Skole i Fakulteti

Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Ima leba, nema leba bar radim ono sto volim. A i vec sam poceo da radim u jednoj skoli fudbala.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Dule93 пише:Ima leba, nema leba bar radim ono sto volim.
Decaci, ovo vam je najvaznije!! Lepo si nam rekao... :winner:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Pa dobro , sutra ce od ljubavi da placa struju , vodu , i ostale zajebancije :cheers:
Jbg nazalost ne zivimo u drzavi gde mozes da radis nesto sto volis , nego radis ono sto moras da bi se skontao s djuntom da bi mogao da izvuces kraj sa krajem . Ali dobro uvidece i on to jednoga dana . To fudbalska skola , trener dza bu su pusti decacki snovi , reci mi da li ima i jedna osoba sa ovog foruma a da mu ista ta ideja nije pala na pamet ? Nema . Samo sto nismo svi dovoljno ludi ili u mogucnosti da se upustano u tako po meni uzaludno studiranje . :cheers:
Pravda za 2D!
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Мени ни једног тренутка није пало на памет да могу бити фудбалски тренер.
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

100Dzointa пише:Pa dobro , sutra ce od ljubavi da placa struju , vodu , i ostale zajebancije :cheers:
Jbg nazalost ne zivimo u drzavi gde mozes da radis nesto sto volis , nego radis ono sto moras da bi se skontao s djuntom da bi mogao da izvuces kraj sa krajem . Ali dobro uvidece i on to jednoga dana . To fudbalska skola , trener dza bu su pusti decacki snovi , reci mi da li ima i jedna osoba sa ovog foruma a da mu ista ta ideja nije pala na pamet ? Nema . Samo sto nismo svi dovoljno ludi ili u mogucnosti da se upustano u tako po meni uzaludno studiranje . :cheers:
Delimično se slažem ali mislim da moraš da se pronađeš u nečemu i da gledaš kako to u keš da pretvoriš... Ja bih se na primer roknuo da radim u nekoj administraciji, neko lupanje pečata i popunjavanje forumlara... Kakve god da su pare trećinu života da potrošim na tome... Neka hvala...
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

....

Порука од westlife92 »

neme93 пише:
westlife92 пише:Bolje da si DIF upisao kad vec hoces oko sporta da se mlatis :D bar bi imao malo siri izbor posla :D
Da DIF ce ga dovesti do trenerskog posla.
Imas masu ljudi koji su zavrsili kao treneri posle zavrsetka DIF-a, to nista nije cudno :D
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Слажем се са тобом. ДИФ пружа доста могућности. ;)
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Лол, мени лично тренутни министар спорта рекао да је то најгори могући факс у Србији тренутно.
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

Zato sto ima na hiljade ljudi koji studiraju ili koji su studirali isti, a malo mesta u skolama na mestu nastavnika, medjutim ako si pametan mozes da nadjes lako posao. :yesko:
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Prislepas se nekako nekom treneru ako hoces da ucis zanat, k***c moj ces nesto o fudbalu nauciti na difu.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

Sta ti lupas, ne verujem :D
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

100Dzointa пише:Pa dobro , sutra ce od ljubavi da placa struju , vodu , i ostale zajebancije
Jbg nazalost ne zivimo u drzavi gde mozes da radis nesto sto volis , nego radis ono sto moras da bi se skontao s djuntom da bi mogao da izvuces kraj sa krajem . Ali dobro uvidece i on to jednoga dana . To fudbalska skola , trener dza bu su pusti decacki snovi , reci mi da li ima i jedna osoba sa ovog foruma a da mu ista ta ideja nije pala na pamet ? Nema . Samo sto nismo svi dovoljno ludi ili u mogucnosti da se upustano u tako po meni uzaludno studiranje .
Ne znam kakvu predstavu imaš o meni ali verovatno misliš da imam para čim bacam ( po tebi ) pare na tu školu. Pored toga što sam to upisao, radim treće smene da bih mogao da plaćam, ne plaćaju mi roditelji i radim sa decom u školi fudbala ( pošto sam tek počeo, radim sa jednim starijim trenerom, koji je pored toga zaposlen i u FSB-u. )

Upravo je to i razlika između ljudi, svi mi imamo snove, ali retko ko odluči da stvarno pokuša da ih ostvari. Možda ću da uspem, možda neću, ali na kraju ću se uvek bolje osećati jer sam bar pokušao.
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Razumem ja tvoje razmisljanje u potpunosti . I cenim to sto pokusavas da guras iz svog dzepa . Respect . Ali licno smatram da tako nesto nema buducnost u Srbiji . Nije ni cudo sto nemamo trenera u evropi koji fura neki malo jaci tim . Jbg strucan kadar po tom pitanju nam je djoka . Tako da nzm od koga ces ti ista da naucis ? Sta doce mi neki matori baja sa vizijom fudbala iz osamdesetih ? Drugo bi bilo da zivimo u UK pa da odes u neku skolu fodbala da ucis , pa da ti godisnje vise puta tako bane Martinez , Rednap , Poketino , Murinjo i tako neke glave . Pa mozes i da pohvatas nesto jbg . Ili da dolaze neki igraci vec pri zalasku karijere ili neki koji su se nedavno penzionisali .
Pravda za 2D!
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Sta studiras Dzoint? Ili si pak zavrsio? Mozda imas sljaku neku profitabilnu?
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

100Dzointa пише:Razumem ja tvoje razmisljanje u potpunosti . I cenim to sto pokusavas da guras iz svog dzepa . Respect . Ali licno smatram da tako nesto nema buducnost u Srbiji . Nije ni cudo sto nemamo trenera u evropi koji fura neki malo jaci tim . Jbg strucan kadar po tom pitanju nam je djoka . Tako da nzm od koga ces ti ista da naucis ? Sta doce mi neki matori baja sa vizijom fudbala iz osamdesetih ? Drugo bi bilo da zivimo u UK pa da odes u neku skolu fodbala da ucis , pa da ti godisnje vise puta tako bane Martinez , Rednap , Poketino , Murinjo i tako neke glave . Pa mozes i da pohvatas nesto jbg . Ili da dolaze neki igraci vec pri zalasku karijere ili neki koji su se nedavno penzionisali .
Otkud znaš da nema budućnost u Srbiji? Baš zato što nemamo stručnog kadra taj posao i ima budućnost... Male su šanse da uspe ali samim tim što je upisao to što je upisao znatno veće nego meni i tebi realno...
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Sta studiras Dzoint? Ili si pak zavrsio? Mozda imas sljaku neku profitabilnu?
Ne studiram , nisam se upustao u tako nesto , jer uciti na silu ne mogu . A nisam jos ubo nesto sto bi me i zanimalo . Da mi ta fakultetska diploma i garantuje nesto , pa da se iscimam. Ovako ma kak'i .
Androsito пише:Otkud znaš da nema budućnost u Srbiji? Baš zato što nemamo stručnog kadra taj posao i ima budućnost... Male su šanse da uspe ali samim tim što je upisao to što je upisao znatno veće nego meni i tebi realno...
Ne mogu da znam , mogu samo da pretpostavim da nema . Jbg vodim se nekom logikom i zdravim razumom . To ti isto kao u tutoring u FM . Ako je mentor djoka verovatno ce i ucenik biti djoka ili bar nista koristno i pametno nece nauciti . Tako je po meni to osudjeno na propast . E sad, druga je prica to sto on to voli i ima nadu neku vezano za taj posao . Jbg nada umire poslednja . Smatram da to nije vredno truda , novca i godina sto ce da ubije u to . Nemojte me pogresno shvatit, nije mi cilj da ga sputavam i omalozavam taj fakultet . Samo sam izneo svoje misljenje o tome . :cheers:
Pravda za 2D!
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

A zasto mora i da slusa tutora? Treba da gura neku svoju ideologiju u tom poslu.
Корисников грб
Stotka
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 29 Јан 2014, 13:11
Место: Ljubljana/Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stotka »

Dule93 пише:Upisao sam Akademiju Fudbala, 3 godine , dobije se UEFA B i nacionalna C licenca kao i diploma vise skole.
Citam nesto ovu temu, pa naleteh na tvoj post ma da je zastareo. Posto sam radio na toj akademiji ako si upisao onu na Slaviji pa gore od meka pravo :D Dzabe ces dati pare i izgubiti tri godine veruj mi, pa nas par predavaca je pobeglo a kamoli studenti sto beze :D
Ne znam da li imaju jos predmet istoriju sporta, to sam ja predavao kao svrseni sportski novinar, toliko o ozbiljnosti te akademije :D

Hvatajte se zanata, ili bilo cega oko racunara ma da ni to vise nije garancija nikakva i nicega, a u sportu bilo sta raditi tesko je narocito bez veza.

Evo recimo predsednik macvanskog okruga je covek koji nema ni osnovnu, a ja sam bar 20 momaka imao u generaciji iz tog kraja koji su bili dobri studenti a ne rade nigde.
Последње учитавање од Stotka дана 01 Сеп 2014, 22:48, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Očistio sam prvu godinu, he he, poz
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Stotka пише:
Druže, bez uvrede, ali ti ne bi smeo da radiš kao novinar, bar na osnovu ovoga što sam video u tvom postu. Najgore je što ima i gorih od tebe.


Glligoriću, svaka čast!
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Пошаљи Одговор

Повратак на “Obrazovanje - Kultura - Umetnost”