FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
Becar
First Team Coach
Поруке: 489
Придружен: 06 Феб 2012, 16:00
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Порука од Becar »

Milivoje je uradio sto je uradio i ne mora nista vise posle toga ni da uradi.Sto se i videlo.Jedan je Milivoje.
Scouser
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Najjaci centar,direkt po zemlji :xD:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
JaroPFC
Youth Team Coach
Поруке: 119
Придружен: 29 Окт 2010, 19:28
Место: Sombor
Status: Није на вези

Порука од JaroPFC »

A najjace je bilo kada je gurnuo loptu pored R.Carlosa i ostavio ga da kupi prasinu,i onda njegov poznati centarsut do prve linije od 16 metara :lol:


Edit: Ladno ce nam zabraniti da dodjemo na tekmu protiv Metalca!!! Sramota!!!
Последње учитавање од JaroPFC дана 11 Мај 2012, 00:18, учитано 1 пут укупно.
Да волим црно беле
Поносно кажем свима,
Волим то славно име,
И дивим се само њима...
Корисников грб
Becar
First Team Coach
Поруке: 489
Придружен: 06 Феб 2012, 16:00
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Порука од Becar »

Secate se Mateusa na pitanje novinara:
Jeli je resenje Cirkovic na desnom beku?
Mateus: Jeste.Eksplozivan,brz igrac.
Novinar: Ali nikako ti centarsutevi...
Mateus: Pogodi kad treba,dobar je.
Scouser
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Evo sad malo listam nesto po fejsu i vidim skore sve nase grupe objavile:

Код: Изаберите све

http://www.smedia.rs/sport/vest/61817/fk-partizan-lazar-markovic-Samo-dan-posle-demantija-U-Partizanu-proslavili-transfer-Markovica-u-Celsi.html
Ako je istina J***m ti bre bagru lopovsku,pa kako misle da nam se fudbal razvija kad talentovanu decu prodajemo da bi grejali klupu u B timu Celzija,Junajteda,ili sa tribina gledali meceve nekog slabijeg prvog tima,a vamo dovodimo polutane od 30+ goidna koje su kao igraci klasa,neka muda,a onda dodju Briz,Standard,APOEL ili neka leva smesna ekipa i razguze ih sa po 3,4 gola razlike? :nasty:
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Sinisa Pro1 пише:Evo sad malo listam nesto po fejsu i vidim skore sve nase grupe objavile:

Код: Изаберите све

http://www.smedia.rs/sport/vest/61817/fk-partizan-lazar-markovic-Samo-dan-posle-demantija-U-Partizanu-proslavili-transfer-Markovica-u-Celsi.html
Ako je istina J***m ti bre bagru lopovsku,pa kako misle da nam se fudbal razvija kad talentovanu decu prodajemo da bi grejali klupu u B timu Celzija,Junajteda,ili sa tribina gledali meceve nekog slabijeg prvog tima,a vamo dovodimo polutane od 30+ goidna koje su kao igraci klasa,neka muda,a onda dodju Briz,Standard,APOEL ili neka leva smesna ekipa i razguze ih sa po 3,4 gola razlike? :nasty:
Ja sam citao demanti da Markovic ostaje jos najmanje jednu sezonu!
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Ovo je dan posle demanitja :yesko:
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Auu ja nisam video da je dan posle demantija :argh:
Ako je ovo tacno onda su stvarno debilcine najvece!!Ali sta ces kad se radi od 7M pa msm to ne sme da se odbije,pa kako molim te.Pa takvi su lopovi da ce radije sad da uzmu 7 nego za 2 godine 20!NAPOLJE UPRAVA!!!!
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Pa to ti pricam,nego zamisli da smo sad eto na okupu zadrzali sve igrace koji su odlazili,verovatno sad ne bi strepeli od toga da li cemo biti nosioci u 3. kolu kvalifikacija za LS,nego bi igrali u na nivou APOEL-a ove sezone 1/8 ili 1/4 LS a ne da nas izbacuju Samrok i ostali,zamisli kolika bi sad bila vrednost Joveticu,Ljajicu i kompaniji da su ostali u Partizanu?
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Pa vec sam napisao za Markovica na prosloj strani, sta se cudite nije ovo prvi put
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

I ja ne znam sta se cudite,oni sve sto kazu kontra bude npr,dolaze 2 bombe i generalni sponzor,od toga nije bilo nista,Savic ostaje,a posle prodat u City.Dovodi Clea i Tejga pa uspe sam sebe da demantuje za 2 dana.Ako su rekli da ostaje znaci sigurno da ide.Samo sto nam je problem sto je tribina u ku***,trebaju prvo svoje probleme da rese pa da se obracunaju sa upravom...
@sinisa ne podrzavam prodaju igraca,ali Jovetic i Ljajic su morali za razliku od Savica,Clea i Markovica(ako je istina)da odu.Kada je Jovetic otisao mi te godine nismo igrali evropska takmicenja,nismo imali nikakav profit sem prodaje igraca...

Samo se bojim kad odu ovi fosili iz uprave da nam ne bude minus veci nego kod komsija...
Корисников грб
Djolito
First Team Coach
Поруке: 389
Придружен: 18 Нов 2010, 23:26
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Djolito »

Ne mogu da verujem kako su ga jadno prodali, ako je uopste tacno..
Ceteris Paribus!
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... shsNcE59WM#![/youtube]

seljanija na delu
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

komentar na yt, 100% je lik u pravu
Znaci pustie k***c vise sa ovim sranjem picke smrdljive! Mamicu vam J***m budite ljudi pa dogovorite tucu pokoljite se ako Bog da ni jedan ziv ostati nece! Picke jedne ovako samo stetite klubu! Sramota me je kad ovo gledam! Sad cemo kurcinu proslaviti titulu protiv Metalca! J***m vas u usta retardirana sve i jednog koji je usao na atletsku stazu! Ne podrzavam ni jedne ni druge pun mi vas je k***c svih!

Gadafi23 1 hour ago 30
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Nije upravu dokle god Dacic stiti svoje pucace, zakon treba da bude isti za sve.
Последње учитавање од TheBlues дана 12 Мај 2012, 21:01, учитано 1 пут укупно.
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Verovatno jedna od najrespektabilnijih grupa kod nas,usli su u borbu protiv istih ljudi protiv kojih se i jf borio,samo mi nije jasno posle te borbe kako su isti ljudi opstali na Jugu.Svi znamo posledicu ove borbe i pitanje za tog Gadafia kako bi se on osecao da mu je neko blizak prosao kao Ivan,jel bi mogao on da predje preko svega toga???Zabranjeni bi verovatno i zeleli taj fajt za prevlast na tribini,ali da li bi ovi izasli???Nisu ni zabranjeni tolik0o naivni imaju i oni iz ove borbe dosta minusa...
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Ma kakav crni Ivan,nima je svima zinulo dupe za pare,svi bi da obezbede sebi glavno mesto na jugu i sebi obezbede promet dilovanja drogom,verujte,svi su tu oni zbog interesa,i svi bi oni prodali i oca i majku za 1000e,jebe se njima i za Partizan i za prave Grobare,pa da ovima iz Alkatraza sad Lukic da vise Para nego Djura oni bi to odmah prihvatili,samo bi rekli,kakav Partizan,sad je Zvezda zivot,tu je sad nova masa i novi reon za dilovanje,verujte,svi su oni isiti,svima je stalo do interesa a ne do Partizana :yesko:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Nisam ja previse upucen u taj slucaj, ne pratim huligansku scenu, ali svakako da ubice zasluzuju najstrozu kaznu. Ali, sam podatak da dolazi do tih obracuna dovoljno govori o svesti ljudi koji idu na tribine. Ima tu i normalnih, ali se bojim da vecina zivi za te fajtove i lozi se na te navijacke/huliganske/kriminalne grupe.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Jug je postao boranija,Belgija se prevrce u grobu,a i Lesa. Slava im
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Bar vam odlazi Avram i to svojevoljno, potvrdio agent njegov :yesko:
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”