Torent

Sve vezano za svet kompjutera,ostale igre i dr.
Закључано
Корисников грб
Kepkebj
First Team Coach
Поруке: 209
Придружен: 05 Мај 2011, 22:24
Место: Beograd
Status: Није на вези

Torent

Порука од Kepkebj »

Zanima me da li neko zna (kako da se izrazim) neke cake za ubrzavanje downloada preko torenta...
Nije uvek ista brzina i kapiram da je to zbog seeda ali nekad mi ide sporo iako ima brdo seeda...
I trenutno problem koji imam :
Skidam neku igricu i do 50% mi je islo sve u redu, posle mi se vuce evo vec 2 noci 20% da li zna neko zasto je usporilo? ima 1200 seed...
koristim bit torent 7.2.1
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Ako ima jos vece brdo leechera pored tih seedera ne mozes nikako da postignes max brzinu... :)
Корисников грб
Kepkebj
First Team Coach
Поруке: 209
Придружен: 05 Мај 2011, 22:24
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Kepkebj »

ima :) nikad nisam znao sta predstavljaju leecheri :)
Корисников грб
m15k3
Manager
Поруке: 2279
Придружен: 27 Нов 2010, 08:39
Место: Brcko, BiH
Status: Није на вези

Порука од m15k3 »

Options > Preferences >Bandwith
gdje ti pise Number of Connections imas global maximum nubmer of connections, max number of connected peers per torrent i number of upload slots per torrent, stavi sve to na 500, trebalo bi da ti poveca malo brzinu, i naravno ako imas vise leechera nego seedera ici ce ti doooooosta sporo ;)
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Nemoj da juris po netu programe za ubzanje downloada, to ne postoji. Ortak je imao download oko 140KBps i skinuo neke programcice kao za ubrzanje downloada, i onda mu je skidalo 800KBps, samo sto mu je i dalje trebalo sat i po da skine film, a ovamo je non stop pisala brzina 800 xD. Samo idi na torrentz.eu , to ti je sajt koji obuhvata dosta boljih sajtova i preko njega mozes naci bolje torente, tako ja radim, i veoma sam zadovoljan brzinama.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Slazem se za torrentz, kad biras sa kog ces sajta da skidas predlazem piratebay... Ja licno izbegavam da skidam bilo koji torent koji nema ponudjen piratebay... Mada mozda je to samo do mene...
Корисников грб
samson
SFM Hall Of Fame
Поруке: 7745
Придружен: 05 Нов 2010, 23:41
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од samson »

Piraterija strogo zabranjena!
What we do in life echoes in eternity!!
*****************************
Šarm Beograda i huk sa Marakane
Закључано

Повратак на “Virtuelni svet / Virtual World”