FK Crvena zvezda [2013/14]

Ko je najbolji igrač Zvezde?

Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Darko Lazović
3
12%
Dragan Mrđa
6
23%
Miloš Ninković
2
8%
Nejc Pečnik
10
38%
Nikola Mijailović
0
Нема гласова
Nenad Milijaš
0
Нема гласова
Neko drugi
2
8%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

UEFA uklonila vest o izbacivanju Zvezde iz Evrope!

Dan pošto je UEFA saopštila da je fudbalski klub Crvena zvezda isključen iz kvalifikacija za Ligu šampiona zbog nepoštovanja finansijskog fer-pleja, na zvaničnom sajtu organizacija je ta vest uklonjena.

Код: Изаберите све

http://www.uefa.com/protecting-the-game/club-licensing-and-financial-fair-play/news/newsid=2114180.html

Код: Изаберите све

http://www.telegraf.rs/sport/1104894-ima-li-nade-uefa-uklonila-vest-o-izbacivanju-zvezde-iz-evrope-foto
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Znam da je lepo videti musemu LS na centru i onaj zvuk himne ali za godinu dana ce biti izvodljivo tek. :yesko: Rasprodamo ekipu sad lepo, uzme se neka solidna lova (tipa 7-8 milki sto ce biti dovoljno za plate), pokupimo NAJTALENTOVANIJE iz Srbije koji igraju i u toliko osporavanim nizim ligama, prebacimo iz omladinske skole ono sto valja i problem je resen! Veliki Toma Milicevic je na potezu sa svojim saradnicima (cak i Misko taksista se ubraja u njih :zelenko: ).
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Код: Изаберите све

http://www.uefa.com/uefachampionsleague/news/newsid=2114180.html
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Kibo telegraf je obicno smece od novina! Nikada nista nisu ljudski napisali! A plus si trebao lepo da pogledas taj deo sa izbacivanjem! Samo 1 dan stoji na prvoj strani posle prelazi u rubriku gde mu je mesto! Nije UEFA Tomislav Karadzic i FSS pa ce danas jedno sutra drugo! I pored zalbe ako je bude bilo Zvezda nece igrati evropu ove godine a ako bude zalbe mozda jos koju! Da li je tesko da shvatis da su vasi funkcioneri krivi niko drugi ni Partizan ko sto kaze Dzaja ni Tole ni Platini... KRIVI STE SAMI! :nasty:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ne razumem čemu loženje?! Izbaciše nas s pravom. Čemu se sad nadamo? Nekim žalbama? Gledamo svaki dan uefin sajt da bismo videli da se vest o kažnjavanju našeg kluba sklonila? I ovo Toletovo proseravanj, čemu to? Kraj jebote, izbačeni, ajde više odjebite od uefe, zahvalite se što niste dobili tri godine kazne i prilegnite na rešavanje problema koje imamo, ako možete da ih rešite, ako ne možete, dajte ostavku i da dodje neko ko hoće i može da napravi rezove i da najzad krenemo ka ozdravljenju. Jebala vas LŠ, kao da bismo i prošli u sledeće kolo, slepci bi ispali od nekog Karadaga ili onog Širka, možda je ovako i bolje, nema blamiranja.
Последње учитавање од zele дана 07 Јун 2014, 16:53, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Kako ne shvatate da je UEFA vama u stvari ucinila uslugu...sada imate priliku da koliko toliko resite neke probleme, prodate neke igrace od kojih mozete da uzmete neku kintu, isplatite te kojima dugujete i zbog kojih ne mozete da dobijete licencu, isforsirate neke mlade igrace, i sledece godine bez problema dobijete licencu i na miru se spremate za kvalifikacije...
Корисников грб
RASMC
Assistant Manager
Поруке: 698
Придружен: 09 Апр 2012, 14:57
Место: Niš
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од RASMC »

Niko u Zvezdi nije došao da rešava probleme, već da napravi još veće sranje.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Ocerupace ih menadzeri za ove igrace ali je bolje tako! Neka ih prodaju sa svojom decom kreni! Dovedi nesto jeftino i kreni ispocetka mozda ne igras godinu dve evropu, ali naucio si lekciju i ne zaduzuj se vise ISPRUZI SE koliko ti je cebe dugacko. Kakve ce jos gluposti da napisu do 16 juna mogu samo da predpostavim, a na drugim forumima pisu peticije i obecavaju milione u dzakovima! Lepo rece Zele sve to nije u libelu! UEFA nije nas opstinski sud pa ces da ga vitlas nekim papirima... kad jednom presece gotovo je.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

2000 i neke godine (nisam siguran kada tacno), po finansijkom izvestaju koji je dostavljen agenciji za privredne regiustre FK Crvena Zvezda je zavrsila sa totalnim gubitkom od 790.000 eura. Dakle, prodajom samo jednog igrača bi se sve rešilo sto se tice gubitka. Ja jos jendom ponavljam i pitam se: Kako je moguce da su se nakon te godine (prvi odlazak Dzajica),razni predsednici, a počev od Piksija, doterali klub u minus od 50 miliona eura?! UEFA je vise nebitna, potpisujem sto je Zele napisao gore. Treba uraditi realnu istragu,. da se vidi ko je pljackao i kako se doslo u ovu situaciju. Ustanoviti ko je odgovoran i zatvoriti sve lopuze i bandite. PLeniti imovinu lopovima i vratiti pare u klub. Tacka.

Ove sezone prodati koga mozemoo, vratiti dugove koliko smo u mogucnosti, ubaciti generaciju mladih igrača i igrati fudbal. Ne juriti titulu, ne Evropa, ne nista...prosto igrati fudbal. U upravi kluba ukljuciti nadzorno telo navijacko (ne Savija i drugari) nego navijačko telo iz naroda koje ne visi po severu , a voli zvezdu iskreno i krenuti u rekonstrukciju kluba. Zabraniti menadzerisanje igracima (ako imas menadzera ne mozes da igras u Zvezdi) i polako praviti budcnost. Opet tacka.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Nine raskida ugovor, ide u Evijan.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Са срећом.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Umesto da ga utopimo za neku lovu pa da mu se od toga da ono sto mu pripada a ne ovako da se rastajemo.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

FIFA je sledeća... postoje indicije da će upravo FIFA rešiti sledeće sezone SL (zvezda startuje sa - poenima ili u nižim ligama jer je novčana kazna sigurna, e sad videćemo šta od ovoga još će dodati...).

Ako se zvezda žali Partizan će igrati u EL a Čuka neće izaći u Evropu mada mi čak ni nećemo igrati možda LŠ ako zvezda se ne žali, već Vojvodina... igra se FSS debelo.. kruže priče da su obećali Vojvodini elitu ako kazne zvezdu. Smejurija.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

paske пише:Umesto da ga utopimo za neku lovu pa da mu se od toga da ono sto mu pripada a ne ovako da se rastajemo.
On nama oprosti zaostale plate a mi raskinemo ugovor.Moramo tako.

Inace pricaju insajderi na RSB-u da smo unajmili advokate iz Svajcarske troskovi su oko 80.000 evra, zalicemo se zadnjeg dana i onda cemo igrati prvi mec u LS kvalifikacijama, posle toga stize odluka, ukoliko nas izbace a odigrali smo prvi mec onda JSL gubi mesto za LS ove godine.Uglavnom radi se po principu da komsiji crkne krava, tj da Partizan ne igra kvalifikacije za LS.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Jel to interes srpskog fudbala o kojem pričate hahha? To je Dodić i pomenuo da ćemo sada videti taj interes. Ali meni je svejedno jer neka igramo EL kad smo već bili drugi.. vi nas nećete oštetiti jer ćemo igrati Evropu. Čukarički je jedini koji će ispaštati u tom slučaju i možda Vojvodina ako je istina da planiraju njih da šalju u Ligu Šampiona.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

SlobaGrobar пише:Jel to interes srpskog fudbala o kojem pričate hahha? To je Dodić i pomenuo da ćemo sada videti taj interes. Ali meni je svejedno jer neka igramo EL kad smo već bili drugi.. vi nas nećete oštetiti jer ćemo igrati Evropu. Čukarički je jedini koji će ispaštati u tom slučaju i možda Vojvodina ako je istina da planiraju njih da šalju u Ligu Šampiona.
Da to je interes srpskog fudbala Blokeza i Tonceva. Da se pitaju normalni ljudi ili navijaci koji misle o srpskom fudbalu fino bi se dogovorili.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

SlobaGrobar пише:Jel to interes srpskog fudbala o kojem pričate hahha? To je Dodić i pomenuo da ćemo sada videti taj interes. Ali meni je svejedno jer neka igramo EL kad smo već bili drugi.. vi nas nećete oštetiti jer ćemo igrati Evropu. Čukarički je jedini koji će ispaštati u tom slučaju i možda Vojvodina ako je istina da planiraju njih da šalju u Ligu Šampiona.
Ja samo prenosim vest, to ne znaci da je to moj stav.Ja sam protiv toga, ali to se trenutno desava u klubu.Kokeza odavno vodi glavnu rec.Vuciceva radna grupa...
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Sud u Lozani ce do 21.6 morati da da odgovor! Ako bude negativan Partizan ce biti ubacen u zreb! Vec sad jeste, nijedan veliki organ ne potire odluke nekog drugog organa! Mislim da su svi svesni osim navijaca Zvezde i njihove polupismene uprave kakve posledice mogu biti ako zalba ne bude usvojena.
A, da bi se zalba usvojila, potrebno je argumentima da dokazes da prvostepena presuda nije ispravna. Ima li Zvezda dokaze?
U ovakvim slucajevima obecanja i patetika ne pale.
Mislim da ce Zvezda debelo nagrabusiti zbog svoje trange frange politike bolje niko nego Partizan! :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Da komšiji crkne krava i mora da postoji kada je milion grobara slavilo trenutak kada je pristigla vest o Zvezdinoj kazni i izbacivanja iz LŠ. Nikada mi nije bilo jasno kako pričate o dobrobiti srpskog fudbala (aca, Sloba ijos vas nekoliko) kada ste vi u pitanju, a kada likujete Zvezdinom izbacivanju onda nije u interesu srpski fudbal? Ili je interes da igra Partizan? Na zalost, Srbija i dalje zivi u ogradjenom drustvu da pikavce bacamo u tudje dvoriste i to j primetno. I ovde i na FB i na portalima am video koliko radosti navijacima Partizana nosi kazna za Zvezdu. Razumljivo je radovati se jer je Vas tim ostvario mogucnost da igra LŠ i to je sasvim prirodno i normalno ali prateci komentari me dovode do utiska da je puno vise srece zbog Zvezdine kazne nego zbog samog ucesca u LS. Ja se od toga ogradjujem jer je zaista bitno da igramo fudbal u Evropi, pa ko god to bio. Zvezda bi trebalo da izvuce pouke iz ovoga no i to se ne desava jer idu glavom u zid, a to nece puno toga dobrog doneti. Postoji veoma mala mogucnost da UEFA cisto iz sazaljenja pomiluje Zvezdu jer je ova uprava stagnirala sa dugovima, te nije direktan krivac za stare dugove, medjutim ...onog trenutka kada preuzmes klub ako nasldjujes titule, igrace, sve ono sto je dobro, onda nasledjujes i dugove....to je tako inace. Ne valja nam rabota. Postali smo novinski clanak, a povod je sve drugo sem fudbal.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Ja sam posle Krusevca Zvezdi cestitao titulu! Za mene LS ne postoji! Niti sam u fazonu da ce Partizan da napravi nesto! Nase lopine su iste samo se drugacije zovu! Nekome Kokeza Toncev nekome Djuric, Babic ista govna da prostite! Zvezda je odsvirala svoje, pocece ispocetka ako su pametni uspece da se izvuku sledece sezone igrati evropu, a sta ceka Partizan to se jos ne zna... i ne kapiram kakvo likovanje sad mogu da naprave navijaci pa to je bolesno! Likovali smo Ciboni, desila nam se Cedevita... Ne bih vise o likovanju! Dosta je! Tuzno je za Zvezdu sto je se to desilo, ali ja sam pricao samo o pokusaju ovih sada da krivicu svale na one pre ili jos pre! Ja se ovako cisto sportski pitam Drugovi, Braco, Prijatelji Zvezde 800 hiljada evra za Bronoviskog, Sisica i Molinu, Salasa i Ely Tadeua ste morali odmah da platite od prve transe bilo cega! Zasto se tim ljudima duguje 5 godina, oni su krivi tu su 19 meseci nisu mogli da nadju te pare! LAZE GAMAD! LAZE KO DJURIC DA NIJE UZEO PARE! SVE SAMI LOPOVI I LAZOVI! :nasty:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”