FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Alexandar_81 пише:name93 lupas Stanoje je od -7 svim pobedama postao sampion! LUPAS KO OTVOREN PROZOR!!! TACKA!!!

Trener placen 900 kila evra treba da unapredi igru i rezultat KOJ CE MI k***c DA PROMASUJU SANSE!!! NAJURI DIARRU I ILICA STO SU PROMASILI I KO NAM OSTAJE!!! EM SI KLINAC EM VREDJAS! EM NEMAS POJMA!

AVRAM GO HOME!!!!
Sta se gubis toliko, smiri se.
Ti da si predsednik, verovatno bi i Murinja otpustio posle 3 utakmice, zato sto ne dobija, a utakmice, razume se, ne treba ni da gledas, jer ti igra nije bitna. I ti hoces da kazes da je Grant kriv sto Dijara nije uspeo da da gol sa dva metra? Ahahahahah, joj boze, blago li se tebi.

I da, logicno da bi pre njega izbacio iz tima nego Granta, jer igrac kome je svrha na terenu da da gol, a ne moze isti da pogodi sa 5 metara 3 puta, nema sta da trazi u klubu kao sto je Partizan. A ti ako si toliko vezan za te legende Partizana, najbolje vrati Savu Milosevica i Mijata da igraju.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Igramo bolje od kada je Grant doso,brze i agilnije,al bez zavrsnice,to je problem,bice nesto,nama titula njima kup,mi u LS oni do poslednjeg kola kvalifikacija i to je to :)
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Pinki
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3307
Придружен: 08 Нов 2011, 15:06
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

Порука од Pinki »

Ne razmijem zašto branite jevreja?
Kao prvo čovjek je plaćen kao da je jebeni Čičaritom.
Vidjećete kako vrijeme bude odmicalo da će on od pobjedničkog tima stvoriti ekipu koja će strijepiti pred gostovanje sa Jagodinom. Po meni prevelika flegma od čovjeka, nema ono da im jebe mater po srpski kao što bi Stanoje ili neko drugi uradio....
Svi znamo kako je Dule Vujošević motivisao košarkaše, nema tu cile Mile, prvo jebeš mater svima pa tek im onda kažeš šta ne valja.

Pa svi znate da smo mi Balkanci stoka od naroda, prvo su nas Osmanlije arčile 500 godina pa Ugari pa Švabe pa Tito, nama u Bosni još američki predstavnik visi nad glavom i pokazuje prstom gdje šta ide, ali to je tako on da ode izbio bi rat.
Jednostavno takav mentalitet naroda, navikli smo da nas gone kandžijom i bičem i to ti je.
Последње учитавање од Pinki дана 24 Мар 2012, 18:18, учитано 1 пут укупно.
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Pa sto im nejeba mater pred Samrok? Nije sve u tome, ova ekipa je ocaj blagi. Sem Tomica i mladog Markovica ovo ostalo nije za Partizan. Medo igra preko k.. oce da ide, Vukic i Ilic matori (a najbolji sto dovoljno govori koliko smo losa ekipa), Rnic i Ivanov, Miljkovic teske kiksare, Lazevski ima tehniku deteta od 5god, Smiljanic lozijaner mimo toga nista,Dijara je uvek bio limitiran igrac, ali nam je zavrsavao posao u napadu, medjutim posle one avanture u Emiratima i povrede vidi se da to nije onaj isti igrac. Ova ekipa mora na ozbiljan remont, sto pre to bolje ..
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

Слика
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

lvzifer пише:Pa sto im nejeba mater pred Samrok? Nije sve u tome, ova ekipa je ocaj blagi. Sem Tomica i mladog Markovica ovo ostalo nije za Partizan. Medo igra preko k.. oce da ide, Vukic i Ilic matori (a najbolji sto dovoljno govori koliko smo losa ekipa), Rnic i Ivanov, Miljkovic teske kiksare, Lazevski ima tehniku deteta od 5god, Smiljanic lozijaner mimo toga nista,Dijara je uvek bio limitiran igrac, ali nam je zavrsavao posao u napadu, medjutim posle one avanture u Emiratima i povrede vidi se da to nije onaj isti igrac. Ova ekipa mora na ozbiljan remont, sto pre to bolje ..
Govorio sam ja to jos posle Samroka,realno,iz ove ekipe jedino Stojkovic,Volkov,Markovic i mozda Tomic i Scepovic,ostalo stvarno nije ni za JSL
Danas dobijamo u Kuli k'o i uvek,ovo kolo je odmor za vecite,odavno se zna da je Borac Zvezdina a Hajduk nasa filijala :cheers:
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Ma i Stojka je rupa nego kad nema bolji to je tuga. E da Volkova sam zaboravio on je uredan, al sta vredi kad nemamo napadaca nikakvog. Ovaj mrtvi Eduardo dao nesto na pocetku sad ne moz da ubode gol petlicima. Nikad gore izdanje Partizana nisam gledao nego ovo u Kuli, da mi jednu sansu pored ova dva gola nismo stvorili,a 60 min igramo sa igracem vise. I sad ce da mi pametuju ovi kao protiv Zvezde smo razbili nismo dali gol, bitna su 3 boda. Pa ako ove pacere ne mozemo da nakantamo sa 3-4 nek ide sve u .. :slap:
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

@SinisaPro
Mozda jeste tako ali Borac protiv zvezde kaska i ne prelazi pola, a ovi ajduci kidisu na nas od prvog minuta, igraju agresivno i bore se a i trazili su sansu za gol....mi koliko smo u sredu odigrali dobro toliko smo danas odigrali lose...penal i crveni cisti kao suza, Vukic kad je usao pokazao je zasto je majstor i kakva jer razlika kad on igra i kad ne igra....uposlio "kasikom" Tomica a ovaj rutinski dao gol...Eduardo je spor, a i gubi se decko mnogo....sutira kao da nije jeo 5 dana...ubacio se dobro par puta i nad njim je i napravljen penal ali uglavnom je bio odsecen od ekipe....
Crni Rnic da crnji ne moze da bude...kakva je ono kosketina ljudi moji...covek je u stanju da za 2 minuta 2 puta da loptu u noge protivniku, a to sve ne bi bilo toliko cudno da nije zadnji odbrambeni igrac....Stojkovic i Kamara me presekli....istina je da Kamara zna da pogresi ali Stojkovic je po meni najvise kriv....zbunio i njega i sebe...Kamari se desilo isto kao i Ilicu...covek gradi loptu ispred 16m....sva sreca pa ima vise brzih misicnih vlakana od protivnika pa je sve dobro proslo...
Najveci razlog za losu igru vidim u izostanku Vukica pa i Ilica...da je bar jedan od njih dvojice mogao da pocne sve bi ovo drugacije izgledalo....
Mislim da nismo u poziciji da kritikujemo losu igru bitna su 3 boda zbog svega sto se desava van terena....
Последње учитавање од srbinho дана 25 Мар 2012, 16:59, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Evo i ja nesto da napisem povodom derbija jer nisam bio proteklih dana tu...Sto se tice igre odigrali smo dobro,stvorili dosta prilika,dominirali,prvi gol primili bzv ne znam o cemu je Ilic razmisljao u tom trenutku,vidim gore pljujete svi Granta pa nije on kriv sto ne mozemo da postignemo gol...Protiv Slobode kriv jer nije ubacio izmene,ali protiv egipcana sve je dobro uradio...Sto se tice njih treba im sve vratiti kad budu dosli kod nas posto nama to rade godinama,prvo sever skratiti zbog bezbednosti,stolice takodje skinuti,napraviti tampon zone...Bilo kup ili prvenstvo ne davati lopte,a kad na kraju damo ubaciti jos jednu bonus...Znate zasto su postavili Mazica za glavnog sudiju???Zato sto on ne bi svirao penal ni da udaraju palicama po glavi(jer je veliki pritisak na njemu),cist primer start nad Babovicem(iskreno na stadionu nisam mogao da ocenim,ali kad sam video na tv bilo mi je jasno)Na pocetku sezone kad je Kiwi(verovatno markohn zna na koga mislim)da treba da se radujemo ako osvojimo kao da smo ls osvojili nisam verovao,ali posle toga Jeremic,Tadic,Jat,Skundric,Ruzic,Dacic polako ali sigurno postajem kao oni da verujem u teorije zavere...realno ima ih vise,blize se izbori i dobro su biracko telo...Sto se tice navijanja do drugog gola bilo je dobro,uz par mana gde smo 15x otpevali volim ili napred Partizan xD,posle primljenog gola gledam da li je ovo moguce pevamo kao da smo mi dali...Raduje me pevanje sa "kavezom"...

P.S.vidim da se nekima(citaj adminima)moze da pisu u tudjoj temi iako je pisalo da je zabranjeno pisati,i stvarno ne znam zasto pisete kad kazete da smo glupi???
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

ma vise i ptice na grani znaju sta se nama sprema... sad je cilj da nas spuste na 3 do derbija, 5. maja derbi u ligi a 6. izbori, taman da pokupe "last minute" glasove... :yesko:

sto se navijanja tice, po meni, moralo je biti mnogo bolje, ali opet bio sam presracan kad smo svi zajedno otpjevali gdje god ti da igras... i jos par pjesama :)
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
samson
SFM Hall Of Fame
Поруке: 7745
Придружен: 05 Нов 2010, 23:41
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од samson »

Ko od admina pise nesto nekorektno u ovim temama?
What we do in life echoes in eternity!!
*****************************
Šarm Beograda i huk sa Marakane
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Niko,to sam se i ja pitao.Jedino ako misli na moje pitanje zasto ne igra Volkov.
Корисников грб
Pinki
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3307
Придружен: 08 Нов 2011, 15:06
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

Порука од Pinki »

Što ste paćenici?

EDIT: Da se neko ne uvrijedi, pitanje je upućeno svim članovima foruma pa i meni. :(
Последње учитавање од Pinki дана 25 Мар 2012, 18:45, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Garfild
Assistant Manager
Поруке: 687
Придружен: 12 Нов 2010, 20:49
Место: Niksic
Status: Није на вези

Порука од Garfild »

Markohn22 je zapravo lazni nalog SlobeGrobara, ili mozda njegov dvojnik, brat blizanac.
Jedino oni dvojica znaju da drve o Partizanu, a da to veze sa zivotom nema. :droper:
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

samson пише:Ko od admina pise nesto nekorektno u ovim temama?
Nisam rekao da admini vredjaju,ali da pisu vidi se...Prvo je pisalo da se ne vredjamo u drugim temema,skoro kad je ponovo pocela rasprava lepo ste napisali da se uopste ne komentarise u tudjoj temi,i opet vidim da ovi moraju da nesto upisu iako mi imamo komplekse...Ako ste lepo napisali da se ne pise,onda ne znam sto pisu,ili nisu videli ili su nepismeni i da im treba da se nacrta...Lepo obrisete ove teme i kraj price,a sto se tice vredjanja procitaj temu zvezde pa ces videti,dosta mi je sto sam tu pesmu slusao 15minuta..

@markohn po meni je ta pesma bas lose otpevana,daj boze da smo je 2x ponovili,a ovo kad je bakljada bilo doslo mi je svima da polomim telefon...Jbg mora se uraditi koja slika za fb da se vide da su hooligani...
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Kula sravljena sa zemljom idemo dalje :fanman:
Jusqu'ici tout va bien…
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Kampanja koja se svih ovih godina vodi protiv Partizana, a u korist cigana, pritiisak politicara zeljnih za vecim brojem glasova, prljavstina kojom je obojen klub iz Ljutice Bogdana ove sezone dozivljava svoj APSOLUTNI VRHUNAC !!! ....a da li ce vrhunac dovesti do prekida Partizanove dominacije saznacemo posle prvenstvenog derbija...a jos uvek se fudbaleri Partizana pitaju za sve i oni nisu samo poslednja vec i jedina linija odbrane u ovom trenutku...i ukoliko ove godine budemo sampioni ovu titulu slobodno mozemo da proglasimo za legendarnu i definitivno najteze osvojenu.....

NAPRED PARTIZAN !!! :ole: :winner:
Корисников грб
samson
SFM Hall Of Fame
Поруке: 7745
Придружен: 05 Нов 2010, 23:41
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од samson »

boske1990,

Ja sam te pitao da konkretno kazes gdje je i cim neko od admina zasluzio tvoju prozivku? Citiraj i daj mi post gdje admin vrijedja nekog.
What we do in life echoes in eternity!!
*****************************
Šarm Beograda i huk sa Marakane
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Covek i ne kaze da je iko vredjan od strane admina, samo ako je pravilo da jedni ne pisu u temi drugih, to valjda vazi za sve nebitno dal su admini ili ne ? Osim ako nije neko obavestenje, upozorenje i sl ? :cheers:
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Mozete da pisete gde god hocete, vi tamo, mi ovde ali je najbitnije da ta diskusija zadrzi okvire lepog ponasanje.

Sve je dozvoljeno samo ne vredjanje :cheers:
Последње учитавање од Orthodox дана 26 Мар 2012, 02:09, учитано 1 пут укупно.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”