Лап-топ

Sve vezano za svet kompjutera,ostale igre i dr.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Код: Изаберите све

http://www.bcgroup-online.com/proizvodi/laptop-i-notebook-racunari/Asus-X550LB_XO026D-24971/
Evo Joco. Napravi nalog, jeftinije je za 2 ili 3 hiljade (mislim 3).

Toki, tako je ali ne baš. Jer on mora da se vrati nazad preko Mađarske granice pa da opet uđe u Mađarsku. Tako nešto. Hteo sam ja to sa Hrvatskom ali na kraju sam shvatio da mi se više ovako isplati. :xD:
Последње учитавање од Sloba дана 11 Окт 2014, 17:37, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Pa dobro, meni se isplati tako kupovati :smajli1:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Јоса93 пише:Dule, imam dobar komp, ali pojavila se potreba za laptopom, a nisam neki lovator da mogu da uzimam fazon svake dve godine, pa gledam da mi taj sto uzmem potraje sto duze.
Ma ja sam se zajebao sto sam uzeo laptop. Dao sam 50k za laptop sa odlicnim procesorom i ramom a integrisana graficka. I sad mogu samo FM da igram na njemu. Ali ko me jebe kad nisam znao da ne moze da se zameni graficka.
Корисников грб
Bohanon
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 06 Окт 2014, 12:57
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Bohanon »

Код: Изаберите све

http://www.winwin.rs/laptop-lenovo-ideapad-z50-70-59432060-15-6-fhd-intel-core-i3-4030u-4gb-1tb-gt840-2gb-4751585.html
Sta kazete za ovaj laptop? Planiram da igram samo fm na njemu logicno :D i filmovi/serije.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Solidan laptop, ali bih ja radije izabrao neki sa i5 procesorom i 8gb RAM-a, jer ovaj baš tu je slab a ima prejaku grafičku što se tiče FM-a( za druge igre je odlična).
Корисников грб
Bohanon
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 06 Окт 2014, 12:57
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Bohanon »

To sam i ja trazio, ali takvi modeli su preko 70k a meni je budzet 60k. Hvala na odgovoru :cheers:
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Pogledaj na BC Group.
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

Meni taj Lenovo deluje super. Nisam baš u toku, ali ako se dobro sećam ti i3 U procesori kada su uključeni na struju i opterećeni, rade kao normalan i3, jer da? Ako je tako, onda je to odlična mašina.

Naravno, za FM bi bilo bolje pojuriti neki i5 ili i7, nešto na ovu foru:

Код: Изаберите све

http://www.eponuda.com/laptopovi/toshiba-c55-a-1p2-laptop-cena-300887

Код: Изаберите све

http://www.eponuda.com/laptopovi/toshiba-satellite-c55-a-1nu-laptop-cena-300205
Uostalom, pogledaj taj sajt, sigurno ima nešto još bolje...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ja već tri godine imam HP pavilion g serija, i3 procesor, 1gb grafička i 3gb ram memorije, problema nemam, fm mi radi idealno, ostale igre takodje, sad verovatno ne bih mogao da potream 2k15, ali jebiga.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

Ne znam koja ti je grafička, ali ja sam na 720M igrao 2k15 bez problema. Naravno, sa skromnijim detaljima...
Корисников грб
Bohanon
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 06 Окт 2014, 12:57
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Bohanon »

Ova Toshiba Satellite C55-A-1NU mi deluje dobro, a i nasao sam je za 53k rsd. Ima i5 ali nisam siguran koliko je dobra graficka, pored fm-a igracu jos i neke starije strategije pa se nadam da je dovoljna. I jel mogu ok da se gledaju filmovi na ovom ekranu od 15 inca?
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Bohanon пише: I jel mogu ok da se gledaju filmovi na ovom ekranu od 15 inca?
Ako nemaš prevelikih problema sa vidom, mogu.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Bohanon
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 06 Окт 2014, 12:57
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Bohanon »

Ma navikao sam na monitor od 19 inca pa zato pitam :zelenko:
Hvala vam na odgovorima :fanman:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

parnivaljak пише:Ne znam koja ti je grafička, ali ja sam na 720M igrao 2k15 bez problema. Naravno, sa skromnijim detaljima...
envidijina GT 520M
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Pogledaj na BC Group definitivno. Ja sam uzeo preko njih i platio sam 57k. Mada, i5 je procesor a ima 4gb rama ali ok , meni je to dovoljno i ovako uglavnom fm igram. Mada jurio sam laptop sa što više procesora i solidnom grafičkom. Možda nije idealna ali recimo bez problema pokreće pes 15 na najvišim detaljima čak i 14 što na prethodnom laptopu nisam mogao. Inače asusov model.
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

Bohanon пише:Ova Toshiba Satellite C55-A-1NU mi deluje dobro, a i nasao sam je za 53k rsd. Ima i5 ali nisam siguran koliko je dobra graficka, pored fm-a igracu jos i neke starije strategije pa se nadam da je dovoljna. I jel mogu ok da se gledaju filmovi na ovom ekranu od 15 inca?
Ne znam na šta misliš kada kažeš starije strategije, ali ako je nešto tipa Starcraft 2 i starije, onda neće biti problema.

zele пише:envidijina GT 520M
Nju sam imao na laptopu pre ovoga, i NBA 2k14 je radio na najmanjim detaljima. Ali imao sam problema sa mnogim drugim igrama....
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

parnivaljak пише:Nju sam imao na laptopu pre ovoga, i NBA 2k14 je radio na najmanjim detaljima. Ali imao sam problema sa mnogim drugim igrama....
Meni radi 2k14 na high detaljima i ostale igre mi radi prilično dobro, doduše ja ni ne igram nešto previše zahtevno, ali ono što sam probao, radi.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

zele пише:HP pavilion
Verovatno jedini modeli na trzistu laptopova vredni svoje cene. 60k je sasvim dovoljno da uzmes neki HP pavilion. Vec sam par puta napominjao da je HP najbolja marka laptopova ne racunajuci epl. Nije laptop kao desktop racunar, pa da se gleda samo konfiguracija, laptopovi su mnogo osetljivi, lako i brzo se kvare. I ni slucajno uzimati polovan laptop ili laptop bez garancije. A Dule je lepo rekao za bc, tu su cene najbolje.
Последње учитавање од neme93 дана 25 Јан 2015, 11:21, учитано 1 пут укупно.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

zele пише:Ja već tri godine imam HP pavilion g serija, i3 procesor, 1gb grafička i 3gb ram memorije, problema nemam, fm mi radi idealno, ostale igre takodje, sad verovatno ne bih mogao da potream 2k15, ali jebiga.
Izgleda imamo isti lap top, da ti nije g6? :D I moj je i3, nvidia gt520m 1gb i 3gb rama :) Samo hoću sada da ubacim 4gb umjesto ovog slota gdje je 1, pa da imam 6. Koliko to može da me košta ako se neko razumije? :)
И душа и тело, све је црно бело...
Пошаљи Одговор

Повратак на “Virtuelni svet / Virtual World”