Humanost i humanitarne akcije

Mesto za neobavezna ćaskanja
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Humanost i humanitarne akcije

Порука од Sloba »

Слика

Već sam delio ovo po sajtovima nekih organizacija na fb, mojim stranicama na fb, pa i fb profilu.. nekim forumima i na kraju ovde.

Još jednom želim da pozovem na humanost kao i uvek strogo se zalažem za to, a ovu akciju su do sada između ostalih pomogli i Novak Đoković, Aleksandra Radović i FK Partizan.

Postoji mogućnost da se maloj Tijani pomogne i putem poruke (važi za sve mobilne operatere). Pošaljite PRAZNU PORUKU na 3234. Vama je to samo 100 dinara, a Tijani verovatno i novo srce!!!

Pokažite humanost na delu i jedno veliko hvala.

Više informacija na:

Код: Изаберите све

http://www.tijanaognjanovic.com/
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

sta ste svi odjednom humanitarci preko noci ? ceo facebook bruji o ovome kao da je ona jedina kojoj treba pomoc....slazem se i humano je to sto je uradio sergej trifunovic i treba sve to sto se masa aktivirali ali ako ste humani stvarno bicete i dalje i bili ste humani i donalira novac kada ste imali a ne samo kada je to IN sto bi se reklo...eno pola fb-a mi kaci njen sajt
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nažalost admine neki se sete humanost ne da pokažu, nego da pričaju o njoj samo za pojedinačne slučajeve kao što je Tijana.. a znam sigurno da ima ko zna koliko dece kojima treba isto pomoć.. :/ naravno ovde je problem i koliko treba za operaciju, ako se ne varam dal oko 700 hiljada dolara.. uf.. :/ a bilo je prvobitno oko 1 milion i 200 hiljada dolara ali su kao smanjili jer je iz Srbije devojčica..

Ja sam postavio jer sam dosta aktivan oko ovih stvari i jer stvarno smatram da svakome treba pomoći bez obzira na veru i naciju (na fb sam prethodno kačio za jednu devojku iz BIH).. sem toga dosta često idem sa organizacijom Blue Shell (Plava Školjka) koja pomaže osobama sa posebnim potrebama i dosta sarađuju sa raznim drugim humanitarnim organizacijama..

Jako sam osetljiv na ovakve stvari.. :censored: (ovo su psovke zbog stanja u našoj državi)..
Последње учитавање од Sloba дана 03 Апр 2013, 20:01, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Fon Karajan
Assistant Manager
Поруке: 812
Придружен: 15 Мај 2011, 22:36
Место: Алексинац
Status: Није на вези

Порука од Fon Karajan »

Акција ''Један СМС за један оброк гладнима на КиМ''
Порука се шаље на број 1033.

Верујем да можете једном или два пута месечно да пустите поруку. Цена поруке је 50 динара, а порез се не наплаћује.
Наочаре црне, у џепу бели цвет
јачи смо од судбине нека пуши цели свет!

Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Код: Изаберите све

http://youtu.be/qWAimyqNM-k
Volim humanitarne akcije pa samim tim često i učestvujem u njima.. ovde sam sa društvom iz škole izveo tačku na akciji prikupljanja novca za 100 besplatnih letovanja dece sa invaliditetom i posebnim potrebama (npr. celebralna paraliza i sl. ali i sve vrste invaliditeta). Na letovanje se ide na neke jako lepa mesta po Srbiji i u 4 ture. Realizacija je u toku i zbog toga mi je drago..

Posebno moram da pohvalim celo udruženje "Plava Školjka" i to je udruženje koje drži od moje drugarice iz razreda majka. Cele godine postoje razne akcije što svakako ovoj zemlji treba. Voleo bih da se i država, tj političari uključe više u pomoć osobama sa invaliditetom, ali već smo pokazali sa većinom akcija da možemo biti ravnopravni i sa ostalima (npr. učestvovanje na Bg maratonu i sl.). Gluvi imaju i svoj FK, kao i odbojkašku sekciju, folklor sekciju i sl.. razne akcije tokom cele godine povezane su sa klubom gluvih, a od skoro i sa Plavom Školjkom. Plava Školjka često izvodi akcije gde deca sa celebralnim paralizama, oštećenjem sluha, slabijim vidom ili telesnim invaliditetom se zajedno druže!!

Dalje, moram da pohvalim i Blic koji često pomaže ljudima kojima je pomoć zaista neophodna!
Последње учитавање од Sloba дана 22 Јун 2013, 17:06, учитано 2 пута укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM Kafana/FM Caffe”