FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Ako je ova vest istinita,nadam se da to znaci odlazak Miljkovica...
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Da odu Djura i mornari....da ode Grant i pola ekipe pa da se necemu nadamo sto se evrope tice...a u prvenstvu cemo i dalje dominirati
Последње учитавање од srbinho дана 15 Мај 2012, 20:13, учитано 1 пут укупно.
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Ma oni su samo vrh ledenog brega, dokle vise ovi Ramadanijevi igraci !!! Dovodimo razne likove i ako se pokazu da nesto znaju on ih odma proda i uzima veci deo za sebe. Tako je uradio sa Ljajicem, Joveticem, Nastasicem, a ako se pokazu kao tatabe onda ostaju dok se ne prodaju kao Babovic i Miljkovic ... :nasty:
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Treba na celu kluba da dodje neko ko ce da odjebe smrdljivog siptara....ubedjen sam da siptarcina potplacuje mutavog ili nekog drugog u klubu kako bi pogurali transfere fudbalera...kad bi to neko mogao da dokaze pa da ih sjebemo za svagda...al u ovoj drzavi to je naucna fantastika....
Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

Samo da Vermezovic ne bude trener.To je teska zabluda naseg fudbala
Слика
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Последње учитавање од -MiX- дана 16 Мај 2012, 01:31, учитано 1 пут укупно.
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
Becar
First Team Coach
Поруке: 489
Придружен: 06 Феб 2012, 16:00
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Порука од Becar »

To se prica vec 10-ak dana
Scouser
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Vermezovic nas je odveo cak do osm.fin. Uefa kupa, osvojio titulu i ekipa je odlicno igrala u kf. za LS medjutim desila se Artmedija i oni silni promasaji...posle toga nas je iz Evrope izbacila Tikva i ta je utakmica bila namestena to svi znaju...tadasnja uprava je prodala tu utakmicu kao kompezaciju za ne ulazak u LS...i naravno vecinu tog novca stavili u svoj dzep...
Spas lezi u dolasku uprave koja nece da odmaze klubu.pa ako i ne pomaze nema veze samo da ne odmaze...jer ako se lopovi i menadzeri i dalje budu pitali kuda ce ici Partizan necemo videti nista dobro pa taman da dodju Murinjo i Gvardiola u tandemu....
Корисников грб
Becar
First Team Coach
Поруке: 489
Придружен: 06 Феб 2012, 16:00
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Порука од Becar »

Код: Изаберите све

http://sportskenovosti.rs/47612/ljubisa-tumbakovic-od-cetvrtka-direktor-vermezovic-novi-trener/[quote][/quote]
Scouser
Корисников грб
Djolito
First Team Coach
Поруке: 389
Придружен: 18 Нов 2010, 23:26
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Djolito »

Mi svi kukamo sto ni jedne godine ne uspemo da zadrzimo koliko toliko ekipu na okupu, a i sami pisete "neka ode dijara, neka ode miljkovic, nek' se menja cela ekipa pa da nesto ocekujemo.. strasno.. ekipa ce biti sasvim kul sa 3 pojacanja i maximalno 3 prodaje.. Sto se Vermezovica tice, licno sam bio razocaran, secam se, kada je dobio otkaz, ako moramo da menjamo trenera i da dovedemo novog, neka to bude on, sto da ne..
Ceteris Paribus!
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

kakva ti je to logika molim te? kad se misli na zadrzavanje ekipe, misli se na igrace koji nesto valjaju... znaci to bi se odnosilo da zadrzimo ove klince a ne odma ih rasprodat, da zadrzimo Meda, Tomica, Vukica koliko god bio star... a sta nam znaci da zadrzimo Miljka, decka koji citav zivot trenira za poziciju beka a operisan je od centarsuta, Dijaru koji je skroz izlapio i redovno po mecu upropasti 3-4 vrhunske sanse...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
JaroPFC
Youth Team Coach
Поруке: 119
Придружен: 29 Окт 2010, 19:28
Место: Sombor
Status: Није на вези

Порука од JaroPFC »

Slazem se...Misli se na one igrace koji vrede i koji donose prevagu,a ovi ostali pajvani neka idu,posebno Miljko...Cirkovic je za njega izmislio centarsut :xD:
Да волим црно беле
Поносно кажем свима,
Волим то славно име,
И дивим се само њима...
Корисников грб
Djolito
First Team Coach
Поруке: 389
Придружен: 18 Нов 2010, 23:26
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Djolito »

pa takvih koji treba da odu ima 4, a ne POLA EKIPE ili CELA EKIPA, kako se navodi gore, i to je mnogo logicna logika, da uigrana ekipa prihvati 3, 4 novajlija i sve ce biti lakse sledece sezone
Ceteris Paribus!
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

ti sto ce otici zato sto se raspadaju, nek idu, srecan im put... drugo je sto zakon trzista ne dozvoljava da zadrzimo npr meda, tomica itd...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
laza95
Manager
Поруке: 1875
Придружен: 11 Јул 2011, 10:55
Место: Kladovo
Status: Није на вези

Порука од laza95 »

neke stvari koje sam nacuo.. da djura hoce da se povuce jer uvalio klub u dug od 15 m i da pregovara sa bogicevicem da mu preda mesto.. markec nije prodat celziju nego ramadaniju.. bsk nije video pare od savica, a ni ofk od sase markovica.. sve se odvija mirno da djura ne bi otiso u zatvor.. :D :cheers: :cheers:
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Djura je zavrsio svoju sljaku, pocinje da se gradi Delta Planet na autokomandi sledece godine.
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Vermezovic dovodi Sabalalu?
Ovo sam i ja nacuo,da Djura ide i da nas je uvalio u dog od 15 milki i da ovi nisu dobili pare,ne znam dal je istina
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

HAHAHA a pre nekoliko dana sam napisao da se samo bojim kad ode mutavi da ne ostane veliki dug...Al' cemo se lepo provesti ako dodju ZUTI u nas klub...
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Код: Изаберите све

http://www.zurnal.rs/2012/05/18/zabija-potpisao-na-cetiri-godine/index.html
Konačno su doveli ovog kog dovode svake godine...
Корисников грб
Becar
First Team Coach
Поруке: 489
Придружен: 06 Феб 2012, 16:00
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Порука од Becar »

Sinisa Pro1 пише:Vermezovic dovodi Sabalalu?
Ovo sam i ja nacuo,da Djura ide i da nas je uvalio u dog od 15 milki i da ovi nisu dobili pare,ne znam dal je istina
Nije.
Scouser
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”