FK Crvena zvezda [2013/14]

Ko je najbolji igrač Zvezde?

Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Darko Lazović
3
12%
Dragan Mrđa
6
23%
Miloš Ninković
2
8%
Nejc Pečnik
10
38%
Nikola Mijailović
0
Нема гласова
Nenad Milijaš
0
Нема гласова
Neko drugi
2
8%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Nenad Lalatovic novi trener Crvene Zvezde!

Слика

Neka mu je sa srecom!
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Prestigao me Aca.Sutra izgleda promocija Lalatovica.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Odlican potez uprave FKCZV! Covek koji je deklarisani Zvezdas i koji moze da radi sa igracima! Od dovodjenja onih silnih igraca nece biti nista! Planic i stranac ce biti jedina 2 pojacanja! Obeng Regan sad vidim! Eto to je sto znam! :yesko:
Последње учитавање од Alexandar_81 дана 22 Јун 2014, 17:14, учитано 1 пут укупно.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Sjajan potez sa Laletom! Samo da sve bude uredu. Sto se tice ekipe realno fale nam samo bekovi i jedan stoper. Na svim ostalim pozicijama imamo igrace.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Dobar potez , smao me prejebase da ne gledam u krusevcu zanimljiv fudbal. Sto se tice pojacanja, Regan je strasan igrac stvarno, videce se vec, Ko god ga doveo u ekipu profitirace, a vidim da ga i Partizan juri.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Zavrsio sa Zvezdom Regan i Gavric! Planic 1 jula! Prica se opet oko Lukovica ja tog dzibera ne bi doveo u Moravac Mrstane! Bolje da puste onog Aruja ili Lazica a ne da dovode bilmeze da kvare atmosferu! Ostaju Milijas, Rajkovic, Petkovic, Kovacevic, Martinovic trebace Zvezdi levi bek i levo krilo posto je otisao Pecnik, kao i Milunovic a prica se da i Kasalica unajvece pakuje prnje! U napadu Luka Jovic i tu se trazi igrac i to je to!
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Aco, koliko ja pratim stvari.Milijas ide, gotovo sigurno, ako ostane to ce biti super za nas, ali njemu se ne svidja ovde.Savo Pavicevic ostaje gotovo 100%.Dzoniju istice ugovor za koji dan.Ako dovedemo ove klince iz OFK-e i Napredka + nasa skola, mogli bi da skockamo solidan tim.Jedva cekam FM 15 :yesko: Za Lukovica sumnjam da ce doci,u suvise smo mi velikim problemima za njega.Trazice stabilniji klub.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Drazic takodje nece na tu stranu topciderskog brda! Mislim to je Marko Petkovic problem! Luda glava i ostrascenost! Decko i sad visi na Jugu! A dobro zamenio sam Pavicevica! Ostaje Milijas mislim da je to jedan iskren i posten covek koji voli klub a ne trci za novcem! Ako zeli da pomogne sad mu je prilika! :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Ko pita Drazica gde ce on, ide tamo gde otac Terza kaze :)
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Pa i Petkovica nije pitao pa ovaj nije hteo da potpise. Sto podrzavam, idi brate gde i za koga ti navijas :) Cirkus od nasih funkcionera! Drazic se vec javno hvali da ce se vratiti u Partizan ovog leta :yesko: aj da vidimo :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Aco delijo
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Samo kad bi Dzoni ostao pa da se krene po nekog desnog beka jer mi Petkovic nije siguran. Imamo Jaksica u omladincima ali bolje je pored njega i nekog iskusnog da imamo (i dalje sam za to da se vrati Marjan Markovic-najspremniji igrac druge lige iako ima 32 godine!). Na levoj strani imamo Vukasina Jovanovica i Milosa Brajovica koji su cini mi se bili na pozajmicama tako da imaju vec iskustva igranja u seniorima. Vraca se i Lazic iz Spartaka i Marinkovic iz Smedereva. :yesko:
Imamo i u veznom redu ok igraca. Grujica prebaciti, Nikolu Stojkovica koji se vraca sa pozajmice, Karaklajica (dao je par golova za Vozdovac) i Cikica (vihor, koga sam jos pre nesto vise od godinu dana primetio na jednoj utakmici) na krilo ali trebace sigurno neki iskusniji. A i sto ne bi nekog dobrog iz regiona pronasli i doveli (BIH, C.Gora, Makedonija?). Igrali bi momci za neku sicu sigurno.
Sto se tice napada Rakic, Jovic, Mihajlovic, pa i kOnjilo, Nikola Djordjevic (prema izvestajima sa nekih sajtova imao je sasvim ok sezonu u Slogi iz PM).
Golmani su takodje reseni. Uz Rajka prebaciti Manojlovica ili Grcica (i sam ih je Bajkovic nahvalio u nekom intervjuu, da ne ispadne da ih cupam iz fm-a). :yesko:

Zanima me kakav je taj Gavric igrac, sta igra i kako je ovu sezonu odigrao? Mando prosvetli me. Ti si glavni skaut za taj region haha :)
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Aco mislim da se pominje mladi Lukovic, clan zlatne omladinske reprezentacije, a ne onaj iz Zenita :)
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

paske пише:Zanima me kakav je taj Gavric igrac, sta igra i kako je ovu sezonu odigrao?
Gavra je krilo. Prvu polusezonu ej bio ubedljivo najbolji igrač Napretka. Brz je, prodoran ima odlican cut inside prodor. Suta obema nogama i bas je dobar igrač. Medjutim, umro mi je otac u polusezoni i od tada je igrao puno slabije sve do 4,5 kola pred kraj kada je opet poceo da daje golove i da asistira i da bude zapazen. Mislim da bi sa dobrim radom dobili finog krilnog napadaca. Sto se tice Regana, on je cale. Sa loptom je odlican u nogama i juri od 16 do 16. Ja tipujem da ce bii jedan od najboljih igrača lige sledece godine.

Inače u pravu je hostile, Lukovic iz Rada se pominje, ne matori .
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

hostile_bg, Lukovic omladinac ne moze da dodje zato sto Zvezda duguje Radu, a nema Ranka Stojica da ponovo odlozi! :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Samo da oteramo Onjila a onda da dovedemo Galvaa za dzak krompjera.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Trebalo bi pruziti Arauju sansu, ne znam sto su ga se tako lako odrekli, on jedini na jesen nije imao nekih kikseva i solidno je igrao.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

MONDO: Lalatović će zvati Žigića!



Слика

Nenad Lalatović je novi trener Crvene zvezde. Od danas, zvanično.

To znači da može i formalno da počne da se bavi svojim poslom, a to podrazumeva i dovođenje pojačanja.

U razgovoru za MONDO, nepun sat po završetku sednice Upravnog odbora na kojoj je jednoglasno usvojen predlog da se ekipa poveri baš njemu, Lalatović je otkrio koja će dva igrača pozvati u narednih nekoliko dana.

Bar na razgovor, na razmenu utisaka.

"Ostajemo, sasvim je izvesno, bez Dragana Mrđe i Abiole Daude. To je 'samo' 32 gola. Ako me pitate koga bih iz aktuelnog tima voleo da imam za narednu sezonu, svakako da bih rekao njihova imena, ali tako je - kako je. Moramo da nađemo adekvatne zamene. Takođe, otišao je i Dejan Kelhar", pričao je Lalatović.

On je istakao da su pozicije štopera i centarfora strateški jako bitne i da bi, kaže "ako Bog da", voleo da ih popuni...

"Pa, što da krijem? Voleo bih da u napadu imam Nikolu Žigića, a u odbrani Aleksandra Lukovića. To su Zvezdina deca, momci koji su kao ja sve u životu napravili zahvaljujući igranju u Crvenoj zvezdi i siguran sam da ni oni nikada duhom nisu napustili naš stadion. Obojica su slobodni, ne kažem da ćemo uspeti da ih dovedemo, ali bilo bi odlično ako bi se to dogodilo".

Da li planirate da ih pozovete i to im kažete direktno?

"Evo, tek sam danas zvanično promovisan u trenera i svakako da ću pokušati da dođem do njih da im kažem šta imam i da čujem njihova razmišljanja, želje i ideje".

Na tom putu, Lalatović će imati punu podršku Uprave, iako su svi u klubu svesni finansijske situacije i činjenice da popularni "Žiga" i "Lune" u ovom trenutku, kada su već ušli u četvrtu deceniju, mogu da "odrade" još jedan jak ugovor u inostranstvu.

Žigića, navodno, u Amkar zove Slavoljub Muslin. Zvezda će, tvrdi Lalatović, pokušati, pa šta bude!

Opširan intervju sa novim šefom struke šampiona Srbije, u kojem ima nekoliko veoma zanimljivih odgovora, objavićemo kasnije u toku večeri.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Jedem ja kikiriki al nema ko da slusa! Mladji Lukovic kosta poooodosta a znamo dobro koliko para ima FKCZV, dok slobodni igraci mogu da se dovode za leba i sira ili na dodjem ti kad potpises! :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Mocart piše da je Luković bio na Marakani.
Mijat Gaćinović prvi pik iz naše lige.
Planić na čekanju (verovatno se čeka Lukovićev odgovor)

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/mozzart-sport-saznaje-lukovic-bio-na-marakani-zigic-nemoguca-misija/79141
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”