Vodeni sportovi

Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Председник ВК Црвена звезда вечерас је гостовао у емисији "Шести круг" и био је веома насмејан када је причао о доласку репрензетативаца.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
Pinki
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3307
Придружен: 08 Нов 2011, 15:06
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

Порука од Pinki »

Moram da se nadovežem na onu priču oko brendiranja.

Crvena Zvezda brend u 2011/2012. godini?
Westlife jesi ti pio kakve tinte? Promjeni dilera jbt.

Znaš li ti šta je brend? Crvena Zvezda ovakva kakva jeste u poslednjih 20 godina nikako nije brend, čovječe za Zvezdu jedino znaju generacije '75 i starije.
Misliš ti da neki klinac ili 134529012398 klinaca u svijetu uopšte zna šta je Zvezda? c'mon
Naravno ni Partizan nije brend ni u kom slučaju, ali to što si ti rekao da je Zvezda brend to me dobro nasmijalo.
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

Код: Изаберите све

http://www.rts.rs/page/sport/sr/story/36/Fudbal/899354/Zvezda+brend+Srbije.html
mali milion puta sam cuo na TV- kako se prica da je Zvezda brend Srbije, a evo vidim i ovde su pisali, odatle mi i ovo da napisem za Zvezdu, kao sto rece neko gore SD Crvena Zvezda, neki me nisu skontali, sta da im radim njihov problem. :D
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Joj, ljudi zvezda je jedva brend kod Srba i u Srbiji, a za dalje, pa bilo bi smesno i razmisljati... Znata sta je brend na svetskom nivou, Real Madrid, Mancester Junajted, Celzi itd. Takvi klubovi vrte milione od prodaje originalnih dresova, od turneja i sl. Mi (Zvezda, a i Partizan) ako prodamo hiljadu originalnih dresova treba da slavimo i potrosimo sve te pare na slavlje. :xD: Nijedan od nasih klubova nije brend, brend se stvara dobrim rezultatima i dobrim marketingom. Mi dobre rezultate imamo samo na lokalnom nivou, a za brend nam trebaju rezultati na evropskom i svetskom nivou. Marketing takodje, samo na lokalu, a i ne moze marketing na evropskom i svetskom nivou bez takvih rezultata. Tako da, zvezda i partizan mogu postati brend, samo i to iskljucivo samo, ako se privatizuju, pa to bude dobra privatizacija, pa naprave rezultate u evropi, pa onda naprave dobru marketinsku kampanju, pa mozda onda postanu brend. Mancester junajtedu je trebalo vise od deset godina da postane brend(1987-1999), a kad su osvojili ls, posle je islo sve svojim tokom. Sad prodaju milion dresova u Aziji. Ja sam sad malo otisao u sirinu(na fudbal), ali poenta je bila prica o brendu, a ne o vatrepolu. Sto se tice vatrepola, po kojoj logici je klub koji se ugasio, pa ponovo napravio veci ,,brend" od visestrukog uzastopnog osvajaca domace titule i prvaka evrope sa pretproslu sezonu? A ako cemo da gledamo SD, pa partizan je pretprosle godine osvojio titule u svim ekipnim sportovima, tako da su i tu jaci. Ja jesam zvezdas, ali ljudi budimo realni. Trenutno smo losiji.
Последње учитавање од zele дана 30 Јул 2012, 04:31, учитано 3 пута укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Velimir Stjepanovic prvi u svojoj kvalifikacionoj grupi, a oborio je i drzavni rekord za 2s :ole:
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Звездаа јесте бренд али на нивоу државе, не на нивоу Европе и Света. Далеко смо ми сви од тога.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

...

Порука од westlife92 »

Игор пише:Звездаа јесте бренд али на нивоу државе, не на нивоу Европе и Света. Далеко смо ми сви од тога.
Na to sam i ja ciljao, ali ne kontaju me ljudi. Mislim da bi trebao da bude kraj ovde ovoj diskusiji oko brenda, dosta smo spamovali. :D

ps. Dobar rezultat za Stjepanovica, u plivanju popraviti rezultat za 2s je dosta dobro.
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Свака дискусија је добра и здрава ако се саговорник поштује, мада није то толики офф што смо ми причали.
Тема за Остале спортове, у овом случају и пливање има на под-форуму Олимпијада 2012. :cheers:
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Код: Изаберите све

http://www.mojacrvenazvezda.net/38451/2012/08/17/prlainovicnece-mi-biti-problem-da-tresem-mrezu-partizana/
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Помињу се Прлаиновић, Шефик, Никић, Злоковић, Рађен, Филип Филиповић ...
Колико је реално да сви они заврше код нас не знам али је лепо што се макар о томе и прича.
Кажу да је Шефик већ капарисан и да ће он бити прво појачање, за остале ће се видети.
Турци дају озбиљне паре и хоће да улажу много у ватерполо али видећемо у наредним данима шта ће бити.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Прлаиновић и званично у Звезди!
Каква бомба. Најбољи стрелац ОИ, уосталом сви знате какав је играч Прлаин.
Одлично, идемо даље.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Od kad vi pratite Vaterpolo pa valjda to bese sport za nas kompleksase da vadimo fleke :xD: i da mi u nesto budemo prvaci evrope ? Cini mi se da tako ide prica ? Sefik, Nikic, Zlokovic, Radjen su takodje kod vas! Samo ne znam kako to da za Partizan nema para da se sacuva TIM EVROPSKOG PRVAKA a za vas sad ima para? Izvukli iz slamarice? OVO JE SRAMOTA! BANANA DRZAVA SA ONIM SMRADOM SA VELIKIM USTIMA NA CELU! :banned:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Ајде, ајде, мање кукања.
До сад сте ћутали и прикупљали заслуге, трофеје и сл. сад кад се пробудила и друга страна одједном ништа не ваља, сви су против вас и сл.
Немојте бити баш толико лицемерни.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Jedini licemeri ste vi,do pre 2 godine niste ni imali klub,veterpolo vas uopste nije zanimao,osporavali ste svaki trofej Partizana,jer ipak je to sport kojim se bavi 6 zemalja.A sad je odjednom za vas sport No.1.Kazes mi cutali pa gde ste vi bili za ove sve godine,uopste vas nije bilo na veterpolo mapi.Kamo srece da se druga strana(kako ti kazes)samo "probudila",nego vama 3 kluba za 3 godine vam dizu iz pepala.Mi cemo da se zaduzimo,a drzava posle neka nam pomaze,a vi za to vreme ne smete da kukate SWEET!!Aca je izneo cinjenicu,jer je Prlainovic bio jedan od tih igraca.Kao sto sam i pre napisao nije bilo interesa tad,a sad za Boga miloga vazan nam je klupski vaterpolo.
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Откуд ти знаш да мене као појединца није интересовао ватерполо и да нисам гледао кад нас је Партизан побеђивао са више од 10 разлике ? То што у твом окружењу никог не занима ватерполо то је друга ствар. Ја пратим сваки клуб који носи црвено-беле боје и има грб Звезде на срцу.
Ето, сад нас има на ватерпол мапи пошто смо довели једног од 5 најбољих играча на Свету а сигуран сам да се ту неће стати. Не би Прлаин дошао у клуб који ће бити само мало јачи него прошле године. Биће још појачања.
Ти мислиш да вама није држава помагала да будете у врху свих ових година ? Немој да си толико наиван.
Први услов играња за репрензетацију је био долазак у Партизан, прво то што је било срамотно а држава вас је сигурно помагала само јебига, кад вас помаже онда је то ок, кад Звезду помаже то је смртни грех. Ајде немојте бити смешни и да кукате тако ко Тодорић на све стране.
Ја знам да је вама једини циљ да се СД Црвена звезда угаси али јебига, то се нажалост по вас никада неће догодити.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Kad je Udovicic ucenjivao igrace da igra za Partizan i kad niste placali bazen tad nije bilo kukanja,kakvo licemerstvo..Nego otisao Manojlovic iz saveza i Partizan ostade bez igraca..
fanst[E] i Aleksandre sto ne spomenete kako ste doveli tog Prlainovica i da jos niste platili za njega?Sto ne spomenete kako ste oterali Mitrovica i Filipovica?Cuk isto?Sto ne spomenete kako su braca Pijetlovic bukvalno ukradeni iz Vojvodine?Kad je drzava bila uz vas tada nije bilo kukanja?Kukate kako vama niko ne pomaze,a sto ta drzava nije pomogle,nego je zvezda morala da se ugasi?A u to vreme je srvaran evropski partizan,doveden je Vujasinovic kome se i dan danas duguju ogromne pare,Radjenu se duguje,neki su oprostili.Napisite slobodno o tome,jer smo mi koji navijamo za zvezdu licemeri,a vi ste OBJEKTIVNI..
Последње учитавање од Stefan дана 18 Авг 2012, 17:24, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Opet ćemo biti šampioni.

Nemojte da pominjete nebitnog igrača koji je prešao u klub koji se samo zove crvena zvezda, a čak ni član sd nisu.... ja ih zovem veterani. :)

I imamo i mi jako dobar tim, a pojačanja tek treba da stignu. :)
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Ma da ko je uopste taj Prlainovic, nema on pojma..
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

To za bazen je tek dno dna licemerstva.Pa vas bivsi klub se ugasio,a jedan razlog toga je zato sto se dugovalo VK Partizanu za placanje bazena.Verovatno se taj dug nece nikad sanirati,jer ste sad VET.Ako se toliko duguje zasto se igraci ne bude LEN-u???Vujasinovicu da se duguje ogromne pare ne verujem da bi sad prihvatio da bude trener,ili je ipak morao da preuzme tu funkciju ako misli da bude trener reprezentacije nekad.Kazes stvaran evropski Partizan ali se dugovalo svim igracima??Malo mi je to nelogicno.

@Igor ako si to zakljucio po postovima ovde sto raspravljamo svaka cast na zakljucku.A sta onda reci o tebi koji trolujes non-stop u temi KK Partizan?Meni nije zelja da se ugasite nego da se daje svakom po zasluzi..
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Tako je. Nebitan je kao i klub u koji je prešao. :poz:

Partizan. :fanman: (fali vam ovaj smajli sa crno i crveno belim šalovima). :D
Пошаљи Одговор

Повратак на “Ostali sportovi”