FK Crvena zvezda [2013/14]

Ko je najbolji igrač Zvezde?

Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Darko Lazović
3
12%
Dragan Mrđa
6
23%
Miloš Ninković
2
8%
Nejc Pečnik
10
38%
Nikola Mijailović
0
Нема гласова
Nenad Milijaš
0
Нема гласова
Neko drugi
2
8%
 
Укупно гласова: 26

FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Baklje i Lukić na prvom treningu Jankovića
:sportal:

Fudbaleri Crvene zvezde su u torak od 19 časova odradili prvi trening pod vođstvom novog šefa struke Aleksandra Jankovića. Selektor mlade raprezentacije Srbije, kome je ovo drugi mandat na klupi voljenog kluba, nasledio je Roberta Prosinečkog, koji je u ponedeljak podneo ostavku.

Слика

Jankoviću, koje se na klupu crveno-belih vratio nakon četiri godine, veliki broj navijača i znatiželjnika priredio je lep doček na početku treninga. Otprilike 100 pristalica kluba sa "Marakane" pružilo je podršku novom strategu, koga očekuje težak posao da u najkraćem roku pripremi ekipu za meč sa Francuzima, pa su ga već na prvom treningu upaljenom bakljom podsetili na stare dane i podršku sa "severa".

Слика


Pored navijača koji su želeli da isprate povratak "srpskog Murinja" na "Marakanu", trening su pomno pratili Vladan Lukić, predsednik kluba i Đorđe Stefanović, generalni sekretar vicešampiona Srbije, kao i Miodrag Martać, srpski stručnjak, koji je u Zvezdi radio kao pomoćni trener. On je novom strategu crveno-belih poželeo mnogo sreće u iskušenjima koja ga očekuju u narednom periodu.

Janković je pre početka treninga održao sastanak sa igračima u svlačionici, a potom su se preselili na teren. Crveno-beli su radili podeljeni u dve grupe i već prilikom prvog treninga pod palicom novog šefa struke pokazali maksimalno zalaganje. Moraće crveno-beli u narednom periodu da daju sve od sebe i nametnu novom šefu, ali neće imati vremena, jer ih već u četvrtak očekuje veliki ispit protiv Bordoa.

Слика

Prilikom minulog boravka na "Marakani" Janković nije izgubio nijedan meč sa crveno-belima, što igračima može da bude i dodatna satisfakcija pred meč u Ligi Evrope, ali i nastavak Superlige s obzirom da nisu briljirali na startu šampionata.

Mladi stručnjak je u Zvezdi prvobitno radio kao asistent Slavoljubu Muslinu, a potom samostalno vodio tim tokom sezone 2007/2008 godine, da bi nakon toga seo na klupu Lokerena. Janković će debitovati u četvrtak protiv Boradoa u prvom meču poslednjeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope.
Корисников грб
BRAVEHEART!
Newgen
Поруке: 35
Придружен: 19 Авг 2012, 13:48
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од BRAVEHEART! »

Stefan пише:
BRAVEHEART! пише:
Stefan пише: Ja bih isto voleo Dzajica,ali time se nista nece promeniti Dzaja ne moze sam da vrati ogroman dug.
а мислиш да је Човић сам вратио дуг? :zelenko: :noway:
Pa znam ali nije to isto veruj mi.Covic je mocan covek,bio je politicki aktivan,ima poznastva sa raznim biznismenima da ne kazem mafijasima,zna da pliva u mulju,a Dzaja je obican covek,legenda kluba,koga je ova drzava ponizila onim hapsenjem.
вјеруј ми држава би стала уз Џајића.. Убијеђен сам да нам ова власт одговара, да нам сада помажу.. Јбт, ништа чудно и прошла власт је помагала ЈСД Партизан :yesko:

Само нам треба озбиљан предсједник који је цијењен међу спортистима.. Џаја ће извацити мафијаше из клуба и квази менаџере. Тада ће нама сванути, а са Лукићем и Весићем, никад се извући.
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Uz Dzajica staje Vucic, a onda ce drzava pomoci itekako Zvezdi.
УлтраСрбија
Youth Team Coach
Поруке: 179
Придружен: 06 Мај 2011, 15:00
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од УлтраСрбија »

Pa jel mislite da je slucajno propadanje Zvezde krenulo kada je Dzajic sklonjen? :)
Zna se kojim ljudima on nije odgovarao,i zasto je zavrsio u zatvoru.
Корисников грб
kovacica91
Manager
Поруке: 1348
Придружен: 28 Јан 2011, 18:44
Место: Kovacica
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од kovacica91 »

Umorih se od citanja komentara u zadnjih para dana, ima nas zaista mnogo...
Robi je sjajan covek, dobar trener ali dosta tvrdoglav, sistem igre koji forsira moze da igra samo sa igracima svecke klase, sa ovim nasima to ne ide...
sad nisam siguran zasto je on stavljao tog krnetu, jer jasno je da decko nema veze sa fodbalom (to je moje misljenje) i uopste ne razumem kako on moze da igra za 1 tim zvezde, ako ga nije forsirao neki menadzer nije mi jasno zasto ga je prosinecki stavljao, jer ima mijailovica koji moze da igra tu, a krneta jednostavno nema pas igru, mozda je kao stoper dobar ali koncentracija i jos neki bitni ''elementi'' mu nisu na mestu, tako da ne razumem zasto je tako tvrdoglav bio i zasto ga stavlja...
Sto se saleta tice, on je sjajan trener, trenutno je on jedino i najbolje resenje, moje misljenje je da moramo i u slucaju neuspeha ove sezone da ga zadrzimo, on poznaje ove igrace iz mlade repke i mozda da dovedemo jos 2-3 mlada reprzentativca uz 2-3 igraca iz omladinskog pogona i to je tm i za narednu sezonu, ne treba tu nista menjati, samo vreme i sve ce biti dobro, jer budimo realni, nas fudbal pada sve dublje i dublje, a sve je to do novca, jer ko ce da igra u nasoj ligi kad u azerbejganu ili kazahtanu daju 4-5 puta vise, pa makar igrali po pustinjama na +50...
Ниједан клуб као тебе волети нећу, сваки твој пораз преболећу, бићу са тобом и у добру и у злу, запамти Звездо ја увек бићу ту!
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Đurović: Lukić želeo da sastavlja tim!

:mozzart:

"Lukić je čovek koji je okružen poltronima i koji očekuje da se ljudi uvek slažu sa njegovim mišljenjem", poručuje bivši pomoćni trener Zvezde

Bivši pomoćnik Roberta Prosinečkog, Žarko Đurović, otkrio je da je na stručni štab Crvene zvezde bio konstantno vršen pritisak prilikom sastavljanja tima! On je u razgovoru za Informer potvrdio da je Prosinečki napustio klub zbog sukoba s predsednikom Vladanom Lukićem, koji je bio najglasniji u negodovanju oko izbora postave koja je remizirala sa Radom u Superligi.
“Kada sam odlazio iz Zvezde upozorio sam Robija da će ovo da mu se desi! Uvek je bilo pritisaka da neki igrači moraju da igraju, što je dovelo do neslaganja između struke i vrha kluba. Navešću vam primer Milana Vilotića koji je morao da igra kako bi ga klub kasnije prodao i ispoštovao neke menadžere”, otkrio je Đurović.

Слика

Bivši fudbaler Crvene zvezde rekao je da se sa Prosinečkim poslednji put čuo pre dvadesetak dana i da je bio skeptičan oko čitave situacije u klubu.
“Poslednji put smo razgovarali pred mečeve sa Naftanom. Nisam bio neki optimista zbog svega što se dešavalo u klubu. Uprava nikada nije poštovala stručni štab i ono što se dešavalo na terenu nije umela da isprati. Neki igrači su nas napustili zbog toga i to više nije bio isti tim. Problem je što nema sportskog direktora i ne postoji prevelika sloboda. Ne znam u kojoj meri je Robi pravio ustupke upravi nakon mog odlaska. Imali smo najbolju moguću atmosferu u stručnom štabu, ali moraćete ljude koji vode klub da pitate kome je odgovaralo da sve to pokvari “.

On je otkrio da je napustio klub isključivo zbog neslaganja sa predsednikom Vladanom Lukićem sa kojim nije mogao da nađe zajednički jezik.
“Napustio sam klub isključivo zbog Lukića. On je čovek koji je okružen poltronima i koji očekuje da se ljudi uvek slažu sa njegovim mišljenjem. Sukob je izbio na jednom prijateljskom sastanku sa Dejanom Savićevićem i Zoranom Riznićem, kada nisam podržao Vladanovo mišljenje. On je napustio razgovor i očekivao je od mene da učinim isto, ali nisam ničiji poltron i ostao sam sa svojim prijateljima”, izjavio je Đurović.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

I opet kazem, sasvim je normalno da predsednik negoduje zbog rezultata...ali ne da sastavlja tim, vec strucni stab ima svu slobodu pa ako ne bude kako mora, a ne kako treba, kaznis strucni stab po dzepu, a ne da im diktiras postavu.

U svakom slucaju, cekam da vidim rasplet svega ovoga pa da pisem rezime :yesko:
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Позови ме кад ти требам ја, у овој рупи између векова, да заједно стигнемо до сна, сами на раскрсници светова... И дај ми знаке, довољно јаке дај ми снаге и храбрости, што не може нико можеш ти!


У времену турбуленција, тешким за сваког звездаша, у тренутку када сви желимо да останемо сами са собом и у ћошку лижемо ране, на ред долази меч са скупљим, искуснијим, унапред проглашеним победником... И буди у сваком од нас осећај припадности, осећај привржености клубу, осећај победе, дух звездаштва и неосвојиве тврђаве топчидера!

О, вас једанаест који ћете изаћи из тунела под светла позорнице...
О, како вам завидим на срећи и шанси коју вам паде пред ноге...
О, како би се из тмине трибина мењао са вама само на овај један час...
О, каква узвишена слава чека да вас овенча...
О, како нам се цере злобни, упиру прстом у нас и кажу да ће нас и поветарац срушити...
О, како бих волео да сам на вашем месту и да добијем шансу...


Да станем, да погледам око себе...
Да видим своју браћу како стрепе од поветарца али су се збили за олују...
Да на лицима Француза угледам питање - шта није у реду са тобом?
Да им се са орошеним очима насмешим у лице и кажем им - ништа није у реду са мном!
Дошао сам сад и овде да срцем својим кидам олују, а ви видите шта ћете и где ћете...
Дошао сам сад и овде да се препустим историји и да историју препустим себи...
Дошао сам сад и овде да би Роби обрисао горке сузе и са радосницама отишао кући...
Дошао сам сад и овде да би о мени деда причао унуку - било једном једно вече...
Дошао сам сад и овде да направим сутра којем се од јуче више не надамо...
Дошао сам по све те дарове од судбине и немам намеру без њих кући да се враћам...


Кад пиштаљка засвира ја спуштам копље и крећем у напад, а ви видите шта ћете и где ћете...
Ви имате хиљаду избора а ја само један...
Ви имате паре а ја само север, исток, запад и југ...
А видим вам у очима да бисте ми сад дали све своје паре само да један секунд ово што грми - грми за вас... О, не, то не дам ни за какве паре...
Ви имате најбоље вино, а ја најбољу крв...
Па да источимо данас ко шта има и нека јачи попије све, али сутра се ничега нећу срамити...

Вас 11...
Погледајте нас 50 хиљада...
И са осмехом крените у први талас.


Покажи им да је игра дар, коју никад нисмо губили, небитна, врло битна ствар, у коју смо се одмах заљубили... Нек звона звоне, за шампионе, дај им снаге и храбрости, што не може нико можеш ти!

ЦИГАНИ - ЗВЕЗДА НАС ЗОВЕ!
Bez obzira koliko je tesko, bez obzira koliko smo kivni na upravu i Lukica, bez obzira na odlazak Robija, veoma je bitno da svako ko moze dodje sutra na utakmicu i podrzi ove momke.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=d2xQ2vbPE1g[/youtube]
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Neće vam država pomoći, hoće ali ima neko iznad države, a to je pre svega Partizan, JSD PARTIZAN sa ponosom ću to uvek reći. Država vam neće uspeti pomoći, institucija se ne postaje preko noći ni u jednom sportu, ja znam da će te i vi nekad uzeti neku titulu, ali svaki pravi ljubitelj fudbala neračunajući Srbiju (već sam obivše Ju republike) će uvek izabrati JSD Partizan, a ne zvezdu. U Srbiji isto ko voli fudbal, kome nije važno to što ga komšinica proglašava za Hrvata, Albanca ili šta ja znam već, PRAVI SRBIN (ili ti jugosloven šta ja znam, ipak smo mi JSD) navijaće za JSD PARTIZAN.

Ko nije pogledao epizodu emisije dođite na stadion (br. ep. 79) neka pogleda. Taj čovek podjednako pljuje i Partizan i zvezdu (njihove čelnike) i to sve radi za dobrobit srpskog fudbala... pogledajte šta on ima da kaže na to što vaši čelnici izjednačuju zvezdu i Srbiju. Posle te emisije, mada ja još od ranije kada znam šta sve komšije misle o nama... znam.. u evropi ALBANIJA, HRVATSKA da zvezda "SRPSKA" ne. Uvek ću navijati za albanske i hrvatske klubove pre zvezde. Valjda je komšije bolje da navijamo za klub iz "svoje" zemlje (Albanije, Hrvatske) nego Srbije. Zar ne? Pošto već vi nas i vaši čelnici upoređujete sa državnim neprijatiljema...

Pogledajte emisiju i sve će vam biti jasno. Ovo se odnosi na samo par komentara u ovoj temi od par članova ne na sve. I DA ŽIVELO JSD PARTIZAN ! <3
Последње учитавање од Sloba дана 22 Авг 2012, 13:36, учитано 3 пута укупно.
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

SlobaGrobar,
ти знаш да те ја никад нисам вређао али овакве глупости не могу да ти прећутим али опет исто тако нећу улазити у неку расправу са тобом пото је то немогуће и зато ћу те замолити да такве глупости не пишеш, а о Партизану пиши у теми предвиђеној за то односно у теми за ФК Партизан.
Последње учитавање од Игор дана 22 Авг 2012, 13:49, учитано 1 пут укупно.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Hahahahhahahahah :smesko: :smesko: :smesko:
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Slobo o Partizanu pisi u njegovoj temi, a svaki post koji podstice raspravu i svadju na forumu, nece se tolerisati.
I ne razumem te stvarno pises Partizan veliko dok Zvezda pises malo, kao da imas 11 a ne 19 godina, kao sto ti pise u profilu. :poz:
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Ala si ti lud lik.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Игор пише:SlobaGrobar,
ти знаш да те ја никад нисам вређао али овакве глупости не могу да ти прећутим али опет исто тако нећу улазити у неку расправу са тобом пото је то немогуће и зато ћу те замолити да такве глупости не пишеш, а о Партизану пиши у теми предвиђеној за то односно у теми за ФК Партизан.
Znam i hvala ti... jedan si od retkih, da tako kažem normalnih. Onaj je namerno u prošlom postu naglasio JSD Partizan te kako nam je država pomagala (ne znam kako mu je nik).

:) I to je za mene isto podsticanje svađe... nisam ništa loše mislio, ali lično i znam zvezdaše, a i vaša uprava svašta priča o nama što možete videti u emisiji dođite na stadion ep. 79 da ne bude da Sloba laže... eto toliko. :)

I ne samo čelnici zvezde, i naši čelnici, u doduše mnogo manjoj meri sa raznim potezima itd. podstiču i ovako veliku mržnju između zvezde i Partizana što je veliki -. A zašto se to radi? Da li zbog nemoći da nešto promene u Srbiji sa jedne strane ili sa druge što u evropi je tu samo sporedna uloga e to je već pitanje samo za njih i teško da i oni znaju odgovor... a ja navijam za Partizan i volim ga, ali ni Partizan, ni zvezda nisu pravi klubovi, to su klubovi stvoreni na veštački način i ljudima je nametnuto da navijaju za ta dva kluba (ja sam izuzetak, samnom niko ne manipuliše i zvezdu ne podnosim organski, da ne navijam za Partizan za zvezdu nebih sigurno), pravi klubovi su Voša, OFK (BSK)...

Eto Igore bez uvrede ali po meni skroz realna situacija je u mom postu i još jednom hvala, neke poteze (znaćeš koje) sa tvoje strane i razumem i podržavam (poteze od skoro). Pozdrav ! :)
Корисников грб
kovacica91
Manager
Поруке: 1348
Придружен: 28 Јан 2011, 18:44
Место: Kovacica
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од kovacica91 »

Slobo, drzi se ti tvoje teme tamo, evo ja npr od kako sam na forumu nisam ni pogledao temu partizana, drzi se ti lepo tamo a nas ostavi na miru, svako navija za koga hoce, a svi VOLIMO ZVEZDU...
Ниједан клуб као тебе волети нећу, сваки твој пораз преболећу, бићу са тобом и у добру и у злу, запамти Звездо ја увек бићу ту!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Koliko znam pravilima foruma, kako ovde tako i drugim nije zabranjeno ni da se gleda ni da se postuje u temama Partizana i zvezde ako ne navijaš za te timove. Sa te strane takvo pravilo ne postoji i ja ću nastaviti i da gledam i da pišem u zvezdinoj temi iako navijam za Partizan. :)
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Ti gledaj, pisi,ali svaki vid provokacije bice sankcionisan strogo.
Последње учитавање од Joca дана 22 Авг 2012, 16:08, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
laza95
Manager
Поруке: 1875
Придружен: 11 Јул 2011, 10:55
Место: Kladovo
Status: Није на вези

Порука од laza95 »

slobo miran da ne lupa joca samare. :cheers:
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Ок је ако неко пише у супротним темама, и нека провоцира али у границама неке нормале и наравно без вређања али изјавити следеће : "Институација се не постаје преко ноћи" је јако смешно.
И Партизан и Звезда су институције, неко мања, неко већа, неко успешнија неко не али су и једни и други институције.
Звезда и Партизан су били велики али у прошлости а остаје им само неизвесна и тужна будућност и то је неминовност док год се не промени нешто за 180°C.
Прошлост и једних и других је славна а будућност црна и тамна и тако ће бити док год се разноразни Рамаданији, Весићи, Ђурићи, Лукићи, Божовићи, Бабовићи и сл. не одјебу из фудбала и не пусте људе да сами стварају и формирају тим.
Ја навијам за Звезуд од кад знам за себе и волим је више од свега и нећу да глумим неког лажног локал патриоту и да као фол навијам за Динамо Панчево, да подржавам неки пети клуб зато што није "кул" навијати за "близанце". Ако се теби не свиђа то што се ради у Партизану, па навијај за Војводину, БСК, ОФК, Хајдук са Лиона и сл. нико ти не брани а ја ћу и даље навијати за ту Звезду зато што ја не навијам ни за Лукића ни за Весића ни за Божовића ни за ниједног играча понаособ него навијам за ЗВЕЗДУ као клуб, црвено-бели дрес ...

"Има ли у овој јадној земљи и бедној светској околини још разумних, паметних и добронамерних, који могу да схвате да су мајушни и слабашни у односу на Звездину величину и снагу, и да је и залуд и стид да се пропињу на прсте и уносе јој се у лице - уочи не могу да је погледају. Ако их има, онда засигурно знају да Звезда није ни милион, ни два, Звезда није ни дуг од 40 милиона, Звезда није ни евро, ни рачуница, ни плата, Звезда није ни фотеља, Звезда није ни пет Звездиних звезда, Звезда није капацитет Маракане, Звезда није ни Бари, ни Токио, Звезда није ни бизнис, Звезда није ни политика... Звезда је само оно мало спасене душе што данас кријемо да нам се душмани не би подсмевали!
Звезда је емоција!"

Толико.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

SlobaGrobar пише:Država vam neće uspeti pomoći, institucija se ne postaje preko noći ni u jednom sportu.
Samo cu ti reci, pogledaj VK i KK Zvezdu. Da li ti mislis da njima nije pomogla drzava? I pogledaj kakve su timove sklepali "preko noci".

Malo cu otici u off, nadam se da mi necete zameriti i da nece sve otici u off (nije mi to namera, niti da se raspravljam ni sa kim), ali hteo bih da kazem par stvari.

Nebojsa Covic ne moze za godinu dana u kosarci da nadje 18 miliona evra i da vrati dugove oba kluba. Samim tim mozes da zakljucis da je drzava debelo umesala prste u sve to. Covic je jako mocan lik.
Isti taj Covic je, doduse nezvanicno, ali izjavio da je voljan da isti sistem primeni na FK. Zasto to ne radi jos uvek ja ne znam, ali moguce da je i njemu jasno kakvi su lopovi u upravi FK-a pa ceka da dodje neko normalan (citaj Dzajic).

Partizan je dosta dugo bio drzavni projekat, i tu pre svega mislim na KK, posto je Vujosevic bezbroj puta izjavljivao to (ne direktno naravno). Sada kada se drzava okrenula Zvedi, Dule moli drzavu za pomoc a Todoric dobija jos vece komplekse.

I zakljucujem po tvojim postovima da ti ne zelis da se nas fudbal poboljsa vec ti je bitno da Partizan uzima domace trofeje? Sta ce dobiti time? Mi cemo imati nas Bari a vi cete imati vasu 2004-u il koju vec kad ste prosli Njukasl. Treba svi navijaci da se ujedine (ne samo zvezde i partizana vec i ostalih klubova) i da zajedno isteramo sve lopurde i bagru iz naseg fudbala, pocev od Tomislava Karadzica, preko Djurica i Lukica pa nanize.
Ja sa navijacke strane mogu da budem zahvalan Djuricu, posto da je neko normalan na celu Partizana, oni bi vec bili 3 svetlosne godine ispred Zvezde, ali posto i on mora da dopunjuje svoj dzep i da placa za bureke UO, u istim smo govnima. Nevezano za to sto mi imamo dug od 40 miliona a vi ste navodno u plusu od 2 (koja laz?!?!).
Samo obracaj paznju na detalje koji sistematski, polako unistavaju i CZV i PAR. Ako pocnes da gledas lose stvari umesto dobrih, mnogo toga ce ti biti jasnije.

A sto se tice tok dodjite na stadion imbecila. Ja zaista nemam sta pametno da kazem o njemu. Rezonuje stvari ko devojcica od 7 godina. Da ima malo mozga shvatio bi i on nesto. Naprzi se na svaki novinarski clanak koji procita. Pas koji laje ne ujeda. On moze samo da prica, ali dzaba mu.

PS: Ako neko ovo sve protumaci pogresno, da naglasim da nisam imao nameru da provociram nikoga, vec iskazujem moje misljenje.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”