skupa je ta '91 mnogo, kao sto vidis.
What we do in life echoes in eternity!!
*****************************
Šarm Beograda i huk sa Marakane
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”