Premier League 15/16

Корисников грб
Becar
First Team Coach
Поруке: 489
Придружен: 06 Феб 2012, 16:00
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Порука од Becar »

Nisam ti ja kriv sto vam uvalismo Toressa.On je vestacki igrac kao i vas tim.I zato je on za vas idealno resenje.A braca iz Newcastle-a su nas prevarila za Carolla ali nema veze.Za Enrique-a nisu.
Последње учитавање од Becar дана 27 Феб 2012, 16:02, учитано 1 пут укупно.
Scouser
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Kao prvo nije Toress, nego Torres. Kao drugo, jel moguce da imas 27 godina, mnogo detinjasto mi zvuci ovaj tvoj post?

Inace, boli me k***c za Toresa.

Drogba >>> Tores :fanman:
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Narsil
Newgen
Поруке: 40
Придружен: 28 Јан 2011, 16:14
Место: Ковин
Status: Није на вези

Порука од Narsil »

Lepo da se i vi necemu konacno radujete posle dugo vremena Jeste da je najnebitniji trofej za jace ekipe posle Community Shield-a, ali trofej je trofej, mada drugoligas je bio preopasan za vas, srecom penal rulet je zavrsio u vasu korist Nema ljutis, nisam mogao da izdrzim a da vam ovo ne napisem U svakom slucaju cestitke, bez zezanja A na Premiership ne racunajte u narednih 10-ak godina, minimum MiX, ajde da ti odgovorim, nisam imao vremena ranije, naime mislim i dalje da je Suarez kurtoncina, a dal je retardiran, pa verovatno, a ono ko prvi treba da krene prilikom rukovanja, mislim da tu nema pravila, jer koliko se secam Real sad kad je gostovao u Moskvi, prvi je krenuo ka domacinima, i ne mogu sad da se setim jos nekih primera jer ne obracam paznju toliko ko kome prvi pruza ruku
Ja, koliko me sećanje služi, mislim da je drugoligaš (koga je, pritom, izbacio ovaj naš drugoligaški protivnik) izbacio Fergusonove divljake. Hvala što mislite na nas, oduvek smo znali da ste kompleksaši. Evo, sad vam je Liga Evrope iznenada postala bitna, do prošle sezone ste bili "klub koji proziva Skauzere na neigranju u istoj." Dobro je što misliš da je Suarez kurtončina, s obzirom da u tom slučaju možeš da se osvrneš na to kada je Kantona udario navijača, Gigs varao ženu, i mrzi me da pišem dalje. Ni ja se ne bih rukovao sa Evrom, smradinom, koji je napravio takav haos zato što mu je neko rekao da je "negrito". Ako ti je to nepoznato, pogledaj kako Južno Amerikanci koriste taj izraz.
Neznam sta da kazem za igrace poput: Kerola,Dauninga,Hendersona.
Mora tu da se menja nesto.Tacno ekipi fali jedan veznjak,klasa.Jedan napadac,klasa. I to ce biti tim,sampionskog kova ubedjen sam.
Ne treba zaboraviti da timu fali jos Lucas Leiva.Bolji je od Adama bar po formi.
Kerol je odličan u poslednje vreme, Dauning je juče odigrao fenomenalno, proglašen je za igrač utakmice, a Hendo je loš. Nama treba napadač tipa Kavanija, fakat. Lukaš je izuzetno potreban ekipi.
Posto Kardif nema svoju temu samo da izrazim zaljenje sto nisu uzeli kup Luzerpulu
Šta laprdaš ti? Čoveče, navijaš za Čelsi, klub bez apsolutno ičega pohvalnog u svojoj istoriji. Osvojili ste par puta ligu, nemate evropskih trofeja, najveći uspesi kroz istoriju su vam neki huligani i predsednik pun para, koji dovodi igrače Liverpula za 50 miliona. Ring any bells? I, još vam se kapiten oklizne kod šutiranja najvažnijeg penala u životu. Ono što vi sanjate mi imamo u vitrinama decenijama. Liverpul je ime, Čelsi je kevin k***c. Obrazuj se pa onda kenjaj.


Слика
Последње учитавање од Narsil дана 27 Феб 2012, 16:42, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Becar
First Team Coach
Поруке: 489
Придружен: 06 Феб 2012, 16:00
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Порука од Becar »

Narsil пише:
Lepo da se i vi necemu konacno radujete posle dugo vremena Jeste da je najnebitniji trofej za jace ekipe posle Community Shield-a, ali trofej je trofej, mada drugoligas je bio preopasan za vas, srecom penal rulet je zavrsio u vasu korist Nema ljutis, nisam mogao da izdrzim a da vam ovo ne napisem U svakom slucaju cestitke, bez zezanja A na Premiership ne racunajte u narednih 10-ak godina, minimum MiX, ajde da ti odgovorim, nisam imao vremena ranije, naime mislim i dalje da je Suarez kurtoncina, a dal je retardiran, pa verovatno, a ono ko prvi treba da krene prilikom rukovanja, mislim da tu nema pravila, jer koliko se secam Real sad kad je gostovao u Moskvi, prvi je krenuo ka domacinima, i ne mogu sad da se setim jos nekih primera jer ne obracam paznju toliko ko kome prvi pruza ruku
Ja, koliko me sećanje služi, mislim da je drugoligaš (koga je, pritom, izbacio ovaj naš drugoligaški protivnik) izbacio Fergusonove divljake. Hvala što mislite na nas, oduvek smo znali da ste kompleksaši. Evo, sad vam je Liga Evrope iznenada postala bitna, do prošle sezone ste bili "klub koji proziva Skauzere na neigranju u istoj." Dobro je što misliš da je Suarez kurtončina, s obzirom da u tom slučaju možeš da se osvrneš na to kada je Kantona udario navijača, Gigs varao ženu, i mrzi me da pišem dalje. Ni ja se ne bih rukovao sa Evrom, smradinom, koji je napravio takav haos zato što mu je neko rekao da je "negrito". Ako ti je to nepoznato, pogledaj kako Južno Amerikanci koriste taj izraz.
Neznam sta da kazem za igrace poput: Kerola,Dauninga,Hendersona.
Mora tu da se menja nesto.Tacno ekipi fali jedan veznjak,klasa.Jedan napadac,klasa. I to ce biti tim,sampionskog kova ubedjen sam.
Ne treba zaboraviti da timu fali jos Lucas Leiva.Bolji je od Adama bar po formi.
Kerol je odličan u poslednje vreme, Dauning je juče odigrao fenomenalno, proglašen je za igrač utakmice, a Hendo je loš. Nama treba napadač tipa Kavanija, fakat. Lukaš je izuzetno potreban ekipi.
Posto Kardif nema svoju temu samo da izrazim zaljenje sto nisu uzeli kup Luzerpulu
Šta laprdaš ti? Čoveče, navijaš za Čelsi, klub bez apsolutno ičega pohvalnog u svojoj istoriji. Osvojili ste par puta ligu, nemate evropskih trofeja, najveći uspesi kroz istoriju su vam neki huligani i predsednik pun para, koji dovodi igrače Liverpula za 50 miliona. Ring any bells? I, još vam se kapiten oklizne kod šutiranja najvažnijeg penala u životu. Ono što vi sanjate mi imamo u vitrinama decenijama. Liverpul je ime, Čelsi je kevin k***c. Obrazuj se pa onda kenjaj.


Slika
:lol:
Narsil :winner:
Scouser
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Evo ga jos jedan isfrustrirani koji nije bio rodjen kad je Liverpul zadnji put osvojio prvenstvo. :xD:
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Becar
First Team Coach
Поруке: 489
Придружен: 06 Феб 2012, 16:00
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Порука од Becar »

Ajde brate stariji sam od tebe i idi vidi na temi Chelsea dali sam tamo.
Nemoj da vredjas ovde druge.Da se salimo to moze,ali ovo tvoje ispade da podbadas namerno.
Scouser
Корисников грб
Narsil
Newgen
Поруке: 40
Придружен: 28 Јан 2011, 16:14
Место: Ковин
Status: Није на вези

Порука од Narsil »

TheBlues пише:Evo ga jos jedan isfrustrirani koji nije bio rodjen kad je Liverpul zadnji put osvojio prvenstvo. :xD:
To ti je argument? Očekivao sam nešto oko čega ću morati da se potrudim. Dečko, ja sam svoj klub išao da gledam, da bodrim, da pevam himnu sa tribine, doživeo sam da gledam kako se osvaja LŠ, kupovi, radost, tuga, pijenje, plakanje. Šta si ti uradio kao navijač Čelsija? Gledao u vitrinu Liverpula? Šta si ti doživeo? Dva kupa i dve titule? Ovde samo ti možeš da budeš isfrustriran, čujem da napadači ne daju golove po nekoliko meseci...Gadan je to problem. Je l' ste pobedili u skorije vreme?
Корисников грб
Becar
First Team Coach
Поруке: 489
Придружен: 06 Феб 2012, 16:00
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Порука од Becar »

Druze Narsil ne obracaj paznju bre.
Da upravu si za primer Cavanni-a.Evo meni u FM ove sezone na 38 utakmica dao covek 28 golova.Jedno je igra,ali mislim da bi bas on bio dobitna kombinacija za LFC
Scouser
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Narsil пише:
TheBlues пише:Evo ga jos jedan isfrustrirani koji nije bio rodjen kad je Liverpul zadnji put osvojio prvenstvo. :xD:
To ti je argument? Očekivao sam nešto oko čega ću morati da se potrudim. Dečko, ja sam svoj klub išao da gledam, da bodrim, da pevam himnu sa tribine, doživeo sam da gledam kako se osvaja LŠ, kupovi, radost, tuga, pijenje, plakanje. Šta si ti uradio kao navijač Čelsija? Gledao u vitrinu Liverpula? Šta si ti doživeo? Dva kupa i dve titule? Ovde samo ti možeš da budeš isfrustriran, čujem da napadači ne daju golove po nekoliko meseci...Gadan je to problem. Je l' ste pobedili u skorije vreme?
Ok, bajke pricaj nekom drugom. Pozdrav i uzivaj u proslosti.
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Narsil
Newgen
Поруке: 40
Придружен: 28 Јан 2011, 16:14
Место: Ковин
Status: Није на вези

Порука од Narsil »

TheBlues пише:
Narsil пише:
TheBlues пише:Evo ga jos jedan isfrustrirani koji nije bio rodjen kad je Liverpul zadnji put osvojio prvenstvo. :xD:
To ti je argument? Očekivao sam nešto oko čega ću morati da se potrudim. Dečko, ja sam svoj klub išao da gledam, da bodrim, da pevam himnu sa tribine, doživeo sam da gledam kako se osvaja LŠ, kupovi, radost, tuga, pijenje, plakanje. Šta si ti uradio kao navijač Čelsija? Gledao u vitrinu Liverpula? Šta si ti doživeo? Dva kupa i dve titule? Ovde samo ti možeš da budeš isfrustriran, čujem da napadači ne daju golove po nekoliko meseci...Gadan je to problem. Je l' ste pobedili u skorije vreme?
Ok, bajke pricaj nekom drugom. Pozdrav i uzivaj u proslosti.
Bajke su u Londonu, u Liverpulu samo trofeji. Drago mi je da se seliš sa ove teme, a evo ti i razglednica (umanjio sam sliku, da te ne bude toliko sramota što navijaš za Čelsi)

Слика
Корисников грб
C.RONALDO7
Manager
Поруке: 2135
Придружен: 31 Јан 2011, 23:43
Место: SRB (SD) - ITA
Status: Није на вези

Порука од C.RONALDO7 »

Narsil, ne znam zasto si se uhvatio bas za mene, izgleda te je pogodio moj post, svi znamo sta je Junajted, ali ti si jedan od malobrojnijih koji su ubedjeni da je Liverpul veci, tako da ne vredi da sad ti i ja tu nesto diskutujemo, ti volis ove, ja one, i to je to, nema potrebe sad tu nesto da se prepucavamo. Ali moram da ti kazem da Junajted ima najvise navijaca na planeti, oko 75 miliona, pa ti vidi sad, nije to slucajno tako, i imam i ja jednu sliku za tebe kompleksasu :) obrati paznju:

Слика

:rugalica: :cheers:
Корисников грб
Narsil
Newgen
Поруке: 40
Придружен: 28 Јан 2011, 16:14
Место: Ковин
Status: Није на вези

Порука од Narsil »

C.RONALDO7 пише:Narsil, ne znam zasto si se uhvatio bas za mene, izgleda te je pogodio moj post, svi znamo sta je Junajted, ali ti si jedan od malobrojnijih koji su ubedjeni da je Liverpul veci, tako da ne vredi da sad ti i ja tu nesto diskutujemo, ti volis ove, ja one, i to je to, nema potrebe sad tu nesto da se prepucavamo. Ali moram da ti kazem da Junajted ima najvise navijaca na planeti, oko 75 miliona, pa ti vidi sad, nije to slucajno tako, i imam i ja jednu sliku za tebe kompleksasu :) obrati paznju:

Image

:rugalica: :cheers:

Nikako se nisam uhvatio za tebe, s obzirom da nemaš pojma o čemu pričaš, a pritom ti je post mizeran. Doduše, omiljeni igrač ti je Kristijano Ronaldo, stoga razumem i to da neko sa 26 godina može da izjavi nešto tipa: " svi znamo šta je Junajted, ali ti si jedan od malobrojnih koji su ubeđeni da je Liverpul veći". Ne znam da li postoji smajli koji može da iskaže koliko je ovo zabavna rečenica. Nemamo mi o čemu da se prepucavamo, kad naučiš nešto o istoriji ovih klubova, rivalstvu, veličinama, onda ćemo da pričamo.

75 miliona navijača? Jebote, gde su svi ti ljudi? Taj podatak si izvukao iz neke Anderesnove bajke? Ne brukaj se, molim te. Verovatno ti je broj prodatih Ronaldovih dresova bio u glavi dok si čitao. Dobra ti je ta slika, imam ja za tebe jednu, da naučiš kako se broji:

Слика

Čovek navija za Junajted, nick mu je C.RONALDO i mene naziva kompleksašem. :xD:
Strašno.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

E, mislim da nije bas najpametnije da navijaci drugih klubova dolaze na temu o Liverpulu i onda se nesto prepucavate ovde, kad vec ne mozete normalno da razgovarate. Imate svoj klub, svoje forume, cak i ovde temu o svom klubu, pa pisite sta hocete. Pustite Crvene da slave malo :cheers:
Корисников грб
Narsil
Newgen
Поруке: 40
Придружен: 28 Јан 2011, 16:14
Место: Ковин
Status: Није на вези

Порука од Narsil »

mmladja пише:E, mislim da nije bas najpametnije da navijaci drugih klubova dolaze na temu o Liverpulu i onda se nesto prepucavate ovde, kad vec ne mozete normalno da razgovarate. Imate svoj klub, svoje forume, cak i ovde temu o svom klubu, pa pisite sta hocete. Pustite Crvene da slave malo :cheers:
Ali, mi normalno razgovaramo. :D Ne možemo da se grlimo i ljubimo, Mlađo. :xD:
Корисников грб
Bard
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3355
Придружен: 25 Окт 2010, 15:15
Место: Beograd
Steam: bard_whtid
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Bard »

Mladja peacemaker :xD:

E, sad sam sve video :D Sreca pa retko ko dolazi u WH temu :winner:
We will remember
Skies may fade
And stars may wane
We won't forget
We will remember
Until the skies will fall
We won't forget
We will remember
We all shall follow doom
Корисников грб
Narsil
Newgen
Поруке: 40
Придружен: 28 Јан 2011, 16:14
Место: Ковин
Status: Није на вези

Порука од Narsil »

Bárðr пише:Mladja peacemaker :xD:

E, sad sam sve video :D Sreca pa retko ko dolazi u WH temu :winner:


Vi nemate nekog ko će reći da Milvol ima 75 miliona navijača, inače bi došao i kod vas. :xD:

Da ne bude spam, slika Kenija kad su mu rekli da Junajted ima toliko fanova:

Слика
Корисников грб
C.RONALDO7
Manager
Поруке: 2135
Придружен: 31 Јан 2011, 23:43
Место: SRB (SD) - ITA
Status: Није на вези

Порука од C.RONALDO7 »

mmladja пише:E, mislim da nije bas najpametnije da navijaci drugih klubova dolaze na temu o Liverpulu i onda se nesto prepucavate ovde, kad vec ne mozete normalno da razgovarate. Imate svoj klub, svoje forume, cak i ovde temu o svom klubu, pa pisite sta hocete. Pustite Crvene da slave malo :cheers:
U pravu si Mladjo, tako da necu ni da se trudim vise da odgovaram na nebulozne postove, i objasnjavam sta kako, tako da cu ih ostaviti da slave malo, uostalom i ne volim da kvarim neciju srecu :)
Корисников грб
Becar
First Team Coach
Поруке: 489
Придружен: 06 Феб 2012, 16:00
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Порука од Becar »

Liverpool:

Prvenstvo: 18
FA kup: 7
Liga kup: 8
Liga sampiona: 5
UEFA kup: 3
Super kup: 3
Komjuniti sild: 15
Ukupno: 59


Manchester Utd:

Prvenstvo: 19
FA kup: 11
Liga kup: 4
Liga sampiona: 3
UEFA kup: 1
Super kup: 1
Komjuniti sild: 19
Ukupno: 58
Последње учитавање од Becar дана 27 Феб 2012, 18:26, учитано 1 пут укупно.
Scouser
Корисников грб
Narsil
Newgen
Поруке: 40
Придружен: 28 Јан 2011, 16:14
Место: Ковин
Status: Није на вези

Порука од Narsil »

C.RONALDO7 пише:
mmladja пише:E, mislim da nije bas najpametnije da navijaci drugih klubova dolaze na temu o Liverpulu i onda se nesto prepucavate ovde, kad vec ne mozete normalno da razgovarate. Imate svoj klub, svoje forume, cak i ovde temu o svom klubu, pa pisite sta hocete. Pustite Crvene da slave malo :cheers:
U pravu si Mladjo, tako da necu ni da se trudim vise da odgovaram na nebulozne postove, i objasnjavam sta kako, tako da cu ih ostaviti da slave malo, uostalom i ne volim da kvarim neciju srecu :)
Ti meni nemaš šta da objašnjavaš, pokazao si se lošim duelistom. Sledeći put kad ostaviš podatke, možeš da navedeš da je neka firma procenila da neko ima toliko i toliko navijača i zatim kažeš da je Liverpul oduvek bio najveći klub u Engleskoj, da je Ferguson izjavio kako mu je san da skine Liverpul sa trona i onda možemo da počnemo novu diskusiju.

Maths for Mancs: 5 is greater than 3.
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Forumi i sluze za takve rasprave, samo me nervira kada ljudi iznose nebuloze tipa da je Liverpul mali klub i omalovazavaju bilo kakav uspeh ovog kluba. Ronaldu svaka cast, cestitao covek, ali koja je potreba za ovim postom:
TheBlues пише:Posto Kardif nema svoju temu samo da izrazim zaljenje sto nisu uzeli kup Luzerpulu
Ako hoces da vredjas Liverpul, napravi temu "ja imam kompleks" ili jednostavno hejtuj na nekom drugom mestu.

Da post ne bude spam.

Слика

:lol:
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”