FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

neme ne pravi se lud :rugalica: vidis da je covjek rekao da ove necemo ispratiti iz BG-a sa manje od 4 gola :fanman:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Samo da ne naprave navijaci neko sranje...
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
TIPEE
Youth Team Coach
Поруке: 192
Придружен: 24 Окт 2010, 20:07
Место: Macedonia
Status: Није на вези

Порука од TIPEE »

neme93 пише:Cek tipe jel ti navijas za ove protiv kojih igra Partizan? Ili za one druge u drzavi?
brate za niko ne navijam ja od ova dva tima samo ti kazu kako stoju stvarui sa klub iz makedonije jer ja sam iz makedonije ako do sada nisi to ukapirao :nasty: haaha. a niko u makedoniji ne vole ovaj Siptarski klub osim albance :)
Последње учитавање од TIPEE дана 20 Јун 2011, 19:45, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Molim Vas da ne koristite nikakve nacionalističke stvari u okviru komentara vezanim za predstojeći duel.

Hvala
Корисников грб
Djolito
First Team Coach
Поруке: 389
Придружен: 18 Нов 2010, 23:26
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Djolito »

Cuo sam da su Paokare najavile dolazak, jos crnogorci, makedonci, mi, samo da nam dozvole navijace tamo, jer sam cuo da ce izgleda biti zabranjeno da ulaze gostujuci navijaci na ovom dvomecu (sto je do nekle i realno).. Pored toga, mislim da se kvalitet na terenu ne dovodi u pitanje.. mada otisao sam im na forum sinoc i preveo na netu sta pisu... oni se odusevili sto su nas dobili ja ne mogu da verujem... po meni smo u nasem sesiru najbolji, uz Dinamo z..

Ps: Ortodox - gde brate vidis da se ovde izrazavaju nacionalisticke stvari? :rugalica:
Ceteris Paribus!
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ne vidi, samo unapred upozorava.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Pajser
Manager
Поруке: 2258
Придружен: 14 Нов 2010, 19:02
Место: Vranje
Status: Није на вези

Порука од Pajser »

Tu je i Abraham, koji kaže da ima 17-18 godina. Rano je da dajemo bilo kakve prognoze za bilo kog igrača, oni će varirati u oba pravca, pa je rano za komentarisanje - zaključio je Stanojević.


Koji car :xD: :xD: :xD:
Potpis
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

:slap:
Корисников грб
Olja
World Class Manager
Поруке: 3197
Придружен: 28 Окт 2010, 23:21
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Olja »

TIPEE пише:
Olja пише:TIPEE jel Tetovo ima više prvoligaša nego Skopje? :banned: :xD:

Ma nema samo ovaj je sada za sada od TEtovo klub a i jedini klub u makedoniji koji ima neku finansisku podrasku sa Metalurgom drugo ti je sve krs od ekipe. Kada igraju trpaj to u kladilnici kako znas i umes sve sto imas na partizan u srbiju ispod 4 gola da ne ste gi pratile da si odat
A gde je moćni Teteks? :ole:

I Renova, zar nisu svi oni iz Tetova? :sailor:
I used to go missing a lot... Miss Canada, Miss United Kingdom, Miss World...
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Potpisao Eduardo na 3+1 godinu.
Lik je u Brazilu na 55 meceva dao 39 golova...
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Слика

:xD:
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Sta li ti ovaj zadnji post znaci :slap: Pa gde moze FM da bude merodavan .. Na FMu Borha ima finishing 12, a realno je negde 3-5 ..
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Potpisao Aleksandar Rankovic na godinu dana.
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Sta li ce nam tek taj indijanac, da mi je da znam .. Bolje i Kamberovic da igra umesto njega .. Neki matori rekovalescent .. :slap:
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
Djolito
First Team Coach
Поруке: 389
Придружен: 18 Нов 2010, 23:26
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Djolito »

Gagi пише:Potpisao Aleksandar Rankovic na godinu dana.
Mator....
Ceteris Paribus!
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Mislim da ga je Bata Mirkovic preporucio Krstajicu.
Корисников грб
Olja
World Class Manager
Поруке: 3197
Придружен: 28 Окт 2010, 23:21
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Olja »

Djolito пише:
Gagi пише:Potpisao Aleksandar Rankovic na godinu dana.
Mator....
nije to taj na koga ti misliš. Taj je umro '83 :xD:
I used to go missing a lot... Miss Canada, Miss United Kingdom, Miss World...
Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

Frimpong i De Sousa odlicni.Bio bi to pravi potez da ih zadrzimo ali imamo mnogo stranaca.Mada ovaj Frimpong moze i da se gurne u Teleoptik na kaljenje.Scepovica oterati pod hitno i gurnuti u prvi tim Lazara Markovica i Aksentijevica ali i dalje nam treba jedan stoper.I opet cemo imati krsh od desnog beka :slap:
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Ko bre odlican, jesi ti gledao sinoc utakmicu uopste jer ja jesam preko p2p-a .. Ovaj crnja je duduk klasican, ne zbog penala koji je napravio (koji usput nije ni bio,faul bio van 16) nego vidi se da je decko sis'o sa nekog drveta osnovne stvari ne zna .. A i gde ima stoper 180cm, to jedino Cordoba u Interu neko vreme igrao, dok nisu provalili da nije za to .. Jeste mlad ali fali mu bar 10cm za DCa i sigurno nece da poraste toliko cak i da mu dajemo Galofax 20 za rast .. Ovaj Velingson imao par solidnih prodora i centarsuta , nego najveca tragedija naseg fudbala sto bolju tehniku ima neki ulicar iz Brazila nego nasi prvoligaski igraci .. Videcemo ga protiv Metalista i Rozenborga .. Od ovih novajlija najbolji utisak po meni je ostavio Volkov, mislim da ce biti pravo pojacanje i nismo imali odavno slicnog igraca .. Odlicno se ubacuje, ima ga svuda takodje poseduje dobar centarsut .. Sale Markovic sinoc bio takodje solidan ma da moze on sigurno bolje, Babic preteruje sa soliranjem ma da to je stvar adaptacije navikao je u BSKu da radi sta hoce .. Najvece razocaranje po meni je ovaj Jovancic covek je previse slab u duel igri , izgubio je sinoc gomilu duela olako, zbog nekih smo mogli da primimo i gol na kontru .. Mislim da je i neku manju povredu pokupio .. Scepovic mi isto ide na zivce , decko je umisljena zvezda a veze o fudbalu nema .. imao je juce 2 odlicne sanse i obe prokockao, na kraj mu poklonise ljudi gol ni krivom ni duznom .. Mali Aksentijevic je odlicno odigrao po desnoj strani, zasto li smo uopste doveli onog mrtvaka Rankovica ..
Последње учитавање од Lucifer дана 24 Јун 2011, 11:35, учитано 1 пут укупно.
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Слика

slika sa promocije Fejse u Olimpijakosu.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”